Dariusz Mioduski, Radosław Kucharski - fot. Woytek / Legionisci.com

Mioduski: Chcemy zatrudnić Papszuna

źródło: legia.com

Zapraszany do lektury wywiadu z Dariuszem Mioduskim, który opublikowała oficjalna strona klubu. Prezes wypowiedział się o aktualnej sytuacji Legii, pomysłach na jej rozwiązanie. Potwierdził również, że klub zamierza zatrudnić Marka Papszuna na stanowisku trenera pierwszego zespołu.

Panie prezesie, zacznijmy od pytania, które zadają wszyscy dziennikarze - czy Legia chce zatrudnić Marka Papszuna w roli trenera pierwszego zespołu?
- Tak. Mogę potwierdzić, że chcemy się porozumieć ze szkoleniowcem i jego sztabem. Jeśli nie będzie możliwe zatrudnienie go zimą, to jesteśmy gotowi poczekać do końca sezonu. Uważam, że Marek Papszun przy odpowiednich warunkach do pracy, które w Legii są, jest obecnie najlepszym kandydatem, by rozwinąć nasz zespół w najbliższych latach. Mam przekonanie, że charyzma, wiedza, doświadczenie trenera Papszuna bardzo pozytywnie połączy się z filozofią klubu. Wierzę też, że dołączenie trenera Papszuna będzie dla Legii Warszawa bardzo pozytywną zmianą, a on sam będzie potrafił wykorzystać w pełni potencjał naszego klubu, który ma dzisiaj warunki do rozwoju na poziomie czołowych europejskich marek. Wszyscy chcemy oglądać warszawską drużynę atakującą, grającą widowiskowo, wygrywającą i dominującą Ekstraklasę, co naturalnie daje szansę na dobre mecze w europejskich pucharach.

Odważna deklaracja.
- Chcę rozwijać klub z trenerem, dla którego etos ciężkiej pracy w połączeniu z pełnym profesjonalizmem jest credo zawodu trenerskiego. Pozytywne, choć nie obligatoryjne, jest to, że trener Papszun jest z Warszawy i rozumie, czym jest Legia dla Warszawy i dla kibiców, rozumie jaka jest atmosfera na każdym stadionie w Polsce, gdy tylko podjeżdża nasz klubowy autokar.

A co z trenerem Markiem Gołębiewskim?
- Tu warto zwrócić uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze to rola obecna i przyszła trenera Marka Gołębiewskiego. To była trudna decyzja. Powierzyliśmy funkcję trenerowi Markowi Gołębiewskiemu, który przeszedł szczegółową weryfikację w rezerwach, a jego osobowość, warsztat pracy i mentalność należą z pewnością do kategorii tych, o które nam chodzi. Nie chcieliśmy zatrudniać „strażaka” z zewnątrz. Oczywiście wiemy, że dając trenerowi Gołębiewskiemu tę czasową szansę, wrzuciliśmy go na bardzo głęboką, niespokojną wodę. Wiedział jednak, na co się pisze, a my wiedzieliśmy, że przejściowo jesteśmy gotowi na takie ryzyko. Jestem przekonany, że dla rozwoju trenera Gołębiewskiego to też ważny czas, cały czas go wspieramy i na pewno nie zrezygnujemy z jego dalszej pracy w klubie. Biorąc na siebie odpowiedzialność w takim momencie, pokazał charakter. Drugim aspektem jest to, że z w ostatnich latach dokonywaliśmy częstych zmian na pozycji trenera. Można stwierdzić, że potencjalnym błędem, który biorę na klatę, było zatrudnianie trenerów przede wszystkim pod wynik, pod presją czasu, pod presją mediów i różnego typu ekspertów. Podejmowaliśmy takie decyzje, bo zawsze najważniejsze było zdobycie mistrzostwa Polski i zazwyczaj ten cel osiągaliśmy. I choć zatrudniani trenerzy gwarantowali nam krótkotrwały sukces, w dłuższej perspektywie drużyna się nie rozwijała. I tak też było przy trenerze Michniewiczu, który miał przecież odpowiedni warsztat i doświadczenie. Rozmawialiśmy z trenerem regularnie, przekazywałem swoje uwagi i sugestie, bo wszyscy widzieliśmy, co się dzieje, że nie idziemy we właściwym kierunku. Sam trener przyznawał, że dostał bardzo dużo czasu na wyjście z kryzysu, ale to nie przynosiło efektu. Dzisiaj doceniamy pracę trenera Gołębiowskiego a jednocześnie z odpowiednim wyprzedzeniem przygotowujemy się do współpracy z trenerem Papszunem.

