fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Górnik Zabrze 3-2 Legia Warszawa

Skończyli jak zawsze

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa przegrała w niedzielnym ligowym spotkaniu w Zabrzu z Górnikiem 2-3. Gracze Marka Gołębiewskiego przegrywali do przerwy dwoma bramkami, a po przerwie potrafili odwrócić losy spotkania. Gole dla Legii strzelili Mateusz Wieteska i Ernest Muci. W doliczonym czasie na 3-2 bramkę zdobył jednak Kubica.

Początek meczu należał do Górnika, który uskrzydlony dopingiem kibiców zepchnął Legię do defensywy. Pierwszy groźny strzał na bramkę Cezarego Miszty zobaczyliśmy w 11. minucie, ale na szczęście był on niecelny. Kilkanaście minut potem było jeszcze bardziej niebezpiecznie. Sytuację uratował jednak Mateusz Wieteska, wybijając piłkę z linii bramkowej po główce Adriana Gryszkiewicza! Chwilę potem mistrzów Polski z opresji wybawiła już tylko poprzeczka. Z dystansu w swoim stylu huknął Lukas Podolski i niewiele brakowało, a gospodarze wyszliby na prowadzenie.

Dla graczy Jana Urbana co się nie odwlecze, to nie uciecze. W 37. minucie Górnik na prowadzenie wyprowadził Erik Janża. Pomocnik w świetnym stylu wykończył dośrodkowanie ze skrzydła i mocnym wolejem pokonał Misztę, posyłając futbolówkę między jego nogami. W prawdziwą euforię kibice wpadli już kilka minut później, kiedy na 2-0 gola strzelił Lukas Podolski. Były reprezentant Niemiec z najbliższej odległości dobił główkę jednego z kolegów. Napastnik zdobył tym samym swojego pierwszego gola na boiskach Ekstraklasy. Wiadomo, że jak się trzeba przełamać, to pomocną dłoń wyciągną piłkarze Legii... Do końca pierwszej połowy mistrzowie Polski tylko rozczarowywali, kończąc pierwszej połowę z zerową liczbą celnych strzałów.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Na drugą połowę trener Legii przygotował trzy zmiany. Na murawie pojawili się Mahir Emreli, Kacper Skibicki oraz Bartosz Slisz. W drugą połowę lepiej weszli legioniści, którzy znacznie częściej przeprowadzali akcje ofensywne. W 52. minucie kontaktowego gola strzelił Mateusz Wieteska, który w bardzo dobrym stylu wykończył dośrodkowanie z rzutu wolnego Josué. To trafienie tylko napędziło gości. Za moment był już bowiem remis. Płaskie podanie z lewej strony od jednego z legionistów, w szesnastce w piłkę nie trafił Kacper Skibicki, ale na szczęście dopadł jeszcze do niej Ernest Muci. Reprezentant Albanii kopnął z całych sił, a bardzo złą interwencję zanotował Grzegorz Sandomierski, który niemal wrzucił sobie piłkę do siatki. Po niespełna godzinie gry znowu zobaczyliśmy gola! Po analizie VAR arbiter uznał jednak, że podanie do Luquinhasa było nieprzepisowe. Brazylijczyk znajdował się na minimalnym spalonym.

W 62. minucie kolejna ładna akcja Legii. Na prawej stronie o piłkę powalczył Skibicki, podał do Slisza, a jego strzał o włos minął prawy słupek. Dziesięć minut potem dwie okazję miał Jesus Jimenez. Gracz gospodarzy najpierw został zablokowany przez obrońców, a potem z jego płaskim strzałem spokojnie poradził sobie Miszta. Przez kolejne minuty gra mocno się wyrównała. Górnik zaczął częściej atakować niż na początku drugiej połowy, jednak defensywa mistrzów Polski nie dawała się zaskoczyć. W 90. minucie Górnik strzelił gola na 3-2, ale analiza VAR pokazała, że w kluczowym momencie Jimenez był na spalonym. W 96. minucie kopia tej samej akcji i już o spalonym mowy być nie mogło. Kubica głową wykończył dośrodkowanie i dał Górnikowi wygraną.

Ekstraklasa
15. kolejka
#GÓRLEG
23103
Zabrze
21.11.2021
17:30
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
3-2
Legia Warszawa
37' Janża
39' Podolski
90+6' Kubica
(2-0)
Wieteska 52'
Muci 53'
99 Grzegorz Sandomierski
2 Przemysław Wiśniewski
26 Rafał Janicki
27 Adrian Gryszkiewicz
96 Robert Dadok
22 Dariusz Stalmach 67'
8 Alasana Manneh 87'
64 Erik Janża
17 Bartosz Nowak 60'
10 Lukas Podolski 86'
9 Jesus Jimenez
1 Daniel Bielica
6 Krzysztof Kubica 67'
11 Mateusz Cholewiak 86'
16 Dariusz Pawłowski
18 David Toshevski
20 Vamara Sanogo
21 Piotr Krawczyk 60'
44 Filip Bainović 87'
77 Jakub Szymański
Cezary Miszta 31
Mattias Johansson 6
Mateusz Wieteska 4
Artur Jędrzejczyk 55
46' Yuri Ribeiro 5
Josue 27
46' Ihor Charatin 14
Filip Mladenović 25
76' Ernest Muci 20
46' Tomas Pekhart 9
91' Luquinhas 82
Kacper Tobiasz 59
Lindsay Rose 29
Mateusz Hołownia 3
46' Bartosz Slisz 99
46' Kacper Skibicki 22
Andre Martins 8
76' Rafael Lopes 21
46' Mahir Emreli 11
91' Szymon Włodarczyk 28
Trener: Jan Urban
Trener: Marek Gołębiewski
Asystent trenera: Inaki Astiz
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Sędziowie
Główny: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Asystent: Adam Karasewicz
Asystent: Michał Sobczak
Techniczny: Sebastian Tarnowski
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (321)

+dodaj komentarz
stary kibic - 23.11.2021 / 12:25, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA : Być może "siwa główka itd" ale w odróznieniu od twoich wypocin ja piszę prawdę a powtarzasz insynuacje,wymyślone przez ludzi,którzy niczego nie umieją,niczego nie osiągnęli a potrafią tylko obszczekiwać tych mądrzejszych.
Należysz do tych,którzy swoją głupotę przesłaniają atakiem na myślących! .
Rzadko piszę na tym forum,między innymi dlatego,że tacy jak ty mi to obrzydzili! Choć ,jak mawiał klasyk - "chamstwu trzeba się przeciwstawiac" ...ale już mi sie nie chce!

odpowiedz
Biała Siła - 23.11.2021 / 10:35, *.vectranet.pl

Tylko bojkot finansowy jest w stanie zmienić myślenie Pana Darka ,nic tak nie boli takiego człowieka jak brak pieniędzy !

odpowiedz
Pawlo - 23.11.2021 / 10:19, *.mm.pl

Ręcznik Miszta won z Legii !!! Bramkarzyna kompromitacja co mecz to babol !!!

odpowiedz
skrzat - 23.11.2021 / 09:19, *.centertel.pl

Obiecałem sobie ze do końca roku nie pojadę już na żaden mecz.teraz też dodaje że do końca roku nie obejze juz żadnego meczu.po czymś takim musi być totalny reset.Szacun dla ludzi którzy to wytrzymują....

odpowiedz
Po nowym roku - 22.11.2021 / 22:31, *.vectranet.pl

Legia jak ŁKS Rycerze Wiosny

odpowiedz
zxcv - 22.11.2021 / 21:40, *.vectranet.pl

Nawet taki Radomiak wygrał w dniu dzisiejszym. Co z tobą Legio ma

odpowiedz
FAN SUPER LEGII! - 22.11.2021 / 21:46, *.151.135

@zxcv: TO NASTĘPNY KIBIC I TRENER NIECHCIANY, KIEDYŚ MAGIERA WYGRYZŁ GO Z LEGII 2, A ZDOBYWAŁ SUKCESY Z MŁODYMI LEGIONISTAMI, TERAZ JEST DOBRYM TRENEREM I PEWNIE MARZY O WALCE MISTRZOSKIEJ, TRENERZE BANASIK POWODZENIA!TYLKO!FRIENDS!ŻYCZYMY!MISTRZA!

odpowiedz
Pawcio - 22.11.2021 / 21:06, *.vectranet.pl

Dziś przejeżdżałem przez Zabrze i musiałem zablokować wpływ powietrza z zewnątrz, bo nie mogłem wytrzymać jak waliło szambem. Jakby szambo wybiło. Ciekawe czy hanysy tam mają takie zapachy na codzień czy tylko od święta, a na codzień jest jeszcze gorzej i wali żywym gównem zmieszanym z sadzą.

odpowiedz
Cudny Zenon - 23.11.2021 / 09:42, *.jmdi.pl

@Pawcio: Prawdopodobnie zabrzanie używają tego powietrza jako dozwolonego dopingu? Legioniści też się sztachali gdy Czaskoskiemu wybiła rura z koryta. Sztuką jest wykorzystać wszelkie elementy dla sukcesu.

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 22.11.2021 / 20:18, *.centertel.pl

Panowie przecież wkłady tak grają żeby zwolnić prezesa ;) więc...
Legia to My, Legia to My nie elLoko i kucharsky.

odpowiedz
Lol - 22.11.2021 / 19:51, *.multiplay.pl

A może się uczyć od klubów innych dyscyplin. Np. taka siatkówka. ZAKSA zdobywca pucharu Europy. Przez kilka lat gra ten sam kręgosłup. Wymieniani są tylko nie liczni zawodnicy od 2 do 3 osób z podstawowego składu. I szukaj zawodników o których wcale wczesniej nie było głośno. A zrobili się dzięki tej drużynie gwiazdami światowego poziomu. Tylko trzeba chcieć.

odpowiedz
grzesiek - 23.11.2021 / 09:56, *.centertel.pl

@Lol: trafiles chyba w sedno. Legia tez kiedys miala kregoslup chociazby Miro Radović wiele sezonow tutaj rozegral. Nie wiem co to za moda naszła zeby wymieniac pol skladu w trakcie jednej rundy...kiedys bardzo dawno temu to bylo max 3-4 transfery jakosciowe i tyle.

odpowiedz
gazza - 22.11.2021 / 19:09, *.inetia.pl

Czas odsunąć od drużyny takie miernoty jak: Josue Slisz Liquinhas Mladenovic no i młody Miszta na bramce co puszcza gola między nogami co jest dla bramkarza kompromitacją.
Nierozumiem dlaczego w bramce był Miszta skoro dwa razy lepsZy jest Kacper Tobiasz...

odpowiedz
artic - 22.11.2021 / 21:51, *.t-mobile.pl

@gazza: podobny poziom miszta i kacper mieli kur.... solidnego Radka Cierzniaka to go wyj... no i zostali z 40latkiem ktorego bola plecy i z dwoma ręcznikami zwanymi bramkarzami.


odpowiedz
ttt - 22.11.2021 / 17:53, *.media.pl

Tęsknię za tą Legią sprzed lat z Kucharczykiem, Rzeźniczakiem, Guilherme...No i za transferami ery Leśnodorskiego. Ljuboja, Ojija Ofoe, Prijovic. Byli krótko ale jaki ślad po sobie zostawili

odpowiedz
Loczek=Koralik - 23.11.2021 / 22:12, *.timplus.net

@ttt: A zwłaszcza te umowy "ustne", że nie będą odchodzić za darmo bądź półdarmo

odpowiedz
bronek49 - 22.11.2021 / 17:18, *.chello.pl

to jest katastrofa dlaczego Legie nie zaczął trenować przynajmniej do końca roku Jacek Zieliński on przynajmniej miałby autorytet bo rozegrał bardzo dużo meczów w Legii a też był już jej trenerem i ma większe doświadczenie od Gołębiowskiego

odpowiedz
Lukas - 22.11.2021 / 17:01, *.252.204

Ważne że Lukas Polak się odblokować i teraz już go kochać był cały slunsk. Już teraz Janickie mogą spaść do 3 ligi z Legia wygrana an nothing else matters.

odpowiedz
Marcin 7 - 22.11.2021 / 16:36, *.47.255

Ciężki to czas dla nas... Każdy z nas / was ma rację.
Ale czy prezes posłucha czy sobie kpi? Chyba to drugie.

odpowiedz
stary kibic - 22.11.2021 / 15:43, *.chello.pl

Być może jestem najstarszym z tu obecnych kibiców.Widziałem juz różne drużyny - od podwójnych mistrzów 55,56 ,potem 69 70 i z wszystkimi kibicami przeżyłem długie lata bez tytułu.
Ale NIGDY nie było takiej drużyny,której AZ TAK się nie chciało,lub żeby aż tak olewali! Bo są nieżle opłacani,nie mają większych problemów z kasą.Czyli drużyna jest żle tworzona! To chyba nie wina trenerów - zdaje się,że Michniewiczowi dawano NIE TYCH piłkarzy,których chciał.Co by nie mówić - a nie jestem wrogiem p.Mioduskiego,bo to za jego kasę istnieje Legia obecna - wina leży w sposobie zarządzania !!!
Czyli nasuwają się wnioski:
-trzeba zatrudnić DOBREGO trenera,który będzie miał wyłączność na zatrudnianie piłkarzy,
-należy pozbyć się tych piłkarzy,którzy sabotują grę-wszyscy widzimy,których!,
-znależć walczaków w miejsce pseudogwiazdeczek!
-CIERPLIWIE czekać na efekt!

odpowiedz
Sarcastico. - 22.11.2021 / 16:18, *.inetia.pl

@stary kibic: Za jego kasę? Proszę Cię, nie kompromituj się.

odpowiedz
Cziko - 22.11.2021 / 16:47, *.net.pl

@Sarcastico. : dokładnie. on nie wiem czy dał złotówkę na Legię.
Kasą z Ligi Mistrzów spłacił Leśnego który to odpowiednim zarządzaniem zarobił na spłatę ITI. Kudłaty jak już coś sypnie to pożycza.

