Ireneusz Mamrot - fot. Woytek / Legionisci.com

Mamrot: Jedziemy do Warszawy skoncentrowani

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Każdy z zespołów, które ostatnio wygrywały z Legią pamiętał, że ma ona bardzo dobrych zawodników. Nie wolno o tym zapominać. Zdobyli kilka punktów w silnej grupie Ligi Europy. Wystarczy spojrzeć na ich mecze, które były wyrównane. Wynik z Napoli był wysoki, ale wszystko rozstrzygnęło się w końcówce spotkania. Na mecz z Legią jedziemy w pełni skoncentrowani - mówi przed niedzielnym spotkaniem z Legią Warszawa trener Jagiellonii Białystok, Ireneusz Mamrot.

- Kiedy gramy słabo, zespół ma tego świadomość, bo rozmawiamy o tym. Pewne rzeczy musimy poprawić, ale ostatnio widać było progres w grze i to jest najważniejsze.

- Nie jest łatwo zastąpić Jesusa Imaza, ale musimy sobie radzić bez niego. W ostatnim meczu powiedziałem, że pozostali zawodnicy muszą wziąć na siebie większą odpowiedzialność. Fajnie, że przełamał się Michał Żyro. Często z napastnikami jest tak, że jak już strzelisz pierwszą bramkę, to o następne jest łatwiej i są zdobywane seriami. Bardzo by mnie ucieszyło, gdyby taka sytuacja miała miejsce w tym przypadku.

- Artur Boruc to bardzo doświadczony i dobry bramkarz i czuje się większy respekt w linii obrony kiedy on jest w bramce. Na to się nastawiamy, ale kto by nie stał w bramce, jak uderzenie jest dobre, precyzyjne, to każdemu jest ciężko. Wiadomo, że zawodnik z większymi umiejętnościami jest w stanie obronić więcej piłek, ale my nie możemy na to patrzeć. Mamy swoje cele. Chcemy walczyć o 3 punkty.

- Nie przypominam sobie słabego meczu z Legią w naszym wykonaniu. Niektóre nie podobały się kibicom, jak 0-0 u nas, gdzie nie było sytuacji bramkowych. Oczekuję w niedzielę wysokiego poziomu koncentracji. Bo jak Legii zostawiasz duże przestrzenie, zapomnisz jakich mają zawodników, to nie wywieziesz z Warszawy dobrego wyniku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Gość niedzielny - 27.11.2021 / 15:58, *.centertel.pl

Jutro opuszczamy Górnika i ruszamy po swoje

odpowiedz
e(L)o - 27.11.2021 / 11:28, *.vectranet.pl

nie musicie sie koncetrować... wygracie łatwo ze 2:0

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.11.2021 / 21:43, *.centertel.pl

Eko Taxi podpisało umowę z Legią. Kursy do Zegrza gratis...

odpowiedz
Ben - 26.11.2021 / 21:19, *.inetia.pl

Żyro strzeli Artusiowi trzy bramki i po zawodach. ;)

odpowiedz
filand - 26.11.2021 / 20:03, *.t-mobile.pl

Żeby wyjść że strefy spadkowej trzeba wygrać 5:0 z Jagiellonia..
Niezłe jaja..

odpowiedz
Sarcastico. - 26.11.2021 / 20:28, *.inetia.pl

@filand: Tym bym się nie przejmował. Niech oni zaczną po prostu wygrywać, żebyśmy do końca roku (5 kolejek) dobili chociaż, pożal się Boże do Płocka czy Mielca.

odpowiedz
Maniek - 26.11.2021 / 18:31, *.191.18

Panie Mamrot, z tego co widzimy co dzieł je się z Legią, chyba nie tylko ja mam wrażenie, że spokojnie może Pan wystawić skład rezerwowy, może mocno, rezerwowy.

odpowiedz
lob - 26.11.2021 / 18:44, *.chello.pl

@Maniek: 3-1 dla Legii na przełamanie...........

odpowiedz
Maniek - 26.11.2021 / 19:36, *.191.18

@lob: Takich spotkań było na przełamanie było wiele i jak do tej pory czarna dupa. Ile jeszcze możemy gdybać?

odpowiedz
Maniek - 26.11.2021 / 20:04, *.191.18

@Maniek: Może tym razem, ku...a, w końcu będzie inaczej (oby), ale.......

odpowiedz
januszek - 26.11.2021 / 16:49, *.chello.pl

jak bym przyjechal na luzie ... z recznikiem w bramce to i tak bedzie trojka albo czwrotka.... krolu Arturze wracaj do nas w te pedy

odpowiedz
Olomanolo - 26.11.2021 / 16:27, *.207.247

Wystarczy że wkłady wygrają z jagą a będzie święto na Ł3 i wszyscy będą bohaterami jakby Mistrza zdobyli

odpowiedz
Pawel207zyleta - 26.11.2021 / 20:03, *.kampinostelco.pl

@Olomanolo : Nie bedzie swieta, raczej smuteczek, ze nie walczymy o pierwszą ósemkę.

odpowiedz
Pawełek - 26.11.2021 / 15:04, *.netfala.pl

Coś tam mamrota po wschodniemu...

odpowiedz
Dariusz Pudel - 26.11.2021 / 14:20, *.179.176

Poszukuję tymczasowych trenerów w liczbie stu.Panie Mamrot jest Pan zainteresowany ?

odpowiedz
Legia Blisko Rekordu . - 26.11.2021 / 13:54, *.com.pl

Kibice Legii znani są z niezłych drwin . Driną Legii na czasie jest REKORD z 1936 roku

To już jest parodia co się z Legią dzieje . 17 Miejsce w jednej z najsilniejszych lig w Europie .

Pora dać wyraz co myślimy o 17 Miejscu i wyrównanym Rekordzie wszechczasów w Historii Legii .

odpowiedz
lucho_83 - 26.11.2021 / 13:40, *.81.66

Każdy już przyjeżdża jak po swoje. Nawet Stal Mielec wywozi 3 pkt...

odpowiedz
Biała Siła - 26.11.2021 / 13:38, *.t-mobile.pl

Brakowało tylko powiedzieć po zwycięstwo ?

odpowiedz
Dedi - 26.11.2021 / 13:28, *.plus.pl

Nie dziwota teraz każdy do Warszawy jedzie jak po swoję, piłkarze zrobili z Legii teraz zwykły klub, a nie Legendarną markę Polskiej piłki.... Oni nie wiedzą gdzie grają, kiedyś piłkarze rywali jadąc do Warszawy już przed stadionem trzęsli się na myśl z kim grają. A teraz tu każdy przyjeżdża nawet Stal po trzy pokoje punkty komedia.

odpowiedz