Rozmawiamy w dniu meczu z Leicester City FC, od dawna nie graliśmy w fazie grupowej, dobre mecze a jednak radość z grania w Europie odbiera nam miejsce w tabeli w Ekstraklasie.
- Niestety, ze względu na chorobę nie jestem w stanie być z drużyną w Anglii. Co mogę powiedzieć? Marzeniem sportowców są zwycięstwa, medale olimpijskie, przekraczanie swych barier, osiąganie zwycięstw. Chcemy wyjść z grupy. Zostały nam dwa mecze, w tym jeden u siebie ze Spartakiem. Wszystko w naszych głowach i nogach. Wierzę w drużynę!

Wszyscy widzimy jednak, w jakiej sytuacji jest obecnie Legia. Z czego wziął się ten głęboki kryzys sportowy i jak z niego wyjść?
- Przede wszystkim zacznijmy od najważniejszego. Przepraszam za to miejsce w tabeli, na którym jesteśmy. Ta sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. Rozumiem gorycz kibiców. Też czuję gniew i wiem, że sytuacja wymaga nie tylko diagnozy, ale zdecydowanych działań, które podejmujemy. Jednocześnie dziękuję całemu środowisku związanemu z naszym klubem za słowa wsparcia i kibicowską postawę w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach. Przyczyn obecnego kryzysu jest kilka. Dostrzegałam zastój w rozwoju drużyny już od meczu z Pogonią w poprzednim sezonie. Natomiast najważniejsza z nich to nieodpowiednie przygotowanie do sezonu oraz nieodpowiednie przygotowanie fizyczne i mentalne do rywalizacji na trzech frontach. Wpadliśmy też w poczucie samozadowolenia. Po awansie do Ligi Europy wszystkim wydawało się, że liga wygra się sama. Tymczasem każda kolejna porażka powodowała, że wpadliśmy w swego rodzaju „korkociąg”. Wszystkim nam towarzyszy coraz większe napięcie i presja, co jest zrozumiałe, ale musimy sobie z tym poradzić. Natomiast szukając głębszych przyczyn, z pewnością widzimy, że krótkotrwałe nastawienie na wynik w dłuższej perspektywie powoduje zbytnie rozluźnienie po osiągnięciu celu, jakim były mistrzostwa Polski czy awans do europejskich pucharów. Szczególnie w momentach sukcesu potrzeba więcej pracy, pokory i jeszcze raz pokory. To ma być motywacja do dalszej pracy, poczucie, że jesteśmy na początku drogi rozwoju, a nie osiadania na laurach po jednym czy drugim mistrzostwie. Dlatego potrzebujemy takiego szkoleniowca jak trener Papszun. Na takiego jesteśmy gotowi poczekać. Wynik będzie zawsze priorytetem, ale dokręcamy śrubę, jeżeli chodzi o wewnętrzne zasady i nie będziemy już tego poluzowywać, na co błędnie się wcześniej godziliśmy lub nie egzekwowaliśmy od trenerów. Jest to też jedno z głównych kryteriów przy wyborze docelowego szkoleniowca i ludzi, którzy z nim pracują. Zawodnicy mają w Legii fantastyczne możliwości rozwoju. Jeśli chcą zrobić prawdziwe kariery, muszą to zrozumieć. W innym wypadku rozpłyną się w szarzyźnie, a u nas nie ma miejsca na przeciętniactwo.

