fot. Woytek / Legionisci.com

Kadra Legii na mecz z Leicester City

Woytek, źródło: Legia.com

21 zawodników znalazło się w kadrze Legii Warszawa na piąty grupowy mecz Ligi Europy. Trener Marek Gołębiewski nie zabrał do Anglii Artura Boruca, Lirima Kastratiego, Maika Nawrockiego, Rafaela Lopesa, Kacpra Kostorza i Josue. Ten ostatni nie może zagrać z powodu żółtych kartek.

Bramkarze:
Cezary Miszta, Kacper Tobiasz

Obrońcy:
Mateusz Hołownia, Artur Jędrzejczyk, Mattias Johansson, Filip Mladenović, Lindsay Rose, Mateusz Wieteska

Pomocnicy:
Andre Martins, Jurgen Celhaka, Ihor Charatin, Bartłomiej Ciepiela, Jakub Kisiel, Luquinhas, Ernest Muci, Yuri Ribeiro, Kacper Skibicki, Bartosz Slisz

Napastnicy:
Mahir Emreli, Tomas Pekhart, Szymon Włodarczyk

Jakim składem wybiegnie na murawę stadionu w Leicester drużyna Legii? Podawajcie swoje propozycje w komentarzach.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 25.11.2021 / 19:09, *.telnaptelecom.pl

Niech będą sami Polacy.

odpowiedz
Arek - 25.11.2021 / 13:57, *.mm.pl

Tobiasz - Johansson, Rose, Jędrzejczyk, Ribeiro - Luquinias, Martins, Charatin, Slisz, Mladenovic - Pekhart.

odpowiedz
kaktus - 25.11.2021 / 16:09, *.orange.pl

@Arek:
Czyli chcesz się poddać jeszcze przed pierwszy gwizdkiem...

odpowiedz
n - 25.11.2021 / 09:31, *.172.86

Obrona: Wieteska i Jędrzejczyk są w obecnej formie na poziomie środka polskiej ligi. Reszta to kpina, że są nadal w 1 drużynie, już dawno odesłałbym ich do rezerw, a w zamian wziął ambitnych 17 latków.
Wystawiłbym 2 w/w i kogokolwiek dodatkowo.
Pomoc: Luquinhas ma siłę na 30 minut i przez te 30 minut można liczyć, że pogra całkiem rozsądnie. No ale nie od początku meczu tylko raczej na zmęczonego przeciwnika od 60 minuty meczu.
A reszta nie ma ani siły, ani formy, nic, kompletne dno. Nieodbrze się robi jak się widzi Andre Martinsa, Yuri Ribeiro czy Slisza. Charatin i Cehlaka to totalne nieporozumienie.. kto ich tu sprowadził, jaki był jego cel????
Pewnie wystawiłbym Luquinhasa, Skibickiego i młodych Ciepielę i Kiśla. A do tego Muci, cienias, pijak, pajac, ale nie ma nikogo innego.
Atak: Emreli początek sezonu miał dobry, ale później alkohol, imprezy, pewnie narkotyki spowodowały, że ma siłę na maksymalnie 45 minut meczu. Pozostałych wolałbym nie opisywać, by nie używać publicznie wulgaryzmów. Zatem w przodzie tylko Emreli, który i tak nie dotknie piłki więcej niż 3 razy. W około 30 minucie meczu wpuściłbym za niego Włodarczyka.

odpowiedz
Heh - 25.11.2021 / 12:57, *.smgr.pl

@n: Taktyk! Podoba mi się... lepiej bym tego nie ujął.

odpowiedz
kyle - 25.11.2021 / 01:51, *.orange.pl

skład: Tobiasz-Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia-Ciepiela,Ślisz-Muci,Luquinhas, Skibicki-Emreli, Włodarczyk... jakby trener miał jaja to by taki skład wystawił... ;)

odpowiedz
Lw - 24.11.2021 / 20:36, *.plus.pl

Tobiasz,Johanson,Jędrzejczyk,wieteska,Hołownia luikinias,Martina,śllisz,muci,mladenowic,emrrli

odpowiedz
!(L)! - 24.11.2021 / 20:10, *.tpnet.pl

Tobiasz
Jędrzejczyk ... Wieteska .... Rose ... Mladenović
Slisz ... Martins
Skibicki ... Luquinhas ... Emreli
Włodarczyk

odpowiedz
KLanik - 24.11.2021 / 18:19, *.chello.pl

Może Włodar i inni młodzi coś ustrzelą, ale na portugalców i na albańców bym nie liczył. Remis będzie sukcesem.

odpowiedz
Juri - 24.11.2021 / 17:45, *.inetia.pl

Johanson,Charatin,Celhaka,Ribeiro powinni w rezerwach grać. Lepiej już młodych wstawić.

