Mazovia Grodzisk Maz. - Legia Ladies - fot. Woytek / Legionisci.com

Piłka nożna kobiet

IV liga: Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2-8 Legia Ladies

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 11. kolejki IV ligi kobiet drużyna Legia Ladies wygrała 8-2 na wyjeździe z Mazovią Grodzisk Mazowiecki. Po rundzie jesiennej bians legionistek to 8 zwyciestw, 3 remisy i 0 porażek. Legia zajmuje 2. miejsce w tabeli.

IV liga: Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2-8 (1-3) Legia Ladies
0-1 - 15' Amelia Przybylska
0-2 - 25' Klaudia Świstek
0-3 - 37' Amelia Przybylska
1-3 - 44'
1-4 - 51' Amelia Przybylska
1-5 - 61' Maria Komala
2-5 - 71'
2-6 - 75' Julia Biesiada
2-7 - 79' Pola Kuś
2-8 - 85' Amelia Przybylska

Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Kibolek - 14.11.2021 / 09:53, *.it-home.pl

Amelia Przybylska za Emreliego sabotażyste do pierwszego składu gorzej na pewno.nie będzie

odpowiedz
Kibic - 14.11.2021 / 00:23, *.torun.pl

Żyleta na jeden mecz niech się przeniesie na mecz kobiet ;)

odpowiedz
AAA - 13.11.2021 / 23:47, *.chello.pl

Amelia zamiast Emreliego.

odpowiedz
Mądrala0,7 - 14.11.2021 / 00:01, *.chello.pl

@AAA: Przybylska jest damską wersją Lewego :)

odpowiedz
BRAWO!DZIEWCZYNY!BRAWO! - 13.11.2021 / 22:26, *.120.31

BRAWO!TRENER!BRAWO!LEGIA!BRAWO!DZIEWCZYNY!NIECH !MIODUSKI MA COŚ DO MYŚLENIA!

odpowiedz
Echhh - 13.11.2021 / 22:21, *.aster.pl

Brawo dziewczyny. Kasy pewnie zero, a ambicji 100%, te pseudo pilkarzyki moga tylko pozazdroscic. Chociaz pewnie nawet tego nie potrafia. Jeszcze raz wielkie gratki.

odpowiedz
A - 13.11.2021 / 21:38, *.play-internet.pl

Brawo dziewczyny !!! Nawet jeżeli grały też dziewczyny z rocznika 2007 !!!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 13.11.2021 / 20:17, *.centertel.pl

Brawo Dziewczyny jednak kobiety potrafia poprawic humor :D

odpowiedz
Mariusz - 13.11.2021 / 20:15, *.orange.pl

Wystawianie w składzie seniorek rocznika 2007 jest słabe...
Jednak gratulacje wygranej

odpowiedz
Obserwator - 14.11.2021 / 14:00, *.tpnet.pl

@Mariusz : A dlaczego słabe. W IV lidze we wszystkich drużynach w seniorkach większość piłkarek to młodzież. Cała Mazovia to U15. U nas też większość dziewczyn, które nie mają 18 lat. A akurat dwie grające wczoraj 14 latki, to największe talenty młodszych roczników Legia Soccer Schools.

odpowiedz
Mariusz - 15.11.2021 / 12:14, *.tpnet.pl

@Obserwator:
Słabe , bo w tej lidze grają też dorosłe kobiety i starcie z ze znacznie wytrzymalszą przeciwniczką dziewczyny 14-letniej, której organizm nadal się rozwija, może skończyć się źle.
Tym bardziej, że te dziewczyny te uczestniczą na co dzień w rozgrywkach trampkarek na Mazowszu i tak duża intensywność gier nie jest wskazana.
Później są kontuzje, zmęczenie i zniechęcenie, co przekłada się na słaby rozwój naszej kobiecej piłki.

Była już kiedyś dyskusja na temat dzieci, bo to jeszcze dzieci, w seniorskich rozgrywkach kobiet.
Wnioski były oczywiste- gra w seniorach jest zagrożeniem!

odpowiedz
Makulkaj Kólkin - 17.11.2021 / 00:16, *.tpnet.pl

@Mariusz: A Kewin był sam w domu , a załatwił dwóch dorosłych włamywaczy .

odpowiedz
kot - 13.11.2021 / 20:05, *.chello.pl

ufff to jednak Legia w piłkę potrafi wygrać mecz

odpowiedz