Marek Papszun - fot. Mishka / Legionisci.com

Marek Papszun od zimy?

Maciej Frydrych, źródło: sportowefakty.wp.pl

Według informacji portalu sportowefakty.wp.pl Legia Warszawa dogadała się z trenerem Markiem Papszunem, lecz szkoleniowiec Rakowa Częstochowa musi otrzymać zgodę od swojego aktualnego pracodawcy.

Mówiło się, że 47-letni trener przejmie Legię latem, jednak sytuacja jest bardzo dynamiczna i prawdopodobnie nastąpi to już podczas przerwy zimowej. Jak czytamy na portalu sportowefakty.wp.pl, bliżej porozumienia nie było nigdy wcześniej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (196)

+dodaj komentarz
peru123 - 23.11.2021 / 23:25, *.chello.pl

Tylko trener bez pracy przyjdzie do Legii, Papszun przychodząc tutaj tylko strzelił by sobie w stopę, wyrzucenie Michniewicza i nie danie mu możliwości wyjścia z kryzysu oraz zatrudnienie Gołebiowskiego powinno skutecznie zniechęcić go od pracy u Mioduskiego. Pudel jest skończony jako pracodawca dla trenerów i tylko ci bez pracy są w jego zasięgu. Tak po ludzku.

odpowiedz
zales - 23.11.2021 / 23:38, *.aster.pl

@peru123: póki wypłata dobra to będzie kolejka do pracy trenera .

odpowiedz
peru123 - 23.11.2021 / 23:57, *.chello.pl

@zales:
Papszun lubi budować , a pudel jest jest czeresniak w składzie porcelany, ma największy budżet i go rozpierdziela, rozwalił potencjał , baran. Papszun przyjdzie i co, na teraz nic jeszcze nie zdobył, więcej trofeum ma na koncie Klaufric i Vukovic, mam do jego pracy szacunek i niech trzyma się od pudla z daleka.

odpowiedz
Piotr.H - 23.11.2021 / 21:40, *.virginm.net

Mioduski wydymał piłkarzy na na premię za LE.
Król Artur bojkot nie tam jakaś kontuzja, piłkarze robią to samo postawą na boisku.
Kto by nie przyszedł nic nie osiągnie dopóki obiecane finanse nie będą się zgadzać.
W LE już do końca wszystko odpuszczą i w naszej Eklapie także.
My kibice cierpimy patrząc co się dzieje.
Właściciel niesłowny to ma odwet za swoje poczynania.

odpowiedz
matus007 - 23.11.2021 / 21:10, *.play-internet.pl

TO NIC NIE DA.... MIODUSKI MUSI ODEJŚĆ !!!!!!! TAK MÓWIE OD 2 - 3 LAT.....

odpowiedz
bolo - 23.11.2021 / 20:38, *.inetia.pl

Nie dajcie się nabrać na te"manewry" z Papszunem w roli głównej.To sztuczny szum by lekko uspokoić "żyletę"i nie tylko.On nie przyjdzie bo ma ważny kontrakt, to raz.Dwa, to jednak osoba o nazwisku Kucharski.Trzy, to kto będzie chciał przyjść do klubu (przy obecnej tendencji) I-ligowego.

odpowiedz
SZTAB SZKOLENIOWY TO KUCHARSKIEGO ROZMOWY.... - 23.11.2021 / 19:38, *.120.60

JAK BY MIODUSKI SLUCHAŁ PONOĆ LEGIJNEGO SERCA SWEGO, TO PAPSZUN PROWADZIŁ BY JUŻ LEGIE OD 8 KOLEJEK, I LEGIA NAPEWNO BYŁA BY LIDEREM!A WŁODARCZYK NOWYM LEGII BOHATEREM!

odpowiedz
Mauro - 23.11.2021 / 23:15, *.net.ar

@SZTAB SZKOLENIOWY TO KUCHARSKIEGO ROZMOWY....: Jak byś nie wiedział, to ci podpowiem, że nie może ten sam trener w ekstraklasie prowadzić dwóch zespołów w jednej rundzie. Nie dziękuj.

odpowiedz
Pacocha - 24.11.2021 / 01:44, *.play-internet.pl

@Mauro: :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.11.2021 / 18:53, *.orange.pl

Ciekawy artykuł:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/972009/marek-wawrzynowski-marek-papszun-to-idealny-trener-dla-legii-o-ile-dariusz-miodu

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.11.2021 / 18:35, *.play-internet.pl

Kurde,szkoda chłopa.

odpowiedz
bronek49 - 23.11.2021 / 18:12, *.chello.pl

aby tylko nie przyszedł Brzęczek Nawałka czy Probierz

odpowiedz
kalosz - 23.11.2021 / 14:50, *.mm.pl

sie wszyscy zdziwia jak Nawałka albo Brzeczek przyjdzie:)

odpowiedz
dino - 23.11.2021 / 16:24, *.vtelecom.pl

@kalosz:
Mnie tu już nic nie zdziwi nawet jak wróci Jozak

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.11.2021 / 20:48, *.centertel.pl

@dino: Jożin z Bazin:))

odpowiedz
Wolfik - 23.11.2021 / 11:44, *.play-internet.pl

Racjonalnie rzecz ujmując nie ma ani jednego powodu by w taka informacje wierzyć (argumenty podałem kilka dni temu).

Z drugiej strony....są na świecze rzeczy, które się "fizjologom" nie snią :).

odpowiedz
Wolfik - 23.11.2021 / 11:50, *.play-internet.pl

@Wolfik: W uzupełnieniu dodam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby p.Marek przyjechał do Warszawy w towarzystwie p. Cygana i p. Świerczewskkiego :D

odpowiedz
Cox - 23.11.2021 / 10:58, *.cdn77.com

Papszun stawiany jest jako wzór ciągłości pracy, wydaje mi się, że porzuceniem obecnego zespołu w połowie sezonu popsułby swój wizerunek, w dodatku przenosząc się do klubu, w który żywotność szkoleniowca jest bardzo krótka.

odpowiedz
Olomanolo - 23.11.2021 / 10:42, *.207.247

Vuko jest chętny do powrotu umowa wygasa w czerwcu 2022 więc po co nam p.Marek on nic tu nie zwojuje w połowie sezonu zresztą po kilku meczach i tak pudel z czerwononosym Radziem go zwolnią --

odpowiedz
grzesiek - 23.11.2021 / 14:47, *.centertel.pl

@Olomanolo : ponowne postawienie na Vuko ma głęboki sens ktorego Pan Mioduski nie zobaczy

odpowiedz
lol - 23.11.2021 / 10:30, *..

Janak Urban chetnie by sie przeniosl

odpowiedz
MUNDEK - 23.11.2021 / 09:14, *.com.pl

TYLKO NIE PAPSZUN NIC CIEKAWEGO TEN RAKÓW NIE GRA OBRONA NA TAK ALE ATAK NA NIE

odpowiedz
OLaf - 23.11.2021 / 09:05, *.tpnet.pl

Pozostaje mu tylko współczuć jeżeli przymie ofertę i będzie musiał trenować tych amatorów których da mu Kucharski, Miodek zrobił z Legii jakąś pato-korporację pełną niekompletnych ludzi...

odpowiedz
pol - 23.11.2021 / 03:45, *.chello.pl

I Pep Guardiola nic nie zdziała z tymi kalekami bez serca do walki i ambicji.
Tu trzeba wyj....ć połowę tego darmowego składu i dyrektorka

odpowiedz
WARSZAWAAA UUUKOOCHAAANAA WAAARSZAAAWAAAA! - 22.11.2021 / 23:25, *.151.135

I TAK JAK WSZYSCY SKORZYSTAJĄ NA TYM, MAREK,PREZES RAKOWA, PREZES LEGII I KBICE LEGII, JEDYNIE KIBICE RAKOWA MOGĄ GYMASIĆ TO NATURALNE ALE ONI JUŻ WYBACZYLI BO WIEDŻĄ ŻE CIĄGNIE GO DO DOMU...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 23:16, *.orange.pl

Jeżeli ktoś nie rozumie, dlaczego Marek Papszun ewentualnie podejmie się zadania prowadzenia Legii, to niech napisze, jakiemu klubowi kibicuje. Bo Marek Papszun już to wie od dziecka...

odpowiedz
Kieł - 23.11.2021 / 10:15, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: mój sąsiad z Malty był oficerem KGB, nawet w specnazie służył. Idealnie by się nadawał na trenera. Stara, dobra rosyjska szkoła. I zawsze to lepsze od polskiej myśli szkoleniowej.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 23:13, *.orange.pl

