fot. Woytek / Legionisci.com

Leicester 3-1 Legia

Cudu nie było

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia przegrała na wyjeździe z Leicester City 1-3, przez co spadła na ostatnie miejsce w tabeli grupy Ligi Europy. Anglicy byli zdecydowanymi faworytami czwartkowego spotkania, co udowodnili na murawie. Honorowe trafienie dla mistrzów Polski zdobył Filip Mladenović, który dobił strzał z rzutu karnego Mahira Emreliego.

Pierwsze minuty to ataki Leicester, który chciało szybko ustawić mecz pod swoje dyktando. Niewiele po pierwszym gwizdku sędziego z dystansu mocno strzelił James Maddison, ale Cezary Miszta mógł spokojnie odprowadzić piłkę wzrokiem. W 11. minucie Anglicy objęli już prowadzenie. Akcja środkiem pola jednego z gospodarzy, piłka za moment trafiła do Patsona Daki, który przestawił sobie Mateusza Wieteskę i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza mistrzów Polski. Anglicy spokojnie kontrolowali boiskowe wydarzenia, nie pozwalając przeciwnikom na zbliżenie się do pola karnego. Przewaga "Lisów" została udokumentowana po raz kolejny w 20. minucie. Maddison dostał podanie w polu karnym, gdzie zabawił się z czterema atakującymi go przeciwnikami, a po chwili posłał mocny strzał, z którym nie poradził sobie Miszta.

Kiedy wydawało się, że tego wieczoru legionistów nie spotka już nic dobrego, nadeszła 25. minuta. Wówczas lewą stroną przedarł się Yuri Ribeiro, a dośrodkowana przez niego piłka trafiła w rękę jednego z przeciwników. Sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na jedenasty metr. Do wykonania rzutu karnego podszedł Mahir Emreli, który przegrał pojedynek z Kasprem Schmeichelem, ale na szczęście dobitka Filipa Mladenovicia była już skuteczna. Podopieczni Brendana Rodgersa byli jednak cały czas stroną zdecydowanie przeważająca. Czasami można było odnieść wrażenie, że każdorazowe przyspieszenie przez nich akcji wiąże się z ogromnym zagrożeniem. Po nieco ponad dwóch kwadransach od startu meczu, Leicester ukąsiło po raz trzeci. Do piłki dośrodkowanej na rzutu rożnego najwyżej wyskoczył zupełnie niepilnowany Wilfred Ndidi i głową pokonał Misztę. Bramkarz Legii w tej sytuacji mógł również zachować się zdecydowanie lepiej. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie, chociaż Anglicy kilkukrotnie groźnie przedostali się w pole karne "Wojskowych".

Zaraz po zmianie stron groźna akcja ze strony Leicester. Szczęśliwie tym razem bardzo dobrze na linii zachował się Miszta. Przez kolejne minuty gracze gospodarzy wymieniali podania głównie na swojej połowie, spokojnie wyczekując okazji do kolejnego kontrataku. Legia grała jednak bardziej uważnie niż w pierwszej połowie, dlatego też nie oglądaliśmy żadnych dogodnych okazji bramkowych. W 67. minucie ponownie bardzo dobrą interwencją popisał się Miszta. Bramkarz Legii wygrał pojedynek z szarżującym Harveyem Barnesem, który chciał pokonać go strzałem między nogami. Trener Marek Gołębiewski starał się ratować wynik, dokonując zmian w składzie, jednak nie miało to na niego zbytniego przełożenia.

W 88. minucie z daleka mocno piłkę kopnął Barnes, jednak zabrakło mu precyzji. Na domiar złego w doliczonym czasie gry kontuzji nabawił się Ernest Muci, który najprawdopodobniej skręcił kostkę.

Liga Europy
5. kolejka
#LEILEG
30658
Leicester
25.11.2021
21:00
Leicester City FC
Legia Warszawa
Leicester City FC
3-1
Legia Warszawa
11' Daka
21' Maddison
33' Ndidi
(3-1)
Mladenović 26'
1 Kasper Schmeichel
27 Timothy Castagne
4 Çağlar Söyüncü
6 Jonny Evans
33 Luke Thomas
42 Boubakary Soumaré 62'
10 James Maddison 63'
25 Wilfred Ndidi
37 Ademola Lookman 85'
7 Harvey Barnes
29 Patson Daka 85'
12 Danny Ward
41 Jakub Stolarczyk
5 Ryan Bertrand
9 Jamie Vardy
11 Marc Albrighton 85'
14 Kelechi Iheanacho 85'
17 Ayoze Pérez 63'
18 Daniel Amartey
20 Hamza Choudhury
22 Kiernan Dewsbury-Hall 62'
23 Jannik Vestergaard
54 Wanya Marcal Madivadua
Cezary Miszta 31
Yuri Ribeiro 5
46' Mattias Johansson 6
Artur Jędrzejczyk 55
Mateusz Wieteska 4
71' Filip Mladenović 25
Ernest Muci 20
Bartosz Slisz 99
71' Andre Martins 8
78' Luquinhas 82
78' Mahir Emreli 11
Kacper Tobiasz 59
46' Mateusz Hołownia 3
78' Tomas Pekhart 9
71' Jurgen Celhaka 16
71' Kacper Skibicki 22
78' Szymon Włodarczyk 28
Lindsay Rose 29
Bartłomiej Ciepiela 92
Trener: Brendan Rodgers
Asystent trenera: Chris Davies
Kierownik drużyny: Jon Sanders
Lekarz: Ian Patchett
Masażyści: Simon Murphy, Gary Silk
Trener: Marek Gołębiewski
Asystent trenera: Inaki Astiz
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Sędziowie
Główny: Deniz Aytekin (Niemcy)
Asystent: Christian Dietz (Niemcy)
Asystent: Markus Sinn (Niemcy)
Techniczny: Martin Petersen (Niemcy)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (121)

+dodaj komentarz
AAA - 27.11.2021 / 10:08, *.chello.pl

Sousa ma powołać na mecze barażowe bramkarza świetnie grającego na przedpolu czyli Misztę,nigdy nie zmęczonego i genialnie wykonującego m..on rzuty rożne Skibickiego i mającego niesamowity potencjał ofensywny Slisza czyli ruscy już się boją a Szwedzi lub Czesi jeszcze o tym nie wiedzą że bać się muszą...

odpowiedz
gazza - 27.11.2021 / 08:47, *.inetia.pl

Dlaczego trener ciągle stawia na Misztę jak jest drugi lepszy bramkarz ??? Ktoś wie ???

