fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Powrót Nawrockiego, Johansson indywidualnie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po dwóch dniach wolnego piłkarze Legii wrócili do treningów i rozpoczęli bezpośrednie przygotowania do starcia z Górnikiem Zabrze. Po przerwie spowodowanej kontuzją do zajęć wrócił Maik Nawrocki. Młody stoper na razie ćwiczy indywidualnie i nie będzie brany pod uwagę na niedzielne spotkanie, ale jak zapowiedział szkoleniowiec możliwy jest jego występ z Leicester City. Indywidualny trening ma także Mattias Johansson, który raz po raz zmaga się z różnymi dolegliwościami.

Do drużyny dołączyło kilku kadrowiczów: Kacper Tobiasz, Kacper Skibicki i Mahir Emreli. W sumie we wtorkowych zajęciach wzięło udział 20 zawodników z pola i pięciu bramkarzy. Oprócz wymienionych wyżej trenowali: Josue, Kacper Kostorz, Rafael Lopes, Yuri Ribeiro, Tomas Pehkart, Luquinhas, Artur Jędrzejczyk, Mateusz Hołownia, Lindsay Rose, Bartłomiej Ciepiela, Bartosz Slisz, Szymon Włodarczyk, Ihor Charatin, Mateusz Wieteska, Lirim Kastrati, Andre Martins, Artur Boruc, Maciej Kikolski, Jakub Trojanowski i Jakub Murawski (rocznik 2005).

Na środę sztab szkoleniowy zaplanował dwie sesje treningowe - pierwsza rozpocznie się o godzinie 11 a druga o 14:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Adson 78 - 18.11.2021 / 12:53, *.plus.pl

Jakich dwóch dniach wolnego ? zapierdzielać codziennie po trzy treningi bo Warszawa musi panować więc walczyć i trenować Warszawa musi Panować !!! wolne im się nie należy za tą padlinie co pokazują podczas meczu w tym sezonie !!!

odpowiedz
Kucik - 17.11.2021 / 14:35, *.174.194

Jest info o biletach na Leicester…mieszkam na miejscu jest w ogole jakas mozliwosc zdobycia tego biletu mieszkajac w UK?

odpowiedz
L - 17.11.2021 / 12:21, *.tpnet.pl

Trzeba wypieprzyć w zimowym oknie tego Johansona na zbity pysk!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 17.11.2021 / 16:33, *.aster.pl

@L: I koniecznie nie zapomnieć o solidnym kopie w d...e!!!

odpowiedz
spasiony - 17.11.2021 / 17:23, *.123.82

@Po(L)ubiony: od takiego kopa w d... dostanie kontuzji i nikt go nie wezmie. Poza tym, jak sam mowil, on tu pasuje idealnie. I ja sie z nim zgadzam:) Zamiast treningow truchtanko, czasem jakis meczyk na lajciku, po meczyku bajlando...potem mikrouraz...i tak dalej, i tak dalej.

odpowiedz
Sztos - 17.11.2021 / 08:35, *.orange.pl

Na pierwszym planie koszulki, a na drugim wkłady do nich.

odpowiedz
jo - 17.11.2021 / 06:10, *.tpnet.pl

Zarządzanie w Legii to jakiś żart w kwestii doboru piłkarzy do klubu. Tu trener dostaje zawodnika, którego aprobuje dyrektor sportowy wraz z właścicielem. To może niech ta dwójka weźmie się też za trenowanie. Niech zobaczą kogo kupili i wtedy może to trener zacznie decydować kto dołącza. Obecnie ten klub to cyrk. Korporacyjne bagno.

odpowiedz
TEN TO SIE SAM SKREŚLA....NIECH IDZIE W PIZD..! - 16.11.2021 / 23:51, *.57.47

Indywidualny trening ma także Mattias Johansson, który raz po raz zmaga się z różnymi dolegliwościami.

odpowiedz
paw_pawela - 17.11.2021 / 07:42, *.tdt.pl

@TEN TO SIE SAM SKREŚLA....NIECH IDZIE W PIZD..!: ...a to ból głowy ,a to ból d..y

odpowiedz