Punkty uciekają, sytuacja w lidze jest coraz trudniejsza. Nie obawia się pan, że Legia zakończy rundę w strefie spadkowej?
- Nie, bo wiem i widziałem, że ten zespół stać było na ogranie Bodo/Glimt, Slavii Praga, Spartaka czy Leicester. Mam bardzo wysokie wymagania przede wszystkim wobec graczy z największym doświadczeniem, którzy powinni w trudnym okresie brać na siebie odpowiedzialność. Mamy w drużynie etatowych reprezentantów swoich krajów, mamy znających ligę jak własną kieszeń Polaków. Swoją siłę muszą pokazać w szatni i na boisku, a nie przed kamerami telewizyjnymi. Każdy powinien zacząć poprawę od siebie, od przemyślenia swojego podejścia, zaangażowania. W Legii nie będzie świętych krów, chcę to jasno powiedzieć. Gra tutaj ma być zaszczytem, a nie odcinaniem kuponów. Dlatego to cały zespół musi się teraz podnieść. Sezon nie jest stracony. Oczywiście, w obecnej sytuacji stabilizacja w lidze będzie priorytetem, ale dalej walczymy o grę w Europie na wiosnę, będziemy się bić o Puchar Polski. Żeby wyjść z kryzysu i wrócić jak najszybciej na swoje miejsce, musimy odbudować etos ciężkiej, mądrej pracy, nie szukać wymówek. Sukces nie może nas więcej uśpić, to chyba obecnie najbardziej wymowna dla nas lekcja. Można powiedzieć, że przechodzimy terapię wstrząsową. Dla nas wszystkich jest ona bardzo bolesna, ale wyjdziemy z tego.

Widać perspektywę szybkiej poprawy?
- LTC jest najnowocześniejszym ośrodkiem w tej części Europy, który oferuje warunki do treningu najwyższym poziomie. Pracuje tu całe grono osób, dla którego najważniejszy jest powrót Legii Warszawa do seryjnego wygrywania meczów w Ekstraklasie. Bardzo liczę w tym momencie na Inakiego Astiza i Tomka Jarzębowskiego. Znają ten klub, kochają go. Ich zadaniem jest wspieranie trenera Gołębiewskiego. Już wcześniej ściągnęliśmy do klubu fachowców, którzy pracowali chociażby nad aspektem fizycznym, myślę tu o Bartku Bibrowiczu i Michale Kwietniewskim. Widzieliśmy, że niektóre aspekty w zespole idą w złym kierunku, stąd ta decyzja. Jesteśmy gotowi na dalsze wzmocnienia sztabu. Działamy i robimy wszystko, by jak najszybciej wrócić na właściwe, zwycięskie tory.

Wielokrotnie mówiło się o strategii budowania klubu na lata, o „legijnym DNA”. Jak prezes zdefiniowałby obecnie te pojęcia?
- Jeśli chodzi o strategię sportową, to jest ona jasna i myślę, że po ruchach transferowych, które podejmujemy, widać, w jakim kierunku idziemy. Szkolimy młodych zawodników i chcemy ich konsekwentnie wprowadzać do pierwszego zespołu. To proces, nasza Akademia dopiero po powstaniu LTC mogła zacząć działać w profesjonalnych warunkach, ale wciąż mamy tam sporo do zrobienia. Obniżyliśmy średnią wieku w pierwszej drużynie, podnieśliśmy potencjał sprzedażowy, patrzymy w kierunku młodych zawodników, mających talent i perspektywę sprzedażową. Tu przykładami są Ernest Muci, Jurgen Celhaka czy Mahir Emreli. Inwestujemy w reprezentantów swoich krajów, jak Mattias Johansson, Ihor Charatin czy Lirim Kastrati. Jednocześnie patrzymy w kierunku Polaków pokroju Bartosza Kapustki czy Maika Nawrockiego, którzy do momentu kontuzji wnosili do gry bardzo wiele. Do tego dochodzą doświadczeni liderzy, jak Artur Boruc. Bardzo liczę na jego umiejętności i charyzmę w najbliższych miesiącach. Chcemy odpowiednio bilansować kadrę, dlatego zimą z pewnością dojdzie do kilku korekt, jeśli chodzi o skład. Mamy swoje przemyślenia, również dotyczące przytoczonego „legijnego DNA”. Dla mnie to głód zwycięstwa, walka, determinacja, ale przede wszystkim potwierdzanie swojej jakości na boisku. Jakości, którą wielu z tych piłkarzy ma na wysokim poziomie. Więcej ciężkiej pracy, mniej pychy. Potrzebujemy większej odpowiedzialności za klub i zespół. Zawodnicy muszą mieć poczucie, że nie grają „pod siebie”, tylko tworzą jeden organizm, że czują się tu jak w domu, gdzie każdy jak najlepiej wypełnia swoje obowiązki. Być może niektórych moje słowa zabolą, ale sam talent i bycie perspektywicznym nie wystarczą do odniesienia sukcesu. Chcę podkreślić, że nowy trener będzie miał bardzo dużo do powiedzenia, jeśli chodzi o kwestie personalne, dobór piłkarzy. Bo chcemy mieć w szatni tylko takich ludzi, którzy zamiast kozaczyć w mediach, pokazują, że znają się na robocie, to znaczy kozaczą na boisku. Piłkarzy o odpowiednich umiejętnościach i charakterze, których w Legii mieliśmy wielu. Potrzebujemy postaci pomnikowych, będących wzorem do naśladowania.

