Tomasz Jarzębowski na treningu Legii - fot. Woytek / Legionisci.com

Jarzębowski dołączy do sztabu Legii

Maciej Frydrych, źródło: sportowefakty.wp.pl

- Do naszego sztabu dołącza też Tomek Jarzębowski, który Legię ma w sercu - powiedział w wywiadzie dla portalu sportowefakty.wp.pl trener Marek Gołębiewski. "Jarza" przyglądał się dzisiejszym zajęciom legionistów, które odbyły się w południe w Legia Training Center.



Tomasz Jarzębowski barwy Legii reprezentował w latach 1998-2006 oraz 2008-2010. Wychowanek "Wojskowych" w sumie z "eLką" na piersi rozegrał 137 meczów, w których strzelił dwanaście goli. Jarzębowski sięgnął ze stołecznym klubem po mistrzostwo Polski i Puchar Ligi w 2002 roku.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
LewLegia - 12.11.2021 / 10:28, *.net.pl

to może my wszyscy co mamy Legie w sercu jakiś angaż dostaniemy, skoro tylko takie wymagania są potrzebny.

odpowiedz
dave - 12.11.2021 / 11:40, *.aster.pl

@LewLegia: No bez kitu. Co za filozofia, że jak ktoś związany z klubem to będzie fachowcem? I tak niby oszczędza na takich kontraktach, a tak naprawdę wyrzuca kasę w błoto, bo za tych pseudo znawców i trenerów to już byśmy mieli chyba na Fergusona. Zamaiost jednego porządnego to Miodek musi co chwilę kogoś zmieniac. I sam jako biznesmen staje się niewiarygodny dla partnerów. Jak nie wiem jak on kasę dla Kulczyka zarabiał jak tutaj wali od lat głową w mur. Nikt poważny z nim interesu nie zrobi.

odpowiedz
Historia - 11.11.2021 / 21:00, *.mm.pl

Artur Boruc
Trenerem

odpowiedz
Z trybuny - 11.11.2021 / 19:06, *.play-internet.pl

Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz Arek Malarz!!

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 11.11.2021 / 15:14, *.plus.pl

Eh kolejny do pobierania pensji a nie wiadomo za co odpowiadał będzie nawet.Ok wychowanek dobry grajek swego czasu tylko czym się będzie zajmował mam pytanie? Bo na razie sztab rozdmuchany już maksymalnie kilkanaście osób asystenci trenerzy 2 trenerzy trenerzy bramkarzy analitycy trenerzy defensywy itd. będzie że 20 osob

odpowiedz
:) - 11.11.2021 / 15:08, *.plus.pl

Legię ma w sercu i za to będzie odpowiedzialny w sztabie trenerskim?

odpowiedz
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU - 11.11.2021 / 14:39, *.plus.pl

To mówiłem ja - JARZĄBEK

odpowiedz
pol - 11.11.2021 / 12:54, *.chello.pl

Ma Legię w sercu.
To prawda.
Ale kim on jest?
Następny ktoś nikt znikąd biorący tylko kasę i nic nie wnoszący do klubu.
Obym się mylił

odpowiedz
Kibolek - 11.11.2021 / 11:23, *.telefonica.de

Jarza na Tak . MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
dziaduszko - 11.11.2021 / 10:23, *.vectranet.pl

Legii brakuje ludzi,którzy traktują klub jako coś więcej niż miejsce pracy.Myślę,że Tomek takim człowiekiem jest

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.11.2021 / 08:42, *.orange.pl

Miał swoje 5 minut w Legii, kiedy przez jedną rundę był najlepszy. Dostał się wtedy nawet do reprezentacji, gdzie zagrał minutę. Jeden z moich ulubionych graczy z tamtego okresu. Mam nadzieję, że pomoże.

odpowiedz
Biała Siła - 11.11.2021 / 07:55, *.vectranet.pl

Zobaczymy za jakiś czas ?

odpowiedz
Rafał - 11.11.2021 / 03:31, *.chello.pl

Legionista z (L) w sercu
Szacun!

odpowiedz
Jack(L) - 11.11.2021 / 02:14, *.cyfrowypolsat.pl

@F(L)ippy: Ja bym ściągnął Pisza bo nasze stałe fragmenty gry to padaka. Jose tak się śmiał jak tu przychodził że w takim klubie nie ma fachowca w tym aspekcie gry i co? Ile miał szans a ile wykorzystał?

