Szermierka

Odległe miejsce Brzozowskiego w PŚ w Bernie

Bodziach, źródło: InStat / Ekstraklasa

Szpadzista Legii Warszawa, Seweryn Brzozowski startował w zawodach Pucharu Świata w Bernie. Legionista w konkursie indywidualnym zajął odległe, 204. miejsce (na 265 startujących). Brzozowski wraz z Wojciechem Lubienieckim, Mateuszem Antkiewiczem i Maciejem Bielcem startował również w rywalizacji drużynowej.

Polacy pokonali Estończyków (39:34), przegrali 19:30 w rywalizacji o awans do ćwierćfinału z Włochami, a następnie przegrali ze Szwecją i USA oraz zwyciężyli Argentyńczyków, co dało im 15. miejsce w końcowej klasyfikacji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.