A co z pionem sportowym, który obecnie odpowiada za transfery? Czy przewiduje prezes jakieś zmiany w jego funkcjonowaniu?
- Wzmacniamy go, będą w nim zmiany, niedługo o nich poinformujemy. Niezależnie od decyzji dotyczących pierwszego trenera, od 1 stycznia do sztabu dołączy najprawdopodobniej jeden z najlepszych trenerów–analityków „młodego pokolenia”, który specjalizuje się też w stałych fragmentach gry. Wraz z nowym trenerem będziemy wzmacniać też inne pozycje w sztabie.

Które pozycje w zespole wymagają najbardziej pilnego wzmocnienia w zimowym oknie transferowym?
- Wszyscy widzimy, jak dużą stratą dla zespołu jest absencja Artura Boruca. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej sytuacji nasi młodzi bramkarze zostali wrzuceni na bardzo głęboką wodę. Mieli się ogrywać w inny sposób, przy większym spokoju, ale jak widać, życie napisało swój scenariusz. Wiemy, że potrzebujemy kogoś, kto dzięki doświadczeniu da nam większą pewność w bramce, jednocześnie wierząc w możliwości Czarka Miszty i Kacpra Tobiasza, którzy mają potencjał, by zrobić karierę na miarę swoich świetnych poprzedników w Legii. Przed nimi dużo pracy, mamy plan na ich rozwój, natomiast dobro pierwszej drużyny Legii zawsze będzie priorytetem. Mamy też pomysł na rozwój młodych piłkarzy, naszych wychowanków.

W jakim kierunku zamierzacie pójść?
- Jesteśmy blisko dopięcia formalności, aby Legia miała klub filialny, gdzie będą mogli trafiać nasi młodzi zawodnicy, by wchodzić zdecydowanie szybciej i efektywniej do seniorskiego futbolu. Tego obecnie brakuje. Dziś niektórym młodym zawodnikom jest zbyt wygodnie, są w kadrze pierwszej drużyny i drużynach akademijnych i trochę im to wystarcza. Wiem, że niektórzy mogą być urażeni po tych słowach, ale wolę, by dziś czuli do mnie złość, a za 5-7 lat zaprosili mnie na swój mecz Bundesligi czy La Liga. Żeby wyjść z kryzysu i wrócić jak najszybciej na swoje miejsce, musimy odbudować etos ciężkiej, mądrej pracy, nie szukać wymówek. Sukces nie może nas więcej uśpić, to chyba obecnie najbardziej wymowna dla nas lekcja. Można powiedzieć, że przechodzimy terapię wstrząsową. Dla nas wszystkich jest ona bardzo bolesna, ale wyjdziemy z tego.

Co jeszcze możemy poprawić w krótkim terminie, by kibice mogli spędzić zbliżające się Święta w lepszym nastroju niż obecnie?
- Wierzę w zespół i sztab, w ich determinację na finiszu rundy. Trener Gołębiewski wprowadził wiele zmian i zaczynamy widzieć poprawę w poszczególnych elementach, nad którymi pracujemy, ale to jest proces, który wymaga czasu. Teraz najważniejsze jest punktowanie w lidze i awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Później będziemy finalizować odpowiednie decyzje, zarówno co do trenera, jego współpracowników, jak i kształtu kadry. Zima ma być początkiem nowego etapu. Nie tylko powrotu na zwycięskie tory, ale również wejścia na wyższy poziom, jeśli chodzi o budowę drużyny, o odpowiedni dobór zawodników, pod styl pracy przyszłego trenera, a nie odwrotnie. Przywracamy odpowiednią hierarchię w zespole, gdzie to szkoleniowiec jest szefem, on dowodzi zawodnikami, nie jest ich kolegą, tylko przełożonym. A dzięki temu rozwija się zarówno drużyna, jak i poszczególni piłkarze.

