Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Urban: Kto by pomyślał, że strzelimy 3 bramki

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jan Urban (trener Górnika): Jesteśmy w bardzo dobrych humorach, bo wygraliśmy z mistrzem Polski. Zagraliśmy naprawdę bardzo dobre spotkanie. Kto by pomyślał, że strzelimy 3 bramki, bo to był nasz największy problem. Wiedzieliśmy, że Legia będzie miała większe posiadanie piłki, bo jest mnóstwo jakości w tej drużynie i nie jest łatwo odebrać im piłkę. Kiedy jesteśmy skumulowani na własnej połowie, łatwiej jest przerwać akcję rywala i wyjść z atakiem. To nam się udawało w pierwszej połowie.

- To, co się wydarzyło na początku drugiej połowy, nie mam zamiaru teraz szukać przyczyny. Byłem w szoku. Później troszeczkę się wszystko uspokoiło. Super widowisko stworzyły obie drużyny, dużo bramek i mnóstwo emocji. Mam wrażenie, że kibice mieli dziś mnóstwo radości z oglądania naszego Górnika.

- Coś w małżeństwie liga - europejskie puchary w Legii nie funkcjonuje. W europejskich pucharach Legia zrobiła swoje, zarobili pieniądze, mają szansę na awans. Ale naprawdę trudno mi zrozumieć, dlaczego tak jest w lidze. Ja też grałem z Legią w europejskich pucharach, też czekaliśmy na to, kiedy strzelimy bramkę w pucharach, ale w lidze byliśmy na 1. miejscu. Cześka Michniewicza zwolnili, mnie też zwolnili. Mają teraz zdecydowanie mocniejszy skład niż wtedy. Jakości tam nie brakuje, na polską ligę to jest bardzo dużo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Legionista80 - 24.11.2021 / 01:11, *.play-internet.pl

Janku....musiał pomyślał i jeszcze pomogl:)))))

odpowiedz
jb - 23.11.2021 / 22:05, *.chello.pl

Kto pomyślał - SĘDZIA

odpowiedz
Zlb 82 - 23.11.2021 / 15:52, *.t-mobile.pl

Panie Janku przecież to już wie cała Polska że szatnia Legii jest roz.....Zagraniczne gwiazdeczki mają głęboko w poważaniu Legię i autorytety w szatni takie jak Artur Boruc, Jedzą!!!A o Mioduskim jako prezesinie to już nawet szkoda pisać.LEGIA TO MY!!!

odpowiedz
Atmosferić - 23.11.2021 / 13:18, *.orange.pl

Stawiałem że strzelą 4 a mogli tak naprawdę i powinni drugie tyle.

odpowiedz
AntyŻabol - 23.11.2021 / 21:24, *.timplus.net

@Atmosferić: to samo w drugą stronę...

odpowiedz
geds - 22.11.2021 / 20:20, *.chello.pl

przecież ostatnio każdy naszym nieudacznikom sypie po 3 bramy, co w tym niezwykłego Janie Urbanie?

odpowiedz
bronek49 - 22.11.2021 / 17:55, *.chello.pl

Urban teraz Legi strzelić trzy bramki to nie problem już kilka drużyn to zrobiło z taką Legią to i drugoligowcy by wygrali w następnym meczu dostaniesz baty bo w tym żescie się wypruli na całego

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 22.11.2021 / 11:51, *.btcentralplus.com

Urban debilu, Stal Mielec strzeil Legii 3 bramki i to w Warszawie. Nie pie....glupot idioto.

odpowiedz
dino - 22.11.2021 / 14:23, *.vtelecom.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!:
Ja tylko przypominam, że to Urban dał nam dublet w 2013 i awansował do fazy grupowej LE, a jak go zwalniali byliśmy na 1szym miejscu z kilkoma punktami przewagi więc nazywanie go idiotą jest delikatnie mówiąc nie na miejscu (z nickiem się zgadzam)

odpowiedz
hajdukL - 22.11.2021 / 17:12, *.77.242

@MIODUSKI OUT !!!!!:
W wirtualnej rzeczywistości Twój komentarz nie powinien zostać opublikowany, a Ty zablokowany na dłuższy czas. W realnym świecie po takim tekście w moim towarzystwie dostałbyś od razu w łeb. Uważaj jak obrażasz i kogo.

odpowiedz
WETERAN - 22.11.2021 / 11:43, *.tpnet.pl

Spodziewano się,że Podolski wreszcie zdobędzie bramkę a ja zastanawiałem się czy Miszta znowu zainkasuje 3 gole.W sumie "udało" mu się to w 4 meczach.Tylko 2 bramki puścił z Pogonią.Wyraźny brak Boruca i jego,doświadczonego następcy.

odpowiedz
Vuko !!! - 22.11.2021 / 08:43, *.centertel.pl

Mamy lepszy skład ? Jasiu, co piłeś?

odpowiedz
Andreas - 21.11.2021 / 22:02, *.play-internet.pl

Stoperzy też słabi.

odpowiedz
Mrok - 21.11.2021 / 21:45, *.chello.pl

Panie Urban, tak pomyślałby ten, kto wie, że Legia ostatnio gra tylko dwoma obrońcami i rezerwowym bramkarzem w bramce. Dopóki nie kupimy nominalnych obrońców bocznych to będziemy dostawali w meczach nawet po kilka goli. Dziś na lewej w naszej obronnej flance hulał jedynie wiatr. Johanson, Ribeiro a po prawej Mladenovic przegrali po prostu ten mecz.

Wg mnie w Legii musi być jakiś popi...ony system premiowania promujący np. mecze pucharowe a inne nie. Nie ma innego wytłumaczenia dla którego część zawodników zapomina nagle jak się ustawiać, jak biegać, jak grać. Może Miodu im jednak nie płaci tak jak się umawiali?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 22.11.2021 / 06:58, *.aster.pl

@Mrok: Zgadzam się. Do tego, jeden z obrońców, Jędrzejczyk, gra słabo i jest złym duchem tej ekipy. Pewnie wielu zgłupieje, ale obrona trzyma się na Wietesce. Atak, też. Napastników nie mamy, bo Tomas nic nie gra, a Emreli bawi się grą. Pomoc mamy najgorszą w lidze. Bramkarze też należą do grupy najsłabszych. Moim zdaniem, zagrożenie spadkiem jest realne.

odpowiedz
zaba285 - 22.11.2021 / 12:03, *.grupaping.pl

@Po(L)ubiony: obrona trzymała się na Nawrockim. Wieteska to poziom Górnika Zabrze i właśnie to widzimy po miejscu w tabeli i po tym, że w meczu z tą drużyną zagrał nawet nie najgorzej
pomoc została oparta na człapiącym Josue i efekt było widać w 1 połowie, w 2 więcej trochę pograł Luqinias i od razu było lepiej
zgadzam się, zagrożenie spadkiem jest realne. nikt się już nas nie boi. kiedyś przy wyniku 2:2 Sandomierski w końcówce łapiąc piłkę w polu karnym kładł by się na ziemie i leżął za każdym razem minutę żeby kraść czas. wczoraj po złapaniu piłki od razu szukał podania na kontrę bo oni byli pewni, że wygrają...

odpowiedz