Osamah Al Mubaireek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Piątek w węższym składzie pod znakiem gierek

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątkowych zajęciach pierwszego zespołu wzięło udział 16 zawodników. W tym samym czasie na sąsiednim boisku z trzecioligowymi rezerwami ćwiczyli Jakub Kisiel, Szymon Włodarczyk, Bartłomiej Ciepiela i Mateusz Hołownia. Cała czwórka szykowana jest na mecz Legii II z Lechią Tomaszów Mazowiecki, który odbędzie się w LTC w sobotę o godzinie 11.

Sztab szkoleniowy skupił się na gierkach. Dwukrotnie rywalizowały ze sobą zespoły sześcioosobowe, a na mniejszym polu grano 4 na 4. Trenerzy nieco skracają treningi objętościowo - zajęcia trwały tylko od 11 do 12:15. Bardzo aktywny był Artur Boruc, który raz po raz głośno i wyraźnie mobilizował i zwracał uwagę kolegom z drużyny.

W treningu udział wzięli: Kacper Kostorz, Tomas Pekhart, Lirim Kastrati, Ihor Charatin, Artur Jędrzejczyk, Yuri Ribeiro, Lindsay Rose, Rafael Lopes, Josue i Luquinhas oraz zawodnicy z rezerw: Kacper Gościniarek, Nikodem Niski i Osamah Al Mubaireek.

Kolejny raz zabrakło Mateusza Wieteski - stoper jest nieco oszczędzany ze względu na największą liczbę rozegranych minut, ale nie ma problemów ze zdrowiem i ćwiczy w siłowni. Ponadto nieobecni byli Mattias Johansson, Andre Martins i Bartosz Slisz.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.