Jak sytuacja sportowa przekłada się na stabilizację ekonomiczną klubu? Czy tutaj są powody do niepokoju?
- Dziś sytuacja finansowa Legii Warszawa jest stabilna, mimo różnego rodzaju perturbacji sportowych czy kwestii zewnętrznych, jak pandemia koronawirusa, która zdestabilizowała globalną gospodarkę. Naprawdę nieźle sobie radzimy w tych obiektywnie trudnych warunkach. Oczywiście, awans do Ligi Europy pozytywnie wpłynął na budżet, ale poza tym też działamy bardzo racjonalnie. Świadczy o tym choćby ostatni raport Deloitte, w którym po raz kolejny zajęliśmy pierwsze miejsce.

Co chciałby przekazać pan na koniec kibicom Legii?
- Przede wszystkim jeszcze raz przeprosić za popełnione błędy, bo nikt nie zamierza uciekać od odpowiedzialności, na czele ze mną. Zawsze oczekujemy sukcesów. Zawsze chcemy widzieć maksymalne zaangażowanie i to jak nasz klub wygrywa. Przeżywać takie chwile jak podczas meczu z Leicester na naszym stadionie. Świętować sukces z absolutnie fenomenalnym dopingiem naszych kibiców. Wiem, że wszyscy, którzy kochają Legię, przeżywają mocno naszą obecną sytuację. Nasi kibice, piłkarze, pracownicy klubu. Nasi partnerzy biznesowi i kooperanci. Słyszymy słowa krytyki i je rozumiem. Nie popadajmy jednak w czarnowidztwo, tak jak robią to niektórzy krytycy. Nie mam tu na myśli fanów, ale licznych „doradców”, uaktywniających się w mediach. Przypomnę tylko ile boisk treningowych miała Legia, jak wyglądał klub kilka lat temu, bez znakomitego zaplecza, jakim jest obecnie LTC. Łatwo rozporządzać cudzymi pieniędzmi. Wszystkich moich krytyków zachęcam do zainwestowania swoich pieniędzy w piłkę nożną. Tak, mamy poważny kryzys sportowy, ale z niego wyjdziemy. To okres przejściowy, który chcemy jak najmądrzej wykorzystać, tak aby już więcej takie problemy się nie powtarzały. Jest to wyzwanie, z którym sobie poradzimy. Kibicom dziękuję z całego serca za ich wsparcie, bo przy sukcesach zawsze jest łatwo klepać się po plecach, natomiast teraz wykazują się wielką odpowiedzialnością. Teraz nie poddajemy się, tylko dokonujemy zmian z poczuciem, że czeka nas ciężka, organiczna praca, po to, by wrócić do gry. Zapewniam, że najbliższe miesiące będą dla mnie i pionu sportowego niezwykle pracowite. Oczekuję od drużyny walki, determinacji, udowodnienia swoich umiejętności i zwycięstwa, które da pozytywny impuls na końcówkę rundy. Mogę tylko poprosić o wsparcie w meczu z Jagiellonią. Nigdy nie przestajemy być kibicami Legii, ale mam nadzieję, że już niedługo wrócą powody do poczucia dumy z kibicowania Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (163)

+dodaj komentarz
Brunner - 28.11.2021 / 07:49, *.chello.pl

PRZEPRASZAM to się mówi po puszczeniu "bąka" przy stole u Cioci na imieninach.

WSTYD Panie WszechWładny.

Qrwa, że dożyłem takich czasow.

odpowiedz
jo - 27.11.2021 / 21:26, *.tpnet.pl

Dopóki miodek będzie się trenerom wpier@lał w robotę i dostarczał zawodników takich jak on, a nie trener chcą to będzie lipa ...
Czy ktoś w klubie rozmawia z Kapustką czy Pekhartwm czy innymi którym w czerwcu kończą się kontrakty ??? Czy znowu po sezonie będzie wymiana 10-15 zawodników...
Ten cyrk trwa w najlepsze.

odpowiedz
tekken (L) - 27.11.2021 / 17:25, *.chello.pl

Tu nie ma co czekać musi być trener fachowiec. Papszun to tu nie przyjdzie, bo walczy z Rakowem o mistrza, a my o utrzymanie. Ja bym wziął Ojrzyńskiego on przynajmniej pozamiata tu.

odpowiedz
grzesiek - 27.11.2021 / 16:53, *.centertel.pl

Szanowny Panie Dariuszu,
Może Pan przeczyta. Chociaż wątpie.
Po co Panu prowadzenie klubu piłkarskiego skoro się Pan kompletnie nie zna na tym?
Jak sam Pan widzi ostatnimi czasy przerasta to Pana.
Sieć kancelarii prawnych załóż sobie Pan sławną na cała europe.
Nie pozdrawiam Panie Darku , bo Pana rządy za dużo mnie kosztują.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.11.2021 / 15:28, *.play-internet.pl

