Grzegorz Kamiński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kamiński pojedzie na zgrupowanie kadry

Fumen, źródło: PZKosz - Wiadomość archiwalna

Grzegorz Kamiński pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski do Lublina. Zawodnik Legii znalazł się w gronie młodych zawodników, którzy otrzymali powołanie. Kamiński przez trzy dni (26-29 listopada) będzie trenował pod okiem asystentów Igor Milicicia tj. Marka Popiołka i Grzegorza Kożana.

Przypomnijmy, że 28 listopada biało-czerwoni podejmą Niemców w Lublinie. Spotkanie odbędzie się w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata w 2023 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.