fot. Woytek / Legionisci.com

PP: Z Motorem 1 grudnia

Woytek

Ustalone zostały terminy wszystkich meczów 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Mecz Motor Lublin - Legia Warszawa odbędzie się w środę, 1 grudnia o godzinie 20:00.

Najbliższe mecze Legii:
21.11.2021 (ND) 17:30 Górnik Zabrze - Legia Warszawa
25.11.2021 (CZ) 21:00 Leicester City FC - Legia Warszawa
28.11.2021 (ND) 17:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
01.12.2021 (ŚR) 20:00 Motor Lublin - Legia Warszawa
05.12.2021 (ND) 20:00 Cracovia - Legia Warszawa
09.12.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - Spartak Moskwa
12.12.2021 (ND) 15:00 Wisła Płock - Legia Warszawa
15.12.2021 (ŚR) 20:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Ligi Europy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Kuba - 28.11.2021 / 22:12, *.70.183

Będzie ktoś z Legionistów na sektorze C2?

odpowiedz
Scout - 19.11.2021 / 05:49, *.t-mobile.pl

A kiedyś pamiętam jak mecze kończyły się już w listopadzie, teraz pracowity grudzień w Warszawie

odpowiedz
Kuba - 18.11.2021 / 14:24, *.plus.pl

Ktoś wie jak kupić bilety na sektor Legi?

odpowiedz
Surival7 - 17.11.2021 / 21:35, *.mm.pl

Ja tam już bilet mam na meczyk. Akurat moje okolice, bo w pobliżu mieszkam, więc fajne losowanie :) , bilety szybko się rozchodziły, po raz pierwszy systemy się tu zawieszały.

odpowiedz
Najwyższy czas - 16.11.2021 / 22:17, *.vectranet.pl

Aby pogonić Motor z jego młyna.Co nam zostało bać się dziewczyn.Jesteśmy zawsze tam...Bilety ogarnięte.

odpowiedz
Jerzy co nie wierzy - 17.11.2021 / 07:52, *.t-mobile.pl

@Najwyższy czas: dużo biletów? Cała klatka czy więcej?

odpowiedz
Kuba - 17.11.2021 / 10:20, *.plus.pl

@Najwyższy czas: gdzie kupiłeś bilety?

odpowiedz
L - 17.11.2021 / 12:44, *.tpnet.pl

@Najwyższy czas: Już cię widzę jak będąc w pierwszej linii przeprowadzasz szturm na młyn Motoru...

odpowiedz
Surival7 - 17.11.2021 / 21:43, *.mm.pl

@Najwyższy czas: Jak bilety ogarnięte ? Jak dopiero dziś od 19:50 były w sprzedaży.

odpowiedz
gmin - 16.11.2021 / 14:59, *.nette.pl

Przeczytajcie sobie na stronie Motoru o sposobie dystrybucji biletów. Może nie być łatwo dostać się na sektory neutrealne.

odpowiedz
dino - 16.11.2021 / 13:10, *.vtelecom.pl

Jest info o sprzedaży biletów na sektory Motoru
https://motorlublin.eu/aktualnosci/bilety-na-mecz-z-legia-warszawa

odpowiedz
Kibic L - 16.11.2021 / 11:17, *.t-mobile.pl

Będą bilety w otwartej sprzedaży czy kupować na sektor gospodarzy?

odpowiedz
Tomek - 16.11.2021 / 11:40, *.haberenergia.pl

@Kibic L: Zapomnij o otwartej . Ale uważaj na sektorach motorku - to nie termalica

odpowiedz
Kibic L - 16.11.2021 / 12:05, *.t-mobile.pl

@Tomek: wiem o tym. Spokojnie.

odpowiedz
dino - 16.11.2021 / 12:50, *.vtelecom.pl

@Kibic L:
Ja też będę na neutralnym pozdro mordo

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.11.2021 / 13:39, *.play-internet.pl

@Kibic L: Tylko z barwami na sektor Motoru nie wjeżdżaj,bo potem będzie płacz,że zęby z wyjazdu nie wróciły.Zresztą,Twoje kły,Twoja strata.

odpowiedz
Kibic L - 16.11.2021 / 14:50, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA : nie jestem jakimś paziem, wiem jak się zachować.

odpowiedz
Sfinks - 16.11.2021 / 17:19, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA : tylko się nie zesr..j przed kompem przekumaty...

odpowiedz
Zdzicho - 17.11.2021 / 06:30, *.tpnet.pl

@GWIZDY!PO!MECZU!: a reszta to pod krawatem i popcorn. Sam zadecyduj, co wolisz.... ja dorastalem w latach 90tych wiec domyslasz sie, co mi blizsze

odpowiedz