odpowiedz
artic - 26.11.2021 / 22:32, *.55.149

Panie Miszta jesli nie ogladales meczu Wisła Krakow- Radomiak prosze obejrzec tam jest widac jak bramkarz
nawet mlody powinien grac na przedpolu i na linni i gra nogami i caloktrztałt chodzi o Majchrowicza bramkarza Radomiaka mozna kur..mozna.

odpowiedz
REKORD!UCZESTNIKÓW!PRZEMARSZU! - 26.11.2021 / 21:49, *.102.124

Tak! jak przed spotkaniem Legii! ze Stalą Mielec, tak i przed niedzielnym meczem z Jagiellonią, fani Legii ! organizują wspólny przemarsz na stadion !przy Łazienkowskiej!, tym razem wszyscy kibice zbierają się na Placu na Rozdrożu o godzinie 15:30!, czyli na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego.
!!!!!!!!W S Z Y S C Y! C A Ł A ! L E G I A! RAZEM!

odpowiedz
Legionista - 26.11.2021 / 21:43, *.101.211

Haha

Jak czytam te durne komentarze pseudo ekspertów to stwierdzam jednoznacznie, że nie wszyscy powinni mieć dostęp do internetu :)

Dajcie spokój Miszcie bo chłopak ma 20 lat i cała bramkarska kariera przed nim, od dopiero stawia swoje pierwsze kroki w poważnej piłce a pseudo eksperci oceniają go jakby grał co najmniej 10 lat w ekstraklasie hahhaha nie macie pojęcia o piłce, znacie się na tym tyle co żul spod sklepu czyli zero pojęcia :) Czarek nie przejmuj się tymi pijackim mordami i rudymi, pryszczatymi i innymi co siedzą i piszą głupoty jak Barbara Kurdej-Szatan,:) walcz i trenuj Czarek głowa do góry, nie poddawaj się :) a dla Ameb krótkie sprostowanie, to nie jest wina Czarka, że dostaję tyle szans na grę, pomimo kiepskich występów to fakt, bo to wina tylko i wyłącznie osób zarządzających, był Radek Cierzniak to się go pozbyli, a gość był pogodzony z rola rezerwowego i idealnie by się odnalazł w obecnej sytuacji no ale coś pan Kucharski dał popis, że zostawił Artura z 2 maolatami bez doświadczenia :) podkreślam to nie jest wina tych chłopaków tylko tam u góry, oni wkładają całe serce w swoją pracę i grają na tyle na ile pozwalają umiejętności w tym momencie, zostali wrzuceni do tonącej łajby na głębokim morzu i co on biedny chłopaczek ma robić, na tyle ile potrafi daje z siebie 100% i chwała mu za to.

Ja jak i inni normalni obiektywni kibice wiedzą o tym i podzielają opinie. Czarek powodzenia życzę :)

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 26.11.2021 / 22:09, *.tele2.se

@Legionista : swietny wpis i pelna zgoda!

odpowiedz
artic - 26.11.2021 / 22:53, *.55.149

@Legionista : Co do Cierzniaka to zgadzam sie w 100% co do Miszty to byl juz w (L) tez bramkarz i tez Cezary Osuch mial na nazwisko i tez mial 190cm
wzrostu a potem bląkal sie po czwartych ligach m.in.w Konstacinie Oborach grał oby Miszta nie podzielil jego losu bo ktos mu robi wielka krzywde na ta chwile wystawiajac go w pierwszej jedenestce .

odpowiedz
Rysio - 27.11.2021 / 09:58, *.knc.pl

@Legionista : Ok,a czy ktoś pamięta,co wyprawiał w bramce 19 letni wówczas Grzegorz Szamotulski??? Wspomnę choć pamiętny mecz z Panathinaikosem... Jak ktoś ma talent,to jest kotem:)

odpowiedz
Protest - 26.11.2021 / 19:10, *.plus.pl

Czas zaprotestować w najbliższym meczu . Chu.....że przyjeżdża ten śmieszny klubik z Podlasia . Wszyscy wychodzimy po 15 minutach meczu . Niech zawiśnie jeden stosowny transparent na żylecie . Bracia zróbmy to nim będzie za późno .

odpowiedz
Projekt new LEGIA WARSAW - 26.11.2021 / 21:43, *.102.124

@Protest : TO ZŁE CZASY ALE I DOBRE STRONY, JEDYNA ŻE TRZĘSIENIE ZIEMI JAK TOKYO,PAPSZUN PEWNIE LATEM, BO TERAZ W CZĘS MUSI BYĆ , WRACAĆ TRENOWAĆ NA Ł3! AKADEMIE ZOSTAWIĆ MŁODYM A NIE ZGREDOM....

odpowiedz
Deltatrek - 26.11.2021 / 15:59, *.centertel.pl

Jak tak sobie czytam to przychodzą mi na myśl 2 lokale
1. "Cuda Wianki" to jest w Powsinie całkiem niezła knajpa
2. "Cuda Niewidy" Genialnie marketingowa nazwa salonu masażu prowadzonego przez niewidomego gościa na Anielewicza. Polecam zarówno zawodnikom jak i np reszcie :)

odpowiedz
WŁODZIMIERZ - 26.11.2021 / 15:50, *.orange.pl

kolejna porażka jutro idę do kardiologa ile może wytrzymać serce!
to bardzo boli czy ten gość o wyglądzie Szopena w końcu zrozumie!
Panie Szopen czas na zmiany i nowego trenera który będzie pracował latami!
a piłkarzy wymienić na polskich którzy mają ambicje

odpowiedz
grzesiek - 26.11.2021 / 15:21, *.centertel.pl

Hmmm szkoda ze nie wylosowalismy tej druzyny z gibraltaru. Dostać wpier** od gibraltaru, tego jeszcze w naszej historii nie było :))))

odpowiedz
Pawlo - 26.11.2021 / 13:42, *.mm.pl

Do Bramkarza do Olemando to że Miszta trenuje to żadna łaska taki jego job i bierze za to dużą kasę i to że Miszta ma L w sercu to nie znaczy że jest poprostu beztalenciem i ma grać bo ma L w sercu buhahaaa robi babole i przegrywa nam mecze swoimi pustymi przelotami ,wypluwaniem piłki przed siebie pod nogi przeciwnika ,jest poprostu ręcznikiem w bramce !!! A trenować może ciężko nikt mu nie za brania ale do Legi poprostu się nie nadaje nie ten rozmiar kapelusza !!! W Legii po Arturze musi być bramkarz przez duże B a nie ręcznik M

odpowiedz
Pawel - 26.11.2021 / 18:07, *.mm.pl

@Pawlo:
Święte słowa

odpowiedz
slon61 - 26.11.2021 / 12:54, *.orange.pl

Zobaczylismy ,że nie każdy moze być nawet tymczasowym trenerem !

