Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Gołębiewski: Z całego serca dziękuję kibicom

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Marek Gołębiewski (trener Legii): Przegraliśmy bardzo ważny mecz, który mogliśmy odwrócić w drugiej połowie. Przy stanie 2-2 wierzyłem, że zespół jest w stanie wygrać. Niestety, stało się inaczej i do Warszawy wracamy bez punktów.

- Nasza lepsza gra w drugiej połowie to efekt dokonanych zmian personalnych i zmiany systemu gry.

- Widziałem, że doszło do spięcia moich zawodników na boisku, ale nie wiem, co dokładnie się stało. Nie rozmawiałem jeszcze z chłopakami, wyjaśnimy to sobie.

- Na koniec chciałbym podziękować naszym kibicom. Stawili się bardzo licznie, widzimy, że są z nami, za co dziękuję im z całego serca.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Marka Gołębiewskiego na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 14727
START: 30.10.2021 / KONIEC: 13.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
lol - 23.11.2021 / 10:32, *..

a kilka lat temu Legia miala odjechac polskim klubom o lata swietlne. Panie menago Midek projekt Legia upadl.

odpowiedz
Karol Gruta - 22.11.2021 / 21:47, *.tpnet.pl

Najgorsze jest to że człowiek przyzwyczaja sie do przegranych. z Leicester może lepiej dac walkower bedzie taniej i bez kompromitacji na wymówke , że piłkarze są zmęczeni , kontuzjowani itp.

odpowiedz
paweł - 22.11.2021 / 19:36, *..

ok.

odpowiedz
szymon - 22.11.2021 / 18:26, *.master.pl

@bronek49: Dokladnie...i facet z doswiadczeniem...

odpowiedz
bronek49 - 22.11.2021 / 17:45, *.chello.pl

niech drużyne do końca sezonu przejmie Jacek Zieliński już raz trenował Legie to najlepsze wyjście

odpowiedz
Mączyński - 22.11.2021 / 14:25, *.plus.pl

Jakim cudem trener Gołębiewski miał być lepszym pomysłem niż Michniewicz? Szczyt kompromitacji tego co tej zmiany dokonał. Papszun? Swędzi kogoś 4 miliony złotych, które trzeba mu będzie zapłacić per sezon? Sciągać z urlopu Cześka lub Vuko, nie ma czasu na eksperymenty! Z Gołębiewskim ta drużyna nic nie osiągnie. A kasa w 2022 będzie o wiele mniejsza, nie bedzie pucharów a i wszelkie wpływy będą mniejsze z ligi za zajęcie 10 miejsca.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 22.11.2021 / 13:18, *.tpnet.pl

a My z całego serca dziekujemy ci za super przygotowanie do tego meczu i super sklad i taktykę w pierwszej połowie. A gdzie ty debilu był pressing ??

odpowiedz
Roma - 22.11.2021 / 12:32, *.plus.pl

Obecnie mamy piłkarzy słabych i bardzo słabych. Tylko dlaczego trener wybiera wśród tych bardzo słabych?

odpowiedz
ss85 - 22.11.2021 / 12:06, *.net.pl

A może by tak zrobić artykuł o co poszło Jędrzejczykowi ze Śliżem?

odpowiedz
Ryba - 22.11.2021 / 11:22, *.chello.pl

Pan Marek to kolejna ofiara Dariusza Mioduskiego..

odpowiedz
Kuoty - 22.11.2021 / 10:32, *.chello.pl

Wszyscy na mecz rywalizacja dzielinic bo jak bedzie nas malo to przelew nie wpadnie od prezia

odpowiedz
Tarcho - 22.11.2021 / 11:01, *.t-mobile.pl

@Kuoty: dokładnie!

