16. kolejka Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Za nami mecze 16. kolejki Ekstraklasy. Piast wygrał z Termaliką, a Wisła Kraków musiała uznać wyższość Radomiaka. W sobotę Pogoń rozgromiła Lechię 5-1, umacniając się na 2. miejscu w tabeli. Ponadto Śląsk wygrał ze Stalą, Górnik Zabrze z Górnikiem Łęczna, a Raków rozbił Zagłębie. Legia przełamała złą passę, pokonując Jagiellonię.

16. kolejka:

Piast Gliwice 2-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Wisła Kraków 0-1 Radomiak Radom
Górnik Łęczna 1-2 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 2-1 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 5-1 Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa 4-0 Zagłębie Lubin
Wisła Płock 2-1 Cracovia
Lech Poznań 2-0 Warta Poznań
Legia Warszawa 1-0 Jagiellonia Białystok

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Gienek - 28.11.2021 / 23:29, *.vectranet.pl

Trzymamy kciuki za Raków i Pogoń. Łach nie może zdobyć mistrza!

odpowiedz
Groch(ów) - 28.11.2021 / 17:13, *.tpnet.pl

Uffff, Warta też nie odjedzie. Dobre wyniki w tej kolejce.
Przynajmniej na razie ;)

odpowiedz
MarioL - 28.11.2021 / 09:24, *.wanadoo.fr

Jak narazie to mecze ułożyły się dla nas,Nieciecza przegrała.Leczna tez,Zagłębie Lubin także,mogliby nasi kopacze to wykorzystać.

odpowiedz
Wujas - 28.11.2021 / 08:39, *.vectranet.pl

Pęta w górę i jedziemy z nimi 3:0

odpowiedz
Pietro - 28.11.2021 / 04:56, *.stavseng.no

Mam dziwne przeczucie,że dziś tego nie przegramy.Typuje 2:1

odpowiedz
Arek - 28.11.2021 / 00:10, *.tpnet.pl

Po tej kolejce jedno jest pewne. Niżej nie spadniemy.

odpowiedz
Do domu wrocimy - 27.11.2021 / 20:03, *.t-mobile.pl

I znów wygrała mecz i znów wygrała mecz…..

odpowiedz
Kibic - 27.11.2021 / 14:51, *.centertel.pl

@Kudłaty
W Poznaniu jeszcze długo nie wyjdą z traumy po ostatnich latach

odpowiedz
Zu(L)us - 27.11.2021 / 13:58, *.centertel.pl

Bravo Bracia .skisla poległa .Jeszcze tylko pseudo amica i macie Mistrza. ŻYCZĘ WAM TEGO

odpowiedz
Kamuflaż - 27.11.2021 / 11:24, *.tpnet.pl

Dzisiaj Górnik Zabrze podkłada się Łęcznej, i zostajemy czerwoną latarnią tej zapyziałej ligi na zadupiu Europy. Takiej okazji nie odpuszczą, tym bardziej po wysrywach medialnych Dariusza M. Na myśl przychodzi mi tylko jedno: pycha kroczy przed upadkiem.

odpowiedz
peru123 - 27.11.2021 / 10:38, *.chello.pl

Po tej kolejce będzie pewnie można rozpocząć budowę zespołu który powalczy o powrót do ekstraklasy, mam nadzieję że dyrektor Kucharski tego robił nie będzie bo po kolejnych 3 latach walki o ekstraklasę wylądujemy w 2 lidze.

odpowiedz
ic - 27.11.2021 / 05:40, *.orange.pl

Jak dobrze pójdzie to na europejskie puchary będziemy jeździć do Radomia.

odpowiedz
Gniewko - 27.11.2021 / 00:04, *.netfala.pl

A duma Mazowsza już na czwartym miejscu w tabeli!!!

odpowiedz
Kudlaty - 26.11.2021 / 20:05, *.play-internet.pl

????Na konferencji prasowej przed Derbami Poznania doszło do sytuacji która rozbawiła obecnych na sali:

????Maciej Skorża powiedział: „Wczoraj dzwonił do mnie jeden z trenerów ekstraklasy, nie zdradzę nazwiska i pytał, czy któregoś zawodnika zimą odpuszczamy, bo on weźmie każdego piłkarza z naszej kadry...”

????Wtem z sali padło: „Marek Gołębiewski?”

????

odpowiedz
L - 27.11.2021 / 00:52, *.play-internet.pl

@Kudlaty : ale zabawni ci dziennikarze

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 26.11.2021 / 15:23, *.btcentralplus.com

To juz jutro Legia moze byc ostatnia w tabeli !!!!!

odpowiedz
Bojkot - 26.11.2021 / 11:18, *.chello.pl

Mimo że mam karnet nie idę na mecz. Mam dość skórokopów.

odpowiedz
Łuki - 26.11.2021 / 10:52, *.tpnet.pl

Nie wiem jak inne mecze tylko wynik Legii pewny.

odpowiedz