odpowiedz
dino - 26.11.2021 / 13:39, *.vtelecom.pl

@slon61:
Są trenerzy tymczasowi (Vuko, Michniewicz), tymczasowo-tymczasowi (Gołębiewski) i tymczasowo-tymczasowo-tymczasowi
A teraz niech prezes nawinie coś naiwniakom o optymalizacji i digitalizacji

odpowiedz
LewLegia - 26.11.2021 / 16:30, *.net.pl

@slon61: a tymczasowy prezes jakoś ciągle na stołku po takich blamażach.

odpowiedz
Do Bramkarza - 26.11.2021 / 12:40, *.t-mobile.pl

Czarek Miszta nie przejmuj się hejtem. To zakompleksione osoby piszą zielonego pojęcia nie mają jak wygląda przygotowanie do meczu, praca która wykonujesz ile poświęcenia wkładasz na treningu bladzi są w temacie. Jak czytam że porównują granie do pracy to żal czytać. Wylewają swoją frustrację na ciebie chłopaku!!! Trzymaj się i głowa do góry!!!

odpowiedz
Olomanolo - 26.11.2021 / 13:00, *.207.247

@Do Bramkarza : już kiedyś pisałem Czarek jesteś wielki tu nawet Arturek nic nie pomoże jak obrona dziurawa (zresztą on ma już wywalone na Legie ) pamiętaj trenuj trenuj i jeszcze raz trenuj Ty masz (L) w sercu a hejtu nie słuxhaj bo to sami znafcy

odpowiedz
Pawlo - 26.11.2021 / 11:08, *.mm.pl

Miszta ręcznik puste przeloty !!!! Czy nikt w tym klubie tego nie widzi że on się nie nadaje do takiego klubu jak Legia ???!!!

odpowiedz
grzesiek - 26.11.2021 / 10:53, *.centertel.pl

Panowie sami sobie jestesmy winni.
Widzac co sie wyprawia w klubie juz pare miesiecy temu powinna zostac zalozona internetowa zbiorka na odkupienie klubu z rąk wlasciciela. Zbiorka moze byc 5 letnia. 10 letnia. Ale w koncu dopielibysmy celu.

Stanowski chyba w duzo krptszym okresie czasu zebral 4 mln zl na Weszlo...

odpowiedz
Mączyński - 26.11.2021 / 11:55, *.plus.pl

@grzesiek: 4 mln to bedzie rocznie kosztował kontrakt Papszuna. A gdzie cała reszta?

odpowiedz
grzesiek - 26.11.2021 / 12:09, *.centertel.pl

@Mączyński: przez 5 czy 10 lat spokojnie bysmy uzbierali jak taki Stanowski w 90 minut uzbieral 4 mln

odpowiedz
grzeziek - 26.11.2021 / 12:33, *.centertel.pl

@grzesiek: dzisiejsze czasy to nie kiedyś że na 1000 flag czy też panoramę warszawy ciezko bylo uzbierac
Pamietam ze na ktorys final PP u NS zebrali chyba ponad 70 tys zl. Na prawde w ludziach sila. Trzeba zastanowic sie nad tym dobrze bo wydaje mi sie ze skoro na takie Fame MMA ludzie co kwartał wydają 30 zł i kupuja PPV i z uczesnikow warsaw shore robia milionerow. To czemu kibice Legii nie maja zrobic cos rownie szalonego. Oprocz samej zbiorki mozna przekazać przeciez jakieś zabytkowe pamiatki kibicowskie na licytacje.
A WOŚP na jakiej zasadzie działa? Na dobrej organizscji !!!

odpowiedz
Teodor - 26.11.2021 / 20:48, *.chello.pl

@grzeziek: Fantastyka piętro wyżej!!! Zmień temat i nie odlatuj.

odpowiedz
Łuki - 26.11.2021 / 10:17, *.tpnet.pl

Tak w skrócie to nie potrzeba cudu żeby wygrać z Leicester. Potrzeba umiejętności i zapier....... na boisku. Przykład to dwie wygrane Spartaka z Napoli. Nas dzieliła przepaść. Najgorsza rzecz jest taka że zaczynając oglądać mecz Legii obojętnie już z kim zastanawiam się tylko w której min stracą gola a potem drugiego itd. A jeszcze gorsze jest to że człowiek już się do tego przyzwyczaił.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 26.11.2021 / 10:09, *.tele2.se

... bo kiedy ja mowilem ze Michnik to dööpa a nie trener to nagle znalazlo sie mnostwo ”znafcöf” i innych hokeistow, i tak chetnie po mnie jechali. A dzisiaj co? W sumie od miesiaca, co?
Kiedy juz 3 lata temu mowilem ze Legia idzie w kibel i zakonczy sie tak jak to sie teraz konczy, to jechali po mnie jak po golej suce. A dzisiaj co?
Dzisiaj powtarzacie dokladnie to samo.
Bo wam sie wydawalo ze ja psiocze na Legie, ze bluzgam.
A ja po prostu widzialem rzeczy jakie sa, bez rozowego pryzmatu, bo o zyciu i ludziach cos wiem. O sporcie, sportowcach i trenerach tez.
Echhh wy wszyscy znafcy....

odpowiedz
grzesiek - 26.11.2021 / 11:02, *.centertel.pl

@Krzeszczu 2.0: oj tak brachu pamietam. W kluczowych kwestiach zawsze sie wypowiadamy i mielismy racje ze opaślak narobi zamieszania. Teraz pewnie siedzi w poznaniu i pije whisky z piotrem reissem i spolka i sie nabijaja podczas ogladania meczow ekstraklapy

odpowiedz
Urs 72 - 26.11.2021 / 12:20, *.247.131

@grzesiek: od 2016 jesteśmy w czarnej dupie i powoli będziemy w garacej dupie na dnie , pozdro

odpowiedz
Jerz z Potoku - 26.11.2021 / 20:04, *.chello.pl

@Krzeszczu 2.0: szanowny Kolego, źródłem wszelakich nieszczęść Legii od pięciu lat jest jej właściciel i prezes w jednym. Kto tego nie rozumie, to bije przysłowiową pianę na naszym portalu.
Tak się składa, że trener Czesław był najskuteczniejszym legijnym szkoleniowcem w dobie rządów miodowego. Niejako "w podzięce" za awans do fazy gr. LE część kibiców - w tym również Ty - obarczacie go winą za całe obecne legijne zło. Koledzy, gdzie tu logika i obiektywizm?
Ps.: sądzę, że "prezes dekady" po raz wtóry jest rad, że część środowiska kibicowskiego nie jego wskazuje jako winnego tej sportowo - organizacyjnej patologii tylko kolejnego podwładnego...
Serdeczności