odpowiedz
TeDe85 - 22.11.2021 / 08:38, *.chello.pl

Trener Gołębiewski ma jaja, bo podjął się zadania wręcz niemożliwego - tchnąć życie w trupa... Od Trenera Magiery i momentami Vuko nie ma drużyny. Są schematy, taktyka, ale jak plan nie wypali to właśnie Drużyna bierze na barki odpowiedzialność... Teraz tego nie ma... Panie trenerze proszę mieć więcej odwagi i postawić na chłopaków, których zna Pan lepiej - Legia II

Od Czarka Miszty też się odwalcie. Chłopak robi co może. Broni na tyle ile umie i ma doświadczenie. Popełnia błędy, ale wszystko do korekty i będą z niego ludzie. Jest młody a gra pod bardzo dużą presją. Was nie stresuje to, że patrzy na Was zarząd, dyrektor, przełożony, wszyscy pracownicy i kilka milionów gapiów? To wina prezesa, że na bramce jest 40-letni Artur lub 20-letnie chłopaki. Czarek rób swoje!

Skrzydeł nie ma, środka nie ma, napad nie istnieje, a obrona błąd za błędem. O zaangażowaniu nie wspominając. Pojedyncze CV są imponujące i przewyższają naszą "ligę", ale drużyny nie ma...

odpowiedz
HAHAHA... - 22.11.2021 / 08:50, *.inetia.pl

@TeDe85: weź nie prdl.

odpowiedz
Beka - 22.11.2021 / 09:13, *.t-mobile.pl

@TeDe85: zmień proszki. Golebiewski - jaki plan, jakie schematy i taktyka. Miszta dwa strzały w Ręcznik i dwie bramki, gra na przedpolu fatalna.

odpowiedz
n - 22.11.2021 / 09:25, *.172.85

@Beka: Gołębiewski przyszedł do drużyny w rozpadzie i nie można go w żaden sposób winić za to. Nic nie wniósł na razie, ale nie jego winą jest taka postawa patałachów.

odpowiedz
Danielo - 22.11.2021 / 09:30, *.myvzw.com

@n: po ch*ju trener…

odpowiedz
TeDe85 - 22.11.2021 / 10:17, *.chello.pl

@Beka: Taktyka i schematy odnosi się do braku drużyny - czytaj ze zrozumieniem.

odpowiedz
zx - 22.11.2021 / 10:36, *.chello.pl

@TeDe85:
"Trener Gołębiewski ma jaja, bo podjął się zadania wręcz niemożliwego" .. zapewne pro bono ... a wiadomo jaka płaca taka praca, gdyby nie PP średnia pkt/m wynosiłaby .... całe 0.

odpowiedz
^^^^ - 23.11.2021 / 21:34, *.timplus.net

@zx: A to ile pkt/m dają w PP??? ;> Geniusz, po prostu geniusz :D

odpowiedz
Sasza - 22.11.2021 / 08:21, *.net.pl

No to niewiele ma pan trener do powiedzenia po kolejnym blamażu..

odpowiedz
Urs 72 - 22.11.2021 / 08:09, *.chello.pl

Trzyma się stołka ,Dobrze mu zapłacili ,plują mu w twarz a jemu deszcz pada u Miodka i przydupasow to samo , pozdro

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 22.11.2021 / 05:52, *.centertel.pl

Bramkarza mamy takiego że reszta drużyn tej "ligi" wie że co nie strzeli to wpadnie i tak k...a do zaje...ia co do obrońców brak słów
Pozdrawiam wszystkich pijaków i leczących się z uzależnień

odpowiedz
Alan - 22.11.2021 / 06:03, *.t-mobile.pl

@NIE DLA NAS FORMA ZŁA:
Co Ty chcesz od piłkarz października.....