odpowiedz
dino - 22.11.2021 / 17:55, *.vtelecom.pl

@stary kibic:
Zacny Kibicu: Mioduski ma w Legii jedynie długi obecnie 170 mln zł

odpowiedz
stary kibic - 22.11.2021 / 18:02, *.chello.pl

@dino: Nawet długi to JEGO kasa!On jest właścicielem i jego obciązają długi.
Natomiast ten gośc,co pisał o zasługach Leśnego w finansowaniu to nie ma pojęcia o czym pisze! Leśny miał osiągnięcia ale to m.in. jego polityka zadłużyła Legię.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.11.2021 / 09:54, *.play-internet.pl

@stary kibic: Akurat zadłużona to jest Legia,nie Mioduski.I upadnie Legia,nie Mioduski.Mioduski to "aplikant u Kulczyka",a przecież wiesz,w jaki sposób Kulczyk funkcjonował na rynku i zarabiał ogromne hajsy.Doprowadzał firmy,które wcześniej przejmował za bezcen,(oczywiście dzięki układom z ówczesną władzą) doprowadzał upadku i "za symboliczną złotówkę prywatyzował".Oczywiście ta złotówka to tylko "dane dla fiskusa",bo prawdziwe hajsy płynęły szerokim strumieniem mniej oficjalnymi kanałami.Mioduski robi dokładnie to samo.Zadłuża Legię,oczywiście nie za darmo i tylko patrzeć,jak podzielimy losy Pogoni Szczecin,Lechii Gdańsk,czy Polonii Warszawa.A swoją drogą,czy ci,co te kluby "spuścili" do 4 ligi za cokolwiek beknęli?.Bo nie słyszałem,żeby taki B.Krzyżostoniak (Lechia Gdańsk),czy np A Ptak-ten od Pogoni został skazany za "umyślne doprowadzenie do upadku firmy,poprzez celowe wyprowadzanie z niej pieniędzy".A J.Wojciechowski(z K6) jest teraz szanowanym deweloperem,co już pewnie pół Warszawy zabudował.Z Twoich wypowiedzi wnioskuję,że nie zawsze siwa głowa,to mądra głowa.Zdrówka.

odpowiedz
Tadek - 22.11.2021 / 15:04, *.netfala.pl

Słyszałem, że w Zabrzu śmierdzi ale nie spodziewałem się, że aż tak. Do tego ten krajobraz księżycowy... Ochyda! Chyba tylko w Chorzowie jest gorzej.

odpowiedz
Wolfik - 22.11.2021 / 16:29, *.play-internet.pl

@Tadek: A ja słyszałem, że jesteś kretynem. Nie spodziewałem się jednak, że aż takim...

odpowiedz
Szpaku - 22.11.2021 / 14:58, *.net.pl

Krzysztof Kubica który wbił nam bramkę zarabia w Górniku 1822zł tygodniowo...Dziękuję za uwage.

odpowiedz
Rafix - 22.11.2021 / 16:18, *.chello.pl

@Szpaku: Dwie bramki, tylko jedna nie uznana bo jego kolega spalił. Ale on dwa razy urwał się obrońcą "Mistrza Polski" i strzelił gola.

odpowiedz
Xyz - 22.11.2021 / 16:58, *.plus.pl

@Szpaku: Nie znam się na placach w piłce, ale może resztę ma w bonusach? Jestem handlowcem i żyję z premii - podstawa jest tak niska, że muszę zasuwać, żeby coś zarobić. Może i tak powinno sie płacić tym naszym "gwiazdorom"? Zastanawia mnie też fakt, że tak nagle Legia przestała grać.. Tak jest inny problem, nie słaba forma.

odpowiedz
K(L)AKIER - 22.11.2021 / 22:20, *.inetia.pl

@Xyz: A mnie zastanawia czemu Boruc nie gra tak długo, rozumie. Że można mieć kontuzję pleców, ale w tych czasach mamy takich specjalistów że szybko ogarniaj takie tematy.czy tam czasem nie ma jakiegoś konfliktu z gora .

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 22.11.2021 / 14:29, *.centertel.pl

Panie prezesie niech się Pan nie martwi pełny stadion na każdym meczu pozwoli panu utrzymać konto na +

odpowiedz
Mączyński - 22.11.2021 / 14:12, *.plus.pl

Władze zakontraktowały latem Michniewiczowi nie takich grajków jak on chciał, tylko takich jak one chciały. Potem nie poparły Michniewicza w odstawieniu 4 graczy od drużyny za nagminne imprezowanie i nie przykładanie się. A na końcu zwolniły Michniewicza. No to teraz wypij Pan to piwo Panie Mioduski!!!

A swoją drogą to chyba mniejsza ujma bedzie pogodzić się z Vukovicem, bo pewnie na powrót Michniewicza nie pozwala Panu "honor wielkiego biznesmena" i ego. Bierz Pan telefon i dzwoń. Chcesz Pan kolejne kontrakty niebotyczne podpisywac jesli kasa za lige w 2022 roku bedzie duzo mniejsza? Za miejsce w taneli, za wpływy z reklam... A za puchary w ogole nie bedzie, bo żeby zagrac w pucharach to trzeba bedzie miec minimum 60 pkt. Bądź Pan realistą Panie Mioduski.

odpowiedz
Mert - 22.11.2021 / 16:03, *.t-mobile.pl

@Mączyński: Otóż to!!!!! Z Michniewicza zrobili kozła ofiarnego jest następny trener i też grają gówno przyjdzie Papszun i będzie to samo. Pomijam ze nie bierze się takich ludzi na trenera jak jest obecnie. Tu są źle dobrani zawodnicy których wiadomo kto wziął. W przerwie zimowej potrzebne zmiany w składzie bo tu tkwi problem. Panie Michniewicz prawda sama się obroniła wiedziałem! Chcieli zrobić kozła a teraz jasno i przejrzyście widać wszystko!!!!

odpowiedz
Vivaldi - 22.11.2021 / 13:53, *.orange.pl

Witam. W Legii coś niedobrego się dzieje to nie wina Czesia to rąk drąży Legie. Źle decyzję transferowe i sportowe brak wychowanków. Potrzebne są niepopularne męskie decyzję w klubie. POZDRAWIAM Z Poznania.

odpowiedz
Selva - 22.11.2021 / 13:47, *.chello.pl

w NBA Houston Rockets mają 14 porażek z rzędu
to Legia przy nich to prymusy

odpowiedz
Dżoker - 22.11.2021 / 17:48, *.tpnet.pl

@Selva: Pocieszyłeś nas .

odpowiedz
Kacper - 22.11.2021 / 13:29, *.tktelekom.pl

Zamiast tego Golebiewskiego Mioduski juz dawno z urlopu powinien sciagnac Vuko, wyplate caly czas dostaje, takze chociaz do konca roku moglby potrenowac !! Tylko ze to za duza ujma dla Mioduskiego by byla...

odpowiedz
Profesor - 22.11.2021 / 13:19, *.net.pl

Ryba psuje się od głowy. Jaki pan taki kram. Jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz itp. i itd
Człowieku daj już nam spokój. Co mamy zrobić ? żeby już nie widzieć ciebie na Ł3.
Nam potrzeba filantropa z L ką w sercu z pełną kiesą, a nie ciebie !
ZRUJNOWAŁEŚ nasze serca, mózgi i duszę. W Y P A D

odpowiedz
Gienek - 22.11.2021 / 11:40, *.netfala.pl

Pięknie słychać było w TV "Śląska ku..wa ajeajeajo"! Brawo Legia & Zagłębie! Na trybunach Legia rządziła. Szkoda, że grajki nie dostosowały się do gości na trybunach, którzy musieli jechać do tego cuchnącego miejsca.

odpowiedz
Izard - 22.11.2021 / 12:15, *.t-mobile.pl

@Gienek:
Większych bzdur dawno nie czytałem? Na czym jedziesz, pochwal się.

odpowiedz
Mert - 22.11.2021 / 14:08, *.t-mobile.pl

@Izard: Gienek przestań brać!!!! Transparent który pojawił się w Warszawie to żenada!!! Tak jak Twój komentarz!!!!

odpowiedz
Lw - 22.11.2021 / 11:10, *.plus.pl

Niezależnie od gry.Karny na Luki był,Mladen dostał w twarz później pada bramka,Maneh wali Josue w twarz tylko żółta,górnik na czele z Wiśniewskim gra arcyagresywnie dostaje 2 żółte kartki Legia 4.To wszystko z radosnym komentarzem Wegrzyna

odpowiedz
Sebo(L) - 22.11.2021 / 11:00, *.centertel.pl

Może Markowi Papszunowi w przerwie zimowej, jeśli oczywiście dostanie zgodę z Rakowa o odejściu, uda się poukładać do kupy ten bałagan jaki panuje teraz w Legii i po kilku kolejkach rundy wiosennej "Wojskowi" odbiją się od dna, na którym się znaleźli. Na dziś nie ma drużyny, nie ma integracji, nie ma niczego. Jest jeden wielki syf, który zrobili Mioduski, Kucharski i Michniewicz.

odpowiedz
Kibolek - 22.11.2021 / 13:48, *.it-home.pl

@Sebo(L) : Jest syf i amatorka na każdej płaszczyźnie ZA KTÓRY ODPOWIEDZIALNY JEST MIODUSKI LICHWIARZ

odpowiedz
SzB - 22.11.2021 / 15:00, *.play-internet.pl

@Sebo(L) :
Oczywiście miło byłoby gdyby Papszun przyszedł, ale na jego miejscu bym się zastanowił.
Miód z Kucharskim kupią mu szrotu, będą skład ustalać, po czym na jesień wyp....dolą i gość tylko sobie opinie zbruka. Jakich myśmy czasów w tej naszej Legii doczekali....

odpowiedz
Wolfik - 22.11.2021 / 16:31, *.play-internet.pl

@Sebo(L) : NIe wierzę, by przyszedł do Legii zimą. Pisalem o tym pod innym felietonem. To byłoby samobójstwo dla trenera "na dorobku".

odpowiedz
Sebo(L) - 22.11.2021 / 17:22, *.centertel.pl

@Wolfik: pamiętam Twój komentarz,w którym było sporo racji i miało to sens ale... czegoż nie robi się dla ratowania ukochanej drużyny? Jest ryzyko, że Papszun wdepnie na minę, ale jest też nadzieja, że oddzieli "chwasty", złapie za twarz co niektórych i przerwę zimową solidnie przepracuje tak aby Legia bez problemu się utrzymała, bo na dziś jest to główny kandydat do spadku i nie ma się co oszukiwać i zaklinać rzeczywistość. Ta drużyna istnieje już tylko na papierze bo niestety na murawie już nie. Jest rozbita fizycznie i psychicznie już całkowicie. Mental siadł kompletnie. Czekamy zatem na Papszuna.

odpowiedz
Majkel - 22.11.2021 / 10:42, *.chello.pl

Nie wyszliście na pełnej k....wie. Wyszliście bez pieluch z gównem w gaciach. Dla nas kibiców starcia z górnikiem są bardzo ważne. Nasraliście na nas i na całą historię, którą piszecie. 9 punktów w 13 meczach?????

odpowiedz
ja - 22.11.2021 / 10:28, *.play-internet.pl

Kolejny raz się powtórzę w LEGII tylko trener KAT się sprawdzi, ale mioduski takiego nie weźmie co będzie miał swoje zdanie woli marionetki !!!

odpowiedz
geds - 22.11.2021 / 10:32, *.chello.pl

@ja:
nie weźmie bo szuka tanio, a nie że kat. Czerczesow pod ręką i chętny, ale Gołębiewskiego może mieć jeśli przebije stawkę nauczyciela WF w szkole....i przebił napewno.

odpowiedz
Tylko Legia - 22.11.2021 / 11:01, *.com.pl

@geds: Po reprezentacji Rosji raczej nas nie stać, a czy chętny czy nie , dobra pensja przekona każdego.

odpowiedz
Jani - 22.11.2021 / 10:27, *.chello.pl

Nowy trener, kilku kopaczy do rezerw, gra 4 obrońcami

odpowiedz
Gargamel - 22.11.2021 / 10:21, *.centertel.pl

Nie broniąc naszych wkładów do koszulek trzeba jeszcze zobaczyć (co było wczoraj poruszone) czyli sędziowanie. Był faul na Mladenie przy golu Podolskiego. Był karny na Luqim. Łagodne traktowanie Wiśniewskiego przez sędziego. A kto był na Varze ???Oczywiście "ulubiony" Musiał.
Cytując klasyka "Zapłacili za 3:0 będzie 3:0, ja jestem uczciwy sędzia".