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 26.11.2021 / 20:11, *.centertel.pl

@Krzeszczu 2.0: Ja wiedziałem, że rządy Modka się dobrze nie mogą skończyć, ale obecna sytuacja, to jest jakiś żart. Żeby klub z takimi przychodami był w sterfie spadkowej, to naprawdę fachowiec musi siedzieć za sterami.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 26.11.2021 / 21:52, *.tele2.se

@Jerz z Potoku: szanowny kolego, to ze Michnik byl najskuteczniejszym trenerem za czasow rozczochranca nie oznacza automatycznie ze byl dobrym trenerem. I to wcale nie to samo. Wyniki w lidze, miejsce w tabeli, tudziez same decyzje (i e wiecznie wolne i wymowki) dotyczace druzyny i jak jest prowadzona, sa dobitnym dowodem jego kunsztu trenerskiego.
Natomiast pelna zgoda co do rozczochranca. Tak dlugo jak ten pozorant bedzie prowadzil klub tak dlugo Legia bedzie staczala sie coraz glebiej w dziure. Tylko ze na dzis tego czasu coraz mniej. A ja sie szczerze boje myslac kto ten wyscig ”wygra”...

@vadisodjidjiaofoe: pelna zgoda.

odpowiedz
Darek - 26.11.2021 / 09:56, *.chello.pl

Odniosę się do samego tytułu.
Bramkarza nie mamy to cudu nie było.Miszta to ma problemy ze wzrokiem?Wyskakuje do piłki i miją się z nią po raz kolejny.Czy on naprawdę nie widzi piłki?
Obrona też do dupy.
W drużynie jest taki syf,że nawet karnego nie potrafią strzelić.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.11.2021 / 10:08, *.aster.pl

@Darek : Już kiedyś pisałem, że po złamaniu nosa i urazie, powinien być dokładnie przebadany neurologicznie i okulistycznie. Moim zdaniem, on zbyt późno reaguje i może mieć to związek z nieprawidłowym widzeniem i złą oceną odległości.

odpowiedz
grzesiek - 26.11.2021 / 10:56, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: ahahahahaha

odpowiedz
eLka - 26.11.2021 / 09:32, *.mm.pl

Zabawne jest to, że wystarczy za dwa tygodnie wygrać ze Spartakiem i znowu będzie miętowo.

odpowiedz
pol - 26.11.2021 / 09:05, *.chello.pl

Te niedojdy sprowadzone za darmo nawet nie potrafią strzelic bramki z karnego

odpowiedz
Tak - 26.11.2021 / 08:51, *.centertel.pl

Już to widzę i się wstydzę Legia będzie w pierwszej lidze. Ci piłkarze nic nie grają tylko w każdy wieczór chlają. Sporo kasy zarabiają na boisku du.. dają. Bez serca reprezentują klub nasz śmiejąc się nam prosto w twarz.

odpowiedz
Zbieg - 26.11.2021 / 08:20, *.centertel.pl

Cudu nie było ale kary będą....

odpowiedz
tekken (L) - 26.11.2021 / 08:13, *.230.80

Nie możemy grac 3 w obronie z tymi piłkarzami. Mladen i Johanson to nie są obrońcy (oni lepiej atakują). Póki trenerzy tego nie zrozumieją to będzie lipa.

odpowiedz
Wilk - 26.11.2021 / 08:01, *.plus.pl

No cóż trzeba było chociaż walczyć o jednobramkową porażkę (1:2, 2:3), co nie było wcale tak odległe patrząc z perspektywy meczu. Wtedy w ostatniej kolejce przy remisie Napoli-Leicester (konieczny dla Lisów do awansu) i przypadkowym 1:0 Legii ze Spartakiem byłoby pierwsze miejsce i od razu 1/8 LE. A tak wyjście z drugiego (jedyna opcja awansu teraz) trafia się rundę niżej w 1/16 na którąś ekipę z 3 miejsca Ligi Mistrzów (Barcelona jak nie wygra w Monachium, AC Milan jak nie wygra z Liverpoolem albo … Sherrif itd). Choć to i tak pewnie marzenia ściętej głowy. Ale dopóki piłka w grze wiara to podstawa - do boju zatem, jeszcze wszystko jest w naszych rękach a raczej nogach i … głowach :-) Tylko (L)!

odpowiedz
grzesiek - 26.11.2021 / 08:12, *.centertel.pl

@Wilk: o czym ty mowisz, nigdy nie widzialem bardziej wystraszonych pilkarzy w koszulkach z (L) na piersi. Oni sami zaczynają się bać spadku z ekstraklasy. Po kolejnych porazkach nawet leki uspokajajace im nie pomoga. A spartak nas ogra i wyjdzie z 1 miejsca.

odpowiedz
4EVER(L) - 26.11.2021 / 07:57, *.plus.pl

A Chopin ognisko gasi benzyną....

odpowiedz
BartB3 - 26.11.2021 / 07:54, *.190.233

Widać już było przed meczem w tunelu, że są obsrani jak pielucha niemowlaka.
Mowa ciała juniora, kiedy przyjeżdżają duże chłopy z drużyny przeciwnej i przed wejściem na boisko wiesz, że nawet nie pierdniesz...
Nasi grzecznie wężykiem, czekają na wyjście na boisku, zero kontaktu ze sobą, w ogóle bez mobilizacji, spiny i jakiegokolwiek ducha zespołu.
Leicester obok , rozluźniony, śmiechy, rozrzuceni po tunelu, rozmawiają, spacerują, dogrzewają się...
Nasi jak na ścięcie patrzą wzrokiem na przeciwnika i widać strach - szczególnie Miszta zerkał na Schmeichela - zobaczcie sami screen, ale najlepiej oddałby filmik sprzed wyjścia na boisko... https://ibb.co/YRL8pgK

odpowiedz
Heh - 26.11.2021 / 08:01, *.smgr.pl

@BartB3:

Dzięki za screen. O tym samym pomyślałem. Tej drużyny już nie ma.

odpowiedz
Kibolek - 26.11.2021 / 07:49, *.telefonica.de

Pycha kroczy przed upadkiem. MIODUSKI OSZUŚCIE GOŁODUPCU WON Z LEGII

odpowiedz
Kibolek - 26.11.2021 / 07:33, *.telefonica.de

Cudu nie było, cudu za oszusta nie będzie. MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
Dokąd zmierzasz Legio? - 26.11.2021 / 07:31, *.176.45

Jestem kibicem Legii z Małopolski, to mój pierwszy komentarz. Kibicuję Legii od 1993-4 roku. Nigdy nie widziałem tak słabej drużyny, o ile to coś można nazwać drużyną. Nigdy też nie zrozumiem kibiców, którzy w kółko śpiewają "nie poddawaj się"... Może mam już swoje lata, śpiewało się nie jedną przyśpiewkę, ale uważam, że to jedna z najgorszych piosenek. Pół meczu śpiewać jedną przyśpiewkę, tym bardziej, że 90% kopaczy nie rozumie tego. Tak samo nie rozumiem, dlaczego nie ma transparentów po angielsku na temat postawy kopaczy, tylko polskie "wypier...". Przecież 90% z nich nie rozumie, a nawet jak tak, to pochodzą po boisku z minutę ze spuszczoną głową, a potem na balety...
Może ktoś z Warszawy wyjaśni, jakim cudem jeszcze nie ma bojkotu tego czegoś, co hańbi Legię? Za czasów ITI się dało, obecnie nie wiem co jest powodem. Ktoś w łapę bierze? Jakieś układy?
Przecież kibice to ostoja klubu. Właściciel będzie się zmieniał, kopacze co chwilę inni, ale to kibice są cały czas. Nie pochwalam żadnej przemocy, ale bojkot meczów jak najbardziej.
Pozdrawiam wszystkich kibiców Legii!

odpowiedz
Olomanolo - 26.11.2021 / 08:17, *.207.247

@Dokąd zmierzasz Legio?: bo kiedyś na Żylecie byli prawdziwi kibice którzy potrafili rozmawiać z piłkarzami -- a teraz to są ludzie którzy robią tylko groźne miny i zakładają groźne koszulki w przerwie idą po hot- dogi i rozwodnione piwo mówiąc że wszystko jest oki. -- chyba trochę pomogłem

odpowiedz
Borysek - 26.11.2021 / 08:52, *.inetia.pl

@Pusia: moze masz racje .... nie mozna tego inaczej zinterpretować ...

odpowiedz
LewLegia - 26.11.2021 / 16:37, *.net.pl

@Dokąd zmierzasz Legio?: Dokładnie jak nie wiesz o co chodzi to..... itd.
Zobacz akcję jakie banery przed jagą wieszają na kładkach to dokładnie to samo co ta przygłupia piosenka, albo nie przygłupia dla tych co śpiewają.

odpowiedz
Zbig - 26.11.2021 / 07:27, *.166.58

Boruc daje bardzo dużo na bramce. Zastępcy dostali szanse i to jeszcze nie jest ich czas. Wolę żeby Legia nie grała w Konfederacji bo tutaj już na lidze i Pucharze Polski trzeba grać.

odpowiedz
gazza - 26.11.2021 / 06:49, *.inetia.pl

Jak oni mieli wygrać skoro nawet karnego strzelić nie potrafią !!!
Ludzie to jest tragedia !!!
Cała obrona to sito...mega dno

odpowiedz
kolega - 26.11.2021 / 06:47, *.inetia.pl

Obrona sprzedazła mecz albo specjalnie przegrała...
Przeanalizujcie wszsytkie gole i co robi obrona...To nie jest błąd w obronie a celowe zagrania albo celowe "stanie" na boisku...Prokurator miałby prostą robotę...
Cała obrona do zwolnienia !!! Wszyscy bez wyjątku - jędrzejczyk i spółka...

odpowiedz
ksieciunio - 26.11.2021 / 06:44, *.chello.pl

Wieteska, co ty tu robisz anty kopaczu?????????? żenada, najpierw obcinka bez konsekwencji, potem udział w 2 bramach dla Leic:) idź grać w wieczystej, choc myslę że na nich jesteś za cienki patałachu.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.11.2021 / 06:43, *.aster.pl

Pierwsza bramka dla Leicester, padła po akcji z lewej strony, gdzie Maddison przedryblował całą lewą obronę, wędrując po na pola karnego; podanie do Daki, to finał - tu Wieteska nie mógł wiele zrobić. Druga bramka - Jędrzejczyk ze Sliszem ograni jak juniorzy, a z tyłu bierny obserwator Mladen; spóźniony Miszta. Trzecia Bramka - ogromny błąd Miszty.
Gramy archaiczny futbol, bez klepek i przyspieszenia, piłkarze nie wychodzą na pozycję, grają nonszalancko (puszczanie piłki, zamiast klepy lub przyjęcia), brak pomysłu na rozegranie. Tak będzie wyglądał każdy mecz, z ekipą która gra w piłkę. My, niestety nie gramy.

odpowiedz
Krzysztof - 26.11.2021 / 06:05, *.centertel.pl

Moja nadzieja na dobrą grę Legii jest ciągle nokautowana na ringu życia.
Po nocy przychodzi dzień,ale dlaczego do cholery ta noc jest taka długa?
Potrzeba przerwy zimowej na czystki w L.

odpowiedz
Won Jędzna Pało z Legii - 26.11.2021 / 03:54, *.inetia.pl

Która zawiniłaś przy dwóch bramkach... WON!

odpowiedz
Gosc - 26.11.2021 / 01:46, *.comcast.net

Legia juz niedlugo zacznie punktowac w lidze. Do bramki wraca Boruc a to oznacza o jeden dwa gola stracone mniej na mecz. Do obrony wroci Nawrocki, co uspokoi gre w obronie i ja uporzdkuje. Nie wiem kiedy wraca Kapuska, wzmocnienie pomocy. Nie wiem po co Legia sprzedala Jurnowicza, dokladne dosrodkowania i lepszy atak. Za dwa tygonie z Spartakiem, pewnie bedzie nastepna wsypa, ale cos sie zmienia na lepsze.

