Josue - fot. Woytek / Legionisci.com

Raport kartkowy przed meczem z Leicester City

Mishka, źródło: Legionisci.com

Josue będzie pauzował w 5. meczu fazy grupowej Ligi Europy z Leicester City FC z powodu żółtych kartek. Po dwa tego typu napomnienia mają na swoim koncie Mattias Johansson i Artur Jędrzejczyk. Kolejna kartka oznaczać będzie dla nich pauzę w kolejnym spotkaniu. Mecz Leicester City FC - Legia rozegrany zostanie w czwartek, 25 listopada o godzinie 21:00 w Leicester.

Żółte kartki legionistów:
3 - Josue*
2 - Artur Jędrzejczyk, Mattias Johansson
1 - Mahir Emreli, Cezary Miszta, Filip Mladenović, Tomas Pekhart, Mateusz Wieteska

* pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Rafi - 24.11.2021 / 20:32, *.aster.pl

Wg mnie to że josue pauzuj to dla nas dobre. Od kiedy zaczął rozgrywać i machać łapami ze mu nie podają legia zaczęła przegrywać. Wystarczy się mu przyjrzeć a zauważycie ze jego podania są be produktywne.

odpowiedz
Dedi - 24.11.2021 / 19:15, *.plus.pl

Josue jedyny zawodnik który potrafi coś zaczarować że tak to ujme.... Luqinhasa w tej formie to te byki z defensywy Leicester Vestergaard i ten Turek zgniotą.

odpowiedz
Dedi - 24.11.2021 / 19:13, *.plus.pl

To że Jędza dostanie jutro żółtą jest pewne jak obostrzenia Niedzielskiego

odpowiedz
Legionista80 - 24.11.2021 / 19:00, *.play-internet.pl

Josue jest jedynym zawodnikiem, który potrafił przeciw Napoli przyjąć, rozegrac-z 3 graczami przeciwnika na plecach....bez niego bedzie gra na "uwolnienie"...dramat

odpowiedz
M@c - 24.11.2021 / 15:38, *.chello.pl

Nic już nie oczekuję od tego klubu w tym sezonie. Odpadną zaraz w LE, potem w PP, a na koniec będą trzęść dupskiem do ostatniej kolejki o utrzymanie się w Ekstraklasie. Jeżeli Miodek spuści Legię do 1 ligi to okaże się najbardziej ....owym prezesem w historii tego klubu.

odpowiedz
piorek7 - 24.11.2021 / 13:19, *.40.1

to akurat wzmocnienie

odpowiedz
majusL@legionista.com - 24.11.2021 / 17:55, *.centertel.pl

@piorek7: brak Josue nazywasz wzmocnieniem?? No grubo.

odpowiedz
Gepetto - 25.11.2021 / 08:19, *.play-internet.pl

@piorek7: dokładnie. To ten co na 10 wolnych miał strzelić 10 bramek ? ????

odpowiedz