Marek Papszun _ "Nie wiem, co się wydarzy, ale mam zaplanowane przygotowania Rakowa, zarówno zimowe, jak i letnie..." Także Panowie, bez napinki. Wystarczy, że Prezes Rakowa zarząda 2 milionów Euro i co wtedy zrobi Dariusz?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 23:30, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: Jurek Brzęczek, aejaejao, aejaejao...

odpowiedz
Korek - 23.11.2021 / 00:16, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: wówczas DM zwróci się o pożyczkę z tajemniczego konta w Luksemburgu. I co gorsza, może ją uzyskać. Skoro już pięć lat szaleje, to dlaczego miałby akurat teraz przerywać...?

odpowiedz
joł - 23.11.2021 / 08:45, *.com.pl

@Leśny Dziadek: spokojnie, Papszun ma kontrakt do czerwca 2022..a jak się uprze to go puszczą w zimie...

odpowiedz
Urs 72 - 22.11.2021 / 21:17, *.chello.pl

Raków to nie Legia połamie żeby na Łazienkowskiej a wyniku nie będzie , Nie życzę mu nic złego , ile można pisać o nim , Nie widzę go tu to moje zdanie ,pozdro

odpowiedz
Sara - 22.11.2021 / 21:14, *.comcast.net

A loczek won

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 22.11.2021 / 19:34, *.centertel.pl

debil z papszuna ma taka pozycje w rakowie i zniszczy swoja kariere przychodzac do Legii przeciez u mioduskiego nikt nie pracuje dłuzej niz rok poza jedrzejczykiem I KUCHARSKIM :D

odpowiedz
Koko123zambrów - 22.11.2021 / 18:21, *.t-mobile.pl

Trochę niechce mi się wieżyć w te zapowiedzi ponieważ robi się z tego trochę takie show medialne. Takie tematy lubią ciszę... poza tym trener Papszun wg mojej opinii jest jednym z lepszych kandydatów, których obecnie mogłaby zatrudnić Legia. Czas pokaże jak będzie ale to co w Zabrzu się działo w niedzielę pokazuje tylko, że jest bardzo źle. Pozdrawiam

odpowiedz
Kolo - 22.11.2021 / 18:08, *.t-mobile.pl

To jest niepoważne. Do końca rundy jeszcze trochę zostało, trochę punktów do zdobycia, których może zabraknąć w walce o utrzymanie. Bo o tym już trzeba myśleć. Będziemy czekać na trenera, kiedy potrzebny jest od zaraz.

odpowiedz
tonton - 22.11.2021 / 17:34, *.207.8

Większość komentujących w ogóle nie zna realiów. Papszun (mimo że dobrze opłacany w eklapie) jest wciąż o niebo tańszy, niż Stasiek, czy zachodni trener z doświadczeniem.
Jeśli teraz przyjdzie, nie będzie miał presji i oczekiwań, a od nowego sezonu będzie mógł spokojnie realizować swoją filozofię.
Jeśli teraz nie przyjdzie, to Legia od nowego sezonu postawi właśnie na Staśka, czy innego bardzo drogiego trenera i Papszun obejdzie się smakiem.
A jeśli do tego nie zdobędzie MP z rakowem, to powoli będzie się osuwał w stronę ligowej szarzyzny, a nie kandydata na trenera Legii w przyszłości

odpowiedz
L - 22.11.2021 / 18:08, *.play-internet.pl

@tonton: To ty nie znasz realiów. Czerczesow nie chce przyjść do Legii bo to byłby dla niego krok w tył. Bliżej mu do reprezentacji Polski. Papszun nawet jak nie zdobędzie mistrzostwa to dalej będzie najlepszym trenerem w ekstraklasie. Skąd wiesz, że jakby teraz przyszedł to "będzie mógł spokojnie realizować swoją filozofię"? Serio 5 lat nieudacznika w siwych lokach nic cię nie nauczyło? W sumie to tak się znasz na tych realiach, że nic z tego co napisałeś nie jest prawdą.

odpowiedz
tonton - 22.11.2021 / 18:31, *.207.8

@L: Prawda boli? Ma boleć!
A tak btw - jakie 5 lat? Gdzie Ty to z mojego postu wyczytałeś? Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i poziom intelektualny kaczyńskiego czy tuska

odpowiedz
L - 22.11.2021 / 19:29, *.tpnet.pl

@tonton: Ty trzeźwy jesteś czy pijesz ciągle po niedzieli?

odpowiedz
WŁODZIMIERZ - 22.11.2021 / 17:24, *.orange.pl

Musi postawić na polskich piłkarzy tych którzy chcą gryz trawę

odpowiedz
Gotm - 22.11.2021 / 17:41, *.vectranet.pl

@WŁODZIMIERZ: do gryzienia trawy to kosiarki niech zatrudnią. LEGIA ma dominować i wygrywać, a narodowość piłkarzy to sprawa drugorzędna (taki przygłupi Jędrzejczyk, czy Ślisz to różnicy w lidze nie robią, a Miszta też nie jest jakis rewelacyjny). Boruc sam nie dźwignie - metryka już nie pozwala, a wieksza liczba młodzieży raczej nie dostanie szansy, bo widocznie nawet w teningu odstają.

odpowiedz
Pacocha - 24.11.2021 / 01:49, *.play-internet.pl

@Gotm: niestety to jest prawda. Chociaż nasi obcokrajowcy tez nie robią różnicy. Na pewno większość.

odpowiedz
Damian - 22.11.2021 / 16:59, *.163.95

Ha ha ha musiałby się debil a nie Papszun pan Gołębiewski jest idealny do poziomu piłkarskiego po co zmieniać i Panu Papszunowi zepsuć karierę trenerską

odpowiedz
Rafał - 22.11.2021 / 16:56, *.tpnet.pl

nie sądziłem , że dożyję chwili , w której Legia będzie się bronić przed spadkiem.

odpowiedz
Żrdw - 22.11.2021 / 16:51, *.tpnet.pl

Niedługo każdy kopacz w Legii będzie miał swojego, własnego treneiro.

odpowiedz
steverogers - 22.11.2021 / 16:14, *.t-mobile.pl

Z takim zarzadem, z takim dyrektorem sportowym. Z takim materialem ludzkim w postaci pilkarzy to nawet Guardiola by nic nie ugral. Dopoki trener nie będzie decydował z kim chce pracować, kogo kupic a kogo sprzedac tak dlugo nie będzie wynikow. Proste

odpowiedz
Hiszpan - 22.11.2021 / 14:41, *.play-internet.pl

Ciekawe kiedy Miodek się jorgnie że Radzio discopolowiec tak go wali po rogach.

odpowiedz
Darek - 22.11.2021 / 14:15, *.chello.pl

Vuko odzyskał tytuł i poleciał bo nie awansował do europejskich pucharów.Przyszedł Michniewicz szybko odpadł z kwalifikacji do europejskich pucharów i obronił tytuł by za rok awansować do europejskich pucharów i wyłożyć się w dupoklasie .No i poleciał jak Vuko.
Teraz oboje siedzą sobie wygodnie w kapciach przed telewizorem i pobierają z tego tytułu pieniądze(prezes nieudacznik to płaci).Oglądają jak pan od wf-u co tydzień a czasami dwa razy w tygodniu kompromituje się.Chociaż tak naprawdę to jest on tylko wizytówką prezesa i właściciela w jednym.
Teraz do sedna sprawy.
Czemu każdy jeden trener nie daje rady pogodzić gry w dupoklasie i w Europie?
Każdy za rządów Mioduskiego.Bo za prezesa Leśnodorskiego jakoś drużyna dawała radę.

