Kursy na mecz

Znów skazani na porażkę...

Woytek, źródło: artykuł sponsorowany

Aktualne wyniki osiągane przez piłkarzy Legii (7 porażek w ostatnich 8 meczach) powodują, że bukmacherzy nie wierzą w powodzenie Wojskowych w czwartkowym starciu z Leicester. W Fortunie kurs na wygraną Legii wynosi aż 17,50, a na zwycięstwo gospodarzy zaledwie 1,18.

KURSY NA LEICESTER - LEGIA
FORTUNA: 1 1.18 X 7.30 2 17.50

Pełna oferta zakładów na mecz Leicester - Legia

Prosty bonus na start
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii z Leicester za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie, czyli ok. 8 tys. zł
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Betbuilder w Fortunie

Betbuilder jest czymś w rodzaju konstruktora zakładów bukmacherskich, który pozwala tworzyć własne spersonalizowane zakłady w ramach jednego wydarzenia sportowego. Po dodaniu kilku zakładów z jednego meczu bukmacher automatycznie przelicza kurs całkowity zbudowanego zakładu. W skrócie, tworzysz jeden zakład z wieloma zdarzeniami w ramach jednego spotkania/meczu.

Do swojego zakładu możesz dodać kilkanaście różnych selekcji z oferowanych rynków. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż nie mogą się one bezpośrednio wykluczać. Mogą być to:
zwycięzca meczu
obie drużyny strzelą
suma goli, rzutów rożnych, kartek
dokładny wynik meczu
wynik do przerwy
podwójna szansa
wynik do przerwy/wynik końcowy
kto zdobędzie bramkę
kto dostanie kartkę

Taka opcja dostępna jest na czwartkowy mecz Leicester - Legia.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
method - 25.11.2021 / 19:46, *.orange.pl

Zasady zakładu bez ryzyka:

"Zakładem „Bez ryzyka” może być tylko pierwszy zakład za maksymalną kwotę 600 PLN zawarty
przez klienta, który dokonał rejestracji iKonta w okresie od 01.06.2021 r. do 31.07.2021 r. "

Po co w takim wypadku umieszczana jest informacja, żeby robić zakład, skoro to jest nieprawda?

odpowiedz
Darek - 25.11.2021 / 14:41, *.chello.pl

Widzę,że kurs na Leicester wzrósł.Wczoraj było 1,17.

odpowiedz
Majkel - 25.11.2021 / 10:56, *.chello.pl

No przecież ten zwrot jest jednorazowy i po go tracić? Super ten marketing w Fortunie macie. Przecież od razu można napisać, że wpłacasz 600, stawiasz na Leicester i wyjmujesz 702. Czyli ponad stówka zysku. Jeśli nie to 600 wraca na konto a my kibicie wreszcie mamy jakiś powód do radości kochany Sponsorze.:)

odpowiedz
kędzior - 25.11.2021 / 13:04, *.vectranet.pl

@Majkel: No ale Lester nie wygra przecież

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.