odpowiedz
HW HW - 24.11.2021 / 16:06, *.orange.pl

Kibice sukcesu same wpisy

odpowiedz
Profesor 997 - 24.11.2021 / 15:52, *.t-mobile.pl

Jakim nie wyjdą to i tak baty!!! Kwestia tego ile Leicester im wrzuci!!!!! Cisnąć do końca Legie niech nabiera pokory!! Tak zawsze szydzili z każdego a karma wraca!!!!

odpowiedz
kalosz - 24.11.2021 / 14:48, *.mm.pl

tylko 2 bramkarzy? brawo....teoretycznie..... czerwien dla 1 bramkarza a drugi lapie kontuzje....i co dalej?

odpowiedz
Uhuhu - 24.11.2021 / 15:04, *.telnaptelecom.pl

@kalosz: Beret stanie

odpowiedz
Heh - 25.11.2021 / 12:58, *.smgr.pl

@kalosz: Zgadzam się. Biorąc pod uwagę formę Legii w kadrze powinno być przynajmniej 4 na ten mecz i wszyscy od pierwszej minuty powinni stać między słupkami. Na pozostałych pozycjach i tak wszystko jedno czy gramy w dziesięciu czy siedmiu.

odpowiedz
Pinokio - 24.11.2021 / 14:41, *.chello.pl

1-4-3-3 ultraofensywanie w napadzie Emreli, Lewandowski i Mbappe

odpowiedz
Kuchy King - 24.11.2021 / 12:28, *.vectranet.pl

Tobiasz, Mladenović, Hołownia, Wieteska, Johansson, Slisz, Martins, Luquinhas, Muci, Emreli, Pekhart

odpowiedz
Majkel - 24.11.2021 / 12:16, *.chello.pl

Kastrati kara za jakąś niesubordynację jeszcze z czasów Michniewicza czy kontuzja?

odpowiedz
Arek - 24.11.2021 / 16:55, *.tpnet.pl

@Majkel: kontuzja stawu skokowego.

odpowiedz
Shev - 24.11.2021 / 12:14, *.org.uk

Tobiasz, Holownia, Wieteska, Jedrzejczyk, Johansson, Slisz, Martins, Riberio, Skibicki, Luquinhas, Wlodarczyk 4-5-1 ja bym tak sprobowal :D

odpowiedz
Sztywno - 24.11.2021 / 11:46, *.chello.pl

Widzę, że Boruc już sobie odpuścił grę. Zdrowy a poza kadrą. Nieładnie.

odpowiedz
Opoor - 24.11.2021 / 11:43, *.futuro.pl

Kadra na 0:6 niestety

odpowiedz
Dd - 24.11.2021 / 11:12, *.plus.pl

6-0 z takim składem.

odpowiedz
StaryPo.eb - 24.11.2021 / 10:37, *.orange.pl

Włodar za wysoko! A gdzie Grzelak?

odpowiedz
Dossa Junior - 24.11.2021 / 10:32, *.chello.pl

dawać na środek Jurgena, Kubę albo Bartka, mam dosyć tego Charatin - tak nijakiego grajka na tej pozycji nie było w (L) od czasów "wielkiego" Chrisa Philippsa

odpowiedz
L - 24.11.2021 / 14:43, *.tpnet.pl

@Dossa Junior: Bardzo dobre porównanie. Panowie powinni mieć ksywkę "podaj do tyłu do najbliższego"

odpowiedz
Dario65 - 24.11.2021 / 10:28, *.waw.pl

A.Boruc/Ł.Fabiański
Kubicki Zieliński Janas Wdowczyk
G.Lewandowski Pisz Mandziejewicz Karaś
Dziekanowski Podbrożny lub Mięciel
ale to już było?

odpowiedz
kalosz - 24.11.2021 / 14:50, *.mm.pl

@Dario65: ten sklad nawet dzis by obecna legie"pogonił"

odpowiedz
Wyjazd - 24.11.2021 / 10:26, *.chello.pl

Czy informacja o miejscu wymiany woulcherow juz się ukzała na legialive i przegapiłem , czy jeszcze czekamy?

odpowiedz
... - 24.11.2021 / 15:35, *.virginm.net

Ja tez czekam na inf ale narazie jak widac cisza....

odpowiedz
Mdmd - 24.11.2021 / 09:50, *.t-mobile.pl

Mecz za darmo na cbcsport azerskim.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 24.11.2021 / 13:11, *.162.5

@Mdmd: Prześlij jutro przed meczem link, z góry dzięki.

odpowiedz
Heh - 25.11.2021 / 12:59, *.smgr.pl

@SŁAWEK(L): Link? Niech lepiej z telewizorem do Ciebie przyjedzie i anteną :D

odpowiedz