Winni są trenerzy czy dyrektor sportowy sprowadzając słabych piłkarzy?
Wybiegnijmy trochę w przyszłości.
Przyjdzie tu Papszun dostanie zapewne umowę na 3,5 roku.
W tym sezonie i tak już przegranym nic nie musi.Zajmie miejsce 7 czy 11 bez znaczenia.Celem jest utrzymanie się.
W nastepnym sezonie walka rozpocznie się na nowo i celem będzie mistrzostwo Polski. W europie grać nie będziemy więc grając jeden mecz na tydzień może nasze gwiazdki nie będą przemęczone.
Jeżeli zajmiemy na koniec następnego sezonu miejsce gwarantujące grę w kwalifikacjach do europejskich pucharów i znowu albo do nich nie awansujemy albo awansując nie damy rady grać w dupoklasie i europie jednocześnie kto będzie temu winien?Trener,który będzie miał słabych piłkarzy czy dyrektor sportowy który te pokraki tu sprowadzi?
Prezes znowu zwolni trenera któremu pozostanie jeszcze 2 lata kontraktu i mamy powrót do przeszłości czyli obecną sytuacja z Vuko.
Jest też jeszcze jedna opcja.
Piłkarze znowu pójdą w tango i od treningów wybiorą gorzałe.Jak trener się postawi to przestaną grać i zwolnią Papszuna.Bo przecież w kupie siła.Zawsze prościej zwolnić jednego trenera niż 10 pijaków.
Niektórzy z obecnych tu kopaczy z kapitanem na czele mają zwalnianie trenerów opanowane do perfekcji.
Panie Marku na pana miejscu siedział bym sobie wygodnie w Częstochowie.
Z tym prezesem pana dni w Legii są policzone.W Częstochowie ma pan święty spokój i pracę pewną na kilka lat do przodu.W Legii wywalą pana przy pierwszym lepszym kryzysie.Albo pilkarzyki pijaki pana przewiozą.
Na co to panu?

odpowiedz
Marcinos252 - 22.11.2021 / 16:52, *.centertel.pl

@Darek : dużo prawdy. Bardzo dużo prawdy

odpowiedz
1948 - 22.11.2021 / 17:41, *.111.6

@Darek : ujęte w punkt.

odpowiedz
Gimbi - 23.11.2021 / 06:33, *.chello.pl

@Darek : Napisałaś to, co myślę. Gratki + dzięki.

odpowiedz
L - 22.11.2021 / 14:02, *.tpnet.pl

Uwierzę jak zobaczę. Generalnie miodek chce żebyśmy tak myśleli bo dzięki temu jest mniejsza frustracja kibiców na obecne wyniki. Papszun nie jest głupi. Właściciel czy tam prezes Rakowa też nie jest. Na razie to zwykła plotka którą równie dobrze mógł wypuścić do mediów ktoś od miodka.

odpowiedz
Simon - 22.11.2021 / 13:25, *.t-mobile.pl

Dla Legii dobrze, dla Papszuna niekoniecznie.

odpowiedz
Kibolek - 22.11.2021 / 13:24, *.it-home.pl

MIODUSKI ty [welu żaden prawdziwy trener tu już nie przyjdzie dopóki ty i twoje korpo szczury tu węszą kogo sprzedać i.na ile LEGIE okraść

odpowiedz
hajdukL - 22.11.2021 / 12:44, *.77.242

Do tak funkcjonującego i zorganizowanego klubu jakim obecnie jest Legia przyjście to ryzykowny ruch ze strony pana Papszuna. W Częstochowie trener Papszun ma szacunek, wsparcie i życiowy sukces na wiosnę do osiągnięcia. W Legii czeka go wielki burdel do ogarnięcia bez gwarancji pełnego wsparcia ze strony Miodoustego. O szacunku do trenerów też ciężko mówić, a sukcesem będąc trenerem Legii jest przepracowanie pełnego roku kalendarzowego...

odpowiedz
grzesiek - 22.11.2021 / 13:34, *.centertel.pl

@hajdukL: jest jeszcze coś takiego na tym swiecie jak pieniadze, ktore zaslepia chlopa i wybierze Legie zamiast Rakowa. A moglby trwać jako legenda rakowa...

odpowiedz
dexPL - 22.11.2021 / 15:00, *.164.82

@grzesiek: Tylko że obecnie Papszun jest najlepiej zarabiającym trenerem w ekstraklapie. I raczej małe szanse, że Legia jest w stanie przebić Rakow finansowo.

odpowiedz
hajdukL - 22.11.2021 / 15:02, *.77.242

@grzesiek:
Oczywiście, że pieniądz rządzi tym światem. Jednak w tym przypadku wydaje mi się, że trener Papszun (jeśli rzeczywiście jest coś na rzeczy) mocno się zastanawia nad wyborem wariantu WARTO czy OPŁACA SIĘ.

odpowiedz
(L)egia - 22.11.2021 / 12:41, *.201.163

I zobaczycie - przyjdzie zimą i będzie w Legii pracować ok. półtora roku, nie dłużej.

Druga sprawa, trochę nie chcę mi się wierzyć w to, że Papszun taki głupi jest. Chociaż, kto wie jakie tam pieniądze mu obiecali...

odpowiedz
bep - 22.11.2021 / 12:34, *.230.191

Tu trzeba zmienić prezesa, a nie trenera czy piłkarzy. Gdyby obecna sytuacja miała miejsce w czasach, gdy trybunami rządziła stara gwardia, to el loco już dawno mknąłby taczką wprost do Wisły...

odpowiedz
qeilr - 22.11.2021 / 13:29, *.chello.pl

@bep: dokładnie w punkt!
młodzi zaganiacze są z wosku, spaniel lepi z nich takie figurki jak chce.
Oni teraz nie napiszą na płocie nawet słowa "dupa", bo jeszcze niektórzy w klubie mogliby się poczuć przez to niekomfortowo.

odpowiedz
Jurek - 22.11.2021 / 12:03, *.net.pl

Nie wierzę. Pan Papszun nie jest głupi.

odpowiedz
Paweł - 22.11.2021 / 12:01, *.play-internet.pl

Żaden z Polskich trenerów na topie nie pójdzie pracować do takiego pier...lnika jaki stworzył z Legii Pan Dareczek razem ze swoimi przydupasami. Tutaj tylko jakiś mlokos typu Vuković, Gołębiewski lub trener który najlepsze lata ma już za sobą.

odpowiedz
grzesiek - 22.11.2021 / 12:08, *.centertel.pl

@Paweł: sam sobie przeczysz. Michniewicz przeciez to nie był młokos i miał troche renomy po prowadzeniu mlodziezowki...

odpowiedz
Paweł - 22.11.2021 / 12:21, *.play-internet.pl

@grzesiek: michniewicz szedł do drużyny która była jakaś. Miała jakieś mankamenty ale była drużyną. Teraz to jest zlepek baardzo przecietnych piłkarzy z dobrymi kontraktami. Zresztą michniewicz od samego początku miał pod górkę z rządzącymi Legią. Mioduski że swoim giermkiem potrzebują jakiegoś chłystka który swoim nazwiskiem będzie firmował pomysły Pana Dareczka i jego przydupasa.

odpowiedz
L - 22.11.2021 / 12:26, *.190.184

@Paweł: tym bardziej. Taki Papszun moglby tu cos zbudowac, paradoksalnie dla niego lepiej niz jak mialby przejac w miare poukladana druzyne. Co do Mioduskiego, albo dogadali sie na kompletna zmiane systemu pionu sportowego, albo to zwykle plotki :)

odpowiedz
Morgan - 22.11.2021 / 11:52, *.orange.pl

Teraz gdyby nawet J.Klopp przyszedł to tez by nie dał rady nic zrobić.
Jestem za Papszunem ale w sytuacji kiedy jednocześnie z klubu odejdzie Kucharski i większość piłkarzy.
A Papszun będzie miał władze całkowita i sprowadzi wartościowych piłkarzy których sam wybierze, wtedy będzie to miało sens.

odpowiedz
GrzeLeg - 22.11.2021 / 11:07, *.157.168

Z tymi zmianami trenerów to jakby w aucie wymienić sprzęgło i dalej pojedzie ale co z tego jak za sterem Stevie Wonder, no i w końcu i tak się gdzieś rozpier...li. mioduski, kucharski won!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 11:10, *.centertel.pl

@GrzeLeg: Nie obrażaj Stevie Wondera. On miał piękny głos i wspaniały uśmiech.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 17:07, *.orange.pl

@GrzeLeg: Oj kolego, namierzą Cię i będziesz miał kłopoty...

odpowiedz
grzesiek - 22.11.2021 / 10:52, *.centertel.pl

Wiecie co zmieni sie po przyjsciu Papszuna ? Nic. Bo w przeciwienstwie do Legii Raków to mądrze zarządzany klub a Legia jest zarządzana tak żeby ją zrujnować

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 11:09, *.centertel.pl

@grzesiek: Bardzo możliwe kolego, ale MOŻE tym razem, w akcie desperacji D.
jednak odda dużą część kompetencji człowiekowi, który od 6 lat odnosi sukcesy w Rakowie. Pewności nie ma, ale... Nie zmieniam zdania - właściciel powinien odejść. Ale gdy nie chce i zapiera się wszystkimi łapami, to co robić... Trzeba rozwiązania, i Papszun, który ewentualnie dostanie więcej kompetencji, niż pozostali może wypalić. Bo jeżeli tak nie będzie, to masz rację.