Jakieś jaja z tym Papszunem.Podobno ma dostać pełnię władzy,co do transferów (oczywiście za aprobatą Mioduskiego,co zdecydowanie ograniczy autonomię Marka Papszuna) i kontrakt na......5 lat!!!!!.Tylko,że ......Mioduski na ten temat z nikim z Rakowa nie rozmawiał,tylko "luźno rzucił temat w eter".U medalików pododobno fqrvienie na maksa.

odpowiedz
Kibic - 27.11.2021 / 14:51, *.tpnet.pl

Panie Dariuszu , a dlaczego nie rozważa Pan zatrudnienie BROSZA ?jest chyba aktualnie wolny, za jego kadencji Gornik grał dobry futbol ( mnóstwo pressingu ) wprowadzał odwaznie młodzież . I na pewno bedzie tanszy od Papszuna i bez tej całej afery z nim związanej

odpowiedz
Gazik - 27.11.2021 / 13:59, *.156.98

Slow brakuje, gosc jest w jakims innym stanie swiadomosci....

odpowiedz
Biała Siła - 27.11.2021 / 14:50, *.t-mobile.pl

@Gazik: Tak ,masz rację !!!

odpowiedz
R1958 - 27.11.2021 / 13:28, *.t-mobile.pl

Szanujący się trener to raczej tu nie przyjdzie żeby nim pomiataly jakieś korporacyjne cwoki chyba że taki co pociągnie kasy ile się da i odejdzie biorąc jeszcze sowite odprawe

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.11.2021 / 11:35, *.centertel.pl

Jeżeli Marek Papszun przyjdzie do Legii, dostanie pełną władzę. Przyjdzie razem ze swoim sztabem, będzie decydował o transferach. Radek i inni zostaną pożegnani. Prezes narobił tyle szumu, żeby nowego trenera ściągnąć już w zimie. Wymyślił, że jak namiesza, to właściciel Rakowa sam wszystko przyspieszy i zgodzi się na odejście Marka, żeby oczyścić atmosferę w klubie. To są może i metody skuteczne (o czym się wkrótce przekonamy), ale i obrzydliwe. Zamiast się dogadywać z ludzmi, stwarza się konflikty i pewnego rodzaju szantażem, próbuje rozwiązywać problemy. Tak właśnie wygląda organizacja w klubie, który funkcjonuje jak korposzczuracja. Może ktoś popiera takie działania, we mnie to budzi obrzydzenie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.11.2021 / 11:44, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Ps. Drugim elementem jest strach, przed reakcją kibiców na stadionie. Nie wierzę, że po kolejnych porażkach, będą dalej cierpliwie to znosić. Ktoś nimi na pewno steruje i ktoś tam musi mieć w tym interes. Dlatego trzeba było ugasić pożar, przedstawić kolejny ,,program naprawczy,,, i podjąć próbę przekonania ludzi, że teraz już będzie inaczej, niż dotychczas. A jak to się wszystko zakończy, tego już chyba najstarsi mieszkańcy Warszawy, nie są w stanie przewidzieć...

odpowiedz
Tyson - 27.11.2021 / 09:44, *.orange.pl

Papszun przyszedłby do Legii, ale pod warunkiem, że prezesem przestał by być Mioduski. Takie wiadomości chodzą po Częstochowie. Wiem bo mam brata w tym mieście.

odpowiedz
MichalF - 27.11.2021 / 09:26, *.virtuaoperator.pl

Żaden trener nie da sobie rady z tym systemem zarządzania jaki jest w Legii.Dopóki będą narzucać menadżerowie swój szrot a młodych sprzedawać to nawet mourihno ani orest lenczyk nie pomogą.

