Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com

Wieteska: Musimy się wspierać w tej trudnej sytuacji

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Każde spotkanie w Lidze Europy to dla nas nagroda. Chcemy się cieszyć każdym meczem, każdą minutą. Cieszymy się, że możemy się zmierzyć z takimi przeciwnikami, zobaczyć poziom drużyn z najlepszych lig w Europie. Wiemy, jaka jest nasza sytuacja w lidze, że nie wygraliśmy o dawna. Mamy to z tyłu głowy, ale w każdym meczu chcemy grać tak, żeby przełamanie przyszło jak najszybciej. Podobnie jest w Lidze Europy. Chcemy, żeby nasza sytuacja w tabeli wyglądała jak najlepiej - mówi przed spotkaniem Ligi Europy Mateusz Wieteska.

- W tej trudnej sytuacji musimy trzymać się razem jako drużyna, wspierać na każdym kroku. Nie możemy dopuścić do sytuacji, że powstaną konflikty i to na pewno przyniesie efekty. W drugiej połowie meczu z Górnikiem widać było, że potrafimy grać w piłkę. To powinno dać nam pozytywnego kopa. Nie odnieśliśmy zwycięstwa, ale jesteśmy na dobrej drodze ku temu. Atmosfera w drużynie jest dobra, nie ma konfliktów. Jeśli chodzi o spięcie pomiędzy Arturem i Bartoszem w meczu z Górnikiem, to wiadomo, że są w nas duże emocje. Gdy dzieje się coś złego, można powiedzieć wiele negatywnych słów pod wpływem emocji. Chłopaki wszystko wyjaśnili sobie na boisku, wszystko jest w porządku.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
pol - 26.11.2021 / 09:14, *.chello.pl

kaleczniak

odpowiedz
mietowy - 25.11.2021 / 23:04, *.aster.pl

juz mam dosyc sluchania i czytania o ty wsparciu do czego wy doprowadziliscie , spojrz na tabele przegrywacie juz wszystko mecz za meczem

odpowiedz
L - 25.11.2021 / 16:10, *.tpnet.pl

Matiego dawać na atak to może z bańki im coś strzeli!

odpowiedz
powiś(L)e - 25.11.2021 / 09:14, *.aster.pl

Wszystkich tych zagranicznych pajaców zostawić po meczu na miejscu.Niech idą pracować fizycznie do angolskich portów i niech już więcej się nie pokazują w Polsce.

odpowiedz
kalosz - 25.11.2021 / 01:12, *.mm.pl

jaka trudna sytuacja? 3miejsce 6pkt i 2mecze do rozegrania...leicester musi wygrac,wy mozecie...widac ze chlopak o polskiej lidze mysli a nie o pucharowym.... "zresetujcie" sobie glowy!!!! ni wiem jak ale to zróbcie...a wszystko sie odmieni w mgnieniu oka...

odpowiedz
grzesiek - 24.11.2021 / 21:39, *.centertel.pl

Mateusz czujnie jutro w obronie !

odpowiedz
Darek - 24.11.2021 / 21:29, *.chello.pl

Milionerzy z Legii zagrali jako tako jedną połowę od dwóch miesięcy i mówią że potrafią grać w piłkę.
Widać że żarcik się trzyma.Humory dopisują.

odpowiedz
SEBO(L) - 25.11.2021 / 04:56, *.centertel.pl

@Darek : zasadniczo to max 20 minut...

odpowiedz