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 11.11.2021 / 00:23, *.vectranet.pl

HAHAHAHAHA, następny no name.... co on osiągnął jako trener nic, jako piłkarz tez nie wiele, co to za autorytet dla Legijnych GWIAZD. Kolejny raz pisze tylko trener zamordysta typu Czerczesow, Petrescu, Okuka, który wprowadził by dyscyplinę i porządne treningi kondycyjno-taktyczne, dwa razy dziennie może to towarzystwo wzajemnej adoracji ogarnąć... Jakby tak jeden z drugim na kacu pobiegał porządnie to by się odechciało... A tu co wolne, potem po jednym treningu i nad Zegrze... Gdzie sparingi jako jednostki treningowe się pytam.. Dramat a za wszystkim stoi Kucharski i liczy kasę...

odpowiedz
Adam - 11.11.2021 / 01:44, *.chello.pl

@Trener Bramkarzy: Ta no, najlepiej trener z ZSRR, plany treningowe też sprzed kilkudziesięciu lat bo 'kiedyś to było'...
Fajnie byłoby mieć kogoś kto faktycznie wprowadzi dyscyplinę, ale zaraz zaczniesz pisać, że piłkarze w zimę powinni biegać w metrowym śniegu i ćwiczyć główki piłką lekarską.

A Legionisty to może raczej nie obrażaj, tym bardziej że pewnie jeszcze nie zdążył nawet sobie biurka w klubie przygotować.

odpowiedz
Franco - 11.11.2021 / 06:55, *.plus.pl

@Adam: na pewno by im to bieganie w sniegu i te główki (nie pisze ze codziennie) nie zaszkodziły...

odpowiedz
dejne3 - 10.11.2021 / 23:39, *.vectranet.pl

Takich Ludzi, w Legii potrzeba super Tomasz

odpowiedz
Arek - 10.11.2021 / 22:59, *.tpnet.pl

Kto wie, ile mógłby osiągnąć, gdyby nie zdrowie.

Powodzenia!

odpowiedz
F(L)ippy - 10.11.2021 / 22:50, *.jmdi.pl

Jeszcze Mandzia by się przydał. Pouczył by chłopaków jak grać w obronie.

odpowiedz
Ryba - 10.11.2021 / 22:43, *.chello.pl

Popieram ten ruch.
Ja bym zamiast Gołębiewskiego wziął Vuko. Jak się nie mylę i tak płacą mu kasę.
On by się nie bał oczyścić szatnię i zesłać kilka naszych "gwiazd" do rezerw. Gorzej już być nie może. A na zimowy obóz i następną rundę Nawałkę z całym jego sztabem i pełną decyzyjność. Radzio Kucharski papa, a Miodek w końcu niech sypnie kasą, a nie tylko zwiększa dług Legii.
Pewnie mnie zjecie ale tak to widzę.

odpowiedz
Adam - 11.11.2021 / 01:16, *.chello.pl

@Ryba: Ej, ale tak obiektywnie - myślisz, że Vuko chciałby tu wrócić? Biorąc pod uwagę atmosferę zmiany trenera + jego późniejsze wypowiedzi to raczej chowa urazę. Wracając teraz, jeszcze nawet na niecałą rundę, moim zdaniem pokazałby, że można z nim robić co się chce, a on i tak wróci pomagać w potrzebie. Ktoś mógłby tu zacząć rzucać wzniosłymi hasłami o klubie itd. itp., ale kto chciałby wracać do tej miodkowej Stajni Augiasza?
Pomysł z Nawałką mógły mieć ręce i nogi, ale podejrzewam, że skończyłoby się jak w Amice. Doopa by była, a nie pełna decyzyjność. Znów były płacz, że słaby trener, gdzie tak naprawdę kolejny miałby mniej lub bardziej związane ręce.

Szczerze mówiąc to słabo to widzę. Oj słabo.

odpowiedz
Adam - 11.11.2021 / 01:20, *.chello.pl

@Ryba: A, jeszcze jedno. Co do Kucharskiego to mam wrażenie, że już tak przelizał mosznę Pudla (no sorry, ale jak inaczej to wyjaśnić i nazwać), że jest nie do ruszenia. Myślę, że miodek może go traktować jako 'swojego człowieka' - on i jego wafel przeciwko tym wszystkim złym trenerom i piłkarzom, którzy się nie znają.