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 10:27, *.centertel.pl

@Gargamel: ,,Biednemu wiatr w oczy i...,,

odpowiedz
Gargamel - 22.11.2021 / 13:26, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Nie ma znaczenia czy biednemu...ma znaczenie, że zawsze to Legii pomagają sędziowie a jak się zaczyna przyglądać to na Górnika sędziowie zawilili, w Gliwicach nieprawidłowa 4 bramka, we Wrocławiu brak karnego itd...

odpowiedz
wawa3 - 22.11.2021 / 10:08, *.net.pl

Do Anglii nie ma co jechać. Lepiej oddać walkovera.

odpowiedz
mirek - 22.11.2021 / 10:35, *.chello.pl

@wawa3:
wcale nie, tam mają łatwiej : wystarczy że nie przegrają za wysoko i juz jest ok. Poza tym tam wystarczy że jak zwykle postawią autobus w polu karnym w lidze muszą grać cos do przodu i co mecz tracimy w nędznej lidze po 3 gole.

odpowiedz
tomciob - 22.11.2021 / 12:17, *.vectranet.pl

@mirek: A kto komu broni postawić autobus w lidze? Jak się nie umie meczu wygrać to warto go przynajmniej nie przegrać.

odpowiedz
Tylko Legia - 22.11.2021 / 09:29, *.com.pl

Humor z rana
Czym się różni Legia od "tuska"

"tusk" ma 10pkt.

odpowiedz
Traktor - 22.11.2021 / 11:23, *.centertel.pl

@Tylko Legia: ????????????????

odpowiedz
lol - 22.11.2021 / 13:34, *.vectranet.pl

@Traktor: pewnie chodzi i punkty karne za przekroczenie predkosci........

odpowiedz
slon61 - 22.11.2021 / 09:22, *.orange.pl

nie ma druzyny,ten Emreli to typowy grajek po siebie,Pethard ma swoje problemy,ale najpierw Legia mu pomogla wypasc z rytmu a moze Czesiu trener...reszta to dramat z Josua na czele !

odpowiedz
21 punktów straty do lidera - 22.11.2021 / 09:21, *.centertel.pl

A przecież dla nas liczy się tylko mistrzostwo :((((((

odpowiedz
geds - 22.11.2021 / 09:20, *.centertel.pl

To jest logiczny ciąg dalszy zjazdu od lat. Jaka była drużyna która zmiażdżyła w dwumeczu Celtic nawet marnując 2 karne, jaką była w każdym kolejnym roku? Niektórzy mamili się że znów - najczęściej z trudem -udało się wyrwać Mistrzostwo. Ale w tej lidze nie było z kim przegrać bo to nie czasy silnej Wisły, Widzewa czy Górnika. Brak gry w Europie przez długie lata. Ostatni awans do LE który zdarzyć się czasem może przy furze szczęścia i autobusie pod własną bramką. Bo nikt kto trochę rozumie ten sport nie powie że od Slavii, Leicester czy Spartaka byliśmy lepsi na boisku. W lidze 10 porażek w 13 meczach i już regularnie przeciwnicy walą nam po 3 bramy w meczu. Akademia która nie dostarcza graczy do jedynki ale idioci z korpo Legia SSA pieją z zachwytu na legia.net jakie fajne mamy LTC i że to ładne boiska i szatnie wychowają nam wreszcie młodych piłkarzy. Ciągły młynek na ławce trenerskiej i po raz kolejny jakiś debiutant który ma się okazać drugim Papszunem. Co pół roku, rok nowa drużyna, żadnej ciągłości j nigdy nie są to wzmocnienia, dobrze jeśli są to gracze chociaż na poziomie tych których odeszli..Wieczny chaos, transfery po czasie.... wypuszczenie 3 prawych obrońców w tym samym oknie to już tylko jeden z czytelniejszych dowodów głupoty. Zjazd w dół.

odpowiedz
Parker - 22.11.2021 / 09:55, *.net.id

@geds: W akademii się nie klonuje piłkarzy, tylko szkoli, najlepiej od podstaw, im młodszy, tym lepszy do obróbki, na siedmiolatków trzeba jeszcze trochę poczekać.

odpowiedz
geds - 22.11.2021 / 10:20, *.chello.pl

@Parker:
Parker, po pierwsze to nie gimnastyka artystyczna, ani łyżwiarstwo figurowe. Bardzo często i wieku 11-12 lat zaczyna się z sukcesami szkolenie dla chłopaków którzy wcześniej wyróżniali się na podwórkach albo w klubach partnerskich, że nie wspomnę o wyjątkach gdy nawet później. Po drugie, czy ty też mi chcesz powiedzieć że akademia rozpoczęła się od budowy LTC? Furman, Wolski, Żyro mają już po 29 lat. Ilu my od tamtego czasu wychowaliśmy dobrych piłkarzy, nie licząc bramkarzy bo tu cały system to jeden człowiek i oczywiście jesteśmy dobrzy. Ja mogę doliczyć się jednego : Szymańskiego, bo Karbownika jak na razie Anglia a terez Grecja weryfikują zdecydowanie negatywnie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 10:31, *.centertel.pl

@geds: Człowiek nic nie rozumie. Nasze prawnuki nie doczekają klasowego zawodnika z akademii. Klub jest po prostu tragicznie prowadzony. Mamy np. od alkoholika wymagać, żeby był instruktorem nauki jazdy???

odpowiedz
Salazar - 22.11.2021 / 09:14, *.tkk.pl

Komicznie będzie słyszeć płynącą z trybun, lub nawet mniejszych trybunek w 1 lidze pieśń "Mistrzem Polski jest Legia". Oby tak się nie stało , choć z taką grą piłkarzyków i z takimi tępymi decyzjami duetu Mioduski & Kucharski jest obawa, że zawitamy piętro niżej w tym szarym i podgniłym krajowym futbolu.

odpowiedz
Bartek - 22.11.2021 / 09:13, *.chello.pl

Marzy mi się taka scena, że po każdym przegranym meczu, na trybunie wystawiane jest krzesełko, zasiada na nim Mioduski i każdy kto był na meczu ma możliwość strzelenia mu plaskacza. Może w końcu by zrozumiał, że on po prostu potrzebuje pomocy, że on nie umie tego sam ułożyć, udźwignąć.

odpowiedz
Felek - 22.11.2021 / 09:09, *.netfala.pl

W Zabrzu śmierdzi i jest bieda ale Legię wspierać trzeba! Brawo sektor gości!

odpowiedz
Sarcastico. - 22.11.2021 / 19:09, *.inetia.pl

@Felek: Zamknij się durniu...

odpowiedz
lechu47 - 22.11.2021 / 08:50, *.nau.pl

Kilka lat temu, jak nasi piłkarze mieli rozmowę "wychowawczą" pod stadionem, byłem przeciwny. No bo, jak takie zachowanie wobec piłkarzy w szanującym się europejskim klubie? Dzisiaj sam bym poszedł i nakopał kilku leniom w zad na otrzeźwienie.

odpowiedz
arek - 22.11.2021 / 10:49, *.chello.pl

@lechu47:
Jak patrzę na boisko to moim zdaniem oni się naprawdę starają. Tylko to jest rozsypka a nie drużyna. Jakby nigdy ze sobą nie grali. Nie potrafimy doklepać żadnej sytuacji tylko wrzutki w pole karne. Obrona dramat, każdy nam wrzuca po 3 bramy. Z Górnikiem każda wrzutka w nasze pole karne to jak wolny z 16-ki bez muru. Bez krycia... tylko potem kombinowanie na może spalony. Fizycznie też są koszmarnie przygotowani. Czy Mladen umie jeszcze wygrać jakiś pojedynek biegowy? Czy Josue - cenię go za podania - ale czy rzeczywiście jest bardziej mobilny od tego ponoć zbyt statycznego Antolicia? Czy Slisz to naprawdę te żelazne płuca który ora pod pola karnego do pola karnego? Podobno Kastrati to sprinter jakiego nie było, to ja już powinienem zobaczyc chociaż kilka rajdów u u starego Koseckiego przed emigracją albo Leśniaka w Pogoni. Długo by tak można... ale akurat zaangażowania to mi wcale u nich nie brakuje. Raczej przygotowania i jakiegos trenera który umie to złożyć w drużynę... no tak, tak panie Mioduski, taki byłby drogi.

odpowiedz
ccf - 22.11.2021 / 08:43, *.tubes-international.com

Ok, rezerwuję bilety na mistrzowski mecz z rezerwami Lecha w przyszłym sezonie.

odpowiedz
(L)egionowo - 22.11.2021 / 08:43, *.orange.pl

Czyżby powtórka z 1936??

odpowiedz
lolo - 22.11.2021 / 08:31, *.Gawex.PL

Trza dać wolne! Ewidentnie przepracowani!!! Buahahahaha

odpowiedz
Zielu - 22.11.2021 / 08:11, *.centertel.pl

Napoli dostaje karne za atak barkiem w bark, i kopniecie w dłoń, a tu kopnięcie w postawna nogę później stempel i nic... Walić w ryj można nas, nawet sankami mozna wjeżdżać bez faulu... Natomiast zdumiewajaca pieczołowitośc przy spalonym... Abstrahując od padliny jaką gramy, ale my nie możemy liczyc nawet na uczciwe sedziowanie... Może pierwsza liga będzie dla nas dobrym oczyszczeniem, choćby mialo to potrwac. Napewno ektraklasa rozkwitnie bez nas, czego jej życzę... Ale w Legii tak wiele jest hu..owizny, od juniorow, sztaby szkoleniowe po pierwszą kadrę że pierwszoligowy czyściec będzie dla nas zbawieniem

odpowiedz
Nie-legionista - 22.11.2021 / 09:16, *.chello.pl

@Zielu: Uczciwe sędziowanie? Przypomnieć Ci zeszłe sezony ? Stefańskiego i Marciniaka jak dla Was sędziowali mecze?

odpowiedz
Zielu - 22.11.2021 / 09:23, *.centertel.pl

@Nie-legionista: obiektywnie patrząc sędziowie prezentuja gorszy poziom od pilkarzy, natomiast jak mają cokolwiek gwizdnac na korzysc Legii to mają zasrane majty

odpowiedz
wart - 22.11.2021 / 10:30, *.chello.pl

@Zielu:
Daj spokój z tym sędziowaniem. Przecież my nie potrafimy stworzyć nawet sytuacji bramkowej z gry. Z Górnikiem nie było ani jednej. Wcześniej Emreli partolił ale coś było. Teraz ta bramka Wieteski to wreszcie piękne dogranie ze stałego fragmentu i druga Mutu z niczego. Nie wypracowaliśmy nawet jednej systuacji z gry!!! Za to regularnie tracimy już po 3 gole w meczu. Uważasz że przy lepszym sędziowaniu strzelalibyśmy po 4 na mecz?

odpowiedz
Miras - 22.11.2021 / 08:01, *.com.pl

Piłkarzykom kasa sie zgadza.
Polowa ucieknie w zimie

Mioduski - zablokuj im pensje darmozjadom

odpowiedz
Krzysztof - 22.11.2021 / 07:32, *.centertel.pl

Kocham Cię Legio Warszawa.

odpowiedz
Mojo jojo - 22.11.2021 / 06:09, *.t-mobile.pl

ale błazenada ! miodek nic nie ogarnia! chłopie wy********* stąd jak najszybciej i zabieraj te swoje patałajstwo!!!

odpowiedz
Cyniek - 22.11.2021 / 05:30, *.play-internet.pl

Zawalnia się bilet na żyletę na Spartaka

odpowiedz
678 - 22.11.2021 / 04:24, *.centertel.pl

sousa na trenera

odpowiedz
p10 - 22.11.2021 / 02:41, *.orange.pl

Cała gra Legii posypała się po tym jak Boruc nie wiem czy odpuścił, czy doznał kontuzji. Nie mamy drugiego doświadczonego bramkarza. Gdzie jest Boruc ?

odpowiedz
L eon - 22.11.2021 / 05:58, *.chello.pl

sam borubar nie wygra meczów

odpowiedz
Ochota - 22.11.2021 / 09:49, *.t-mobile.pl

@p10: dokładnie, był Artur to z tyłu trzymał obronę za mordę i jakoś to wyglądało w defensywie+ sam zawsze ze 2-3 bramki nam wyciągał w meczu, teraz niestety młody Miszta tego nie daje i wiadomo że też nie huknie na takiego Jedzę czy Wieteskę bo gdzie mu do nich stażem...

odpowiedz
PRAWDA - 22.11.2021 / 10:54, *.play-internet.pl

@Ochota: jeszcze bije brawo po błędach obrońców jak coś obroni.

odpowiedz
kolega kolegi - 22.11.2021 / 02:09, *.182.135

Sposób przechodzenia z ataku do obrony, to poziom okręgówki, za co bierze kasę ten włoski niby spec od taktyki?

odpowiedz
Pawel - 22.11.2021 / 01:53, *.centertel.pl

Jeszcze tylko kwestie spalonego chciałbym poruszyć. Może mi ktoś doprecyzować definicje spalonego? Bo z tego co mi wiadomo to zawodnik musi być w linii,mam tu na myśli nogi,nie dać się złapać na wykroku...U Luginiasa (sorka za litrowke)bodajże wystawała tylko głowa...Szkoda, że nie palec. Poziom sędziowania to dno,mamy var,i co? Kiedyś ponoć w kwestiach spornych preferowano na korzyść gracza ofensywnego,promując taką grę.

odpowiedz
Sebo(L) - 22.11.2021 / 06:16, *.centertel.pl

@Pawel: dokładnie to samo wczoraj sobie przypomniałem. Był taki przepis, iż jeśli zawodnik atakujący znajduje się w jednej linii z obrońcą to sędzia gwiżdże na korzyść napastnika. Nie było mowy o czubku buta, głowy, kolana. Kiedyś nikt nie rysował takich linii w wozie var bo ich nie było. Teraz jak widać można spalić nawet... czubkiem nosa.

odpowiedz
Pawel - 22.11.2021 / 07:40, *.centertel.pl

@Sebo(L) : Ech. Co by nie mówić miałem dobre zdanie o pracy sędziego,po pierwszej połowie, nawet po drugiej,ewidentnie nie popisali się panowie na varze...Dwa totalne babole,i ze spalonym,i mimo wszystko za nie podyktowanie rzutu karnego na Lugim-kopniecie w kolano jednak było . Ktoś widać dał więcej ????.

odpowiedz
Zenon Mokotów - 22.11.2021 / 07:43, *.chello.pl

@Sebo(L) : Kiedyś tak było chłopaki a teraz wystaje lekko czubek buta i jest spalony. Zmieniają się przepisy.

odpowiedz
Wacek - 22.11.2021 / 07:56, *.virginm.net

@Pawel: glowa tez można strzelić gola. Jakby tylko ręka wystawała to spalonego by nie było.

odpowiedz
Autor - 22.11.2021 / 09:53, *.play-internet.pl

@Pawel:
Nie widziałem sytuacji, ale linię spalonego może wyznaczac obręcz barkowa albo ramię

odpowiedz
Michał Anioł - 22.11.2021 / 01:06, *.net.do

Przepłacone świnie. Chwała koszykarzom którzy mimo zdecydowanie gorszych zarobków osiągają wyniki.

odpowiedz
Po(L)di - 21.11.2021 / 23:46, *.plus.pl

Proszę o rozszerzenie skali ocen piłkarzy z 1-6, na 0-6 oraz o wprowadzenie oceny za każdy mecz dla prezesa i dyrektora sportowego i jeszcze trenera.

odpowiedz
Siwy - 21.11.2021 / 23:42, *.t-mobile.pl

@Adam: Cóż za wyszukany komentarz... wzniosłeś się na wyżyny kartoflanej inwencji. Zobaczymy na wiosnę co z was, pustaki z bułgarskiej, zostanie. Sezon się jeszcze nie skończył.

