Lukas Podolski - fot. Woytek / Legionisci.com

Podolski: Paliła nam się dupa

Fumen, źródło: Canal+ Sport

Lukas Podolski (Górnik Zabrze): Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę, ale po zmianie stron przez 20 minut paliła nam się dupa. Nie powinno tak być, a efekt był taki, że zostaliśmy w szatni. Szczególnie, że już po 45. minutach powinniśmy zamknąć mecz podwyższając na 3-0. Później było dobrze i ostatecznie liczą się 3 punkty. Sam dziś strzeliłem, weszła brama, ale najważniejsze jest zwycięstwo Górnika. Reszta się ułoży.
Każdy w szatni wie, jakie znaczenie ma rywalizacja Górnika z Legią. Ostatnio nam nie szło, bo zaliczyliśmy 4-5 meczów bez wygranej. Także tym bardziej ważne są 3 punkty, bo mamy spokój. Przed nami spotkanie wyjazdowe i to się teraz liczy. Czy ta wygrana coś zmieni? Nie wiem. Wiem, że dziś był pełny stadion, fajny doping, dobrze się grało, a do tego wygraliśmy. To bez wątpienia był fajny mecz zarówno dla nas, jak i dla kibiców. Jednak spokojnie - przed nami długi sezon.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Mojo jojo - 22.11.2021 / 07:27, *.t-mobile.pl

pali wam sie dupa po zgodowych meczach z gks katowice haha

odpowiedz
Lingwista - 21.11.2021 / 20:42, *.play-internet.pl

Poldi? Nur fűr Deutschland...

odpowiedz
artic - 21.11.2021 / 20:16, *.t-mobile.pl

Niemiaszek juz najlepsze czasy ma za soba a jak mu red.Marciniak z c+ przed 20min.zwrocil uwage na ostra i brutalna gre to mu odpowiedzial ze ....nie zna sie na piłce! Ci niemcy to wszytkich traktuja z buta taki narod.

odpowiedz
Fred - 21.11.2021 / 22:33, *.ap-media.pl

@artic: ale ty głupi jesteś.

odpowiedz
artic - 21.11.2021 / 22:38, *.55.149

@Fred: mistrzuniu opisuje tylko fakty jesli nie ogladales liga+ w c+ to zamnkij buzie.Przypier...sie niemiaszek do bogu ducha winnego red.marciniaka a w ktoryms z meczy chcial chyba nogi polamac pilkarzowi bodajze z plocka nawet ten lysiejacy majdan i ten co jest za stepniewskiego wzieli w obrone marciniaka i mieli racje.

odpowiedz
Groch(ów) - 22.11.2021 / 01:26, *.tpnet.pl

@artic:
Przy jędzy Podolski to mistrz fair play i piłkarskiej kultury :))

odpowiedz
artic - 22.11.2021 / 04:33, *.55.149

@Groch(ów): Artur juz dawno nie powinien grac w (L) a Ślisz zwany" Śpisz" wcale

odpowiedz
STRAŻAK SAM - 21.11.2021 / 20:16, *.com.pl

MORAŁ Z TEGO MECZU TAKI GÓRNIKOWI PALIŁA SIĘ 20 MINUT , A OSTATECZNIE CAŁKOWICIE LEGII SPŁONEŁA DO CNA .

odpowiedz