odpowiedz
NIE DLA JEST PORAZKI SMAK : - 22.11.2021 / 07:10, *.play-internet.pl

@NIE DLA NAS FORMA ZŁA: Ja również pozdrawiam wszystkich leczących dziś kaca moralnego i alkoholowego.. Skończyły się już żarty. Czeka nas ciężka walka o utrzymanie. Ciezsza chyba niż walka z nałogiem

odpowiedz
M@c - 22.11.2021 / 02:21, *.chello.pl

Mioduski będzie pierwszym w długoletniej historii klubu z Łazienkowskiej właścicielem oraz prezesem, który spuści drużynę z ekstraklasy.

odpowiedz
(L) - 22.11.2021 / 05:57, *.chello.pl

@M@c: Taki z Ciebie kibic że nie wiesz tego że Legia już w swojej historii spadała z ligi? Może idź na konwiktorską i wróć jak się czegoś o Legii dowiesz.

odpowiedz
Sasza - 22.11.2021 / 08:29, *.net.pl

@(L): Przecież wyraźnie napisał że chodzi mu o ekstraklasę. Ekstraklasa istnieje od 2005 roku i jakoś nie przypominam sobie żeby Legia w tym czasie kiedykolwiek spadła.

odpowiedz
Legionista80 - 22.11.2021 / 01:31, *.play-internet.pl

Bez bramkarza to się przegrywa ze wszystkimi. I tyle. Cała tajemnica. Wróci Boruc i będą zwycięstwa. Jak można było 20 latka miec jako 2 bramkarza....
Miszta ma gen nieSzczesnego-wychodzi kiedy nie trzeba a stoi na linii gdy trzeba wyjść...

odpowiedz
Tomasz1916 - 22.11.2021 / 05:04, *.play-internet.pl

@Legionista80:
Kolego, Boruc już nie wróci...

odpowiedz
Wierny kibic zagraniczny - 22.11.2021 / 01:13, *.virginm.net

Wiecie co kibice ????
Ja sie caly czas zastanawiam dlaczego ani Jedrzejczyk ani tez Boruc publicznie sie nie wypowiadaja o tym co sie dzieje o calej ytuacji ze zle gramy itd,ktos wie co jest tego powodem,dlaczego oni milcza ????????????????????????????????????????????

odpowiedz
Bugmaher - 22.11.2021 / 08:20, *.centertel.pl

@Wierny kibic zagraniczny: może obstawili, że Legia spadnie? Dobry kursik by przed sezonem... Do końca życia będą lecieć na odsetkach

odpowiedz
Sektor 201 - 21.11.2021 / 23:16, *.centertel.pl

Mam dość patrzenia na Nasz klub je...nych do okolola przez wszystkich grajcie albo.......
A co robi tam Josue gwiazda czy grajek???

odpowiedz
Mrok - 21.11.2021 / 23:59, *.chello.pl

@Sektor 201: Bez niego mogłoby być jeszcze ze 2x gorzej. Obejrzyj powtórki z bramkami i zobacz jak grali obrońcy przy tych sytuacjach to będziesz wiedział kto ma tak naprawdę na to wyj...ne.

odpowiedz
Ale graja u buka łajzy - 22.11.2021 / 12:32, *.centertel.pl

@Mrok: dokładnie , linia obrony to kupa dziadostwa , oni na obronie pozoruja tylko gre obronna , bramkarz bez doswiadczenia i nieszczescie gotowe , ten mecz nie powinien byc przegrany , gornik zdobył wszystkie bramki po bledach bramkarza ! I braku asekuracji obroncow ....

odpowiedz
xxx - 21.11.2021 / 23:14, *.51.60

trener jak widać zagubiony, chciałby coś zrobić, ale brakuje mu pomysłu i doświadczenia, nie ma co go zbytnio obwiniać, to jeszcze nie jego poziom, tu trzeba kogoś, kto wpoi piłkarzom grę na pressingu, umiejętność podwajania, wychodzenia na pozycję - ogólnie gra bez piłki strasznie kuleje, dlatego często nie ma do kogo podać i jest zwalnianie gry + strzały z nieprzygotowanych pozycji i pod kryciem

odpowiedz
Zlb 82 - 22.11.2021 / 12:53, *.t-mobile.pl

@xxx: Chłopie oni to doskonale potrafią!!!I gdyby szatnia nie była skłócona to tą lige byśmy zjedli!!!Za dużo grajków z zagranicy, którzy mają głęboko gdzieś co powie Boruc, Jedzą,Slisz.... Dawać tych młodych chłopaczków z dwójki dla których w/w są mega autorytetami a będą grać jak tralalala.A pozatym Mioduski!!!Co??Ty wiesz...