odpowiedz
Mimi - 22.11.2021 / 11:10, *.datapacket.com

@grzesiek: pełna zgoda, tu nie trenerów trzeba zmieniać jak rękawiczki

odpowiedz
Kami(L) - 22.11.2021 / 12:07, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: właściciel powinien odejść? A wykup od niego klub to odejdzie. Zgadzam się, ze powinien oddać stanowisko prezesa komuś kompetentnemu, bo sam jest świetnym biznesmenem i potrafi duża firmą zarządzać, a piłkarski biznes to zupełnie inna para kaloszy. Jednak rzucanie haseł, ze właściciel powinien odejść jest nie na miejscu. Chcesz się go pozbyć? Wyłóż hajs, może Ci odsprzeda klub.

odpowiedz
grzesiek - 22.11.2021 / 13:37, *.centertel.pl

@Kami(L): tak powinni SKLW zrobić. Zorganizować zbiorke i odkupic ten klub. Skoro taki Stanowski może zebrac 4 mln zl na Weszlo. To co to jest miliard dla kibicow Legii

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 14:52, *.orange.pl

@Kami(L): Mam chętnego na klubu. Gdzie i kiedy możemy dokonać transkacji.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 14:55, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: Mam chętnego na zakup klubu (sorki chochlik:)

odpowiedz
Kami(L) - 22.11.2021 / 21:01, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: No to dzwoń do pudla. Ja nie dyskutuje tu z waszymi zarzutami do niego, ale o tekstach, ze właściciel powinien odejść. Uważacie, ze gość, który zainwestował gruby hajs w klub spakuje się i bez odzyskania wkładu sobie zniknie?
Drugi temat to kto miałby zarządzać tym klubem? Jak ze zbiórki SKLW podzielić udziały? Czy osoby o największych udziałach będę miec odpowiednie kompetencje do zarządzania klubem? Tu nie wystarczy znać sie na piłce. Musi być odpowiednia symbioza między biznesem, inwestycją w rozwój klubu rozumianym jako promocja marki, pozyskiwanie inwestorów i wszystkie tematy poza piłkarskie a czysto piłkarskimi tematami. Dla mnie Mioduski jako zarządzający firmą w temacie samego biznesu sie sprawdza, powinien jedynie zatrudnić kompetentne osoby. Moze dalej być sobie prezesem , ale powinien ograniczyć obiwiazki prezesa do wyłącznie kwestii reprezentacyjnych. Za kształt pierwszej drużyny powinien być odpowiedzialny menadzer, którym powinien być trener. Wtedy z czystym sumieniem można go rozliczać za wyniki. Niech sobie bedzie skauting, dyrektor sportowy, etc., ale ostateczna decyzje powinien mieć trener.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 23:09, *.orange.pl

@Kami(L): I tu robi się Kolego problem nie do przeskoczenia. Dariusz Mioduski nie jest zainteresowany sprzedażą. A ja znam gościa, który chce spłacić długi i dać parę złotych na podróż Dariusza do domu, do Poznania...Bo Bydgoszcz to jego drugi dom, a pierwszy to Poznań. Nawet kilka batonów na drogę dostanie.

odpowiedz
Mrówa - 22.11.2021 / 10:51, *.chello.pl

Nie jest to trener dla Legii Mioduski go wykończy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 10:46, *.centertel.pl

Papszun to inteligentny i na poziomie człowiek. Nie sądzę, żeby nie postawił sprawy jasno i nie zabezpieczył w umowie prawa o decydowaniu, o kształcie kadry. Zresztą postawił i inne warunki, dlatego tak długo trwały negocjacje. Nie sądzę też, żeby D. (a jest zdesperowany) miał jakiś problem z oddaniem części władzy człowiekowi ,,stąd,,. I to jest dla mnie najważnieszy argument ,,na tak,, dla tego trenera. I dlatego chce spróbować (o ile uda się go ,,wyciągnąć,, z Rakowa, co wcale nie jest takie oczywiste) wyczyścić szambo i poukładać klocki na Łazienkowskiej. To, że chce przyjść w takim momencie, kiedy statek tonie potwierdza, że to Legionista. I oby się udało zatrudnić takiego fachowca z sercem, i oby potwierdził swoje umiejętności trenerskie i interpersonalne. I niech w końcu k...a pszczela mać, nikt mu nie przeszkadza. Tak, tak- nie trzeba pomagać, wystarczy nie przeszkadzać panie prezesie od 7 boleści.

odpowiedz
Xyz - 22.11.2021 / 09:29, *.orange.pl

Paradoksalnie, gdyby nie osoba właściciela i dyrektora sportowego, to właśnie teraz Papuszyn miałby idealny moment do przyjścia. Ba, to jest idealny moment (ponownie - gdyby nie osoba właściciela), do zatrudnienia trenera ,,na lata". Oczekiwań w zasadzie 0, także mógłby potraktować rundę wiosenną, jako ,,długi okres przygotowawczy". Jedyna presja to PP (jak na wiosnę tam jeszcze będziemy). Można by zrobić ,,podstawy" pod kolejne lata. Ale oczywiście ch** z tego będzie, bo jak kupi kogoś zimą to latem odejdzie, drużynę znowu mu przebudują, a transfery będzie ustalał Kucharski.

odpowiedz
grzesiek - 22.11.2021 / 09:56, *.centertel.pl

@Xyz: dokladnie, w klubie tak samo jak na boisku pewnie, czyli kazdy ma pretensje do kogos tylko nie do siebie i naduzywa wladzy

odpowiedz
Bodo70 - 22.11.2021 / 11:20, *.com.pl

@Xyz: Jak to nie ma presji? Trzeba ratować Legię przed spadkiem, bo na razie nie widać możliwości, żeby drużyna wygrzebała się z dołu tabeli, a ma kilka punktów straty do bezpiecznej strefy. Mecz z Termaliką to będzie dla obu drużyn - tak, wiem, jak to brzmi - spotkanie o przysłowiowe 6 punktów. Jeśli nie zaczniemy szybko punktować, to wiosną nie będzie marginesu błędu, zwłaszcza że cała liga się zepnie, żeby wykorzystać niepowtarzalną szansę i spuścić Legię do I ligi. Już widać, że sędziowie podstawiają Legii nogi prawie w każdym meczu. Do tego dojdzie presja, drżące nogi, kiepskie boiska w lutym i marcu, na których najlepiej grać wybijankę i stałe fragmenty, i może być kiepsko. Można się z tego śmiać, ale ja na razie widzę powtórkę z losów Schalke, które po beznadziejnym sezonie sturlało się do 2. Bundesligi.

odpowiedz
grzesiek - 22.11.2021 / 12:13, *.centertel.pl

@Bodo70: ta zwalaj na sedziow jeszcze. Mylili sie w obie strony. Juz nie pamietam dokladnie ale chyba na 3:2 dla Lwgii powinna być uznana, ale na 3:2 dla gornika tez powinna być a nie została uznana.

odpowiedz
Xyz - 22.11.2021 / 14:03, *.orange.pl

@Bodo70: to nie sędziowie, tylko klasyczne ,,szczęście sprzyja lepszym". Zazwyczaj to my byliśmy lepsi, obecnie to inni są lepsi.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 22.11.2021 / 08:58, *.btcentralplus.com

Akcja 'Pusty Stadion' !!

odpowiedz
jarekk - 22.11.2021 / 09:29, *.116.4

@MIODUSKI OUT !!!!: Dokładnie tak. Łatwo policzyć 20 tysięcy po 50 złotych to ubytek miliona zeta. To boli bardziej niż jakieś okrzyki Legia grać i tak dalej. Bo jakiś impuls do gry potrzebny od zaraz

odpowiedz
grzesiek - 22.11.2021 / 10:16, *.centertel.pl

@jarekk: srednia cena biletu wynosi wiecej niz 50 zł !!!

odpowiedz
Kieł - 22.11.2021 / 08:50, *.t-mobile.pl

Polska myśl szkoleniowa ponad wszystko. A Stanisław wolny wciąż....

odpowiedz
Singspiel - 22.11.2021 / 10:29, *.plus.pl

@Kieł: Stasiu chyba robi podchody pod kadrę

odpowiedz
saska kupa - 22.11.2021 / 08:35, *.161.145

Panowie to nic nie da, tu trzeba dzwonić

odpowiedz
grzesiek - 22.11.2021 / 10:06, *.centertel.pl

@saska kupa: ale do kogo skoro cała liga gra przeciwko nam????!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 11:13, *.centertel.pl

@grzesiek: Do fryzjera (Laguny)?:)))

odpowiedz
pebe - 22.11.2021 / 08:28, *.aster.pl

Tylko Kamaru Usman albo Mirko „Cro Cop” Filipović.

