Artur Boruc i Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Z Leicester bez Boruca, Nawrockiego i Kastratiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartkowym meczu z Leicester City FC nie zagrają Artur Boruc, Maik Nawrocki i Lirim Kastrati. Występ doświadczonego bramkarza był rozważany - piłkarz normalnie dziś trenował z drużyną - ale sztab podjął decyzję, że między słupki wróci w niedzielę w meczu z Jagiellonią Białystok. W spotkaniu z Anglikami w bramce zobaczymy Cezarego Misztę.

Z kolei powrót Maika Nawrockiego planowany jest na pucharowe spotkanie z Motorem Lublin. Możliwe, że w czwartek szansę gry od pierwszej minuty otrzyma Mateusz Hołownia.

Do Anglii nie poleci również Lirim Kastrati, który podczas ubiegłotygodniowego treningu doznał urazu i nadal nie ćwiczy z drużyną.

Raport i zdjęcia z wtorkowego treningu

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (55)

+dodaj komentarz
grzesiek - 24.11.2021 / 17:08, *.centertel.pl

Spartak wygrywa z Napoli mega ciekawa sytuacja w grupie sie dzieje, ale oczywiscie my musimy byc w rozsypce...

odpowiedz
Zidane 82 - 24.11.2021 / 14:41, *.centertel.pl

Boruc czeka aż Widzew awansuje do ekstraklasy zeby miec komu z karnego gola strzelić

odpowiedz
wojti - 24.11.2021 / 12:31, *.chello.pl

Po co Boruc jest Legii ?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 24.11.2021 / 10:31, *.play-internet.pl

A ja myślę,że wbrew wszystkim znakom na niebie i ziemi,jutro piłkarzyki punkcik (daj Boże 3 ),ugrają.Zwyczajnie,w L.E.grają o pieniądze,a w lidze to maja wywalone torby,bo kontrakt jest,a i u buka można zarobić,przecież miejsce w tabeli dla nich jest nieważne.Tym bardziej,że do tytułu M P trzeba kilkanaście meczy wybiegać,a premia za mistrzostwo dopiero na koniec sezonu.

odpowiedz
grzesiek - 24.11.2021 / 17:05, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA : calkiem mozliwe, bo z napoli zagralismy calkiem dobrze mecz rewanzowy i o maly wlos nie zdobylismy 1 pkt.
Nasza gra w porownaniu z meczami ligowymi to bylo niebo a ziemia

odpowiedz
zibin55 - 24.11.2021 / 09:02, *.play-internet.pl

Mówicie wszyscy o kasie za awans do LE ale ona (takie powinny być umowy) powinna byc wypłacana po wpływie pieniędzy do klubu. A to zdaje się jeszcze przed nami. stąd możliwy konflikt bo wydano pieniądze za Juranovica na skądinąd nietrafione transfery.
Przekierować pretensje finansowe na geniusza transferowego ,niejakiego Kucharskiego :))

odpowiedz
Singspiel - 24.11.2021 / 09:51, *.plus.pl

@zibin55: pierwsza czesc wpisu ok. Ale dyrektor sportowy nie moze wydać kasy bez zgody prezesa. Proste

odpowiedz
Tomek - 24.11.2021 / 12:09, *.113.189

@zibin55: Pisałem o tym, już kilkanaście dni wcześniej ale napiszę jeszcze raz - kasa za awans do LE został już wypłacona (polecam artykuł: rankinguefa.pl/finanse-w-europejskich-pucharach-2021-22/ ) we wrześniu, a w listopadzie (5.11) poszła kolejna transza za wyniki po 3 kolejkach LE. Właściciel obiecał piłkarzom premie ale słowa nie dotrzymał. Kasę mieli otrzymać we wrześniu, no ale prezesowi jakoś nie po drodze było aby zapłacić. Przypominam tylko, że ostatnie zwycięstwo w lidze było 19 września (10 września kluby otrzymały premie za awans) z Górnikiem Łęczna i wtedy też po raz ostatni w meczu wystąpił Artur Boruc. Od tamtej pory nie gra ani Artur, a w lidze nastąpiło 7 porażek z rzędu. Niestety ale prezes pogrywa sobie z piłkarzami więc piłkarze zaczęli pogrywać z prezesem, bo ten nie dotrzymuje obietnic.

odpowiedz
grzesiek - 24.11.2021 / 17:10, *.centertel.pl

@Tomek: jakos nie chce mi sie wierzyc. To pewnie podpbna plotka jak z pijanstwem w druzynie. Jakie premie musialby obiecać mioduski za wejscie do LE? A po drugie po co mial obiecywac jak to w psim interesie pilkarzy jest dobrze grać.

odpowiedz
grzesiek - 24.11.2021 / 09:01, *.centertel.pl

Mecz z leicester moglby byc dobrym na przelamanie ale gdzie tam po co boruca wystawiac. W niedzielr z jagiellonia sie go wystawi.