odpowiedz
Kibolek - 26.11.2021 / 07:46, *.telefonica.de

@Gosc: wystarczyło przedłużyć kontrakt z VESOVICIEM nie potrzebowalibysmy johansson paralityka, to samo z Wszolkiem nie potrzebny był by albański SABOTAŻYSTA kastrati za 1.2 mln€ . MIODUSKI TWÓJ KONIEC JEST BLISKI . MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
Kucik - 26.11.2021 / 01:11, *.02.net

Przestańcie narzekać ja to na ten przyklad juz sie przyzwyczailem do tych przegranych i tak juz strasznie nie boli jak to bylo dotychczas

odpowiedz
Dyz - 26.11.2021 / 00:54, *.orange.pl

Cudu nie było, bo być nie mogło, natomiast ja o czym innym. Jak dla mnie ten mecz pokazał, ze pomimo, iż jest dobrym piłkarzem i jako jeden z nielicznych cokolwiek pokazuje, nie pasuje do naszego stylu Josue - u nas gra do przodu musi być ,,szybka” - odbiór i dzida do przodu bez żadnego spowalniania. W taki sposób dzisiaj robiliśmy szanse. A z Josue jest spowalnianie, orze ktore musimy grać pozycyjnym, czego nie potrafimy i z małymi wyjątkami nigdy nie potrafiliśmy za bardzo, jak zreszta wszystkie inne polskie drużyny.

odpowiedz
Mączyński - 26.11.2021 / 05:34, *.plus.pl

@Dyz: Bo do ataku pozycyjnego trzeba mieć dobrą technikę, umieć celnie wymienić kilka podań z pierwszej piłki i umieć celnie dośrodkowywać. Bez tego to ataki pozycyjne Legii wyglądają siermiężnie i ślamazarnie a do tego są przewidywalne.

odpowiedz
Dyz - 26.11.2021 / 10:20, *.centertel.pl

@Mączyński: No właśnie, ta umiejetność gry z 1 piłki to jest klucz. Nie wiem czy naprawdę zaordynowanie cyklicznej gry w dziadka to jest coś co przerasta warsztatowo wszystkich naszych trenerów od lat.

odpowiedz
ABC - 26.11.2021 / 00:21, *.centertel.pl

Boruc kupuj Legie niema na co czekać

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 26.11.2021 / 00:16, *.centertel.pl

To samo było z Widzewem i Wisła tyle że Wisła nie spadła czeka nas to samo
To może potrwać kilka lat zanim wrócimy na szczyt
Taka jest niestety prawda

odpowiedz
zaba285 - 25.11.2021 / 23:48, *.grupaping.pl

Emreli zamiast wracać za straconą piłką pokazuje dziwne pretensje a później człapie. Wieteska super kryje Dakę i mamy 1:0.
2 bramka, Wieteska ustawia się jak pachołek, zamiast doskoczyć wślizgiem do strzelca, to samo co w Neapolu na 3:0...
Miszta na 3:0 no cóż...
1,5 bramki Wietestki jak dla mnie, standard. niech wraca do Górnika...

odpowiedz
Edmund - 26.11.2021 / 00:25, *.tpnet.pl

@zaba285: ''wraca''? Przecież on jest stąd .

odpowiedz
Mączyński - 26.11.2021 / 05:38, *.plus.pl

@zaba285: Wieteska to aktualnie najlepszy i najbardziej wartościowy gracz Legii. Jeden z niewielu, którzy przejmują się obecną sytuacją, a nie myślami są na baletach u IKEI. Uwierz, że bez niego może być jeszcze gorzej.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.11.2021 / 07:38, *.aster.pl

@zaba285: Chłopie, gdzie ty widzisz błąd Wieteski przy drugiej bramce? Jędza, Slisz, obojętny Mladen i niemrawy Miszta - to oni zawinili. Wietes mógł brać strzał na siebie - i to próbował. Przy pierwszej, wykończenie Daki - to finał. Obejrzyj całą akcję.

odpowiedz
Avatar - 26.11.2021 / 08:33, *.vectranet.pl

@Mączyński: No to kolego doje...łeś dowcip roku! Najgorszy obrońca od 1936 .

odpowiedz
zaba285 - 26.11.2021 / 08:35, *.grupaping.pl

@Po(L)ubiony: tak, wiem że przy 1 trochę przypadku było, ale on go krył i dał się wyprzedzić, przez co nie mógł zablokować strzału.
co do drugiej - obejrzałem ostatnio fragmenty meczu City-Psg. obrońcy w tym meczu w takiej sytuacji robili wślizgi i często blokowali strzał, a nie stali jak pachołki symulujące człowieka przy rzucie wolnym... byłaby szansa żeby jeszcze coś zrobić, ale Wieteska został nauczony, że ma robić z siebie takiego pachołka i dla mnie to jest pośrednio jego wina. zobacz bramkę Napoli na 3:0 w Neapolu, to samo.

odpowiedz
nerwosol - 25.11.2021 / 23:40, *.160.198

Skład Legii :Luquinhas, Zorro, osiem ogórków i seler naciowy w bramce. Takim składem wygrać się nie da. Dobranoc, dobranoc ****ne pchły na noc. I ch()j z tym wszystkim.

odpowiedz
Michał - 25.11.2021 / 23:35, *.plus.pl

No to teraz z 3 dni wolnego się należy za taką harówkę. A przepraszam przecież my za 3 dni gramy z Irkiem Mamrotem i jego bandą. No i strach się bać co to będzie. Uciekajmy do domu.... Jagiellonia przyjeżdża hihi. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
olo - 25.11.2021 / 23:28, *.157.37

Cud??? Cudów nie ma. Nie ma zespołu, nie będzie zwycięstw. Ze Spartakiem będzie to samo

odpowiedz
Lukas - 25.11.2021 / 23:26, *.chello.pl

Zero niespodzianek. Teraz skupić sie na niedzieli i zdobyć 3ptk.

odpowiedz
Kaczynski - 25.11.2021 / 23:29, *.vectranet.pl

@Lukas: Dobry dowcip :D

odpowiedz
Wyrozumiali Angole dla Legii - 25.11.2021 / 23:26, *.com.pl

Legia powinna podziękować Angolom , że zagrali drugim garniturem i nie na 100 % . Co by pomyśleć jakby zagrali pierwszą 11 i potraktowali mecz z Legią jak mecz w Premier League . Pewnie byłby to jeden z najwyższych wyników w dziejach Europejskich Rozgrywek . Ostatnio udaje Legii podbijać Rekordy .