odpowiedz
Micha(L) - 21.11.2021 / 23:40, *.chello.pl

Bramkarza!!!!!

odpowiedz
Lukas - 21.11.2021 / 23:38, *.chello.pl

Jestem totalnie wkur…a z drugiej strony nadeszła niepewność. Powoli rozsiadamy sie w strefie spadkowej. Sportowo - pilkarsko jak i alternatywnie - jesteśmy na coraz niższym poziomie. Wiem jednak ze istnieje coś takiego jak zarządzanie kryzysem i teraz należy to wdrożyć w gabinecie prezesa oraz całej organizacji. No a na nas spoczywa wspieranie Naszej Legii…czy czas dobry czy czas zły!

odpowiedz
Sarcastico. - 22.11.2021 / 01:37, *.inetia.pl

@Lukas: Mordzia jedyne co jest wdrażane w gabinetach prezesa to proszki zza oceanu.

odpowiedz
pusty_stadion - 21.11.2021 / 23:31, *.centertel.pl

Panowie, Panie możemy komentować, możemy wyzywać, ale chodząc na mecze loczkowi kasa się zgadza.. może czas z tym skończyć? Zacząć pilnować "gwiazdy" by nie imprezowali, a doping ewentualnie z pod stadionu. Kibicuje Legi już przeszło 30 lat, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

odpowiedz
pusty_stadion - 21.11.2021 / 23:35, *.centertel.pl

@pusty_stadion: *Legii oczywiście, literówka się wkradła z emocji..

odpowiedz
Atmosferić - 21.11.2021 / 23:47, *.orange.pl

@pusty_stadion: I co? dasz piłkarzom szlaban? hahaha weź zmierz sobie temperature...

odpowiedz
pusty_stadion - 22.11.2021 / 00:04, *.centertel.pl

@Atmosferić: ta wypowiedź składała się z 2 części. tylko tyle zrozumiałeś? po pierwsze akcja, która zaboli loczka.. a po drugie chyba młody jesteś skoro nie wiesz jak kibice potrafili upilnować "sportowego" trybu życia kopaczy bo piłkarzami ich nie nazwę

odpowiedz
Mazowszański Zagłębiak - 22.11.2021 / 00:31, *.centertel.pl

@Atmosferić: Szydera też jest jakąś bronią po tym co się zdarzyło.A się zdarzyło wyrównanie rekordu z 36 roku 7 porażek z rzędu.. Oczywiście możesz szydzić o temperaturze itd.. Ale coś Ci powiem.. A zdarzyło się naprawdę i akurat - zbieg okoliczności - tyczy się Górnika.. Otóż swego czasu Żabole grali piach i prostą drogą zmierzali do spadku, były nawet podejrzenia o handel. Dnia któregoś wybrała się na trening dość pokaźna grupa "wkur...ch" .. Na stadion weszli ze śpiewem - "Nie wystarczy tylko chcieć i trochę się starać, z Naszym herbem na sercu - trzeba zapier..ć ! " .. Przed stadionem postawili na dachu auto jednego z czołowych piłkarzy. Nie pamiętam nazwiska, ale kojarzę że przyszedł tam z Polonii Bytom. Gdy przyjechała Policja bo działacze się zesrali, z uporem maniaka twierdził że to auto tak stało..Tak że wiesz, szlaban nie szlaban, ale czasem rozmowa wychowawcza daje rezultaty.. Górnik wtedy nie spadł.

odpowiedz
z 1 ręki - 22.11.2021 / 07:52, *.plus.pl

@Mazowszański Zagłębiak: To było na treningu i dostali koszulki z tym motto co pisałeś ,,Nie wystarczy chcieć.....,, Musieli te koszuli zaraz założyć i w nich trenować! No a auto...Coż wiatr przewrócił ;)

odpowiedz
Tomek - 22.11.2021 / 10:11, *.kpn.net

@pusty_stadion: Skoro już tak poprawiasz, to "spod stadionu", a nie z pod

odpowiedz
docent - 21.11.2021 / 23:28, *.net.pl

Gienek, nie lubię wycieczek typu smród, bieda w Zabrzu. Miasto, jak miasto, teraz w nim nawet nie śmierdzi bo smrodliwy przemysł kończy się Śląsku. Mają ładny stadion, wielu kibiców jak na tę wielkość miasta i nie ma co umniejszać ich osiągnięć bo to tym bardziej źle świadczy o Legii gdy z nimi przegrają.

odpowiedz
Hugon - 21.11.2021 / 23:19, *.vectranet.pl

Dlaczego nic nie piszecie że kurnikowi pomógł sędzia ,karny ewidentny a 2 gol dla kurnika nie powinien być uznany za faul na Mladenowiczu. Rośnie nam zastępca Marciniaka i Stefańskiego niezły jest też znawca z canału plus typując procentowo faule.Ciekawy jestem czy ten patafian z gwizdkiem grał kiedyś w piłkę,Widocznie nie bo gdyby grał to by wiedział że kopiąc kogoś w kolano nie miał by możliwości biegnięcia dalej.Po za tym znachor co miał na myśli że Luki dodał coś od siebie padając po kopie w kolano

odpowiedz
docent - 21.11.2021 / 23:12, *.net.pl

Gołębiewski pokazał, że nie zna swoich piłkarzy! Charatin i Ribeiro w I składzie to paranoja! Miszta niestety broni tylko wtedy gdy w niego trafią. Jędrzejczyk ma na sumieniu pierwsze 2 gole a drze japę na Slisza, który zagrał całkiem nieźle. Mladenović nie ma pojęcia o bronieniu, gdyby Kubica grał od początku to strzeliłby kilka goli. Dzisiaj nieźle Luquinhas, Josue, Wieteska i to tyle. Wstawiłbym Kisiela, Hołownię, może Niskiego, Konika, Celhakę, a Jędrzejczyka na dobre odstawił!

odpowiedz
Gienek - 21.11.2021 / 23:12, *.vectranet.pl

A może piłkarze Legii przerazili się tym smrodem w Zabrzu? Albo zabrzańskimi biedaszybami. Jednak Legia powinna wygrywać nawet w takim brudasowie jak Zabrze. Może Chorzów jest porównywalny, ale w Zabrzu chyba bardziej śmierdzi.

odpowiedz
Jaro - 21.11.2021 / 23:07, *.comcast.net

Loczek out!

odpowiedz
Frank Stilwell - 21.11.2021 / 22:58, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek
I co tam wraz z tym komornikiem znalazłeś?
Instrukcje obsługi jak ogrywac wszystkich po kolei?
A jeśli legia spadnie do 1 ligi to tez tak będziesz kibicować do końca swoich dni zbierając obelgi od kibicowskiej całej polski?Tez będziesz śpiewać jej hymn słysząc za plecami ze legia to stara..? Jeśli wyjedziesz gdzieś w Polskę to tez będziesz nosić dumnie jej barwy na sobie? A może oddasz życie za swój klub?...Bo są też i tacy fanatycy...
Kiedyś jeden taki we Włoszech popełnił samobójstwo jak zdaje się Christian Vieri przeniósł się bodajże z milanu do Interu...
Co do samego meczu było widać walkę do samego końca.Napewno grali lepiej niż z Piastem Stalą Wisłą,nie wspominając o grze z Lechia czy Śląskiem. Bo te mecze to była po prostu parodia.Do tego puchar polski.
A dziś jak wiele drużyn w europejskich pucharach przegrali we FRAJERSKIM stylu,tracąc bramkę w ostatnich sekundach meczu.Nie wiem po co Gołębiewski wpuścił Lopeza,i dlaczego Legia w ataku nie ma takiego dziada jakiego ma górnik w postaci Kubicy.
Trenerowi Gołębiewskiemu życzę jak najlepiej.Bo jest to chłopak z Piaseczna które także kibicuje Legii.A Papszun mimo że warszawiak niech karierę robi w Częstochowie.Legie zaś niech odpuści bo szkoda by było chłopa aby się połamał na klubie któremu na pewno kibicuje na tle krajowym oraz europejskim

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.11.2021 / 23:06, *.orange.pl

@Frank Stilwell: Pić trzeba umić, i pisać z sensem też. Pisanie dla samego pisania jest bez sensu. Rozumiesz?

odpowiedz
Frank Stilwell - 22.11.2021 / 21:13, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: A od kiedy to ty tak z sensem piszesz?Leśny Dziadku.
Może już zacząłeś mądrze pisać od urodzenia ha ha.
Każdego wnerwia ta sytuacja bo nikt nie wie o co kaman.Do końca tego sezonu będą same porażki.Wiec w ciemno można stawiać u buka na zwycięstwa przeciwnych druzyn obojetnie z kim by nie grali.Wyjątek od reguły to puchary.Uważam ze w Leiceter blamazu nie będzie.A ze Spartakiem mogą wygrać i wyjść z grupy z 2-giego miejsca.Jeśli tak by się stało co wcale by mnie to nie zdziwiło to nie jest w tym momencie brak formy a zupełnie coś innego.W Zabrzu wyglądali całkiem nieźle.Owszem powinni wygrać, ale frajersko go przegrali.Mówi się że od przyszłego sezonu ma przyjść Papszun.Jeśli legia wyjdzie z grupy,i pewnie zaraz odpadnie,to później zostanie jej tylko liga.A w lidze to i Gołębiewski sobie poradzi.

odpowiedz
filand - 21.11.2021 / 22:55, *.inetia.pl

Dość.

odpowiedz
K - 21.11.2021 / 22:17, *.t-mobile.pl

Przekornie, na meczu z jagiellonią musimy być wszyscy.
Żeby pokazać co znaczy Legia, co znaczy Warszawa!!!

odpowiedz
Olo - 22.11.2021 / 01:19, *.chello.pl

@K: I co Ci to da?

odpowiedz
sosnowiczanin - 21.11.2021 / 22:09, *.cyfrowypolsat.pl

Niestety przespana pierwsza połowa, w drugiej zagrali o niebo lepiej ale końcówka okazała się tragiczna. Jest trener który nie ma doświadczenia ale próbuję coś zmieniać,coś kombinować . Niestety Legia Warszawa to nie jest klub w którym mało doświadczony trener może przyjść uczyć się i nabierać doświadczenia!!! Potrzebny trener konkretny, który ustawi piłkarzyków, a Pan Gołębiewski może być asystentem i się uczyć od niego. Pozdrawiam i oby następny mecz był zwycięski LEGIA&ZAGŁĘBIE!!!!!

odpowiedz
Dedi - 21.11.2021 / 22:36, *.plus.pl

@sosnowiczanin: W drugiej na początku było lepiej bo Górnik został w szatni i kompletnie odpuścili z pressingem. W 77 znowu wrócili do wysokiego pressingu i ponownie nasi Kopacze byli bezbronni. Łatwo tracili piłkę, nie było już żadnej fajnej sytuacji tylko ta główka Emrelego jal zwykle nie celna. Na nas wystarczy pressing i już nie istniejemy , nie mamy żadnej umiejętności wyjścia z pod pressingu nawet ze średnim Górnikiem.
Leicester nas zje ,boje się pogromu... Plusem jest to że Josue nie zagra.

odpowiedz
MR MIODUSKI TERAZ CZYSTKI ALBO ODEJDŽ! - 21.11.2021 / 22:06, *.252.3

A TAK NA SPOKOJNIE, TYLE STRESOW WSZYSCY PRZEŻYLIŚMY A GWIAZDECZKI MAJĄ WYJE...RAZEM Z ZARZĄDEM I DYREKTORAMI..JEDYNIE MIODUSKI CO ZAUFAŁ SWOIM LUDZIA I STUKA SIE W CZOŁO..I POWIADA PRZECIEZ OBIECAL RADEK ŻE SIE WSZYSTKIM SIE ZAJMIE....MR MIODUSKI NIE TYLKO STRACISZ KLUB I KIBICOW STRACISZ KASE, A DLUGI PRZEJMIE MIASTO Z KIBICAMI, ALE JUZ ROZMAWIAJMY BO SZKODA ZACZĄĆ W 1 LIDZE DO KTÓREJ WŁAŚNIE ZMIERZAMY....

odpowiedz
filand - 21.11.2021 / 22:00, *.t-mobile.pl

Coraz ciszej nad tą trumną...

odpowiedz
Ll - 21.11.2021 / 21:54, *.net.pl

I czekają jeszcze dwie zaległe porażki

odpowiedz
slimak - 21.11.2021 / 21:53, *.46.2

już przestańcie ich tak wyzywać nie widzicie że są zestresowani, weźcie ich na wódkę, pogadajcie po swojemu to się odblokują, a tak nawiasem mówiąc to miód na moje uszy jak się teraz prujecie na swoją legiunię - przypominam jaką bekę mieliście w ubiegłym roku z Lecha - nie śmiej się z cudzego nieszczęścia bo nie wiesz co cię spotka. Pozdrawiam z Pyrlandii

odpowiedz
Maniek - 21.11.2021 / 21:51, *.aster.pl

Qrwa, kibic tego klubu, w końcu ma nadzieję, że to może już, ten mecz na przełamanie, wręcz,tragicznie złej passy. Ale niestety, ona trwa nadal. Kiedyś się skończy zapewne, ale czy nie będzie za późno?

odpowiedz
kibic - 21.11.2021 / 21:51, *.tpnet.pl

do czego doszło...

odpowiedz
Kalarepa - 21.11.2021 / 21:42, *.play-internet.pl

No i co teraz? Pytam decyzyjnych .

odpowiedz
Won - 21.11.2021 / 22:02, *.virginm.net

@Kalarepa: To zależy od mioduskiego,który ma ich w kieszeni

odpowiedz
L - 21.11.2021 / 22:51, *.tpnet.pl

@Won: dokładnie

odpowiedz
PLBBOY - 22.11.2021 / 09:48, *.inetia.pl

@Kalarepa: Ich już nie ma. Sprzedali się.