Oni by zapier…..lali jak kapitan Tsubasa i Kojiro Hyuga w jednym, wiedząc co w szatni czeka po tych żenujących występach…

odpowiedz
Marcinek 31 - 22.11.2021 / 08:23, *.plus.pl

Nawet jakby babcia miała wąsy to tez widzę byłaby tutaj gorąca dyskusja ,weźcie się do roboty a nie pierdoły pisać ,nie ma tematu Papszuna w Legii zdementowane info , przynajmniej na tą chwilę

odpowiedz
Warsiawiak - 22.11.2021 / 08:18, *.centertel.pl

Panie Papszun, zniszczysz Pan sobie nazwisko współpracując z Mioduskim. Wieloletni dorobek zmarnujesz Pan w mniej niż pół roku

odpowiedz
grzesiek - 22.11.2021 / 08:33, *.centertel.pl

@Warsiawiak: tez mi sie tak wydaje

odpowiedz
Curragh - 22.11.2021 / 10:31, *.plus.pl

@Warsiawiak: na razie osiągnął tyle, ze nie bardzo jest co niszczyć

odpowiedz
Micha(L) - 22.11.2021 / 13:51, *.chello.pl

@Curragh: pamiętaj, że odpowiadasz kibicowi Rakowa, a dla niego "coś" tam osiągnął. Inna optyka Panie, inna;)

odpowiedz
D91 - 22.11.2021 / 07:35, *.96.129

Co, czyli dalej zatrudnianie ogórków?
To że szło mu super z Rakowem należy patrzeć przez pryzmat słabości naszej ekstraklasy. Gdzie normalnie taki Raków byłby jechany 4:0 z każdym.
A on myśli że skoro Raków lepiej gra od Legii to i zdobędziemy mistrza i jeszcze coś ugramy w LM xD
Przecież to trzeba być debilem.

odpowiedz
Deyna82 - 22.11.2021 / 10:42, *.t-mobile.pl

@D91: Poczytaj trochę o Papszunie zanim się wypowiesz....

odpowiedz
Quick - 22.11.2021 / 07:21, *.chello.pl

Panie Marku niech się Pan dobrze zastanowi. W Rakowie ma Pan coś do powiedzenia, macie dużą szanse na MP. Przychodząc do Legii będzie się Pan użerał z goloduocem Miodkiem i kretynem Kucharskim. Do tego będzie Pan dostawał zawodników nie pasujących do koncepcji grania. Nich się Pan dobrze zastanowi. W Rakowie ma Pan posłuch, tutaj nie będzie nic do powiedzenia.

odpowiedz
Singspiel - 22.11.2021 / 10:34, *.plus.pl

@Quick: szansa na tytuł, a tytuł to trochę co innego

odpowiedz
Bzyk_(L) - 22.11.2021 / 07:20, *.play-internet.pl

Myślę że trenera mieliśmy jako takiego, problemem są piłkarze i ludzie którzy ich sprowadzili- a tutaj bez zmian, Papszun ani Czerczesow nic tu nie pomoże, trzeba przewietrzyć szatnie zakupić Polaków ( gości pokoroju jak kiedyś Jodłowca, Pazdana) maks 5 obcokrajowców, dać szansę młodym.....powiem krótko, wniosek glowny po tej rundzie jest jeden: szrot z zagranicy się nie sprawdził i nie będzie się sprawdzał.

odpowiedz
Mojo jojo - 22.11.2021 / 07:18, *.t-mobile.pl

miodek WON!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 22.11.2021 / 07:06, *.aster.pl

To podpucha Mioduskiego! Chce podbechtać kumatych! Papszun byłby skończonym durniem, gdyby teraz przyszedł do Legii. Mamy bagno, nie drużynę. Miodek liczy, że spadek Legii, to kłopot Ekstraklapy i Canal Plus, i że z powodów komercyjnych nas uratują. Oj naiwny, naiwny....

odpowiedz
Rafa (L) - 22.11.2021 / 06:59, *.72.122

ludzie po co wam Papszun? Przecież gość nie wie jak prowadzić druzyne równolegle w 3 rozgrywkach. Jakie wyniki miał Raków w pucharach i lidze jednocześnie. Raków zaczął punktować jak odpadli z pucharów. Tu potrzebny jest trener który takie doświadczenie już ma.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 11:11, *.centertel.pl

@Rafa (L): Na takiego trenera teraz nas nie stać.

odpowiedz
Morgan - 22.11.2021 / 11:59, *.orange.pl

@Rafa (L): Gościu, jakie puchary ?
Tu trzeba najpierw uratować Legię przed spadkiem a później zacząć budować wszystko od początku .
W wariancie optymistycznym obstawiam ze następne mistrzostwo zdobędziemy może w przyszłym sezonie jeżeli wszystko zacznie się układać a jeżeli nie.. to czeka nas być może kilka lat bez mistrza.
Wiec o pucharach możemy zapomnieć na najbliższe lata.
Najpierw trzeba się utrzymać, zbudować drużynę od nowa, zdobyć na nowo mistrzostwo i dopiero wtedy...

odpowiedz
Rafa (L) - 22.11.2021 / 12:48, *.72.122

@Morgan: to może zacząć odbudowywać z trenerem który już takie doświadczenie ma. Raczej zakładam że przerwa w pucharach potrwa tylko/aż rok...

odpowiedz
Stop segregacji! - 22.11.2021 / 06:49, *.orange.pl

Panie Papszun dopóki Legią rządzą te dwa korposzczury ( Kucharski, Mioduski) to sobie odpuść, szkoda nerw!

odpowiedz
Zdzicho - 22.11.2021 / 06:37, *.tpnet.pl

On jest idiota? Niech poslucha co mowi np trener leicester o ofercie z mu a on ma stabilny zespol z dobrym prezesem i wlascicielem a laduje sie w gowno

odpowiedz
Czarny - 22.11.2021 / 03:48, *.tmodns.net

Jeśli będzie miał więcej do powiedzenia niż jego poprzednicy to będzie super.
Tylko,czy loczek pozwoli na to ?!

odpowiedz
Kibolek - 22.11.2021 / 02:38, *.it-home.pl

Panie Papszun dla Dobra Pana zdrowia i dalszej kariery trenerskiej ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z MIODUSKIM.

odpowiedz
axd - 22.11.2021 / 02:32, *.autocom.pl

I przegra 3 mecze a loczek go zwolni i tyle nam z tego....

odpowiedz
kolega kolegi - 22.11.2021 / 02:00, *.182.135

Za te pieniądze, które Legia zaoszczędziła na premiach za zwycięstwo dla całej drużyny w ostatnich trzech miesiącach, powinien przyjść trener z najwyższej możliwej półki.

odpowiedz
Kamil - 22.11.2021 / 06:36, *.a1.net

@kolega kolegi: oni jeszcze dostają premie za zwycięstwo ? Przecież to jest ich obowiązek wykonać dobrze robotę z która biorą ogromna kasę. Masakra jakaś

odpowiedz
Kaczynski - 22.11.2021 / 00:01, *.vectranet.pl

Jezeli papszun w ogole do tej zbieraniny kalek przyjdzie, to bedzie zwyklym debilem

odpowiedz
SzB - 23.11.2021 / 16:28, *.pljtelecom.pl

@Kaczynski:
Zdecydowanie. Miód liczy, że jak tamten identyfikuje się z Legią, to na propozycję pracy u nas popuści ze szczęścia i tak jak Grubas musi sobie nas wbić do cv. Trzymam kciuki, że Marek to mądry człowiek jednak i nie zgodzi się przyjść w ten pie...lnik, gdzie zostanie wywalony za 3- 6 miesięcy z opinią podobną do grubasa. Panie Marku, jeśli zależy Panu faktycznie na Legii, poczekaj Pan, pudel wieczny nie będzie, a obecny kurs, który obrał klub tylko uprawdopodobnia, że miód może w końcu odpusci i sprzeda. Jeszcze będzie okazja żeby Legię prowadzić w normalnych warunkach. Pozdrowienia dla normalnych.

odpowiedz
xyz - 21.11.2021 / 23:48, *.vectranet.pl

Chcialbym Papszuna w Legii, ale nie wiem czy to dobry krok dla niego. Chyba podejmowany bardziej sercem niż rozumem.

Dopóki w Legii Kucharski będzie sprowadzał zawodników których on chce a nie trener to tutaj nigdy żaden szkoleniowiec się długo nie utrzyma i ciągle będziemy wracać do punktu wyjścia.

