Sebastian Milewski - fot. legiasnookerschools.pl

Snooker

Wyniki legionistów w Polskiej Lidze Snookera

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend odbył się ostatni w tym sezonie turniej Polskiej Ligi Snookera, w której wzięli udział zawodnicy Legii. Sebastian Milewski wyszedł z grupy, poprawiając swojego życiowego brejka (58 punktów). W ćwierćfinale legionista, po dramatycznej końcówce przegrał 2-3, na czarnej bili w decydującej partii z Marcinem Kubalskim.

Stawką tego spotkania była gra w finale, po tym jak z zawodów wycofał się Marek Zubrzycki. Dodatkowo jeszcze duża różnica w punktach rankingowych, która dla obu zawodników może zadecydować o kwalifikacji bądź jej braku aż do trzech imprez: Finału Pucharu Polski, kolejnego sezonu TOP 16 oraz styczniowych mistrzostw Polski.

Do najlepszej ósemki dotarł dość niespodziewanie startujący z dziką kartą, 11-letni Hubert Micherdziński.

Wyniki legionistów:
Sebastian Milewski 3-0 Axel Wysoczański
Sebastian Milewski 3-0 Ewelina Piślewska
Sebastian Milewski 2-3 Grzegorz Hołysz
Sebastian Milewski 2-3 Marcin Kubalski

Hubert Micherdziński 3-1 Jacek Wrzos
Hubert Micherdziński 3-0 Maciej Krasuski
Hubert Micherdziński 0-3 Piotr Murat
Hubert Micherdziński 0-3 Rafał Jewtuch

Jakub Makowski 1-3 Felix Vidler
Jakub Makowski 2-3 Marcin Kubalski
Jakub Makowski 1-3 Marcin Bek

Axel Wysoczański 0-3 Sebastian Milewski
Axel Wysoczański 0-3 Grzegorz Hołysz
Axel Wysoczański 0-3 Ewelina PiślewskaREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.