odpowiedz
Olomanolo - 21.11.2021 / 21:36, *.207.247

Pusta żyleta - to musiała by jaga nie przyjechać ale oni nie odpuszczą takiej okazji -więc pusta Żyleta odpada - ewentualnie zero dopingu przez 90 minut

odpowiedz
Gg - 21.11.2021 / 21:59, *.113.47

@Olomanolo :
Kibicem sie jest!a nie bywa!!

odpowiedz
Samuel_ - 21.11.2021 / 21:36, *.plus.pl

Legia co... ty kur....!!!!!!!szmatlawce nie pilkarze

odpowiedz
Frank Stilwell - 21.11.2021 / 21:29, *.vectranet.pl

Niestety zgodnie z tytułem.Grali jak nigdy,przegrali jak zawsze.Górnik na zwycięstwo nie zasłużył.Legia dominowała i nie mogła strzelić zwycięskiej bramki.A szkoda bo uważam ze w pełni zasłużyła.Dziś zagrali przynajmniej z charakterem.Może nie o wiele lepiej grał Josue ale na pewno dziś gracz na plus.Obok niego nieźle liquinas.Wyróżnił bym także Misztę mimo puścił 3 gole.Uważam ze przy ani jednej nie zawinił.Karygodne błędy popełniali dziś jedrzejczyk oraz Wieteska.Ten pierwszy do wywalenia a ten drugi na ławkę.
Dwie bramki zawalili oni.Nie rozumiem też dlaczego Gołębiewski wpuścił Lopeza.Jest to najgorszy zawodnik ligi PL.Z w miarę przyzwoitej strony pokazał się dziś Skibicki.Sek w tym ze jest to zawodnik z ławki. Szkoda niestety ze Ribeiro nie może nim być.
Uważam też ze system jaki preferuje legia jest nie dopasowany do umiejętności zawodników.Ten system 3-4-3 został wprowadzony przez Papszuna w rakowie.I może on tam się sprawdza.W legii uważam ze powinno grać się 4-2-3-1.Dziś właśnie przy startach bramki brakowało tego bocznego obrońcy przez co legia traciła bramki.System ten opiera się na wysokim pressingu , przynajmniej tak mi się wydaje.A tego w legii nie widać.
Po co więc Gołębiewski go stosuje...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.11.2021 / 21:33, *.centertel.pl

@Frank Stilwell: Po co zakłamywać rzeczywistość? ,,Bardzo Cię lubię chłopie. Tak, przechodziłem przypadkowo w pobliżu, o 4 rano, z komornikiem....,,

odpowiedz
Mietek - 21.11.2021 / 21:28, *.vectranet.pl

Wstyd przegrać w takim syfowym mieście jak Zabrze. Legii nie przystoi przegrywać z drużynami z polskiego trzeciego świata.

odpowiedz
L.W.1916 - 21.11.2021 / 21:23, *.chello.pl

Jestem starszym kibicem z Zylety pamiętam czasy walki z iti i walterem, wtedy potrafiliśmy się zjednoczyć uważam że dziś my kibice powinniśmy na znak niezadowolenia z tego co dzieje się w klubie i na boisku zrobić bojkot meczu z jagą i zrobić pustą trybunę na Zylecie. Myślę że jazda po nich na meczu nic nie da bo i tak w zespole grają same pannienki zagranicy, którzy i tak mają na nas wyj...ane bo czy się gra czy nie i tak kasa wpłynie na konto a poza tym też udają że nic nie rozumieją co na nich śpiewamy.
Pozdrawiam L.W.1916

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.11.2021 / 21:29, *.centertel.pl

@L.W.1916: A może oprawa Dariusz M. - i białe chusteczki na banerze i w dłoniach. Chociaż, czy ten człowiek to zrozumie? Czy do niego dotrze w końcu, co zrobił z naszego klubu? Pośmiewisko...

odpowiedz
Wojtek 73 - 21.11.2021 / 21:43, *.chello.pl

@L.W.1916: Też tak uważam, co z tego że chodzimy na mecze krzyczymy swoje niezadowolenie i co to daje? Przecież oni (piłkarzyki) nie rozumieją co się do nich krzyczy, i myślę że jak nikt nie przyjdzie na mecz i nie będzie wpływy kasy z biletów i granie przy pustym stadionie to może ktoś zacznie myśleć co się dzieje w tym klubie. Serce boli jak to wszystko zostało zmarnowane w ciągu kilku miesięcy.

odpowiedz
Pino(L) - 21.11.2021 / 21:45, *.play-internet.pl

@L.W.1916: Właśnie nie. Na odwrót. Teraz wszyscy muszą się zjednoczyć i wspomóc Legię. Po co śpiewać i na dobre i na złe. Mamy kibiców czy i kibiców sukcesu?

odpowiedz
Warszawski70 - 21.11.2021 / 22:20, *.t-mobile.pl

@Wojtek 73: co da nieobecność na trybunach jak płacimy za karnety z góry ?
Najsmutniejsze jest to , że w drugiej połowie meczu grali bardzo fajnie ,a to oznacza że jak chcą to mogą...

odpowiedz
olo - 21.11.2021 / 23:32, *.157.103

@L.W.1916: nie byłoby tego całego syfu, gdybyście nie wykopali ITI. Zamiast nich mieliscie trzech ancymonów, którzy doprowadzili ten klub do takiego stanu. Tak, tak, wasz ukochany leśny, pudel i pędzel, wszyscy równo za to odpowaidają. Więc nie pieprz o "walce" z ITI

odpowiedz
KAMI(L) - 22.11.2021 / 08:20, *.vectranet.pl

@olo:
Z całym szacunkiem, ale nie rób kurvvy z logiki, zapomniałeś jak ajtiaje niszczyli klub? Na 9 czy 10 lat ich rządów zdobyto tylko 2 mistrostwa, tylko 2 razy awansowano do pucharów, regularnie rozsprzedawano skład i ściągano beztalencia - co było skutkiem w/w braku sukcesów. O kwestiach na trybunach nie wspomnę, to chyba wszyscy mamy w pamięci, zresztą też czujemy tego skutki, cześć tych którzy z nimi walczyli odpuścili chyba całkowicie, bo brakuje teraz konkretniejszych ludzi i decyzji żeby wytoczyć działa na Mioducha. Jedyną rzeczą w spadku po nich jest nowy stadion, ale też nie przesadzajmy - zapewne i tak by powstał bo był "boom" na stadiony m.in.: w związku z Euro 2012. Za duetu Leśny&Miodek był seryjne Mistrzostwa i Liga Mistrzów, sypać się zaczęło jak ten z Poznania się przypałętał

Je...ć ITI i nieudacznictwo Mioduskiego, a nawet jego samego bo to już od dawna wygląda na sabotaż!
Legia To My!

Jeszcze wróci normalność, wytrwałości bracia, nie dajmy się podzielić!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.11.2021 / 21:19, *.centertel.pl

Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o to samo...I żeby było jasne - nikogo nie usprawiedliwiam. Ale jak chce się z klubu zrobić korporację, to kij ma dwa końce. W korporacji można żonglować pracownikami, nie dawać zasłużonych, obiecanych premii. Gdy pracownik strzela focha, zmienia się go na innego. I tutaj też małe wyjaśnienie - nie tylko tego nie pochwalam, ale uważam za wyjątkowe s...ństwo. Natomiast w klubie piłkarskim to nie działa i nie zadziała. Wymiana co okienko stada zle dobranych, olewających, lub i słusznie w niektórych przypadkach oburzonych graczy na innych powoduje zamęt i prowadzi do miejsca, w którym obecnie jesteśmy. O ,,jakości,, zatrudnianych trenerów, pisaliśmy już wielokrotnie. Nie ma sensu powtarzać. I teraz - czy tylko ja widziałem przekaz w dzisiejszym meczu - możemy grać tak, jak przez większość meczu, lub tak, jak graliśmy w momencie strzelenia 2 bramek. Czy ja się mylę panowie, czy tak to wygląda? Ja nie wiem i mało mnie to obchodzi, kto komu i ile jest winien, ale coś tu nie gra. Poza tym, i tu zgadzam się z kolegą Wolfikiem - gdy zatrudnia się wyrobników, dla których jedynym argumentem (czasem i to nie działa) jest kasa, to trudno oczekiwać, że tacy badziewiacy, gdy nie dostaną kasy, zryją boisko, mimo wszystko. Do tego trzeba mieć honor i klub w sercu. I to ostatnie zdanie dotyczy również Dariusza i Radka. Tak dalej być nie może, a może inaczej ja tego już nie ,,kupuję,,. Mam was wszystkich tam, gdzie wy macie mnie, i to nie jest serce...W sercu zawsze mam i będę miał Legię Warszawa, mój ukochany klub...

odpowiedz
SzB - 21.11.2021 / 21:16, *.pljtelecom.pl

I co teraz Ultrasi? Może panu mioduskiemu i piłkarzom dobrze by zrobiło jeśli nauchaliby się od baby jagi kilku ciepłych słów....
A tak na serio, to co teraz? Nadal będziemy wesoło śpiewać jak to ktoś powiedział be be be be, nie poddawaj się przeplatane Legia grać....?
Przebiliśmy dno, upadliśmy pod każdym względem. Wyobraźcie sobie co by się działo, gdyby taki upadek miał miejsce za iti? Jeśli w takiej sytuacji nie ma żadnej sensownej relacji, to jak tu nie wierzyć, że kibolstwo siedzi w kielni u mioda? Wszystko byłoby spoko, nic by nie wyszło, nawet gdybyśmy stali się ligowym średniakiem, ale brutalność tej rzeczywistości zaskoczyła wszystkich. Idealnie podsumował to trener który dziękuje kibicom za wsparcie. Niech dziękuje dalej i niech dziękuje midouski....

odpowiedz
... - 21.11.2021 / 21:14, *.chello.pl

.........

odpowiedz
Hops - 21.11.2021 / 21:14, *.vectranet.pl

7 porażek z rzędu w lidze z 1936 powtórzone. Brakuje tylko skopiować osiągnięcie Bytomian z lat 50. Spadek jako mistrz.

odpowiedz
Polonia - 21.11.2021 / 22:16, *.com.pl

@Hops: spadli po powołano do wojska ich najlepszych graczy ,prawie całą drużyne która musem zawitała do cwksu

odpowiedz
Pawlo - 21.11.2021 / 21:07, *.mm.pl

Skończcie w końcu z tym ręcznikiem Misztą w bramce !!! Legio nie wisz tego że co strzał to gol !!! Ten pseudo bramkarz nie nadaje się do Legii tracimy punkty przez niego !!! Niech ktoś w końcu się ogarnie i sprowadzi bramkarza !!!

odpowiedz
Lech Poznań - 21.11.2021 / 21:19, *.centertel.pl

@Pawlo:Manuela Neuera

odpowiedz
... - 21.11.2021 / 21:00, *.vectranet.pl

miszta! masz honor? to wy*******aj!

odpowiedz
Rio - 21.11.2021 / 20:59, *.71.196

Jeszcze przyjdą lepsze dni.

odpowiedz
MarioL - 21.11.2021 / 21:09, *.wanadoo.fr

@Rio: tylko kiedy?

odpowiedz
Michał - 21.11.2021 / 20:58, *.plus.pl

Nie ma co pisać bo po co. Legia potrzebuje teraz trenera z jajami takiego jak Śp. Pan Janusz Wójcik Drago Okuka czy Stasiu Czerczesow. Jeśli przyjdzie Marek Papszun to szacun dla Darka Mioduskiego a jak nie to na razie Leszek Ojrzyński. Jak Jędza opiera...a młodego Slisza za którego wydano kupę kasy i nie wie co ma grać to jednak jest syf w szatni. Bramkarze młodzi to tragedia. Boruc odejdzie i niech Marek Papszun weźmie z sobą tego bramkarza i Iviego Lopeza a naszego Lopeza sprzeda w piz.u i jeszcze Mladenovic i Pekhart też w piz.u. Teraz widać ile znaczył dla nas Wszołek Vesovic i Juranovic. Dzięki tej trójce to Pekhart został królem strzelców ligi a Mladenovic zachłysnął się najlepszym piłkarzem ligi i tyle w temacie. A teraz już jest koniec i tragedia. Panie Mioduski Dariuszu jeszcze ten pana przy....s Kucharski. Dawaj Artura Płatka za naszego kierownika dyrektora bo ten to na 3 ligę się na razie nie nadaje!!!! Jak teraz cała nasza LEGIA WARSZAWA.Amen!!!

odpowiedz
jim - 21.11.2021 / 20:57, *.tpnet.pl

O obecnej sytuacji w naszej drużynie można powiedzieć że to amatorszczyzna rodem z okręgówki. Legia przegrywa obecnie wszystko co się da i ze wszystkimi z kim się da, Nasza drużyna znalazła się w takiej sytuacji pierwszy raz od bardzo dawna, jest w bardzo poważnym kryzysie i nie wyjdzie z niego jeżeli nikt nie wyciągnie odpowiednich wniosków. Jeżeli drużynie idzie i jest w gazie to można sobie grać tak jak Legia próbuje ale w obecnej sytuacji jedyne co można przeciwstawić to to samo co drużyny przeciwko nam to jest walkę, walkę i jeszcze raz walkę (oczywiście z głową) oraz oranie od pierwszej do ostatniej minuty bo inaczej seria porażek będzie nadal rosła.

odpowiedz
Dedi - 21.11.2021 / 20:52, *.plus.pl

Było 2:2 Przeważali i nagle zaczęli ponownie robić głupie błędy i niecelne słabe podania + ta gra z piętki bez sensu... Pytam się dlaczego??? Od połowy września bez punktów w lidze......???? Mladen dał Dośrodkować bez problemu gdy padła bramka nie uznana i chwilę później gdy już Kubcia normalnie strzelił.... On w ogóle nie jest zwrotny jeśli chodzi o bronienie.......
W czwartek niczego nie będzie będzie porażka .. nie jest wstydem przegrać z Angielską drużyną tylko pytanie czy będzie 1:0 czy 0:6 ..... Dla nich. Dobrze że tego meczu niw będzie nawet na tym azerskim kanale... Nie będę kupował tego viasraja specjalnie... Muszę sobie odpocząć Jeden mecz. A oglądałem wszystko od meczu z Płockiem i Bodo.....