Legia obecnie działa na zasadzie jakby pracowanik na budowie powiedział ze potrzebuje młotka do wbijania gwoździ a dostał kombinerki bo też sie nimi da wbić gwóźdź, ale akurat były w promocji. Tak się nie da pracować na dłuższą metę.

odpowiedz
CZAS POWROTU MARKU DO PRAWDZIWEGO DOMU, WARSZAWY. - 21.11.2021 / 23:30, *.252.3

WITAMY!TRENERA!ROKU!PUCHAR!I VICE!MISTRZOSTWO!BRAWO!

odpowiedz
ttt - 21.11.2021 / 23:15, *.media.pl

Niech on się dwa razy zastanowi. Z Rakowem za dwa, trzy lata może być mistrzem Polski a z Legii za rok będzie walczył o powrót do ekstraklasy. No i co tu dużo mówić będzie musiał budować drużynę od zera bo coś czuję że po spadku z 80% obecnej kadry odejdzie... O ile go wiosną nie wywali wszechwiedzacy loczek

odpowiedz
TAK ZROBIE.... - 21.11.2021 / 23:21, *.252.3

@ttt: TO LEGIA SIE OCZYŚCI ODEJDĄ WSZYSCY, ZOSTANIE POLSKA LEGIA ZERO OBCYCH, AKADEMIA ZACZNIE DZIALAĆ BUDOWANIE OD POCZĄTKU, I TEN KUCHARSKI MUSI ODEJŚĆ BO JAK NIE PUSZCZĄ NERWY ....

odpowiedz
Mrok - 21.11.2021 / 23:28, *.chello.pl

@ttt: No, nie wiem, spadku raczej nie prorokowałbym chociaż przy polityce "oszczędnościowej" Mioduskiego to nigdy nic nie wiadomo. Jeżeli Papszun już miałby zostać w Rakowie do lata, to tylko dlatego, żeby właśnie z nimi powinien zdobyć MP w obecnym sezonie. Ściąganie go na siłę teraz do Legii tylko ułatwi Kartoflorzowi drogę do MP bo rozwali głównego, realnego konkurenta a skoro nie potrafimy sami coś ugrać aby Lech nie zdobył mistrza to przynajmniej nie pomagajmy im podsadzając ich za dupę na tron.

odpowiedz
NIEOFICJALNIE BĘDZIE PROWADZIŁ RAKÓW... - 21.11.2021 / 23:35, *.252.3

@Mrok: OFICJALNIE BĘDZIE MIESZKAL W DOMU W WARSZAWIE I NAPRAWIAŁ TO CO ZASTANIE, TO TRENER ROKU, I NADZIEJA NA SUPER LEGIE!

odpowiedz
ttt - 22.11.2021 / 17:39, *.media.pl

@TAK ZROBIE....: przecież w Legii to nie przejdzie. Dam przykład innego wielkiego lecz upadłego klubu - Milanu czyli włoskiego odpowiednika Legii. Gdy przyszła era zapaści postawili na młodzież. Przez lata nie było wyników. Wzięli reprezentanta kraju (Bonucci) i od razu były puchary. Wzięli dobijajajacego do 40-stki Ibre plus wypozyczonych obcokrajowców z Anglii i Hiszpanii i pojawiła się Liga Mistrzów i szansa na mistrzostwo. Ludzi w Legii nie zadowala 3 miejsce nie mówiąc o niższym. Nawet Lech zdradził swoje ideały. Mają dobre wyniki bo dobrze grają Obcokrajowcy typu jakiś Iszak czy Amral

odpowiedz
(L) - 21.11.2021 / 23:15, *.chello.pl

Panie Marku, szkoda by przy Mioduskim zepsuł Pan sobie karierę trenerską....

odpowiedz
word!up - 21.11.2021 / 23:14, *.inetia.pl

Przy tych łamagach Papszun popsuje swoją opinię . Zarząd Legii ta banda korporacyjnych nieudaczników zaorałaby każdego topowego trenera. Nam są potrzebni zawodnicy którzy potrafią grać w piłkę nie banda łamag i panienek .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.11.2021 / 22:59, *.orange.pl

Ja widzę sens zatrudnienia tego człowieka tylko w jednym przypadku - Radkowi dziękujemy, i Papszun ma wolną rękę w doborze ludzi, którzy razem z nim zbudują od początku strukturę klubu.Jedynym, który może zostać, jest Dowhań, i może ten drugi trener bramkarzy, z Portugalii, reszta won. I dać człowiekowi co najmniej 2 - 3 lata, na zbudowanie od podstaw kadry. Inaczej nic z tego nie będzie, i szkoda pańskiego czasu Panie Marku.

odpowiedz
Mrok - 21.11.2021 / 23:33, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Zapomniałeś o najważniejszym, żeby Miodu na te trzy lata wyjechał gdzieś, najlepiej na modny ostatnio dla celebrytów Zanzibar albo.... żeby się po prostu, tak po ludzku nie wpieprzał.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 00:16, *.orange.pl

@Mrok: Nie zapomniałem. Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem. "Papszun ma wolną rękę w doborze ludzi, którzy razem z nim zbudują od początku strukturę klubu". Nie marnuj czyjegoś czasu, wpisami bez sensu.

odpowiedz
Singspiel - 22.11.2021 / 10:45, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: cos w tym jest. A tylu kolegom po szalu nie podobal się Żewłakow. Teraz mamy dyrektora, który pilkarzy szuka przez transfermarkt i youtube. Nikt go ni zna i on nikogo nie zna

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.11.2021 / 11:04, *.centertel.pl

@Singspiel: Dodam tylko - jakiś czas temu myślałem, że to wina wyłącznie właściciela I braku funduszy. Nie zmieniam zdania, bo jest współodpowiedzialny, ale Radek pokazał również w letnim okienku, że nawet mając kasę do wydania, sprowadza ludzi, którzy nie tylko nie pasują umiejętnościami do klubu, ale i mentalnie. Nie jest sztuką kupować tych (oczywiście nie dotyczy to wszystkich), których się odstrzela w innych klubach, ale takich, którzy pasują i są potrzebni Legii. A skoro co okienko wymienia się hurtowo graczy, to coś jest tu bardzo nie halo. Dziwne, że pseudo trenerów wywala się szybko z klubu (oczywiście równie dziwne jest, że się ich zatrudnia), ale jakoś człowiekowi, który jest partaczem, pozwala się na kolejne babole. To nie wiem - to jakiś krewny prezesa? A może znajomość jest znacznie bliższa....Tak tylko się zastanawiam, bez urazy...

odpowiedz
Trzeba ratować Legię przed spadkiem!!! - 21.11.2021 / 22:59, *.206.164

Przecież tu trzeba brać jakiegoś strażaka - speca od utrzymania bo zaraz spadek będzie. Może Piotrek Świerczewski albo Tomek Hajto.

odpowiedz
L - 22.11.2021 / 02:48, *.tpnet.pl

@Trzeba ratować Legię przed spadkiem!!! : ale ześ odleciał w kosmos…

odpowiedz
Szymon - 22.11.2021 / 04:51, *.chello.pl

@L: aby napewno odleciał? Z tym pseudotrenerem i zgrają miekiszonów to bardzo możliwe

odpowiedz
Cegiełka - 21.11.2021 / 22:53, *.t-mobile.pl

Jeśli przyjdzie do nas, to oznacza, że Papszun zatracił instynkt samozachowawczy i zdolność logicznego, zdroworozsądkowego myślenia. Przy obecnym właścicielu i prezesie na Ł3 Papszunowi rozpadnie się w proch i w pył mozolnie i całkiem ciekawie dotychczas budowana kariera trenerska.

odpowiedz
Bufet (L) - 21.11.2021 / 22:51, *.orange.pl

Tylko Czerczesow ogarnie tą bandę.
Za mordę i zapier… alać na treningach.
Mioduski frajer

odpowiedz
floyd - 21.11.2021 / 22:49, *.aster.pl

Jeżeli to nie farmazon to Papszun oszalał. Ta menda mioduski zeżre go, przetrawi i wydali jak Michniewicza, Magiere, Vuko…
Będzie traktowany tak samo, czyli dostanie gowno a nie zawodników oraz zero wpływu na ich dobór. A przy najmniejszym kryzysie poświęci go raz dwa zastępując brzeczkiem albo innym probierzem.
Nie wierze w te informacje

odpowiedz
jas - 21.11.2021 / 22:41, *.44.192

Właśnie przyszedł by ewentualnie tylko po to aby majster był niezagrożony ;)

odpowiedz
Kibic - 21.11.2021 / 22:33, *.centertel.pl

Marek Papszun niech przychodzi latem. Nie może tak sobie podarować tytułu Lechowi. Jego Raków ma szanse przejąć to mistrzostwo

odpowiedz
powiślak - 21.11.2021 / 22:31, *.centertel.pl

Jak jest głupkiem to przyjdzie jak jest myślący to nie przyjdzie

odpowiedz
kalosz - 21.11.2021 / 22:29, *.mm.pl

ale od której zimy,bo chyba nie od tej:)

odpowiedz
Echhhh - 21.11.2021 / 22:10, *.aster.pl

A nie moznaby od zaraz za kudlatego ??