Chociaż, może jeszcze jedno, dwa okienka transferowe z takimi udanymi transakcjami i coś zacznie loczkowi świtać.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 11.11.2021 / 01:55, *.com.pl

@Ryba: do czerwca mamy 4 trenerów bo jest Vuko jest Michniewicz jest ten 3 ligowy wynalazek i jeszcze ten co był przed vuko ma kontrakt(nie pamiętam jak on si e nazywał)

odpowiedz
grzesiek - 11.11.2021 / 08:56, *.centertel.pl

@Ryba: wziąć to on sobie może rano szczoteczke do zębów do buzi co najwyżej.
Nikt z polskich trenerow nie podejmie sie pracy w Legii chyba ze ktos za olbrzymie pieniadze sie skusi np papszun ale to dopiero jak mu sie kontrakt z rakowem skonczy. trzeba aie rpzygotowac na kolejny zagranifzny wynalazek

odpowiedz
Dexter - 10.11.2021 / 22:12, *.centertel.pl

Aż się łezka w oku kręci i pierwsze egzemplarze Naszej Legii w 2003 pamiętam właśnie Jarzebowski strzelajac bramkę w ligowym meczu chyba przeciwko GKS Katowice został powołany do reprezentacji

odpowiedz
Sig - 10.11.2021 / 22:00, *.166.58

Wojtek Szala by się przydał. Jak by któryś nie chciał grać to... I zaraz by mu się zachciało.

odpowiedz
Mario - 10.11.2021 / 22:28, *.jmdi.pl

@Sig: to była ekipa, Wojtek łokciem załatwiał temat. Nie to jak nasz Salgado ????????

odpowiedz
Franco - 11.11.2021 / 07:01, *.plus.pl

@Sig: te jego wyskoki do glowki z łokciem to piłkarska magia.... ale w dobie var juz niekoniecznie... dobry pilkarz był...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.11.2021 / 19:39, *.chello.pl

@Franco: teraz jest tylko jedna doba...

odpowiedz
CuLt King Warsaw - 10.11.2021 / 21:51, *.17.107

BRAWO!NAJLEPSZA!DECYZJA!I WIADOMOŚĆ!

odpowiedz
Czapeczka 1981 - 10.11.2021 / 21:45, *.centertel.pl

W 98r chodząc na wagary pamięta się jak Jarza zrywał się ze szkoły na Górnośląskiej i pędził na trening to był zaszczyt grać w Legii Pozdrowiamy Tomek Fa(L)enica

odpowiedz
eLeLeL - 10.11.2021 / 21:11, *..

Napiszcie proszę co z Saganowskim, Choto, Kucharskim, Edsonem, Zeigbo, Szamo itp.
Dla małolatów ciekawostki dla innych coś senymenalnego???? pozdro Bracia!

odpowiedz
Dżoker - 10.11.2021 / 21:17, *.tpnet.pl

@eLeLeL: Pozdro . Sagan trenuje Motorola Lublin .

odpowiedz
Adam - 11.11.2021 / 01:08, *.chello.pl

@eLeLeL: Parę miesięcy temu był wywiad z Choto w Piłce Nożnej. Mieszka w swoim kraju z rodziną, stara się inwestować w dzieciaki prowadząc m.in. akademię. Jeżeli dobrze pamiętam to podobno całkiem często rozmawia przez telefon z Kiełbowiczem :)

odpowiedz
eLeLeL - 11.11.2021 / 05:57, *..

@Adam: jest jeszcze piłka nożna?!? Spoko!
Dzięki za info

odpowiedz
grzesiek - 11.11.2021 / 09:07, *.centertel.pl

@eLeLeL: no wlasnie i tak sobie pomysle czy np taki Edson nie powinien byc w Legii albo w akademii specjalistą ds wykonywania rzutow wolnych? Oraz np Roger Guerreiro specjalistą ds dryblingu? Pewnie powinni być ale na świecie wszystko jwst na opak
Zreszta ktos tu napisał ze edson ma swoją akademie wiec po co mu być pracownikiem w czyjejś akademii.
Z zagranicznymi pilkarzami tak jest ze na starość wracają do swojch krajów wiec lepiej inwestować w Polaków. Kiedys najbardziej znane nazwiska to byly czarek kucharski, wojtek kowalczyk, jacek zieliński, hmm niestety teraz nie jest mozliwe aby ktoś na dluzej zadomowił sie w Legii. Karbownik wyjechał i pewnie tyle bedzie miał juz wspolnego z Legią co i nic. Jędze udało sie sciagnać z powrotem ale z calym szacunkiem dla jedzy jackowi zielinskiemu to on moze buty czyscić. Marek Saganowski wrocil na starosc. Jest kilka osob ktore na starosc wracaja. Ale zazwyczaj jednak to Polacy. Z zagranicznych Vuko no i narazie chyba na Vuko sie konczy. Janek Mucha wrocil ale okazalo sie to niewypałem. W Polsce zagraniczny pilkarz jak sie sprawdzi w Legii np VOO to zaraz transfer sie robi i zaraz konczy sie Legia. Chociaz fajnie w niej bylo to wazniejsze pieniadze...