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 27.11.2021 / 09:06, *.grefnet.pl

Największym problem jest właściciel klubu Trzeba by go zmienić ..
Jak chcą innego trenera pierw się niech się utrzymaja w lidze...

odpowiedz
666 - 27.11.2021 / 07:03, *.play-internet.pl

A wy głąby dalej chodzicie na mecze i utrzymujecie pudla? Nawet mi was nie żal

odpowiedz
Olomanolo - 27.11.2021 / 15:11, *.207.247

@666: niech dalej śpiewają Nie poddawaj się .. przez cały mecz. Powinna być akcja pusty stadion trybuna Torwar i wtedy może pudel z radziem czerwononosym zrozumieją swóje błędy

odpowiedz
Działdowo - 27.11.2021 / 05:51, *.tpnet.pl

Największym problemem Legii jest Mioduski jako właściciel !
I wyjście z kryzysu trzeba zacząć od niego, żeby ten stan rzeczy zmienić.

odpowiedz
MIODUSKI ZOSTSAW STOŁKI , BĄDŻ TRENEREM ALE BIEGAJ CODZIENNIE Z DRUŻYNĄ... - 27.11.2021 / 02:33, *.102.124

ALE E PARE Z PYSKA PUŚCIŁEŚ, NIE MOGŁEŚ POCZEKAĆ, WSZYSTKIE DZIALA WYCIĄGNOŁŚ JEST JESZCZE PREZES RAKOWA CO PEWNIE STANIE NA GŁOWE ŻEBY MARKA NIE ODDAĆ, ALE MAREK I TAK CZY SIAK CAŁE ŻYCIE GŁĘBOKO WIERZYŁ ŻE KIEDYŚ LEGIE POPROWADZI, PONOĆ MÓWIŁ DO MIODUSKIEGO ...SPOKOJNI PREZESIE SPOKOJNIE, MUSZE POZALATWIAĆ SPRAWY W RAKOWIE I PRZYJDE..ALE MIODUSKI NIECIERPLIWY PISZCZY ŻE JUŻ A JAK KTOŚ PISZCZY TO LIPA ZE WSZYSTKIM PLANEM...ECH MIODEK...IDŻ NA SPACER LUB ZACZNIJ BIEGAĆ Z DRUŻYNĄ O PORANKU, MOŻE ZROZUMIESZ CO TO BIEGANIE....

odpowiedz
Aro Ząbki - 27.11.2021 / 01:06, *.centertel.pl

Miodulski przekaż klub prawdziwemu gospodarzowi. Nieznasz się na piłce.Zosataw Legie w spokoju....prosimy ciebie kibice Legii.

odpowiedz
Hiszpan - 27.11.2021 / 00:01, *.telnaptelecom.pl

Jeżeli przyjście Papszuna = Kucharski won to proponuję zbiórkę na rzecz przyjścia nowego trenera.

odpowiedz
Mojo jojo - 26.11.2021 / 23:47, *.t-mobile.pl

miodek wstydu oszczędź”

odpowiedz
Kruk - 26.11.2021 / 21:30, *.play-internet.pl

Mioduski, nikt albo prawie nikt nie wierzy ci już w te twoje głodne kawałki. Tak jak wielu innych tutaj pisze, najlepiej zniknij z Legii jak najszybciej razem z twoim podpałczym Kucharskim. To co wygadujesz o Papszunie spowoduje tylko, że on dwa razy się zastanowi zanim usiądzie z tobą do jakichkolwiek rozmów. Generalnie jak powiedział Fred do Bolca w "Chłopaki nie płaczą" z tobą to nawet ubić muchy w kiblu mam nadzieję, że Papszun nie będzie chciał. Nie masz pojęcia o zarządzaniu klubem piłkarskim, ale zawsze zasłaniasz się tym, że masz kasę to ci wolno. A ch... tam. To co teraz powygadywałeś w tym wywiadzie o Papszunie spowoduje tylko to, że Lechoamika zwiększy swoje szanse na mistrzostwo, bo w Rakowie mogą stracić zaufanie do Papszuna i pewnie Medaliki wymiksują się z walki o mistrzostwo.
Jak nie chcesz wynieść się z Naszego Klubu to zostań sobie tylko tym p...właścicielem, ale prezesem niech zostanie ktoś kto ma pojęcie o zarządzeniu klubem piłkarskim. Niech pozbędzie się przede wszystkim tego zagranicznego szrotu, który w porozumieniu z tobą w oparciu o swoją korkową tabliczkę nasprowadzał Kucharski.
Tak jak inni tutaj piszą, najbardziej wku.... ta twoja ciągła korpogadka o legijnym dna itp. Twoje słowa nijak mają się do rzeczywistości. Teraz to tylko z Sa Pinto byś się dogadał, albo z Hyballą, tacy sami oderwani od rzeczywistości jesteście.