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.11.2021 / 21:59, *.chello.pl

Nie wierzę.
Nie z tym prezesem...

W normalnych okolicznościach bym się cieszył z przyjścia Pana Marka

odpowiedz
Papszun nie nada się w Legii - 21.11.2021 / 21:55, *.aster.pl

To trener który żeby wykręcić wynik potrzebuje czasu. Czasu którego nie dostanie, bo pudel go wywali po kilku dniach.

odpowiedz
Michal - 21.11.2021 / 21:47, *.play-internet.pl

Panie Marku nie przychodz do Legii bo się wyłożysz na tym klubie tu nie popracujesz całego kontaktu to jest specyficzny klub a Pan Mioduski teraz się podnieca Panem a potem wywali na zbity pysk niech Pan robi dobra robotę w Rakowie. Kibic z Bródna

odpowiedz
Hiszpan - 21.11.2021 / 21:48, *.telnaptelecom.pl

@Michal: Popieram .

odpowiedz
Lolo - 21.11.2021 / 21:51, *.play-internet.pl

@Michal: Cała prawda. Będzie rysa na karierze.

odpowiedz
MOŻE TO I PRAWDA ALE MAREK JUŻ JEST W LEGII... - 21.11.2021 / 21:57, *.252.3

@Michal: PONOĆ DOGADAL SIE I ZASTRZEGL ŻE ON RZĄDZI NIE DYREKTOR SPORTOWY BO NIE ZNA SIE SPORCIE, MIODUSKI POD ŚCIANĄ ZGADZA SIE NA WSZYSTKIE MARKA WYMAGANIA, BĘDZIE REWOLUCJA W ZIME W LEGII, A SZTAB WŁAŚNIE KOŃCZY PRZYGODE W LEGII I DAJ BOŻE ŻE ODEJDZIE TEZ TEN PSEUDO DYREKTOR SPORTOWY....

odpowiedz
Darek C. - 21.11.2021 / 22:25, *.autocom.pl

@MOŻE TO I PRAWDA ALE MAREK JUŻ JEST W LEGII...: Oby okazało się prawdą. Najpierw wypad Kucharskiego, potem zatrudnienie Papszuna. Jak zostawią Kucharskiego to i Czerczesow nie da rady

odpowiedz
(L) - 21.11.2021 / 21:42, *.piekary.net

Nic wam nie pomoże za rok z braćmi z sosnowca :)))))

odpowiedz
Wola - 21.11.2021 / 21:48, *.tpnet.pl

@(L): Fajny tekst, szkoda że nie prawdziwy:-)

odpowiedz
Kaczynski - 22.11.2021 / 00:05, *.vectranet.pl

@Wola : oczywiscie, ze prawdziwy :)

odpowiedz
oLaf - 22.11.2021 / 00:28, *.vectranet.pl

@(L): Ty, Piekary Ślaskie, martw się lepiej gdzie jest twoja Polonia Bytom ; P

odpowiedz
GWIZDY!Z!TRYBUN! - 21.11.2021 / 21:39, *.252.3

MAREK NIE UKRYWA ŻE JEST KIBICEM LEGII OD URODZENIA, PONOĆ NIE DLA KASY A BARDZIEJ RATOWAĆ JEGO UKOCHANY KLUB, A PREZES PONOĆ ZROZUMIAŁ MARKA DECYZJE , JUŻ DOGADANE MAREK DALEJ BĘDZIE NIEOFICJALNIE WSPIERAŁ RAKÓW A RATOWAŁ LEGIE, CZEKAMY PANIE MARKU, I SPEŁNI SIE JEGO MARZENIE, PROWADZIĆ UKOCHANĄ LEGIE!

odpowiedz
Gnlf - 22.11.2021 / 06:32, *.orange.pl

@GWIZDY!Z!TRYBUN!: jest kibicem Legii i dlatego jako wf-ista chodzil w koszulce polonii i slaska wroclaw?

odpowiedz
(L) - 21.11.2021 / 21:39, *.piekary.net

Nic wam nie pomoże za rok z braćmi z sosnowca :)))))

odpowiedz
Miasto Rafałka - 21.11.2021 / 21:36, *.play-internet.pl

I niech weźmie ze sobą całą defensywę rakowa ze sobą,powtarzam całą łącznie z bramkarzem!!!Dodatkowo dać mu funkcję menago i niech sam sprowadza piłkarzy

odpowiedz
Darek C. - 21.11.2021 / 21:54, *.autocom.pl

@Miasto Rafałka: Dokładnie. Wszystko wpada do naszej bramki, bramkarz przykro patrzeć co robi ale jeszcze gorzej z naszą obroną - dno dna. A Jędza już dawno powinien być wyje...ny. Gra piach i jeszcze skacze do swoich. Ciągle spóźniony, źle czyta grę i kartka za kartą. Ale w pierwszej kolejności Kucharski out-z tym facetem nic nie kupimy a jego zakupy to szrot.

odpowiedz
Wola - 21.11.2021 / 22:15, *.tpnet.pl

@Darek C.: Darek, jakie jest Twoje pochodzenie? Bo na pewno nie Legionista.
Jedza gra na swoim poziomie.
Nie bardzo widzę większego Legionisty niż Artur.
Cała drużyna musi iść w tym samym kierunku, bo inaczej nic nie zwojujemy.
Mecz że słabym górnikiem, zagraliśmy tylko 10 minut dobrego footballu na początku drugiej połowy. Potrzebny jest trenet na już. Paprzun nie będzie żadnym zbawicielem, ale jeśli deal jest potwierdzony to trzymam kciuki.

odpowiedz
Chemik - 21.11.2021 / 21:36, *.centertel.pl

Może wkoncu posadzi tego niedorajde Miszte na ławce. 3 strzały i 3 gole. 7 mecz przez niego przegrany????

odpowiedz
Maccabi Warszawa - 21.11.2021 / 21:35, *.vectranet.pl

: )

odpowiedz
Gazda - 21.11.2021 / 21:25, *.t-mobile.pl

To jest fejk news. Dlaczego piszecie takie wiadomości?

odpowiedz
Dziaduszko - 21.11.2021 / 21:24, *.centertel.pl

Doszło do tego,że ja Legionista od kołyski zazdroszcze takiemu widzewowi normalnego zespołu złożonego z normalnych polskich chłopaków.90 procent zespołu to Polacy i tak powinno być w Legii.Mam pytanie jak wygląda hierarchia w szatni Legii? Również pod wzgledem relacji panuje tam pewnie całkowita anarchia i bałagan.

odpowiedz
Dossa Jr - 21.11.2021 / 21:34, *.81.130

@Dziaduszko: jędza dziś pokazał na meczu hierarchię, jego zachowanie streszcza all lepiej niż tysiące słów

odpowiedz
Hiszpan - 21.11.2021 / 22:35, *.play-internet.pl

@Dossa Jr: Jędza to od paru lat karykatura grajka. Wiecznie spóźniony , latający łokieć w akcji i skakanie na plecy przy każdej główce. Slisza nie lubię ale powinien dać kapitanowi klapsa w policzek.

odpowiedz
Darek - 21.11.2021 / 21:20, *.chello.pl

Szkoda chłopa.Przyjdzie tu a za rok już go miodek zwolni.W Częstochowie będzie sobie tam siedział jeszcze dobrych kilka lat.

odpowiedz
robert60 - 21.11.2021 / 21:20, *.chello.pl

Dwa tygodnie przerwy zmarnowane. Trener Gołębiowski czym prędzej powinien wrócić do drugiej drużyny. Może tam będzie z niego jakiś pożytek. Już czas by autor tego wynalazku, dyrektor Kucharski, znalazł sobie inne zajęcie poza Legią.
Do wzięcia od zaraz z Polaków jest Probierz lub Stokowiec. Z zagranicznych Berg albo Czerczesow. Gorzej niż jest już nie będzie.

odpowiedz
Singspiel - 22.11.2021 / 10:41, *.plus.pl

@robert60: cala ta czwórka odpada z powodów oczywistych

odpowiedz
Mario - 21.11.2021 / 21:16, *.t-mobile.pl

Panie Papszun, nie bądź Pan głupi. W Rakowie masz jak u pana Boga za piecem. W Legii cię zniszczą. Mioduski nie zna się na prowadzeniu klubu. Zostań w Częstochowie i powodzenia w walce o puchary.