odpowiedz
Singspiel - 26.11.2021 / 09:57, *.plus.pl

@Wyrozumiali Angole dla Legii : za co dziękować? Pierwszy skład wybiegal sie w lidze z Chelsea. Dlatego dostali wolne

odpowiedz
Wtf - 25.11.2021 / 23:21, *.as13285.net

Jak oni chcieli wygrać? Na stojąco?
Nikt mi nie wmówi że akurat temu jest winny trener.
Co któreś zagranie tylko rozkładane ręce masakra jakaś.

odpowiedz
Pan - 25.11.2021 / 23:20, *.media.pl

Wg mnie cud był. Tylko 3 bramki w plecy do tego jedna strzelona. W Lidze Mistrzów taki wynik byłby marzeniem a nie jakieś kompromitacje w stylu 0-6, 4-8, 1-5... Niestety teraz w lidze czeka nas powtórka tego wyniku i to już będzie upokarzające. Najbardziej żal tego że piłkarzy mamy niezłych poza tą sierotką w bramce. Zawsze było odwrotnie

odpowiedz
POZWOLE SOBIE NA POWTÓRKE KOMENTARZA, TOP 1! - 25.11.2021 / 23:19, *.120.19

Przed meczem Pudel mówi, że chce Papszuna. To jak trener Gołębiewski ma się czuć? Co czują piłkarze? Że są chwilowo w jakimś "projekcie tymczasowym"? To są jaja co się dzieje. Tak jak ktoś powiedział, Legia wpadła w ruchome piaski i im bardziej się miota, tym bardziej się w nich zagrzebuje.

odpowiedz
Kolo - 25.11.2021 / 23:18, *.t-mobile.pl

Ktoś liczy te porażki? Która to porażka z rzędu? Ci "piłkarze", szczególnie z formacji obronnej są wszyscy do wymiany. Oni nigdy nie będą dobrzy w tym co robią, za dużo braków. Żaden trener ich tego nie nauczy bo kuleją tam podstawy. Brakuje też bramkarza, bo ani Boruc, ani Miszta ani Tobiasz się nie nadają.

odpowiedz
Mar... - 25.11.2021 / 23:17, *.tpnet.pl

Wszystko w plecy ,kiedy nadejdą tłuste dni..

odpowiedz
Dedi - 25.11.2021 / 23:17, *.plus.pl

Jędza trzecia żółta i nie zagra ze Spartakiem brawo..

odpowiedz
Stary Kibic z Żylety - 25.11.2021 / 23:15, *.orange.pl

Kupił Miodek sobie bolid formuły 1 i myślał że umie nim jeździć ;-(
Chłopie zadufany zatrudnij Prezesa przez duże P i będzie ok :)

odpowiedz
Atmosferić - 25.11.2021 / 23:15, *.orange.pl

Miszta, Jędza i Wieteska - 3 klauny które po tym meczu powinny mieć rozwiązane kontrakty.

odpowiedz
Mączyński - 25.11.2021 / 23:15, *.plus.pl

Przed meczem Pudel mówi, że chce Papszuna. To jak trener Gołębiewski ma się czuć? Co czują piłkarze? Że są chwilowo w jakimś "projekcie tymczasowym"? To są jaja co się dzieje. Tak jak ktoś powiedział, Legia wpadła w ruchome piaski i im bardziej się miota, tym bardziej się w nich zagrzebuje.

odpowiedz
Atmosferić - 25.11.2021 / 23:14, *.orange.pl

Do pokonania Leicester nie potrzeba "cudu" - potrzeba 11 mężczyzn. Legia nie ma ani jednego.

odpowiedz
Astor - 25.11.2021 / 23:12, *.206.86

Trzecia bramka wyblok na Wietesce, wyraźnie dostał łokciem w kratań i nie był zdolny do interwencji w czasie dośrodkowania, nie wiem co na tym VARze robą, chyba musiałby się przwrócić, żeby to dostrzegli, poza tym defensywa wykartkowana na Spartak, a zatem szykuje się pożegnanie z Europą i wiele wskazuje na to, że na dłuższy czas.

odpowiedz
Dedi - 25.11.2021 / 23:19, *.plus.pl

@Astor: Jak cała? Jędza chyba tylko nie zagra

odpowiedz
Astor - 25.11.2021 / 23:23, *.206.86

@Dedi: Faktycznie, zgadza się, Wieteska i Mladenović mieli po jednej kartce, zwracam honor, sorry my bad.

odpowiedz
Dedi - 25.11.2021 / 23:31, *.plus.pl

@Astor: Będzie Boruc dyrygował już w bramce... i Nawrocki więc jakoś to się zastąpi Jędze

odpowiedz
powiś(L)e - 25.11.2021 / 23:10, *.160.123

Pudelkowy Cricoland "nie zwalnia tempa" i bawi się dalej.

odpowiedz
AdamJ - 25.11.2021 / 23:09, *.chello.pl

Czarek!!! Miszta!!!
Czarek!!! Miszta!!!
Czarek!!! Miszta!!!
Czarek!!! Miszta!!!
...
zjedź do zajezdni, Czarku...

odpowiedz
Ja1916 - 25.11.2021 / 23:13, *.vectranet.pl

@AdamJ: to raczej nie jego wina że gra w 1 zespole. Pierwszy bramkarz ma kontuzję, drugiego nie mamy, więc gra niegotowy nastolatek. To prezio z dyrkiem zbudowali tak skład i takie zaplecze. Gratulacje się należą im.

odpowiedz
AdamJ - 25.11.2021 / 23:39, *.chello.pl

@Ja1916: Ale przecież mamy - Tobiasza, który w nielicznych meczach, na które został wpuszczony, prezentował się lepiej od Miszty.
Natomiast za obecną degrengoladę odpowiada Michniewicz, który:
- zniszczył sztab szkoleniowy pozostawiony przez Vukovicia
- zawalił okres przygotowawczy
- wykazał się nielojalnością wobec klubu i piłkarzy gardłowaniem w ściekowych mediach
- udowodnił brak umiejętności zarządzania drużyną
Mioduski, Kucharski i Zahorski ponoszą odpowiedzialność pośrednią, gdyż to oni zastąpili Vukovicia Michniewiczem. Gdyby Vuko dostał szansę w zeszłym sezonie, mistrzostwo byłoby nasze tak czy inaczej, a obecnej żenady by nie było, jestem pewien.

