Bartosz Gomułka wybrany zawodnikiem rywalizacji z SMS-em Spałą - fot. Hugollek / Legionisci.com

Gomułka: Pniemy się w tabeli

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Zdobyć nagrodę zawodnika meczu to świetne uczucie. Cieszę się, że trener dał mi szansę i przekonała go moja gra na treningach, dzięki czemu postawił na mnie podczas tie-breaka. Dodatkowo był to mecz transmitowany telewizyjnie, a to cieszy podwójnie - powiedział po wygranym meczu z SMS-em Spała Bartosz Gomułka.

- Pierwsze dwa sety były bardzo szarpane. Przez to, że było mało miejsca na zagrywkę, popełnialiśmy dużo błędów. Z początku drużyna Spały była ospana, ale gdy się już obudziła, to ciężko było ich zatrzymać. Trener dokonał zmian, a my wykonaliśmy robotę, więc należą się podziękowania szkoleniowcowi.

- Musimy się teraz zregenerować. Przed nami maraton, nieczęsto gra się dwa mecze w przeciągu tygodnia. Trzeba dalej zdobywać punkty, bo pniemy się w tabeli coraz wyżej. Teraz zajmujemy już piąte miejsce, więc małymi kroczkami do pozycji lidera.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.