odpowiedz
Frank Stilwell - 21.11.2021 / 21:13, *.vectranet.pl

Nigdyyyyyyy ale to Nigdyyyyyyy nie powinien przyjść do legii Papszun.Szkoda by było jego nazwiska na które tak ciężko zapracował oraz pracuje w Częstochowie.Gdyby przyszedł,to splamiłby siebie oraz to na co tak ciężko pracuje.Niech siedzi w Częstochowie i niech probuje swoich sił z Rakowem.Legia to klub piłkarski w którym gra się za układy a nie za umiejętności.Wiec tym bardziej niech sobie odpuści.Szkoda by było człowieka-młodego trenera i inteligentnej osoby w jednym.Zwłaszcza ze prezes rakowa Wojciech Cygan powiedział w tv,ze z pracy Papszuna jest zadowolony i nie chce się z nim rozstawać.Gdyby cala legia miałaby inna mentalność, organizacje oraz kulturę działania na wyższym poziomie to byłbym jak najbardziej za.Myślę ze Papszun o wiele lepiej sprawdziłby się w Polonii niż w Legii.

odpowiedz
oLaf - 21.11.2021 / 21:22, *.vectranet.pl

@Frank Stilwell: dobra, trollu, wypad do CZ-wy. ; )

Papszun do Legionista od zawsze!

Inna sprawa, ze powinien zostać do czerwca w Rakowie i zdobyć Mistrza, my sezon mamy już z głowy.

odpowiedz
Michał - 21.11.2021 / 21:13, *.plus.pl

Jak to jest prawda to jestem na tak. Ale.... Mioduski wypi...ol jeszcze Kucharskiego a na jego miejsce może Artura Płatka? Co Wy na to. A z Rakowa niech Papszun weźmie Iviego Lopeza z zamian naszego Lopeza i tego bramkarza za Miszte I Muzyka.

odpowiedz
Hiszpan - 21.11.2021 / 21:38, *.telnaptelecom.pl

@Michał: Petraska za Jędzę, Gutkovskisa za Pekharta, Tudora za Ikea i jedziemy.

odpowiedz
Mgk - 21.11.2021 / 21:12, *.vectranet.pl

Rozumiem, że Papszun jest kibicem Legii, ale jakby przyszedł godząc się na to, że mu prezes z dyrektorem zawodników ściągają bez jego udziału, to byłby skończonym frajerem.

odpowiedz
zaba285 - 21.11.2021 / 21:10, *.grupaping.pl

Papszun z zespołu walczącego o mistrzostwo przyjdzie do broniącego się przed spadkiem? i zamieni prawdziwego ogarniętego prezesa na Lokowanego? chciałbym, ale to chyba mało prawdopodobne...

odpowiedz
R. - 21.11.2021 / 21:19, *.chello.pl

@zaba285: Spójrz na to inaczej. W Rakowie osiągnął już chyba 100% jak nie więcej. Ciężko będzie poprawić te wyniki. W Legii: puchary (jak nie teraz to następny sezon), większe miasto, większe możliwości (np. inwestycji, rozwoju, zakupu zawodników). Tak mi się zdaje że najrozsądniej byłoby dla Pana Papszuna skorzystać z oferty. Ale co będzie to będzie. Nawet jak przyjdzie to.... pamiętajmy że trenerzy się zmieniają u nas dość często, żeby się nie okazało że dłużej negocjują niż potem będzie pracował ;-)

odpowiedz
zaba285 - 22.11.2021 / 11:54, *.grupaping.pl

@R.: nie byłbym taki pewny, Raków ma właśnie bardzo ogarniętego prezesa i oni cały czas się rozwijają. mają warunki by być w czołówce naszej eklapy w najbliższych latach, a może i powalczyć o mistrzostwo. a my z lokowanym wcale nie mamy perspektywy rozwoju, z roku na rok jest regres...
z drugiej strony trochę racji w tym jest, że dla Pana Marka zmiana na Legię byłaby ciekawym doświadczeniem
tylko lokowany jest tak niestabilny w uczuciach do trenerów, że to z perspektywy pana Marka duże ryzyko.

odpowiedz
Dziaduszko - 21.11.2021 / 21:09, *.centertel.pl

Panie Marku przyznam, że nie zawsze byłem za Panem ale jest Pan Warszawiakiem i w Panu cała nadzieja.Pierszym krokiem musi być wprdl całej kolonii krasnali portugalskich i zastąpienie ich normalnymi polskimi chłopakami,którym chce się chcieć

odpowiedz
dave - 21.11.2021 / 21:12, *.aster.pl

@Dziaduszko: Akurat Jousue chyba jest najlepszy na boisku ostatnio, a coś dziś Jędza pokazał i nie mówię o grze?

odpowiedz
NA JEGO MIEJSCU DAŁBYM SOBIE SPOKÓJ . NIE Z MIODKIEM . - 21.11.2021 / 21:09, *.com.pl

NA MIEJSCU PAPSZUNA NIE PCHAŁBYM SIĘ W .... I KONTYNOWAŁ DOBRĄ ROBOTĘ JAKĄ ROBI W CZĘSTOCHOWIE

odpowiedz
Kiku789 - 21.11.2021 / 21:08, *.194-140-dolnet.pl

Kur... Jak TVP . Zamiast jechać z frajerami piłkarzami, prezesem i cała resztą to po godzinie po kolejnej farsie temat zastępczy. A z Jaga mobilizacja dzielnic i sialalalala na Żylecie

odpowiedz
majusL@legionista.com - 21.11.2021 / 21:08, *.214.250

kolejna kompromitacja mioduskiego. tffuuu cos ty zrobil z Legia, amatorze ??!!

odpowiedz
Kibic - 21.11.2021 / 21:05, *.chello.pl

To tylko swiadczy o fachowcach w sztabie kolejny specjalista w legii.

odpowiedz
Uxbej - 21.11.2021 / 21:03, *.centertel.pl

Mam nadzieję ze to znaczy ze Pan Marek stawia zdecydowane warunki. Chodzi mi o to ze on będzie dbierał zawodników a nie Prezes z Dyrektorem. Trochę mi się nie chce wierzyć ze przyszedł by w takie bagno i dobierali by mu kadrę zespołu. A dla prezesa było by taniej zwolnić dyrektora a trener by miał 2 funkcje:)

odpowiedz
jarekk - 21.11.2021 / 21:03, *.metrointernet.pl

Panie Marku, nie badz pan frajer, chca pana wsadzic na mine. Tu nic nie dziala.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 21.11.2021 / 21:02, *.55.238

No to jesteśmy w czarnej dupie. Miodek ty się nigdy nie nauczysz na swoich błędach. Kolejny wynalazek. Szatnia szybko z nim porządek zrobi.

odpowiedz
Serock - 21.11.2021 / 21:00, *.145.106

A co to za różnica od kiedy. Ten sezon i tak nie jest już do uratowania, chyba że sukcesem jest puchar polski.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 21.11.2021 / 21:02, *.55.238

@Serock: Sukcesem będzie utrzymanie.

odpowiedz
Antyzygo - 21.11.2021 / 20:57, *.vectranet.pl

A co on zdobył? Dwa sezony, jedna drużyna i biorą go do Legii, masakra. Chwile posiedź i po kilku mc odejdzie.

odpowiedz
Real deal - 21.11.2021 / 21:09, *.btcentralplus.com

@Antyzygo: Bro ,styl w jakim gra ten Rakow ,jest dla Nas nie osiagalny na ten moment.Wiec cos zdobyl,a kopaczy na papierze ma gorszych .

odpowiedz
Wola - 21.11.2021 / 21:45, *.tpnet.pl

@Antyzygo: Też się zastanawiam. Oprócz urodzenia to nie ma atutów za prowadzeniem Wielkiej Legii.
Jeśli to prawda, to trzymam kciuki, ale wolałbym Jurka B.
Gołębiewski nie dał rady, nie ma co przedłużać tej farsy.

odpowiedz
Hssh - 23.11.2021 / 21:54, *.55.45

@Wola : hahaha. Papszun praktycznie zastapil Brzeczka w Rakowie ( roznica kilku tygodni z eksperymentalnym trenerem) . Brzeczek tak walczyl o awans ze sie spie..l z Rakowem do 4 ligi ( uratowany przy zielonym stoliku). Przyszedl Papszun, 1 sezon awans i sami wiecie jak dalej

odpowiedz