Lirim Kastrati - fot. Woytek / Legionisci.com

Uraz Kastratiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

Podczas czwartkowego treningu urazu doznał Lirim Kastrati. Piłkarz Legii Warszawa podkręcił staw skokowy i jego występ w niedzielnym meczu z Górnikiem Zabrze stoi pod znakiem zapytania.

- Nie wiemy jeszcze, na ile poważny jest to uraz i czy zawodnik pojedzie z nami do Zabrza, czy też będzie musiał odpocząć - powiedział trener stołecznego zespołu, Marek Gołębiewski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 20.11.2021 / 21:46, *.play-internet.pl

Nie ma jaj. Farinelli ostatni Kastrat.

odpowiedz
Piotr Dec - 20.11.2021 / 07:13, *.chello.pl

WyKastrati go temacie

odpowiedz
Januszek - 20.11.2021 / 01:09, *.chello.pl

On zostal widzial co tu sie wyprawia 2 tygodnie i lepiej kontuzje symulowac niz w niedziele kolejny oklep ebrac

odpowiedz
Frank Stilwell - 20.11.2021 / 00:55, *.vectranet.pl

Meczu jeszcze nie rozegrał z Zabrzanami a już się posypał.Echhhh ruina nie pilkarze.I to jeszcze dzien przed meczem z hanolami.Kastracji miał prawie 2 tyg.odpoczynku i tak się na odpoczywał oraz przygotowywał ze musiał się posypać? ...To może niech w ogóle nie trenują.Tylko po meczach odpoczynek, a nie treningi

odpowiedz
GOLębiowski co? Magiera....? - 20.11.2021 / 00:22, *.120.65

TRENER ZAMIAST POWIEDZIEĆ...TRUDNO, ZDROWIA ŻYCZE ALE ZA TO MŁODYM DAM SZANSE..TAK POWINIEN TO SKOMĘNTOWAĆ DZIĘKUJE...

odpowiedz
Jurand - 20.11.2021 / 00:21, *.chello.pl

Pić to trzeba umieć, nawet jak allah nie widzi.

odpowiedz
Ech - 19.11.2021 / 23:51, *.centertel.pl

Sama gimbaza co komentuje. Nic konstruktywnego przecież nie napisze.

odpowiedz
Mahir Emreli Udanej Niedzieli - 19.11.2021 / 20:11, *.play-internet.pl

po pijaku po schodach szedł

odpowiedz
zenek - 19.11.2021 / 18:42, *.orange.pl

został żeby się przygotować na mecz w Zabrzu. Przygotował się to teraz musi odpocząć więc nie jedzie do Zabrza

odpowiedz
Arek - 19.11.2021 / 16:59, *.tpnet.pl

Zdrowia życzę.

odpowiedz
Arek - 19.11.2021 / 16:58, *.tpnet.pl

Na Zegrze, to i bez nóg da radę dotrzeć.

odpowiedz
Wolfik - 19.11.2021 / 19:26, *.play-internet.pl

@Arek: :)

odpowiedz
lob - 19.11.2021 / 16:16, *.chello.pl

Same "szklanki" ściągnięte w tym okienku do Legi....kucharski aut..........

odpowiedz
Magic - 19.11.2021 / 15:43, *.centertel.pl

Następny co został i się połamał.

odpowiedz