odpowiedz
Jano - 24.11.2021 / 08:48, *.orange.pl

Lepiej by już tam nie jechali tylko wstyd będzie z dwucyfrowego wyniku!

odpowiedz
Singspiel - 24.11.2021 / 09:52, *.plus.pl

@Jano: wystawia rezerwowy sklad. Pierwszy gral z Chelsea

odpowiedz
Alan - 24.11.2021 / 06:47, *.t-mobile.pl

Proponuję wystawić Mocno rezerwowy skład Legii ponieważ I tak nie mamy żadnych szans, a mecz bedzie toczył się o to by stracić jak najmniej bramek, i tutaj nie pomorze nawet 'piłkarz października' i ulubieniec trybun.....skupić się na Jadze bo tutaj musimy wkoncu choc remis wydrzeć o co również bedzie bardzo trudno !
Ps. Brawo za akcję dzielnice którą kibice innych drużyn mają już od wielu lat...

odpowiedz
Me(L)o - 24.11.2021 / 17:27, *..

@Alan: Nie zapominaj że my nie jesteśmy inne kluby tylko Legia Warszawa

odpowiedz
Me(L)o1916 - 24.11.2021 / 17:31, *..

@Me(L)o: a swoją drogą u nas akcja f.c i dzielnice też jest cyklicznie od lat więc chyba mało kolega lata albo od nie dawna lata na mecze . pozdrawiam

odpowiedz
Jimmy L - 24.11.2021 / 05:51, *.d1-online.com

Żadne osłabienie, oni wszyscy i tak bez formy.

odpowiedz
TRENER TRENERÓW.... - 23.11.2021 / 23:16, *.120.60

DAĆ SZANSE TOBIASZOWI!TEN MISZTA JEST DREWNIANY NA PRZEDPOLU...I SZWEDA NA ŁAWKE I SLISZA, DAĆ GRAĆ MŁODYM OD RAZU..WŁODAR Z LUI W PRZODZIE!NIE!PĘKAJ!GOŁĘBIOWSKI!

odpowiedz
artic - 23.11.2021 / 22:43, *.t-mobile.pl

Boru, Boruc po co Boruc jak mamy Czarka " mistrza" przed pola i bezblednego wylapywania dosrodkowan a przed nim Arturek nastepny " fachowiec" a po bokach kozaki Mlade i Ikea obrona jak sie patrzy .

odpowiedz
Z ROKU NA ROK LEGIA CORAZ SŁABSZA ...... - 23.11.2021 / 22:29, *.com.pl

BORUC CHYBA ZOBACZYŁ JAKA PROFESKA W KLUBIE I CHYBA JUŻ BARDZIEJ NASTAWIONY JEST NA WYJAZD Z WARSZAWY NIŻ NA JAKĄŚ POWAŻNĄ GRĘ W LEGII .
A TAK NAWIASEM TO CIEKAWE JAKĄ OPRAWĘ WYMYŚLĄ KIBICE LEGII NA JAGIELONIĘ , ABY PODKREŚLIĆ DORÓWNANY REKORD Z 1936

odpowiedz
Kozak - 24.11.2021 / 07:38, *.smgr.pl

@Z ROKU NA ROK LEGIA CORAZ SŁABSZA ...... :

Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz. A oprawę sam zrób, chętnie będziemy podziwiać.

odpowiedz
Darek - 23.11.2021 / 22:11, *.chello.pl

Z nimi czy bez nich i tak kolejna wtopa. piłkarzyki wiedzą dobrze że w piłce znaczą tyle co papier toaletowy w kiblu więc jadą po prostu po kolejny wpi..dol.
Dobrze że chociaż są tego świadomi.

odpowiedz
Dedi - 23.11.2021 / 21:48, *.plus.pl

A Josue? Dostał kartkę z Napoli w Warszawie i pisaliście że nie może zagrać w rewanżu.

odpowiedz
Stop segregacji! - 23.11.2021 / 21:42, *.centertel.pl

No to jesteśmy dalej w czarnej dupie! Dać szansę Tobiaszowi!

odpowiedz
zaba285 - 23.11.2021 / 21:49, *.grupaping.pl

@Stop segregacji!: 100% poparcia. nie rozumiem wypychania Miszty, dla mnie Tobiasz jest poziom wyżej

odpowiedz
Lukas - 23.11.2021 / 21:25, *.chello.pl

Gdyby mi pracodawca nie wypłacał premii to też bym miał wywalone. Przychodził bym do pracy napić się kawy i bez zbędnej spiny wykonywał niezbędne minimum by czas szybko zleciał.

odpowiedz
Roman - 23.11.2021 / 21:19, *.vectranet.pl

To nie Boruc jest winny tylko Mioduski. Dopóki on jest w Legii moja noga na Ł3 nie postanie!

odpowiedz
artic - 23.11.2021 / 22:48, *.t-mobile.pl

@Roman: Boruc to pewnie szykowany jest na niedziele na mecz o wszystko z ..... J.B. :)

odpowiedz
Kudlaty - 23.11.2021 / 21:12, *.play-internet.pl

Wielki talent Lecha Poznań ma dopiero 19 lat, a już jest wart niewiarygodne 10 milionów euro. Mimo to Lech prosi o coś więcej dla niego, ale Manchester City jest gotów zapłacić 20 mln euro plus pewne premie.

