Kick-boxing

Medale legionistów w IV Świętokrzyskim Turnieju Kick-boxingu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kick-bokserzy Legii wzięli udział w IV Świętokrzyskim Turniej Kickboxingu w Skarżysku-Kamiennej w formule kick-light. Bartłomiej Kisil w kat. -74kg zajął drugie miejsce, przegrywając jedynie z bardziej doświadczonym Jakubem Sypką, ale dojście do finału można uznać za sukces legionisty. Aleksandra Ławruszonis była druga wśród juniorek kat. -55kg, przegrywając 1-2 finałową walkę z Teresą Krzywańską.

Trzecie miejsce w debiucie zajął Marcel Dziuba (kadet starszy, kat. -57kg). Adrian Zawada w kat. -84kg nie miał żadnego przeciwnika.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.