Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com

Luquinhas: Górnik dopiął swego

Fumen, źródło: Canal+ Sport - Wiadomość archiwalna

Luquinhas (Legia Warszawa): W pierwszej połowie Górnik strzelił dwie bramki, na które nie odpowiedzieliśmy. Dopiero po przerwie pokazaliśmy, że jesteśmy zgraną drużyną. Szybko odrobiliśmy straty i prawie udało się wyjść na 3-2. Niestety, Górnik wywierał presję i dopiął swego.

Byłem kilka razy faulowany i sędzia mógł pokazać rywalom żółtą kartkę. Kilka razy. Jednak mimo przewinień i bólu, jaki czułem, sędzia mówił, że nic się nie stało. Nie wiem dlaczego nie ukarał zabrzan.

Jeżeli chodzi o moją formę, to cały czas pracuję, żeby dojść do najlepszej dyspozycji. Przeplatam mecze… Niektóre są lepsze, niektóre gorsze, ale im więcej będę pracować na treningach, tym szybciej dojdę do optymalnej formy.

Nasza drużyna nie jest rozbita, nie jest podzielona. W każdym meczu staramy się, ale nie zawsze wychodzi. Na pewno teraz jest trudny czas, ale chcę, żeby kibice byli z nami. Będziemy ciężko pracować, żeby wygrać.