Kamiński rozegrał w tym sezonie dla Lecha łącznie 15 meczów, w których strzelił 5 bramek i dodał 4 asysty. Umowa z obecnym klubem obowiązuje do lata 2024 roku i dlatego Lech nie pozwala na niską cenę

A legia cala nie jest teraz tyle warta

odpowiedz
zaba285 - 23.11.2021 / 21:38, *.grupaping.pl

@Kudlaty : co ciekawe, Amica nie piściła go za 7 baniek do Niemiec, bo uznała, że to mało. Pudel by puścił za 3,5 i by był szczęśliwy...

odpowiedz
Curragh - 24.11.2021 / 10:02, *.plus.pl

@Kudlaty : wart będzie tyle, ile ktos zapłaci. Bajdy prezesów sa bez znaczenia. Legia nie jest gorsza. Tyle kasy za przeciętnego Majeckiego

odpowiedz
hajdukL - 23.11.2021 / 21:08, *.77.242

No tak, Boruc zdrowy ale na pożarcie lepiej rzucić i dojechać młodego będącego w kiepskiej formie fizycznej i psychicznej Misztę. Nie ma to jak wybieranie meczy przez 'grającą legendę' bo chyba mało kto wierzy, że decyzja należała tylko i wyłącznie do sztabu... Profesjonalnego podejścia ciąg dalszy.

odpowiedz
Kuchy King - 23.11.2021 / 20:45, *.vectranet.pl

Bez Boruca w bramce będzie bardzo ciężko o dobry wynik.

odpowiedz
dopUKi PIŁKA W GRZE..... - 23.11.2021 / 20:35, *.120.60

JEŚLI WYGRAJĄ W WALCE I DOBRZE GRAJĄC TO ZNACZY ŻE OLEWAJĄ LIGE POLSKĄ...CZY WPIE..L DOSTANĄ TO ODRAAZU KUCHARSKI I JEGO PIŁKARZE CO PIACH GRAJĄ ODEJDĄ, BO MAREK MA DOGADANE ŻE JEŚLI MA PROWADZIĆ LEGIE TO NIKT ŻADEN DYREKTOR ANI PREZES NIE MAJĄ CO SIE WTRĄCAĆ TAK BĘDZIE PODPISANE....

odpowiedz
K(L)AKIER - 23.11.2021 / 20:34, *.inetia.pl

Podobno Vuko wyraził chęć powrotu, nie wie. Ile w tym prawdy ,ale gorzej być nie może, tym bardziej że i tak mu płacą

odpowiedz
Zielu - 24.11.2021 / 01:33, *.centertel.pl

@K(L)AKIER: gołebiarze na gołębnik

odpowiedz
Kibic - 24.11.2021 / 14:51, *.plus.pl

@K(L)AKIER: a nie pomyślałeś że na tyle jest kibicem Legii, że nie może olewać meczów będąc na boisku, bo miłość do klubu mu na to nie pozwala, wiec po prostu nie gra, nie chce brać w tym udziału.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.11.2021 / 20:30, *.play-internet.pl

Nie wiem,ile prawdy jest w tym "o czym huczy stolica",że Mioduski wisi siano piłkarzom za awans do L.E.,ale nie zdziwił bym się,jak by tak było.Przecież nie od dziś wiadomo,że sukcesów sportowych Mioduski raczej nie "preferuje",co widać po sposobie prowadzenia klubu,ponieważ sukcesy=wydatki,a tego Mioduski chce unikać jak ognia.W jego przypadku hajsy tylko służą do zarabiania,a nie wydawania.Tak przynajmniej zrozumiałem z treści wywiadu z Mioduskim,którego udzielił redakcji L.L. przed sezonem.I do tej pory się udawało,bo Legia po zdobyciu notorycznym zdobywaniu tytułu M.P. szybciutko odpadała z Europucharów,a tu taki mu qrva numer piłkarzyki wycięli.....

odpowiedz
dave - 24.11.2021 / 08:21, *.warszawa.pl

@FOREVER LEGIA : Myślę, że prawda, bo za któreś mistrzostwo też premii nie wypłacił, zrobił to dopiero jak media to nagłośniły.