odpowiedz
M-Ochota - 21.11.2021 / 22:58, *.chello.pl

Tak się zastanawiam, po co wszedł Skibicki, praktycznie, co dotknie piłki to strata, jak przyjmuje piłkę to mu się odbija na 2 metry, po za tym często odpuszcza w obronie, normalnie masakra jakaś...

odpowiedz
Micha(L) - 21.11.2021 / 23:03, *.chello.pl

@M-Ochota: ...chyba inny mecz oglądałeś:(

odpowiedz
xxx - 21.11.2021 / 23:10, *.51.60

@M-Ochota: tak młody zagrał słabo piłkarsko, widać brak umiejętności technicznych i pewności siebie, ale chociaż się starał, był ruchliwy i chyba o to chodziło, aby trochę podkręcić tempo i wstawić na boisko kogoś komu powinno zależeć

odpowiedz
zaba285 - 22.11.2021 / 12:09, *.grupaping.pl

@M-Ochota: tak, słaba zmiana. ale tu jest jakaś perspektywa na rozwój. a po co wszedł Lopes? ten gość w Legii to jakiś sabotaż...

odpowiedz
Brat - 21.11.2021 / 22:42, *.chello.pl

" Nasza lepsza gra w drugiej połowie to efekt dokonanych zmian personalnych i zmiany systemu gry. "


JA PIER... to celowo w pierwszej połowie byl chvjowy system gry i zmiany, aby w drugiej to zmienić? Nie można było tak od początku?! Jak można po 45 minutach mieć 0 strzałów a Górnik 10???!!!!! Gościu, odejdź razem z Mioduskim.

odpowiedz
^^^^ - 23.11.2021 / 21:44, *.timplus.net

@Brat: Oczywiście, przecież wiedział, że ten skład się nie sprawdzi tylko nie wiedzieć czemu postanowił to zmienić w drugiej połowie debil skończony, miał przecież 0 strzałów i powinien to utrzymać do końca... pozorant i amator, ja bym dowiózł to do końca ;>

odpowiedz
Hiszpan - 21.11.2021 / 22:26, *.play-internet.pl

Taki trochę człowiek mem. Przejdzie do historii jako jedyny trener że średnią 0 pkt w lidze.

odpowiedz
Hiszpan - 21.11.2021 / 21:59, *.telnaptelecom.pl

Gdyby miał odrobinę honoru sam by odszedł.

odpowiedz
Wola - 21.11.2021 / 21:56, *.tpnet.pl

Dla Wielkiej Legii nigdy więcej trenerów amatorów.
Za ery Miodka oprócz Czesia nie mieliśmy żadnego trenera.
Panie Mioduski, Legia potrzebuje trenera. Sam szyld nic nie wygra!!!

odpowiedz
PLBBOY - 21.11.2021 / 21:53, *.play-internet.pl

Pan nie dziękuje, tylko niech Pan już idzie w cholerę.

odpowiedz
Siekierki - 21.11.2021 / 21:52, *.chello.pl

Kościół powinien być oddzielony od państwa, a właściciel od bycia prezesem. Jak już Legia ma być korporacją, to w spółkach też zarząd i właściciele to też dwie różne bajki. Przynajmniej w poważnych, dużych firmach.

odpowiedz
Dawid - 21.11.2021 / 21:51, *.robnet.pl

Nędza...

