fot. Woytek / Legionisci.com

Wyniki 15. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek zakończyła się 15. kolejka Ekstraklasy. Cracovia wygrała z Rakowem, a Radomiak pokonał na wyjeździe Zagłębie. W sobotę Lech wygrał na własnym stadionie z Piastem Gliwice, w niedzielę Pogoń pokonała Śląska, a Legia przegrała w Zabrzu.

15. kolejka:
Warta Poznań 1-2 Wisła Płock
Jagiellonia Białystok 3-1 Wisła Kraków
Stal Mielec 3-3 Lechia Gdańsk
Lech Poznań 1-0 Piast Gliwice
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 Górnik Łęczna
Pogoń Szczecin 2-1 Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze 3-2 Legia Warszawa
Zagłębie Lubin 0-2 Radomiak Radom
Cracovia 1-0 Raków Częstochowa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
jarekk - 22.11.2021 / 23:13, *.metrointernet.pl

Ja w kazdej sytuacji widze pozytywne strony. Za rok o tej porze beda bardzo fajne mecze w Rzeszowie. Chyba nigdy tam nie gralismy? I z LKSem nawiazemy stare kontakty- kiedys najwieksza kosa. A takie pyry niech sie obijaja po Niecieczach czy Legnicach na koncu swiata.
Glowa do gory.

odpowiedz
Ania - 21.11.2021 / 15:40, *.as13285.net

Lech idzi na majstra w tym roku , pewnie zapewni sobie z 10 kolejek przed koncem.

odpowiedz
:) - 21.11.2021 / 16:28, *.plus.pl

@Ania : Ania aż taka pesymistką?

odpowiedz
Trójmiejski (L) egionista - 21.11.2021 / 18:02, *.centertel.pl

@Ania : zapomniałaś o Rakowie, Lechii i Pogoni. Nie zdziwię się, jeżeli lech odpadnie z gry o mistrzostwo w końcówce sezonu. Niestety my już praktycznie nie mamy szans na mostrzostwo, choć liczę chociaż na PP...

odpowiedz
Vuko !!! - 22.11.2021 / 07:56, *.centertel.pl

@Trójmiejski (L) egionista: my mamy małe szanse na utrzymanie. Nie ma w lidze gorzej grającej drużyny. I nie mam na myśli wynikow

odpowiedz
Hope , joł . - 22.11.2021 / 17:41, *.tpnet.pl

@Vuko !!!: Ty masz coś z logiką nie tak . Nie skończyła się nawet runda jesienna , a ty już ''jasnowidzisz'', że będzie problem z utrzymaniem się ? Ejj , pesymista i panikarz . Utrzymamy się bez problemu , pytanie - czy zdobędziemy Puchar Polski ? Trzeba nam porządku , mamy jeszcze czas . Będzie się działo , lecz nie tak , jakby chciała prowincja z Poznania , Śląska albo skądś tam ... Wyjdziemy z tego , a w następnym sezonie się odkujemy na tych wszystkich hienach z naszej Ekstraklasy .

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 21.11.2021 / 08:34, *.plus.pl

Redakcja to widzę że przejmuje się Amica bo w tytule że wygrali. Niedługo ważniejsze będą wyniki Łęcznej Mielca czy Niecieczy.

odpowiedz
Darek Superstar - 21.11.2021 / 14:37, *.inetia.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Na szczęście Łęczna nie odjechała punktowo!Oni z przyzwyczajenia zawsze piszą o meczach lidera bo wciąż są myślami w dawnych latach.Komuna też się skończyła a nikt się nie spodziewał!

odpowiedz
:) - 21.11.2021 / 08:32, *.plus.pl

Bruk bet Łęczna kto by pomyślał że ten mecz będzie nas interesował bo to mecz bezpośrednich rywali

odpowiedz
Gniewko - 20.11.2021 / 23:11, *.netfala.pl

Ciekawe czy do meczu przytąpimy z pozycji lidera?

odpowiedz
Dziwne - 20.11.2021 / 22:20, *.tpnet.pl

A może ta Stal Mielec jest taka silna ? Eee - jak by nie było , spieprzyliśmy tamten mecz ...

odpowiedz
kczeczu - 20.11.2021 / 22:17, *.205.233

tylko 23 pkt straty damy rade

odpowiedz
Asd - 20.11.2021 / 22:48, *.tpnet.pl

@kczeczu: i mityczne dwa mecze zalegle czyli tylko 17 pkt

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.11.2021 / 23:01, *.orange.pl

@kczeczu: "NIe poddawaj się, ukochana ma..."............

odpowiedz
MarioL - 20.11.2021 / 18:24, *.wanadoo.fr

Bardzo ważny mecz lda nas Nieciecza z Górnikiem Leczna.

odpowiedz
Alan - 20.11.2021 / 11:02, *.t-mobile.pl

Jednak 15 nie 16.....
Ciekawe wyznanie Grzegorza Szeligi..

odpowiedz
Prg - 20.11.2021 / 11:29, *.aster.pl

@Alan: w tamtym okresie wszyscy kupowali wszyscy sprzedawali

odpowiedz
Stop ''rewelacjom''i denaturatowi - tylko czysta wódka . - 20.11.2021 / 22:40, *.tpnet.pl

@Alan: Wypad do swoich , chłoptasiu . To niekoniecznie Szeliga napisał . Zdarza się wpuścić żmiję do chałupy i taka żmija może zrobić komuś wpis , jak się takiemu komuś zaufa (np. jakiś znajomy z Poznania??) . No chyba , że Grzesiu obraził się na kogoś z Nas i łże jak Hanior . JESZCZE nie wiadomo o co chodzi , więc spier..laj frajerze do Gdańska , czy skąd tam atakujesz Nasze dobre imię . Szesnastokrotni Mistrzowie Po(L)ski jesteśmy - pamiętaj to , łajzo .

odpowiedz
Miasto Rafałka - 20.11.2021 / 09:44, *.play-internet.pl

Typy dawać typy,buhaha

odpowiedz