fot. Woytek / Legionisci.com

Janicki: Wróciliśmy z dalekiej podróży

Fumen, źródło: TVP Sport

Rafał Janicki (Górnik Zabrze): Po takim meczu emocje dają upust. Fajnie, bo w 1. połowie byliśmy na górze, żeby znowu spaść niemal na dno. Jednak wydźwignęliśmy się i tym bardziej się cieszymy. Pierwsza część meczu była bardzo dobra w naszym wykonaniu, żeby nie powiedzieć, że perfekcyjna. Na początku drugiej połowy, legioniści mieli swoje 10-15 minut. Zmienili ustawienie, było więcej zawodników w środku pola i nas nagle nie było.

Na szczęście wróciliśmy z dalekiej podróży. Także chwała chłopakom, że strzeliliśmy na 3-2.

Dariusz Stalmach? Pokazał na boisku co potrafi. Nie bał się. Na pewno należy mu się szacunek za to co pokazał. Zresztą, w jego wieku, w takim meczu, przy tej publiczności... Na pewno będzie to pamiętał do końca życia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.