odpowiedz
Singspiel - 24.11.2021 / 10:12, *.plus.pl

@FOREVER LEGIA : moze za tytuł. Kasa za le wplynie pod koniec grudnia

odpowiedz
Tomek - 24.11.2021 / 12:00, *.113.189

@Singspiel: Pisałem o tym, już kilkanaście dni wcześniej ale napiszę jeszcze raz - kasa za awans do LE został już wypłacona (polecam artykuł: rankinguefa.pl/finanse-w-europejskich-pucharach-2021-22/ ) we wrześniu, a w listopadzie (5.11) poszła kolejna transza za wyniki po 3 kolejkach LE. Właściciel obiecał piłkarzom premie ale słowa nie dotrzymał. Kasę mieli otrzymać we wrześniu, no ale prezesowi jakoś nie po drodze było aby zapłacić. Przypominam tylko, że ostatnie zwycięstwo w lidze było 19 września (10 września kluby otrzymały premie za awans) z Górnikiem Łęczna i wtedy też po raz ostatni w meczu wystąpił Artur Boruc. Od tamtej pory nie gra ani Artur, a w lidze nastąpiło 7 porażek z rzędu. Niestety ale prezes pogrywa sobie z piłkarzami więc piłkarze zaczęli pogrywać z prezesem, bo ten nie dotrzymuje obietnic.

odpowiedz
Pawcio - 23.11.2021 / 20:28, *.vectranet.pl

Wynik poniżej 5:0 będzie sukcesem.

odpowiedz
Brat - 23.11.2021 / 20:28, *.chello.pl

W Lidze Europy nie musi brać Miszta jako młodzieżowiec... widzę, że Artur ma już wywalone i nie chce być specjalnie utożsamiany z tą degrengoladą odpuszczając mecze.

odpowiedz
Vuko - 23.11.2021 / 20:55, *.tpnet.pl

@Brat: nie dostał kasy od miodka

odpowiedz
Kristof - 23.11.2021 / 20:01, *.ziggo.nl

Nie ma znaczenia kto tam pojedzie i tak będzie w ryj!

odpowiedz
wawa3 - 23.11.2021 / 19:43, *.net.pl

Piątka w czapę.

odpowiedz
Cyniek - 23.11.2021 / 19:41, *.play-internet.pl

No cóż coraz bardziej jestem.pewny że Wielki Artur położył lache coraz mniej wierzę w jego kontuzje

odpowiedz
Wariat - 23.11.2021 / 19:49, *.vectranet.pl

@Cyniek : No przecież to już wiadome jest od dwóch miesięcy, od ostatniego wygranego meczu z Łęczna, że Mioduski wydymał na kasę i Boruca i resztę drużyny i grają, tak jak grają, a więc ja się nie dziwię, że piłkarze kładą lachę na grę, Artur akurat położył w inny sposób niż Ci co wychodzą na boisko. Zobowiązania się spłaca, jak coś się obiecuje, to trzeba słowa dotrzymywać. Premie zostaną wypłacone, to wrócą wyniki, o tym już coraz głośniej się mówi i coraz częściej sie ten temat przewija...

odpowiedz
K(L)AKIER - 23.11.2021 / 20:03, *.inetia.pl

@Cyniek : to słabe to trochę w wykonaniu Boruca że olal drużynę, co nie zmienia faktu że kasa powinna być wyplacana zgodnie z kontraktem

odpowiedz
ja - 23.11.2021 / 20:10, *.play-internet.pl

@Wariat: w sedno

odpowiedz
Bu"L"i - 23.11.2021 / 20:52, *.inetia.pl

@K(L)AKIER: następna legenda rozmieniła się na drobne....

odpowiedz
zaba285 - 23.11.2021 / 21:45, *.grupaping.pl

@Cyniek : mi pewne źródło które uważam za wiarygodne powiedziało, że z Borucem było naprawdę źle i kontuzja jest dużo poważniejsza niż się wydawało. jak to mi powiedział ziomek "jest źle i nie wiadomo, czy Artur w ogóle wróci do piłki". także darujcie sobie osądzanie człowieka jak nie wiecie co się u niego dzieje

odpowiedz
Cyniek - 24.11.2021 / 19:02, *.play-internet.pl

@K(L)AKIER: zgadzam się że kasa powinna być wypłacona jak najbardziej

odpowiedz
Hiszpan - 23.11.2021 / 19:35, *.telnaptelecom.pl

Tłusty Ajtuj chyba już ma dość.

odpowiedz
Odp - 24.11.2021 / 10:04, *.plus.pl

@Hiszpan: ty nie hiszpan, ty idiota!

odpowiedz
grzesiek - 23.11.2021 / 19:15, *.centertel.pl

Kastrati chyba sie pogniewal po bojce z Sliszem. ..

odpowiedz