odpowiedz
Lupus - 21.11.2021 / 22:45, *.centertel.pl

@Dawid: Czarna rozpacz

odpowiedz
(L)uki - 22.11.2021 / 09:12, *.25.60

@Dawid: nędza za wysoko...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.11.2021 / 21:38, *.centertel.pl

Proszę uprzejmie, a kiedy wpaść z tragarzami...?

odpowiedz
ja - 21.11.2021 / 21:37, *.chello.pl

To nie jest problem tego typa, bo dla niego to jest życiowa szansa. Jakby Legia wygrała kilka spotkań to by było, że wyprowadził Legię z kryzysu i by zaraz znalazł robotę w jakiejś ekstraklapowej drużynie np. termalice.

Problemem jest to, że gość, który nawet na poziomie ekstraklapy jest nikim, w Legii nikim (to nie jest trener rezerw od kilku lat tylko od kilku miesięcy) został wyznaczony na trenera mającego uratować drużynę.

Jak mentalnie ma Legia się podnieść skoro zamiast po wywaleniu trenera dać kogoś znanego, to loczek daje noname'a?
To tak jakby zostawić ich samych sobie.

odpowiedz
mietowy - 21.11.2021 / 21:30, *.aster.pl

panie Prezesie chcial pan miec wszystko nie bedzie pan mial nic mistrza Polski,kase z ligi europy, puchar Polski super puchar i gowno a do tego bedziesz Pan musial walczyc o utrzymanie sie w extra klasie a potem zaczynal bedzie Pan od zera
tak wlasnie jest jak ma sie takich gownianych podwladnych niestety

odpowiedz
Lw - 21.11.2021 / 21:30, *.t-mobile.pl

Problem Legii to 10 Podolskich wielkie ego a nie wystarcza na polska ligę piętki niechlujne podania i przyjęcia, inna sprawa ze tenże podolski to święta krowa inny piłkarz w każdym meczu leciał by z czerwoną kartka

odpowiedz
Hiszpan - 21.11.2021 / 21:29, *.telnaptelecom.pl

Zestawienie składu z Charatinem , Pekhartem, IKEĄ i.Mladenovicem to sabotaż tego pajaca.

odpowiedz
lucho_83 - 21.11.2021 / 21:29, *.chello.pl

Rzucili trenera na środek Oceanu, więc tonie...Zmiany potrzebne ale głównie w zarządzie Natychmiast!!!!!

odpowiedz
Wawa - 21.11.2021 / 21:12, *.chello.pl

A bredziłeś jedziemy po zwycięstwo
Samo zestawienie składu to tragedia brak jakiekolwiek tatyki zenada

odpowiedz
Michał - 21.11.2021 / 21:09, *.plus.pl

Idź wuefisto do domu i nie pokazuj się więcej bo wstyd i tyle w temacie. Tu trzeba takiego trenera jak Śp. Pan Janusz Wójcik Drago Okuka czy Stasiu Czerczesow z jajami i takiego którego nasze" gwiazdy" będą słuchać i szanować i dawać z siebie wszystko na 200% bo jak na razie grają jak trampkarze nie obrażając dzieci. Bujaj się do domu na w- f

odpowiedz
Cyniek - 21.11.2021 / 21:07, *.play-internet.pl

Panie jak masz jaja to odejdź

odpowiedz
Alan - 21.11.2021 / 21:04, *.t-mobile.pl

Wiem ze to nie Pana wina ale skończ wasc.....z takimi wynikami to każdy by mógł prowadzić ten klub, poprostu każdy.
Ps. Artur Boruc wracaj !

odpowiedz
Serock - 21.11.2021 / 21:02, *.145.106

Co ty gadasz!!! Nie jesteśmy z wami. LEGIA TO MY i to nasz obowiązek.

odpowiedz
Weź człowieku spier… - 21.11.2021 / 21:01, *.vectranet.pl

Z tego klubu.

odpowiedz