odpowiedz
Gery - 21.11.2021 / 20:51, *.play-internet.pl

Kolejny mecz Pana kapitana tego zbiegowiska powinien rozpocząć się na ławce ... Wiem, emocje. Tylko, że w tym "zespole" nie ma już nic ... Brak ambicji, umiejętności, woli walki, pomysłu, szybkości do tego jak widać atmosfera w szatni także na poziomie B-klasy. Kapitan walczy za swoich nie ze swoimi ... Jak dla mnie odebrać opaskę tylko komu ją przekazać jak Boruca nie ma.

odpowiedz
tomy - 21.11.2021 / 20:49, *.aster.pl

Tylko bojkot, tylko! Inaczej napychanie kieszeni i pieniądze na pensje dla gwiazdeczek

odpowiedz
Karneciarz - 22.11.2021 / 09:34, *.net.pl

@tomy: a co mi da bojkot jak już zapłaciłem na początku?

odpowiedz
Ne(L) ka - 21.11.2021 / 20:45, *.tpnet.pl

Tu nie trener, prezes czu dyrektor sportowy jest potrzebny, tu juz tylko egzorcysta może pomóc chyba...

odpowiedz
Hiszpan - 21.11.2021 / 20:44, *.telnaptelecom.pl

Jeżeli warunkiem odejścia Mioduskiego , Kucharskiego , Miszty , Skibickiego , Pekharta, Kastrat , IKEI, Charatina , Ribeiro , Josue, Lopesa Mladenovic to trudno niech będzie.

odpowiedz
Dedi - 21.11.2021 / 20:54, *.plus.pl

@Hiszpan: Luqinhas nie lepszy... Nie widziałem jeszcze zawdonika co tak łatwo się przewraca ... Mimo dryblingów, nawet taki kurdupel jak ten Maneh go przewracał..
Odidja dostał z bara i dalej biegł nie mogli mu odebrać piłki !!!! Mamy za słabych fizycznie piłkarzy!!

odpowiedz
Wolfik - 22.11.2021 / 16:34, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Zima bedzie ciekawa pod względem zmian. I konieczna. W zasadzie to prawie cała 11-stka która grała w Zabrzu jest do wymiany.

odpowiedz
Saper - 21.11.2021 / 20:43, *.t-mobile.pl

Przegrali z przecietną drużyną końca tabeli.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 21.11.2021 / 20:42, *.aster.pl

To nie jest fair zeby Golebiewskiego winic za ta sytuacje. Uwazam, ze Michniewicz powinien do konca rundy byc trenerem i wypic to szambo ktore wybilo, a zreszta, czy trener jest wszystkiemu winien?!?!

odpowiedz
Darek - 21.11.2021 / 20:41, *.chello.pl

Ręcznik by powiesił w bramce i by więcej wybronił niż Miszta.

odpowiedz
jax - 21.11.2021 / 20:40, *.jmdi.pl

ja już się nawet przestałem denerwowac bo się przyzwyczaiłem do porażek...zastanawia mnie jedno czemu uparcie graja na 3 obrońców skoro nie potrafią...czy caly sztab szkoleniowy jest ślepy? sposób na Legie ?wrzutka na lewe skrzydło gdzie jest Mladen i bramka murowana

odpowiedz
Tony - 21.11.2021 / 21:59, *.cyfrowypolsat.pl

@jax: i tutaj jest całe zło, decydując się na grę trzema stoperami trzeba dysponować trzema wysokiej klasy zawodnikami których Legia nie ma, według mnie powinni grać systemem 4-4-2

odpowiedz
kyle - 21.11.2021 / 20:38, *.orange.pl

Jakiś wp****ol na mieście tym pseudogwiazdeczkom? To już jest dramat. Chyba teraz nikt nie ma wątpliwości że naprawdę możemy spać z ligi? Jak można tuke szrotu z zagranicy nasciagac? Kharatin i Josue dzisiaj dno totalne. Czy Josue potrafi dośrodkować z rzutu rożnego albo wolnego? Rose i Kastrati - alkoholik i hazardzista. Dramat. Tylu g***o wartych grajków utrzymywać za taką kasę... wyp*****lić wszystkich dyscyplinarnie i koniec.

odpowiedz
Pablo - 21.11.2021 / 20:34, *.inetia.pl

Biedę i smród to macie w tabeli

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 21.11.2021 / 20:34, *.btcentralplus.com

Akcja 'Pusty Stadion' !!! Czas zniszczyc Mioduskiego finansowo.

odpowiedz
Rudy 107 - 21.11.2021 / 20:37, *.net.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: POpieram

odpowiedz
Kibic - 21.11.2021 / 20:50, *.skybroadband.com

@MIODUSKI OUT !!!!: Sam jesteś pusty. Jesteś kibicem Miodka czy Legii?

odpowiedz
piotro - 21.11.2021 / 20:52, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: 100% od dawna to mówię

odpowiedz
HenioSzpenio - 21.11.2021 / 20:57, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: możesz bojkotować. Prawdziwi kibice zawsze przyjdom dopingować ukochanom legie

odpowiedz
Wawer - 21.11.2021 / 21:05, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: masz racje kolego nalerzy ich sbojkotować

odpowiedz
Gocław - 21.11.2021 / 21:13, *.net.pl

@HenioSzpenio: prawdziwy kibic to Legia pisze z dużej litery. Lamusie

odpowiedz
Grammatik - 21.11.2021 / 22:21, *.play-internet.pl

@Gocław:
Z wielkiej litery a nie z dużej

odpowiedz
90 minut!protestu!zero dopingu!w U.K! - 21.11.2021 / 20:33, *.252.3

TRENER AKTUALNY LEGII, CHYBA MIJA SIE Z POWOŁANIEM,,WRÓĆ PAN DO 3 LIGI ...ZOSTAW NAS W SPOKOJU....ALBO ZA BIURKOO...MAX JESTEŚ 2 LIGA MOŻE....A KUCHARSKI ..~?WYGLĄDA ŻE MA POZWOLENIE NA TRAGEDIE....MECZ W UK, POWINIEN BYĆ 90 MINUT PROTESTEM DO WŁODARZY LEGII, ZERO DOPINGU DLA NACIĄGACZY!

odpowiedz
eLka - 21.11.2021 / 20:33, *.mm.pl

Następny wp******* już w czwartek, ty Pudlu jeden ty.

odpowiedz
Misiek(L) - 21.11.2021 / 20:32, *.com.pl

Jak wszyscy jestem wściekły wynik plus jeszcze dwóch naszych się łapie na boisku... Mam pytanie czy ten nasz gorzki miód jak spadnie i w tedy razem z tym swoim parobkiem ku... Będą mogli sprzedać tych kopaczy to dużo może zarobić???

odpowiedz
Sebastian - 21.11.2021 / 20:31, *.play-internet.pl

Jest zajebiście czy ktoś pamięta walkę o utrzymanie ,mistrzostwo się przejadło mamy coś nowego

odpowiedz
Szpic - 21.11.2021 / 20:28, *.chello.pl

Jak na dłoni było dzisiaj widać sabotaż w wykonaniu Kucharskiego. Pozostawiam bez komentarza dzisiejszy popis takich "asów" jak Ribeiro i Charatin. Pekhart i Mladenovic na boisku tylko byli, bo niczego innego pozytywnego nie da się o nich napisać. Josue może jest dobrym technicznie grajkiem, ale za to nie ma sił do biegania w środku pola i tylko grę zwalnia. O tym że nie ma prawego obrońcy (wahadłowego) nawet nie wspomnę, gdy dodamy "pewność" Miszty w bramce to mamy gotową receptę na katastrofę. Takich to zawodników mamy "dzięki wybitnemu" dyrektorowi sportowemu.

odpowiedz
kibic z Lubonia - 21.11.2021 / 20:28, *.icpnet.pl

kiedyś śmialiście się z Lecha Poznań a teraz jesteście w takiej samej sytuacji. Cierpimy MY kibice a piłkarze z małej litery mają to w du*ie.

odpowiedz
kaka - 21.11.2021 / 20:28, *.chello.pl

Większej żenady i wstydu nie pamiętam jak kibicuję od ok. 50 lat. Organizacja gry po stracie piłki to po prostu parodia!!! Czy ktoś to kiedyś ogarnie wreszcie??? Bo już zaczynam wątpić niestety, ale ile można to znosić i tolerować???

odpowiedz
KSIĄDZ ŻEBY ZAMIESZKAŁ W AKADEMI,OJCIEC SPORTU I MODLITWY,TO ZŁO I PECHA BY WYPĘDZIŁ.. - 21.11.2021 / 20:28, *.252.3

CIASNE POKOJE W AKADEMII, PLAYSTATION PO NOCACH, ŚMIEDZĄCE BAJORO PRZY AKADEMII, BRAK MAŁEGO KAMERALNEGO STADIONU NA 3000 MIESC, EKOLOGICZNEGO I FUTURYSTYCZNEGO, TARASOWY OGRÓD NA DACHU, ZŁA KUCHNIA, ZA DUŻO SUPLEMĘNTÓW NO I WKŁADKI DO KOSZULEK, COŚ POMINOŁEM?

odpowiedz
Daro - 21.11.2021 / 20:25, *.orange.pl

Podziwiam fanatyków którzy jeżdżą w taka pogodę dopingować tych baranów.
To co teraz ? Na meczu z Jagiellonia cały stadion i nie poddawaj się ?
Co się stało z kibicami Legii... kiedyś już dawno stadion byłby pusty i jakieś konkretne działania a dzisiaj ... szkoda gadać.
Spadek z ligi jak najbardziej realny.

odpowiedz
Kibic ze Śląska - 21.11.2021 / 20:25, *.centertel.pl

Jako kibic Legii ze Śląska byłem na meczu siedząc blisko naszych kibiców na sektorze górnika wstyd Panowie!! Dziadek koło 80 który siedział obok mnie podsumował cały mecz: kibice Legii byli niesamowici cały czas ich słyszałem ale tak słabej Legii przez całe życie nie widziałem. Może technicznie są lepsi od górnika ale ambicje do grania miał tylko Jędrzejczyk i wieteska. Nic dodać nic ująć a powiedział to starszy Pan kibic górnika,który widział wiele meczów górnik Legia

odpowiedz
Stop segregacji! - 21.11.2021 / 20:24, *.orange.pl

Proponuję więcej zagranicznego szrotu sprowadzić w przerwie zimowej! Panie Kucharski budujmy dalej wieże babel, idziemy w dobrym kierunku!

odpowiedz
Siwy - 21.11.2021 / 20:23, *.138.126

Spalony minimalny ale przy bramce na 2-0 był faul na Mladenie oglądałem ligę + bramki nie powinno być ale to już nie ważne

odpowiedz
beton - 21.11.2021 / 20:23, *.chello.pl

Kopa w d... i won z klubu. Koniec z wciskaniem kitu. Jak się kwadrans chciało, to i trzy gole były, choć jeden z minimalnego spalonego. Po kwadransie wrócił poziom z 1 połowy. No z takim zaangażowaniem, to się nawet w tej naszej marnej Extrakasie nie da wygrać.
Czy zauważyliście, że Johansson pod koniec meczu, to dosłownie powłóczył nogami a nie biegał. Dramat.

odpowiedz
Okęciak - 21.11.2021 / 20:22, *.play-internet.pl

Wstyd i hańba, wyrównany niechlubny rekord z 1936 roku, 7 ligowych porażek z rzędu... coś tu ku...a jest nie tak i coś musi się zmienić, kiedy spotkanie z zarządem i piłkarzami? Pamiętam kiedyś na Krytej w latach 90-tych były takie gdzie wiele rzeczy sobie wyjaśniono...

odpowiedz
Maq1982 - 21.11.2021 / 20:22, *.play-internet.pl

Chyba nie wszystkie liście spadły... A tak na poważnie z tego gówna to nawet mucha by się nie ucieszyła.Nasrać i na kota zgonić ????????????????????

odpowiedz
Yeti - 21.11.2021 / 20:21, *.vectranet.pl

Ja wiem, że w śmierdzącym Zabrzu trudno się gra, a syf na ulicach razi każdego. Może przed tym meczem trzeba było przeprowadzić trening koło górki śmieciowej pod Warszawą aby przyzwyczaić piłkarzy do warunków panujących na śmierdzącym Śląsku. Bo nie wiem jaka jest inna przyczyna tak słabej gry Legii.

odpowiedz
Wlkp - 21.11.2021 / 20:30, *.plus.pl

@Yeti: Ale cię boli... Musi boleć! Szacun dla Zabrza. Czy jedyne, co ci zostało to wylewanie pomyj na miasto Zabrze, co jest żałosne, bo temat jest o piłce nożnej. Jaki ty jesteś bezradny....

odpowiedz
Geno - 21.11.2021 / 21:38, *.play-internet.pl

@Yeti: Jakie to żałosne.. a 6 poprzednich porażek to też w Zabrzu było? Nie wiesz co jest przyczyną? Trochę pokory arogancki dupku. Wszyscy źli, sędzia zły, Zabrze śmierdzi, Mielec to wioska, tory były złe..
tylko k..a Legioniści najlepsi..

odpowiedz
Cyniek - 21.11.2021 / 20:19, *.play-internet.pl

Jak coś zwalnia się bilet na Spartaka na żyletę

odpowiedz
Ziomek - 21.11.2021 / 20:19, *.oxynet.pl

Wzięli tumana z 3 ligi i ma uratować klub??? Kudlaty je...ie sie w łeb! Jak się wystawia słabego mladenovicia który co mecz gra piach i tylko macha rękami, tragicznego bramkarza Miszte to sie meczu nie wygra!!!!

odpowiedz
CZY TO ? ZDECYDOWAŁO, CZYLI TRADYCYJNIE PECH... - 21.11.2021 / 20:18, *.252.3

Po niespełna godzinie gry znowu zobaczyliśmy gola! Po analizie VAR arbiter uznał jednak, że podanie do Luquinhasa było nieprzepisowe. Brazylijczyk znajdował się na minimalnym spalonym.

