Osamah Al Mubaireek - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Piątek w węższym składzie pod znakiem gierek

Woytek, źródło: Legionisci.com

W piątkowych zajęciach pierwszego zespołu wzięło udział 16 zawodników. W tym samym czasie na sąsiednim boisku z trzecioligowymi rezerwami ćwiczyli Jakub Kisiel, Szymon Włodarczyk, Bartłomiej Ciepiela i Mateusz Hołownia. Cała czwórka szykowana jest na mecz Legii II z Lechią Tomaszów Mazowiecki, który odbędzie się w LTC w sobotę o godzinie 11.

Sztab szkoleniowy skupił się na gierkach. Dwukrotnie rywalizowały ze sobą zespoły sześcioosobowe, a na mniejszym polu grano 4 na 4. Trenerzy nieco skracają treningi objętościowo - zajęcia trwały tylko od 11 do 12:15. Bardzo aktywny był Artur Boruc, który raz po raz głośno i wyraźnie mobilizował i zwracał uwagę kolegom z drużyny.

W treningu udział wzięli: Kacper Kostorz, Tomas Pekhart, Lirim Kastrati, Ihor Charatin, Artur Jędrzejczyk, Yuri Ribeiro, Lindsay Rose, Rafael Lopes, Josue i Luquinhas oraz zawodnicy z rezerw: Kacper Gościniarek, Nikodem Niski i Osamah Al Mubaireek.

Kolejny raz zabrakło Mateusza Wieteski - stoper jest nieco oszczędzany ze względu na największą liczbę rozegranych minut, ale nie ma problemów ze zdrowiem i ćwiczy w siłowni. Ponadto nieobecni byli Mattias Johansson, Andre Martins i Bartosz Slisz.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Wkurw - 14.11.2021 / 05:58, *.play-internet.pl

Nie za mocno trenują przypadkiem ? Na weszło pisali ze Czesiu ich super przygotował tylko Mioduski im nogi pęta … może by tak z dwa tygodnie wolnego ?

odpowiedz
TURYSTA - 13.11.2021 / 23:20, *.knc.pl

A szwedzki turysta znowu na urlopie. Pogonić tego nieroba z Legii

odpowiedz
NOWY!PREZES! - 13.11.2021 / 22:51, *.120.31

A DZIŚ WOLNE ? I BOISKO PUSTE?TO SMUTNE ..POWINNI 6 DNI TRENOWAĆ, A NIEDZIELA POSTOWA, CZY KTOŚ ZAPOMNIAŁ ?KTÓRE MIEJSCE MAMY?

odpowiedz
oszczędzają Wieteskę - 12.11.2021 / 18:44, *.plus.pl

hahahahahahahaha

odpowiedz
Tym - 12.11.2021 / 18:31, *.net.pl

No to gitara że Artur wrócił będzie tych nierobów gonił do roboty

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 13.11.2021 / 02:39, *.plus.pl

@Tym:

sam jest nierobem

odpowiedz
ONI!PSOCZĄ!!GRE!NATYCHMIAST! - 12.11.2021 / 18:27, *.120.121

ŚLISZ I MARTINS DO! REZERW!

odpowiedz
bronek49 - 12.11.2021 / 18:03, *.chello.pl

dobrze żeby nieobecność Ślisza i Martinsa była normą tak na treningu jak i w meczach

odpowiedz
Michał - 12.11.2021 / 17:27, *.plus.pl

Dobrze że chociaż na treningu dobrze wyglądają. W meczu już nie trzeba. Może nie spadniemy jak się uda.

odpowiedz
Hiszpan - 12.11.2021 / 16:35, *.telnaptelecom.pl

Skrócić do 15 minut treningi dla tych leszczy.

odpowiedz
Pawlo - 12.11.2021 / 14:45, *.mm.pl

Wreszcie Pan Bramkarz w bramce !!! tylko w końcu pomyślcie o godnym następcy nie ręcznik Miszta !!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.11.2021 / 14:42, *.aster.pl

Nie pomogą kruczki, gierki, gdy w kociołku są obierki....

odpowiedz
Biała Siła - 12.11.2021 / 16:31, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: Heee ,coś w tym jest ??

odpowiedz