odpowiedz
AAA - 25.11.2021 / 23:08, *.chello.pl

Skibicki ostatni rożny stadiony świata,Miszta znów pusty przelot.
Ten wielbiciel kóz nie wiele lepiej.

odpowiedz
DUMA ROZPIERA - 25.11.2021 / 23:08, *.com.pl

WSZYSCY NA JAGIELONIĘ !!! Trzeba Naszym Gwiazdom podziękować za 17 Miejsce w Tabeli jednej z najsilniejszych lig w Europie .

odpowiedz
Plaskacz - 25.11.2021 / 23:05, *.net.pl

Cudu nie było? Nic nie było.

odpowiedz
K(L)AKIER - 25.11.2021 / 23:04, *.inetia.pl

Dobranoc, ja tu może już zgasze światło.

odpowiedz
lucho_83 - 25.11.2021 / 23:04, *.chello.pl

Od wrześniowego zwycięstwa nad Leicester Legia rozegrała 10 meczy, 9 przegrała. Wygraliśmy tylko w Pucharze Polski. Nie widzę żadnych perspektyw na poprawę w tym roku...

odpowiedz
Gimbi - 25.11.2021 / 23:15, *.play-internet.pl

@lucho_83: Ja widzę perspektywę na poprawę Twojego posługiwania się językiem polskim. Dzięki jednemu z tutejszych komentujących (dziękuję !) zapamiętałem do końca życia: "meczy to koza". Zatem " [...] Legia rozegrała 10 meczów [...] ". Z legijnym pozdrowieniem, bez spiny :-)

odpowiedz
Wronkie - 25.11.2021 / 23:04, *.play-internet.pl

Zawsze broniłem drużyny nie jestem kibicem sukcesu, zawsze staram się być optymistą, ale po obecnej serii już nie potrafię. Chciałbym więc zaproponować nowy odświeżony tekst Czarnej eLki:
Czarna eLka w kółeczku się mieni, to jest Legii święty znak, jej zawodnicy są wciąż zwyciężani śmieje się z nich cały świat. Śmieją się nich kibice angielscy, śmieją się z nich także holenderscy, śmieją się z nich kibice Górnika, śmieje się z nich cała polska liga! Śmieje się z nich policja angielska, śmieje się nich także holenderska, śmieją się z nas kibice Górnika, śmieje się z nas cały świat!!

odpowiedz
kalosz - 25.11.2021 / 23:03, *.mm.pl

mimo 3 bramek to i tak 1 polowa o wiele lepsza niz 2 ...szkoda ze miszta zaspal przy rogu jak bramke stracilismy :( leicester nie bylo by tak pewne zwyciestwa... trzeba wygrac ze sprtakiem...

odpowiedz
Pawełek - 25.11.2021 / 23:03, *.vectranet.pl

Nic nadzwyczjnego Legia nie pokazała. Grali słabo i przegrali.

odpowiedz
Dickson Czoto Czarne Złoto - 25.11.2021 / 22:59, *.206.140

Proste i podstawowe pytanie - kiedy na taczce Miodulski zostanie wywieziony przez decyzyjnych?!!? Czy nadal ta degrengolada będzie akceptowana?

odpowiedz
leon - 25.11.2021 / 22:59, *.tpnet.pl

Jendrzejczyk znów kartka zółta żeby nie grać w najważniejszym meczu ze Spartakiem takiego kapitana trzeba wy....ć z klubu na zbity pysk .

odpowiedz
Stefan - 25.11.2021 / 23:16, *.inetia.pl

@leon: Jędrzejczyk głąbie.

odpowiedz
mietowy - 25.11.2021 / 22:57, *.aster.pl

ciezkie nogi ciezka glowa mowiac szczerze to jest dramat ale wlasnie tak wyglada pazernosc na talary ktos zbil niezla kaske za takie cos wszystko zostalo sprzedane i dziwie sie ze my Legionisci przychodzimy i jeszcze wierzymy ze cos sie zmieni dzis juz wiadomo ze cudu juz nie bedzie to nauczka dla innych ze pazernosc nie poplaca WY My fani Legia teraz za to placimy

odpowiedz
dino - 25.11.2021 / 22:57, *.vtelecom.pl

Tyle co nam Leicester miejsca zostawiało, aż wstyd, no cóż, Mioduski zostawił nas z Gołębiewskim, nasprowadzął Czesławowi szrotu bez konsultacji z nim i na niego teraz próbuje zwalać

odpowiedz
Lawok - 25.11.2021 / 22:57, *.plus.pl

Nie potrafię zrozumieć, jak MISTRZ Polski potrafił przegrać z dwunastym zespołem Premier League. Z piątym zespołem ubiegłego sezonu tej śmiesznej ligi, który nawet nie był w stanie grać o Ligę Mistrzów, w przeciwieństwie do nas. Były momenty, bardzo podobała mi się dwójkowa akcja w rzucie karnym, czyli gol dla nas, ale to jest jakaś kpina. I teraz ten Papszun. O Jezu, jak tak można. Panie Mioduski, wierzę w Pana, ale musi Pan przestać myśleć o Panu Marku, bo Pan Pana Marka już ma. Tylko Gołębiewski. Dać mu więcej czasu. I wierzyć. Wierzyć. Wierzyć.

odpowiedz
Pawel - 25.11.2021 / 22:57, *.mm.pl

Ostatni rożny pały skibickiego było podsumowaniem tego meczu.

odpowiedz
filand - 25.11.2021 / 22:55, *.t-mobile.pl

Dopóki Prezesem Legia Warszawa jest Pan Pudel vel Loczek moja nogą na Ł3 nie stanie.
Dziękuję. Dobranoc.

odpowiedz
Misza_Praga - 25.11.2021 / 23:04, *.plus.pl

@filand: to SPIE.......ALAJ NA k6 !!!

odpowiedz
Passa Legii trwa w najlepsze - 25.11.2021 / 22:55, *.com.pl

Anglicy Rezerwami sobie ot tak zagrali z nami , bez żadnej napiny nas oklepali . Passa Legii podtrzymana

odpowiedz
Jared - 25.11.2021 / 22:55, *.klikom.net

Panie trenerze liczę na odrobinę profesjonalizmu z Pana strony i podanie się do dymisji. Jeszcze dużo nauki przed Panem w III lidze bo Legia to nie ten poziom dla Pana....

odpowiedz