odpowiedz
grzesiek - 21.11.2021 / 20:18, *.centertel.pl

A tam marudzicie przyzeyczailiscie sie do zwyciestw. A teraz przeciez modne jest spiewanie nie poddawaj sieeee ukochana maaaa nie poddawaj sie Legio Warszawa. Pilkarze sie dostosowali do zyczenia kibicow i tyle.
Kiedys to sie spiewalo niepokonaneee miasto niepokonany klub.
My kibice jestesmy sami winni tej sytuacji. Ja sam pamiwtam głupi to spiewalem. Juz nigdy tego nie zaspiewam

odpowiedz
Gocław - 21.11.2021 / 20:29, *.net.pl

@grzesiek: wreszcie łuski z oczu. szkoda, że późno, ale dobrze że to piszesz bo to pozwala wytrwać w nadziei, że prezes już nie będzie prezesem, a kibice będą kibicami,
Nigdy ta nędzna pioseneczka nie przeszła przez moje usta NIGDY.

odpowiedz
gazza - 21.11.2021 / 20:18, *.inetia.pl

Patrząc na to jak grają to człowiek zadaje sobie pytanie za co oni biorą pieniądze...
Tragedii kolejny akt a prezes nic nie robi by to zmienić, kibice też nic nie robią bo jak apelowałem o pusty stadion to nie było odzewu tylko zapełnieni stadionu...

odpowiedz
ryter - 21.11.2021 / 20:17, *.100.190

Pożyczyłbym kilku wyróżniających się piłkarzy od Hutnika, Piaseczna i z Escoli. Zestawiłbym z nich jedenastkę. Gorzej nie zagrają, a może nawet lepiej. Po pierwsze to rozwiązanie daje jakąś szansę na utrzymanie, a po drugie jest za pół darmo.

odpowiedz
mietowy - 21.11.2021 / 20:16, *.aster.pl

mialem cos napisac ale chyba juz mi sie nie chce pisac
oni nas calkiem olali pilkarze prezes i ci wszyscy co tam pracuja

odpowiedz
Obiektywny - 21.11.2021 / 20:16, *.rsknet.pl

Jeżeli się przegrywa w mieście gdzie dziadostwo i bieda,
to gdzie jest Warszawa? - zapytać się trzeba.

odpowiedz
KaroL - 21.11.2021 / 20:15, *.chello.pl

Tu musi przyjść trener gośći 2 do pomocy środek i skrzydło i środkowy obrońca i wypier z tymi co biorą tylko kasę Rose Lopez martins i ten ukraiński wynalazek. A mladen to chyba został na imprezie z okazji awansu reprezentacji.

odpowiedz
LewLegia - 21.11.2021 / 20:15, *.net.pl

no i co tam? Już między sobą się wyklinają piłkarzyki pajacyki. Kibic od 1986r.
wielu przeżyłem właścicieli klubu, ale ten chyba przeżyje mnie.
WSTYD, HAŃBA , PONIŻENIE to tylko kropla tego co ten człowiek naprawdę zrobił na Ł3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

odpowiedz
Siwy - 21.11.2021 / 20:13, *.138.126

To ja wolne biorę w robocie h...j mnie strzela a w czwrtek to pójdę do roboty bo szkoda urlopu

odpowiedz
Siwy - 21.11.2021 / 20:13, *.sky.com

Trudno ze niedziela…idę się naj...ać!

odpowiedz
Ex - 21.11.2021 / 20:16, *.centertel.pl

@Siwy: bezrobotny może

odpowiedz
XD - 21.11.2021 / 20:13, *.orange.pl

Pusty stadion!!!

odpowiedz
Kamuflaż - 21.11.2021 / 20:13, *.tpnet.pl

To koniec Legii, klub to zgliszcza. Ja tylko mam nadzieję, że ostatni fanatycy przejrzeli na oczy, i przestaną wspierać tą spuściznę Mioduskiego. Przestałem chodzić na mecze jak tylko Mioduski przejął stery, teraz przestaję oglądać, śledzić wyniki - mam to w dupie.

odpowiedz
Cynik - 21.11.2021 / 20:15, *.55.253

@Kamuflaż: to won. Prezes przeminie i będzie lepiej, ale ty już na stadion nie wracaj

odpowiedz
KaroL - 21.11.2021 / 20:17, *.chello.pl

@Kamuflaż: taka mała prośba to tu też przestań komentować

odpowiedz
iker93 - 21.11.2021 / 20:13, *.151.167

Witaj pierwsza ligo!

odpowiedz
gość1 - 21.11.2021 / 20:09, *.cyfrowypolsat.pl

Dziękuję za miły wieczór.

odpowiedz
Matejko - 21.11.2021 / 20:09, *.chello.pl

Myślę, że tragicznie się dzieje między właścicielem a zawodnikami co jest utrzymywane w Wielkiej tajemnicy. Pan właściciel pokazuje, że kompletnie się niezna na piłce, a ludzie którzy są tak samo odpowiedzialni za tak wielki klub są tylko dla kasy. Mam nadzieję, że Pan prezes powinien odsprzedać osobie która pociągnie na właściwy poziom Legie. Także trochę honoru u Pana właściciela.... Żegnamy i powodzenia w biznesie

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.11.2021 / 20:08, *.chello.pl

Utrzymanie się samo nie wywalczy.


Przypominam chorągiewkom: Na dobre i na złe

odpowiedz
Gocław - 21.11.2021 / 20:23, *.net.pl

@Normalny człowiek: ty też na pensji prezesa?

odpowiedz
ic - 21.11.2021 / 20:08, *.orange.pl

#Biletyzazłotówkę

odpowiedz
KaroL - 21.11.2021 / 20:07, *.chello.pl

4 bramki po dośrodkowaniach 2 identyczne w pierwszej połowie 2 w drugiej szok ten mladen nic głową nie gra a z prawej johanson i riberio masakra

odpowiedz
Atmosferić - 21.11.2021 / 20:06, *.orange.pl

Oni już się chyba pogodzili ze spadkiem - dla mnie wygląda to jak Schalke z poprzedniego sezonu.

odpowiedz
Dedi - 21.11.2021 / 21:08, *.plus.pl

@Atmosferić: Zdecydowanie to przypomina Schalke.. tam też przegrywali ale jak była jeszcze mała strata to się gadało że nie to nie możliwe Schalke 04 potężne i tak się utrzyma a tam byli rozsypani wcale nie źli zawodnicy!! Byli rozsypani psychicznie tymi porażkami. I przegrywali co szło...

odpowiedz
Andrzejjj - 21.11.2021 / 20:04, *.plus.pl

Piłkarze powinni grać za darmo do końca sezonu 2021/22 jak nie to WON

odpowiedz
AAA - 21.11.2021 / 20:03, *.chello.pl

Psedotrenerze:na jakiej podstawie grał niejaki Kharatin?
Co na boisku robi Ikea?
Nie udzielaj wywiadôw bo jesteś dupowlazem Pudla!
Apel do tych co wiadomo;skończcie układ z przytupem bo w 1 lidze hajsu z tego chemicznego związku nie będzie.

odpowiedz
Pawku - 21.11.2021 / 20:03, *.play-internet.pl

Ja myślę że każdy lub każda drużyna kiedyś musi upaść. Jakis argument za tym że nie spadniemy ? Nie ma żadnego. Ważne by po spadku znalazł sie nowy właściciel który ... Po prostu zna się na piłce. Przed sezonem mieliśmy trzech na prawe wahadło. Vesovic , Wszołek i Jura. Teraz jest... Skibicki ? Riberio ? To są wybory prezesa. Bo nikt kto się zna na piłce by nie pozwolił na pozbywanie sie masowo grajkow na daną pozycję. Ciągle zmiany trenerow też niczemu nie służyły naszemu klubowi. Sami jesteśmy też sobie winni. Byl Berg . To zły... Itd. Zły i Vuko i Magiera. No i Urban też zły był. Nam tez zawsze ciężko bylo dogodzić. Nawet byli tacy dla których za Bogusia było fatalnie. Mi dziś w 96 minucie nawet smutno się nie zrobiło. Pękło coś wcześniej. Na meczu ze Stalą. Gdy po radości po golu brat powiedział mi... Nie ciesz się zaraz stracą... Do zobaczenia na meczu z Jagą.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 21.11.2021 / 20:03, *.t-mobile.pl

Niewesołe święta się szykują, wątpię aby w grudniu nastąpił jakiś zwrot, kurła

odpowiedz
Dawid - 21.11.2021 / 20:02, *.50.165

Nie ma gry. Nawet jeśli by wygrali to spójrzmy na grę. Nie atakują a obrona... Brak słów. Albo trzęsienie ziemi albo dalej będziemy czekać na "przełamanie"...

odpowiedz
Cegiełka - 21.11.2021 / 20:01, *.t-mobile.pl

W ostatnich minutach straciliśmy gola a przez to bardzo cenny punkt, którego może nam zabraknąć w obronie przed spadkiem z jednej z najsłabszych lig w Europie. Bo że będziemy walczyć do ostatniej kolejki broniąc się przed spadkiem jest już przesądzone.

odpowiedz
Atmosferic - 21.11.2021 / 20:00, *.orange.pl

Nie mogę się doczekać spadku. W 1 lidze z kimś wygramy wreszcie.

odpowiedz
PM1981 - 21.11.2021 / 19:58, *.chello.pl

TO NIE WINA TRENERA ANI GRACZY TO WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE W KLUBIE A MY KIBICE NIC O TYM NIE WIEMY.
1. Z RAPORTU FINANSOWEGO KLUB ŻYJE PONAD STAN.
2. NIKT NIE WIE JAK JEST W SZATNI. DZISIEJSZE ZACHOWANIE JOSUE KTÓRY GRAŁ DOBRE SPOTKANIE ALE ZACHOWUJE SIĘ JAK MESSI KŁÓTNIA SZLISZ Z JEDZĄ MACHANIE RĘKOMA KASTRATIEGO... ITD
3. ZBYG DUŻA PRESJA.... CIĄGLE GRAMY O MISTRZA.... TO TYLKO LUDZIE..... INNE KLUBY TEŻ MAJĄ AMBICJE PLANY.... MY NIKOGO NIE SZANUJEMY
4. ODDAJEMY ZDOLNĄ MŁODZIEŻ ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE JUŻ NIKT NIE PAMIĘTA JAK TEN SAM WIETESKA STRZELAŁ BRAMKĘ NA WAGĘ ZWYCIĘSTWA TYLKO DLA GÓRNIKA
5. I NAJWAŻNIEJSZE TROCHĘ WIARY DZIŚ JEST SŁABO ALE TRZEBA SIĘ OTRZĄSNĄĆ I ZACZĄĆ NOWY PLAN POPARTY NA ODBUDOWIE POPRZEZ SZKOLENIE MŁODZIEŻY.

odpowiedz
KibicL - 21.11.2021 / 19:58, *.vectranet.pl

Duet M-M czyli Miszta, Mladenowić to w Legii mogą grać ale na organkach a nie na boisku. Mladen w obronie to mniej niż zero a ostatnio to nawet nie może dobrze dośrodkować. Trudno wygrać mecz jak zamiast bramkarza w bramce jest ręcznik. Przy trzeciej bramce nie miał nic do powiedzenia ale pierwsze dwie to w dużej części są jego.

odpowiedz
Andrzej - 21.11.2021 / 19:57, *.tpnet.pl

Pieniądze nie grają jak dusza w rozterce to serce złamane

odpowiedz
Sztoperzy - 21.11.2021 / 19:57, *.252.204

Johansson zostaje, Jedrzejczyki, kozo...pcy, Miszty, Mladenovice, Skibickie won. Proszę, błagam WON. Miszty nie sprzedacie już za tysiąc chrywien. Za transfery Kucharski więzienie.

odpowiedz
Wsciek(L) y - 21.11.2021 / 19:56, *.orange.pl

Wypie.... lać

odpowiedz
Yeti - 21.11.2021 / 19:54, *.vectranet.pl

Frajerzy powinni wracać na piechotę do Warszawy.

odpowiedz
MarioL - 21.11.2021 / 19:54, *.wanadoo.fr

Może jakaś reakcja tych niby kumatych? Wracaj ekipo z lat 80,90! Bosman zrób porządek.

odpowiedz
Cyniek - 21.11.2021 / 20:01, *.play-internet.pl

@MarioL: tak będzie reakcja po jadze zrobią mobilizację ulic

odpowiedz
MarioL - 21.11.2021 / 21:21, *.wanadoo.fr

@Cyniek : a w następnym meczu podwórek.

odpowiedz
j24 - 21.11.2021 / 19:53, *.105.75

Show must go on

odpowiedz
Franco - 21.11.2021 / 19:52, *.plus.pl

Chyba im nie idzie...

odpowiedz
Kieł - 21.11.2021 / 19:52, *.t-mobile.pl

Fajnie.

odpowiedz
M3 - 21.11.2021 / 19:51, *.jmdi.pl

Kocham Legię, ale straciłem do was szacunek. Tak przegrać mecz... nie wrócić się na własne pole karne na trzy minuty przed końcem meczu. Ribeiro, Josue, Lopez, Mladenovic, Slisz, Muci. Jesteście zwykłymi frajerami, nie macie szacunku do tych barw, nie powinniście nigdy tu przychodzić . Totalne zera. Miodulski baranie szukaj jakiegoś prezesa i usuń się w cień. Wypie...ol Kucharskiego i pół składu. Pokaż jaja i oddaj zarządzanie komu innemu.

odpowiedz
jarekk - 21.11.2021 / 19:51, *.metrointernet.pl

Golebiewski przypomne ci twoje slowa - Jedziemy do Zabrza po zwyciestwo. Mielesz ozorem jak stara baba. Co jeszcze wymyslisz?

odpowiedz
Gruby - 21.11.2021 / 19:50, *.centertel.pl

Jak z 3 do 2 dla Legii zrobiło się 2 do 3 dla kurnika?
Dlaczego zamiast strzelić 4 bramkę i przypieczętować zwycięstwo dali sobie wbić 3? Czy drużyna najzdolniejszych piłkarsko kibiców ograłaby zbieraninę zatrudnioną przy Łazienkowskiej 3? Na te i inne pytania, odpowiedź poznamy po przerwie... zimowej.

