fot. motorlublin.com

Motor sprzedaje bilety i zbiera na oprawę meczu z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Motor Lublin rozpoczął sprzedaż biletów na spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski z Legią. Przez pierwsze trzy dni sprzedaży - do piątkowego wieczora - lublinianie za wejściówki na ten mecz do młyna mogli zapłacić tylko 20 złotych. Promocyjna cena dostępna była tylko dla osób, które w obecnym sezonie były przynajmniej raz w młynie motorowców. Normalna cena wejściówek na mecz z Legią wynosi 40 złotych, a jeśli w przedsprzedaży nie rozejdą się wszystkie bilety, w dniu meczu w kasach Areny Lublin kosztować będą 50 zł. Jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.

W pierwszym etapie sprzedaży, który miał zagwarantować stałym bywalcom pierwszeństwo zakupu biletu na prestiżowy mecz z Legią, udostępnionych zostało 9 tysięcy biletów. Ponadto karneciarze mają zagwarantowany wstęp na stadion również w Pucharze Polski. Bilety VIP na mecz z Legią kosztują 300 złotych.

Kibice Motoru prowadzą internetową zbiórkę na oprawy meczów z Legią i Ruchem. Na razie lublinianie zebrali niewiele ponad 10,5 tysiąca złotych, ale do meczu z Legią pozostało jeszcze ponad półtora tygodnia. Spotkanie rozegrane zostanie w środę, 1 grudnia o godzinie 20:00. Stadion Motoru może pomieścić 15 247 widzów.

fot. Jacek Wójcikowski
Stadion Arena Lublin - fot. Jacek Wójcikowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Kuba - 28.11.2021 / 22:16, *.70.183

Będzie ktoś z Legionistów na sektorze C2?

odpowiedz
Bufet (L) - 20.11.2021 / 19:08, *.orange.pl

Chcesz być cykorem, trzymaj z lubelskim Motorem …

Kto pamięta wyjazdy do Lublina?
Śledziu, Brzydki Rysiek …
To były czasy.
Pozdrowienia dla Wszystkich !!!

odpowiedz
bulbo - 28.11.2021 / 12:41, *.tpnet.pl

@Bufet (L): przyjezdzaj pogadamy

odpowiedz
Marek Rembertów - 20.11.2021 / 14:57, *.t-mobile.pl

Będą bilety na wyjazd w wolnej sprzedaży?

odpowiedz
Marek Rembertów - 20.11.2021 / 20:16, *.t-mobile.pl

@Marek Rembertów: mogę podbić jutro w specjalu do Zabrza. Tylko nie wiem gdzie

odpowiedz
kumaty do Marka - 20.11.2021 / 21:29, *.hapay.pl

@Marek Rembertów: pytaj o Łysego z Woli albo Rudy z Bemowa. Po otrzymaniu od nich informacji przejdź do Czarnego z Bielan on cię pokieruje do Adasia. Adaś ogarnie.

odpowiedz
Ufo - 20.11.2021 / 22:21, *.chello.pl

@kumaty do Marka: Adaś juz nie ogarnia zapytaj Pyzy z Woli on da Ci numer do Wariata z Włoch i poźniej już z górki do Stefana z Jadwisina

odpowiedz
Wariat z Włoch - 20.11.2021 / 23:22, *.orange.pl

@Ufo: Ty se gęby mną nie wycieraj. Wiesz kim jestem i co mogę?

odpowiedz
Cl - 21.11.2021 / 07:49, *.vectranet.pl

@Wariat z Włoch: ponoć możesz ogarnąć bilety na wyjazd?

odpowiedz
Marek Rembertów - 21.11.2021 / 10:48, *.t-mobile.pl

@Marek Rembertów: już ogarnąłem od dobrych chłopaków co pomagają w nie od de..bi.li którzy robią sobie jaja

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.11.2021 / 11:42, *.play-internet.pl

@Marek Rembertów: Podobno u kanara w pociągu mają być bilety,to z nim gadaj.

odpowiedz
Ufo - 21.11.2021 / 15:13, *.chello.pl

@Wariat z Włoch: Wariacik nie napinaj sie tak bo Ci żyłka z Ursusa pęknie :)

odpowiedz
Kamil - 20.11.2021 / 14:47, *.as13285.net

mysle, ze jak dobrze pojdzie to w przyszlym sezonie bedzie mecz w pierwszej lidze Legia -Motor.

odpowiedz
Adam - 20.11.2021 / 18:13, *.plus.pl

@Kamil: wredne, ale prawdziwe ;)
Zrobię screen shota jak Legia będzie na ostatnim miejscu w tabeli. Ale w spadek nie wierzę. Dziwne by to było - mistrz Polski spada do niższej klasy.
No ale. Liczę że motor wejdzie do pierwszej ligi.

odpowiedz
robson - 20.11.2021 / 13:36, *.chello.pl

dawna zgoda , jakos nie mam "cisnienia" na Motor .
Zapowiada sie dobre widowisko ale awans musi byc Nasz :)

odpowiedz
Motor Lbn - 20.11.2021 / 14:38, *.adampolnet.com

@robson: oj bardzo dawna…w latach 90 największa kosa Motoru, obecnie bez większego ciśnienia chuligańskiego na Legię.
Kierunek nienawiści skierowany na Wisłę, Widzew itp

odpowiedz
Trójmiejski (L) egionista - 21.11.2021 / 17:58, *.centertel.pl

@Motor Lbn: to tak jak my, jeszcze wliczając w to Lecha. Ciśnienia też na was nie mamy, osobiście mam do was szacunek.

odpowiedz
Motor King - 20.11.2021 / 13:09, *.play-internet.pl

Ostatni ligowy mecz między naszymi zespołami to chyba 1992 sporo czasu

odpowiedz
To ja - 20.11.2021 / 12:32, *..

Bedzie komplet. Ave Motor!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 20.11.2021 / 14:53, *.chello.pl

@To ja: jak wszędzie, gdzie MY przyjeżdżamy :)

odpowiedz
Olomanolo - 20.11.2021 / 17:18, *.207.247

@Czwarty Pasek Na Dresie: teraz każdy przychodzi aby być świadkiem kompromitacji Legii - sory ale taka jest prawda

odpowiedz