odpowiedz
Matt - 11.11.2021 / 20:16, *.tpnet.pl

@grzesiek: To, że ktoś dobrze coś wykonuje nie znaczy, że może innego tego nauczyć. Mistrzowie nie zastanawiają się jak kopią piłkę, po prostu to robią.

odpowiedz
Wolfik - 10.11.2021 / 19:52, *.play-internet.pl

Nie mam obaw, że Tomek jako nasz człowiek, bedzie pracował z całym sercem i oddaniem. Niemniej jednak fajnie byłoby wiedzieć, jaką role będzie pełnił w sztabie.

odpowiedz
Arek - 10.11.2021 / 23:02, *.tpnet.pl

@Wolfik: Marek, to przecież też nasz człowiek. Z Piaseczna. I nie, żebym się czepiał:)

odpowiedz
Wolfik - 10.11.2021 / 23:15, *.play-internet.pl

@Arek: Ale ja nic nie mam do Marka :) To nie jego wina, że był pod ręką....

odpowiedz
kędzior - 10.11.2021 / 19:50, *.vectranet.pl

Dobry krok Legii.Tomek to warszawiak i legionista.Oby tak dalej.O to chodzi.Tylko czy on będzie w stanie trafić do najemników dla ,których prawdopodobnie pieniądze są zdecydowanie najważniejsze,a osiągnięcia sportowe nie mają większego znaczenia? Może jakoś trafi do nich

odpowiedz
geds - 10.11.2021 / 18:20, *.chello.pl

to Kucharski bedzie teraz rozmawiał z Gołębiewskim przez łącznika? Przecież nie potrafią nawet złożyć jednego sensownego zdania do czego jest ten Jarzębowski. Banda idiotów i dyletantów , ktoś komuś koniecznie chciał dac posadkę.

odpowiedz
pan Kleks - 10.11.2021 / 19:10, *.tpnet.pl

@geds: ''...ten Jarzębowski '', dla ciebie to ktoś nieznany ? Pomijam już to , że nie znasz się na piłce , a prócz tego chciałbyś , żebyśmy nie mieli Akademii piłkarskiej (niedawno nazwałeś ją żałosną) . Ale wytykać trenerowi , że sam dobiera sobie ludzi do sztabu i dopatrywać się w tym czegoś dziwnego - to o co tobie chodzi ? Ja coraz bardziej doceniam szczerość i jak najlepszą wolę trenera , on naprawdę ma trudną sytuację do ogarnięcia , więc taki głupol jak ty nie powinien mu w tym przeszkadzać głupimi podejrzeniami i szukaniem dziury w całym . Mamy teraz dużo większe kłopoty (prawdziwe) niż doszukiwanie się jakiejś ekstremalnej prywaty w zwyczajnej próbie skompletowania sztabu , który wespół zespół na czele z trenerem Markiem ogarnie tą jakże trudną sytuację . Jarzębowski będzie doradzał i pomagał ustalić taktykę na mecz z Górnikiem (na początek) . A taktyka powinna być taka : atak atak atak ! Tu nie ma na co czekać , tu trzeba iść w górę tabeli .

odpowiedz
Pawciu - 10.11.2021 / 17:25, *.net.pl

Tomek Jarzebowski ubral by korki, wyszedl na boisko i nie ustepowal by w niczym dzisiejszym grajka

odpowiedz
kuman - 10.11.2021 / 17:10, *.cyfrowypolsat.pl

Tomek może coś się ruszy, powodzenia chłopaku z Ostrobramskiej

odpowiedz
dave - 10.11.2021 / 17:06, *.aster.pl

Fajnie, ale Jarza razem z Kiełbikiem wydaje mi śe że cały czas był w klubie.

odpowiedz
Legion63 - 10.11.2021 / 17:51, *.centertel.pl

@dave: Kiełbik to najpierw był gwiazdą Polonii...zanim trafił na Ł3

odpowiedz
Eryk - 10.11.2021 / 18:43, *.tpnet.pl

@Legion63 : To nic nie znaczy , to jeszcze o niczym nie świadczy . Kiełbik Legii jest przeznaczony - Legionista 100% od zawsze na zawsze . Jarza tak samo 100% Legia .

odpowiedz