Marek Kania

Łyżwiarstwo

Marek Kania szósty na 500m w PŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Panczenista Legii, Marek Kania wystartował dziś w pierwszych zawodach Pucharu Świata obecnego sezonu w łyżwiarstwie szybkim, które odbywają się w Tomaszowie Mazowieckim. W rywalizacji w grupie B na dystansie 500 metrów, legionista był szósty, z wynikiem 35,364 sekundy. Najlepszy w grupie B był Piotr Michalski (34,746s).
Marek Kania w zawodach PŚ w Tomaszowie startować będzie również w wyścigu na 1000 metrów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.