Kacper Bobrowski - fot. Hugollek / Legionisci.com

Bobrowski: Gramy konsekwentnie

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Każdy z nas jest nieco przemęczony czy ma zdrowotne problemy, o których się nie mówi. Taki mamy terminarz, liga tego chce, więc będziemy z siebie dawać sto procent - powiedział po meczu z Olimpią Sulęcin Kacper Bobrowski.

- Olimpia przyjechała do Warszawy, po kilku dobrych meczach, przez co to było trudne spotkanie. Rywale postawili nam trudne warunki i pokazali, że są dobrym zespołem

- Nikt nie spodziewał się, że będziemy tak dobrze prezentowali się w 1. lidze. Gramy konsekwentnie, mamy zgraną paczkę.

- Moja aklimatyzacja w Legii przebiegła bardzo dobrze. Bardzo pomógł mi Arek Żakieta, dzięki czemu chłopaków poznałem bardzo szybko.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.