odpowiedz
Micha - 21.11.2021 / 19:50, *.interwan.pl

To już jest koniec, nie już nic
Jesteśmy wolni, możemy iść.
Będziemy pewnie mieli najdroższe karnety w 1. lidze w przyszłym sezonie.

odpowiedz
Jano - 21.11.2021 / 19:50, *.orange.pl

Tylko PUSTY STADION! te pajace nie zasługują na doping! A mioduski na kasę z biletów!

odpowiedz
no name - 22.11.2021 / 10:59, *.as13285.net

@Jano: OOOO TO TO T O TOOOOO

odpowiedz
floyd - 21.11.2021 / 19:50, *.aster.pl

PIerwsza połowa - nawet nie mam słów, druga - wystarczyło dobić hanysów i byłoby po ptakach. Wieteska miał taką patelnię że aż trudno uwierzyć.
Wybieram się do Leicester i miałem nadzieję, że wleją mi w serce odrobinę optymizmu, no ale wyszło po ch..ju.
Troche się czuje ostatnio jakby ktoś z mojej rodziny ciężko chorował, i nikt nie był w stanie mu pomóc.

odpowiedz
Wolfik - 22.11.2021 / 16:37, *.play-internet.pl

@floyd: Spróbuj sobie Kolego wyobrazić, co czułem na stadionie ogladając mecz w towarzystwie kamratów z arbajtu.....

odpowiedz
Tony - 21.11.2021 / 19:49, *.cyfrowypolsat.pl

Legię nie stać na grę trzema obrońcami, przy wszystkich golach brakuje bocznych obrońców bo wachadłowi nie wracają, tego systemu nie da się obronić ofensywnym nastawieniem, żeby wygrać mecz najpierw trzeba go zremisować

odpowiedz
Ryj - 21.11.2021 / 19:49, *.com.pl

Strzeliliśmy 2 gole na wyjeździe i ja myślę, że z tego się trzeba cieszyć. Nie od razu Rzym zbudowano.
No i też z tego, że Miszta zbiera ba... rdzo cenne doświadczenie w seniorskiej piłce.

odpowiedz
Jano - 21.11.2021 / 19:54, *.orange.pl

@Ryj: Miszta jak tak będzie bronił to nawet w I lidze nie będzie się łapał potrzebujemy nowego bramkarza i 10 nowych piłkarzy w polu!

odpowiedz
Ryj - 21.11.2021 / 22:02, *.com.pl

@Jano: też to zauważyłeś?

odpowiedz
zaba285 - 21.11.2021 / 19:49, *.grupaping.pl

w drugiej połowie w końcu było widać to co być powinno zawsze, bo Luqinias trochę więcej był pod grą. w końcu zaczeli trochę biegać... niestety wpuszczenie Lopesa to sabotaż, tu powinien wejść Włodarczyk przynajmniej miałby trochę doświadczenia więcej. zmiana Luqiniasa to też sabotaż. no i tragiczny mecz Skibickiego...

odpowiedz
Damian - 21.11.2021 / 19:46, *.163.97

Wszyscy na mecz z Jagą

odpowiedz
Hiszpan - 21.11.2021 / 19:50, *.play-internet.pl

@Damian: Będzie komplet na Jagielonii. Kumaci już mobilizujà dzielnice Miodek daje 1zł od łebka i hot dog za Free.

odpowiedz
Norbi - 21.11.2021 / 19:56, *.orange.pl

@Damian: owszem ale pod stadion

odpowiedz
Norbi - 21.11.2021 / 20:00, *.orange.pl

@Damian: owszem ale pod stadion

odpowiedz
Zaległy - 21.11.2021 / 19:46, *.inetia.pl

Jeszcze tylko 21 punktów do odrobienia i feta na starówce!!!

odpowiedz
Dariusz Pudel - 21.11.2021 / 19:46, *.autocom.pl

Bójta się chamy do pierwszej ligi zmierzamy.

odpowiedz
piorek7 - 21.11.2021 / 19:46, *.40.1

może Josu piłkarz lata 70 usiadzie na trybunach bo takie zero w pierwszym składzie to dno, niech tam pokreuje gre i jeszcze raz usłysze ze dobrze wykonuje stałe fragmenty to jak suchać ze Borysiuk świetnie z dystansu uderzał

odpowiedz
Hiszpan - 21.11.2021 / 19:45, *.telnaptelecom.pl

Kiedy mecz o wszystko z Termaliką?

odpowiedz
MarioL - 21.11.2021 / 19:45, *.wanadoo.fr

A w następnym meczu będzie ,,nie poddawaj się,? Tu trzeba ostro zareagować.Jak kibicuje Legii od 1982 roku to takiego gowna jeszcze nie widziałem,a nie raz było niezbyt dobrze.Chyba mam to szczęście ze mieszkam za granica,i nie mam możliwości na żywo patrzeć na ten upadek.

odpowiedz
Siekierki - 21.11.2021 / 20:00, *.chello.pl

@MarioL : Tylko mentalny volksdeutsch mógł napisać coś takiego. Mam nadzieję, że tak się właśnie identyfikujesz.

odpowiedz
Siekierki - 21.11.2021 / 20:03, *.chello.pl

@Siekierki: Sorry wywaliło mi wpis pod inny post. Do Twojego nic nie mam. Ten dotyczył Powstania.

odpowiedz
Siekierki - 21.11.2021 / 20:10, *.chello.pl

@MarioL : A co do upadku - nic nie osładza tego, co widzimy. Odległość chyba też.
Jeszcze raz przepraszam, że mój post zjawił się niezamierzenie pod Twoim.

odpowiedz
MarioL - 21.11.2021 / 20:14, *.wanadoo.fr

@Siekierki: nie ma problemu kolego.Dzisiaj to nie jednemu nerwy mogą puścić.

odpowiedz
MarioL - 21.11.2021 / 20:32, *.wanadoo.fr

@Siekierki: mimo odległości serce bardzo boli.Jakby nie było to spędziło się te ponad 20 lat na starym stadionie,i było ( oraz nadal jest) z Legia od 10 roku życia.Szacun ze przyznałeś się do pomyłki,i naprawdę nic się nie stało.Nie ma problemu,Miejmy nadzieje ze doczekamy się lepszych czasów na boisku i trybunach.Pozdrawiam.

odpowiedz
Siekierki - 21.11.2021 / 21:06, *.chello.pl

@MarioL: Dzięki! Obyśmy jak najszybciej zobaczyli Legię tam, gdzie należne Jej miejsce. Trzymaj się za tą granicą i zawitaj kiedyś na nowy stadion. Żeby tylko było po co.

odpowiedz
MarioL - 21.11.2021 / 21:20, *.wanadoo.fr

@Siekierki: jak wpadam do Polski,i jest mecz to zawsze zawitam z kumplami na Legie.Przy ,,mistrzem Polski jest Legia..to łezka w oku się zawsze się pojawia.Tylko żałować ze takiego wspaniałego stadionu nie mieliśmy te pare lat wcześniej.Obysmy doczekali lepszych czasów.My kibice zawsze wierzymy.

odpowiedz
Tomek - 21.11.2021 / 19:44, *.as13285.net

pierwsz liga wita:) , a jakie klimatyczne wyjazdy.

odpowiedz
Maniek - 21.11.2021 / 19:43, *.mm.pl

Ale co się dzieje z Legią? Nie pamiętam kiedy było aż tak źle? ????

odpowiedz
tonton - 21.11.2021 / 19:43, *.207.8

Zaorać to natychmiast. Zacząć jak Pogoń od czwartej ligi już bez szopena

odpowiedz
PRZYKRA PRAWDA - 21.11.2021 / 19:43, *.com.pl

NIEMA CO KOMENTOWAĆ . WIELKA LEGIA TO DZIŚ MIT NAWET NA POLSKIM PODWÓRKU

odpowiedz
Hiszpan - 21.11.2021 / 19:42, *.telnaptelecom.pl

Mobilizacja dzielnic na Jagielonię. Wszyscy na stadion. Przed meczem obowiązkowo koszulka za 399 zł, potem siki plus suchy hot dog za 20 zł i od 1 minuty nie poddawaj się. Pełny stadion obowiązkiem.

odpowiedz
p10 - 21.11.2021 / 19:48, *.orange.pl

@Hiszpan: Przez caly mecz: Legia grac ku... mac. I w kilku jezykach by wkłady od koszulek zrozumialy w swoim jezyku.

odpowiedz
MaioL - 21.11.2021 / 20:01, *.wanadoo.fr

@Cyniek : kolego taka prawda.Nie ma tej tzw.starzyzny.Bosman wracaj!

odpowiedz
Beret - 21.11.2021 / 20:22, *.vectranet.pl

@Cyniek : pełna zgoda niestety...

odpowiedz
Beret - 21.11.2021 / 20:31, *.vectranet.pl

@Hiszpan: będzie niespodzianka dla kibiców, parówka będzie 3 cm dłuższa, do tego wielka dolewka i świąteczne naklejki dla pierwszych 200 osób na stadionie

odpowiedz
Qra - 21.11.2021 / 19:42, *.virginm.net

Wymiana zdań nędznego kapitana z kiepskim grajkiem sliszem,była podsumowaniem co się dzieje w drużynie.

odpowiedz
Kolo - 21.11.2021 / 19:42, *.t-mobile.pl

Nic z tego nie będzie Panowie i Panie. To jest dramat. Poziom mniej niż zero. Prezes dymisja, trener i piłkarze out. Wszystko trzeba zaczynać od zera, a czasu jest tyle co przerwa zimowa. Potem modlić się o utrzymanie.

odpowiedz
Damian - 21.11.2021 / 19:42, *.163.97

Brawo drużyna brawo trener widać progres

odpowiedz
kolega kolegi - 21.11.2021 / 19:41, *.protonvpn.com

Szkoda, bo już myślałem, że zdobędziemy ten wymarzony, wyśniony, wytęskniony punkt, oprawimy w ramkę i wstawimy do gabloty i będziemy go wnukom pokazywać, żeby wiedziały, że kiedyś Legia zdobywała prawdziwe punkty, a tu jak na złość.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.11.2021 / 19:41, *.centertel.pl

Taaa, tylko wóz nie ma kół, konie kulawe rżą ze śmiechu, a woźnica nawalony leży obok w rowie i zastanawia się, jak to się stało, że nawet butów i ubrania nie ma...

odpowiedz
Roma - 21.11.2021 / 19:40, *.lunet.eu

Jacy oni są irytujący. Wszyscy, bez wyjątku

odpowiedz
mnnnn - 21.11.2021 / 19:40, *.prest.pl

skibicki perkhart miszta johannson, lopez riberio, charatin, to piłkarze którzy nadają sie co najwyej do 6 ligi, totalni amatorzy, ten któy odpowiada a obecność tych błaznów w Legii powinien mieć zakaz stadionowy na Legie, brak słów dno totalne mam, nadzieje że w pierwszej lidze ten zespół się odrodzi , a nie pogrąży w niej na kilka następnych lat..warunkiem jest odejście mioduskiego i wszystkich z naszego klubu

odpowiedz
Jerzy z Gdanska - 22.11.2021 / 01:03, *.chello.pl

Paweł Zarzeczny się w grobie przewraca. Chaos organizacyjny.Bezradność zarządzających klubem. Dyletanctwo ekspertów Legii.
Ktoś ten bałagan stworzył ale od kilku miesięcy tego nie możecie ustalić.Pomysłu na przyszłość tez nie ma. Boje się o warszawski klub
Myślę że otoczenie Mioduskiego to najgorsze zło dla klubu. Potencjał piłkarski wystarczy na uporządkowanie tej sytuacji.
Chyba ze jest jakieś drugie dno

odpowiedz
MarioL - 21.11.2021 / 19:39, *.wanadoo.fr

Dlaczego dostajemy gonga pod koniec połowy lub pod koniec meczu?

odpowiedz
TomekMokotów - 21.11.2021 / 19:39, *.play-internet.pl

Raczej karawan jedzie dalej...

odpowiedz
Ktoś - 21.11.2021 / 19:38, *.centertel.pl

Po zwycięstwo.. Ha. Ha.. Jak im się kur... Biegać nie chciało a piłka parzyła jak gorący kartofel.. Brawo cała zbieranino patalachow..

odpowiedz
Ktoś - 21.11.2021 / 19:38, *.centertel.pl

Po zwycięstwo.. Ha. Ha.. Jak im się kur... Biegać nie chciało a piłka parzyła jak gorący kartofel.. Brawo cała zbieranino patalachow..

odpowiedz
Analityk - 21.11.2021 / 19:38, *.plus.pl

Ciekawe kto zdobędzie tytułu: "Frajera sezonu" i przegra z Legią...

odpowiedz
Czarny76 - 21.11.2021 / 19:38, *..

Ku...a mac co tu się dzieje. Czy nad tym wszystkim naprawdę nikt już nie panuje?

odpowiedz
Kret - 21.11.2021 / 19:38, *.plus.pl

Jak zwykłe padaka

odpowiedz
TomekMokotów - 21.11.2021 / 19:38, *.play-internet.pl

Raczej karawan jedzie dalej...

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 21.11.2021 / 19:38, *.perfecteline.pl

Wypie....lać wszyscy!!!!!!!! Pusty stadion do końca sezonu. Możeoze pudel odda ten klub komuś kto się zna na poważnej piłce.

odpowiedz
FC Stargard - 21.11.2021 / 19:37, *.t-mobile.pl

W tym klubie to jedynie Panie od prania Bielizny powinny zostać. Reszta W..........ć

odpowiedz
Jesienne Liście - 21.11.2021 / 19:37, *.156.148

Uwaga, wszyscy na Łazienkowską!

odpowiedz
MarioL - 21.11.2021 / 19:37, *.wanadoo.fr

A jednak bez sensacji.Po staremu.

odpowiedz
ciolo - 21.11.2021 / 19:36, *.pljtelecom.pl

Zacytuje klasyka: Nie jest najgorsze że jesteśmy w dupie. Najgorsze jest to że zaczeliśmy sie tam urządzać.

odpowiedz