odpowiedz
Przemek - 27.11.2021 / 11:24, *.autocom.pl

@Kruk: Zgadzam się co do Rakowa. Miodek narobił im smrodu ( pewnie nawet i z zazdrości , że tam jest tak wszystko elegancko poukładane) - może to im poważnie zaszkodzić w walce o tytuł. A przyznam szczerze, że mimo wszystko wolałbym żeby mistrzem był Raków czy też Pogoń a nie Amica. Co do samego Papszuna to całkiem możliwe, że Miodek wie czy też jest przekonany, że Świerczewski go teraz nie puści i trzeba czekać na niego do lata. A jeżeli trzeba czekać to cały czas będzie medialna gówno- burza w tym temacie, która idealnie rzuci zasłonę dymną na kompromitującą grę zespołu i katastrofalne działania prezesa. Po zimie sytuacja się uspokoi ( mimo wszystko bez pucharów na wiosnę zespół wygra wiele meczów ligowych) i będzie można odpuścić temat Papszuna i zatrudnić kolejną posłuszną pacynkę na stanowisko trenera. Teraz tylko Radzia Kucharskiego przenieść na inne stanowisko / do innego działu - tak żeby transfery klepał z tylnego siedzenia i mamy sukces gotowy. Znowu pełne trybuny i nic się nie stało- kiedy wreszcie kibicowska brać przejrzy na oczy ? Kiedy ....

odpowiedz
Stary Kibic z Żylety - 26.11.2021 / 20:48, *.orange.pl

Wzywaj Miodek do pracy w trybie natychmiastowym Vuko i Cześka, mają płacone to niech we dwóch pracują i to będzie duet marzeń w naszej L aha a kucharski na Madagaskar !!!

odpowiedz
Stary Kibic z Żylety - 26.11.2021 / 20:44, *.orange.pl

Wzywaj Miodek do pracy w trybie natychmiastowym Vuko i Cześka, mają płacone to niech we dwóch pracują i to będzie duet marzeń w naszej L aha a kucharski na madagaskar !!!

odpowiedz
Czarny76 - 26.11.2021 / 19:43, *..

Bogdan Wenta….trener strażak????

odpowiedz
Przemek - 26.11.2021 / 19:43, *.t-mobile.pl

Małpa z brzytwą.... Najczarniejsza wiadomość z dnia wczorajszego to ten wywiad i to , że prezes Mioduski chce zostać tutaj na kolejne lata ... Ten wywiad to piramidalne korpo bzdury , nie wiem kto może łykać takie farmazony. Jestem mocno zaniepokojony także tym , że w ogóle nie słychać o jakichkolwiek planach zorganizowanych protestów ze strony kibiców -bo to , że zarząd usłyszy parę bluzgów z trybun i obejrzy kilka negatywnych transparentów to ich to tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg. Jestem w szoku bo zespół osiąga najgorsze ligowe wyniki w historii a nie widać żadnych zdecydowanych protestów ze strony kibiców- dalej nabijamy kasę ludziom , którzy delikatnie mówiąc robią nas w konia. Jeżeli trener Papszun odrzuci "propozycję" prezesa Mioduskiego to ten ostatni po raz kolejny totalnie się skompromituje.

odpowiedz
Cicero - 26.11.2021 / 19:35, *.plus.pl

cytując klasyka " ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział " spdlj loku

odpowiedz
Dariusz Pudel - 26.11.2021 / 19:15, *.179.176

Chcemy zatrudnić Papszuna ale wcześniej chcielibyśmy zatrudnić stu dwudziestu pięciu trenerów tymczasowych.

odpowiedz
Arturius1916 - 26.11.2021 / 17:13, *.tpnet.pl

Kucharski!!! ... Co?! WON z Legii! Ile lat ten pasożyt będzie jeszcze psuć nam krwi! "Praca u podstaw"... pozbyć się pasożytów!!!

odpowiedz
Miklas - 26.11.2021 / 16:38, *.inetia.pl

ITI wróć!!!

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 26.11.2021 / 16:27, *.plus.pl

Ciekawe co na to góra Rakowa?może licza na to że Raków zwolni Papszuna za negocjowanie z Legią?i nie trzeba będzie nic płacić? Ewentualnie w zamian dać paru grajków do Częstochowy Rose Celhaka Johansson Ribeiro wymienić na Ivi Lopeza Tudora czy Kovacevicia.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 26.11.2021 / 16:22, *.plus.pl

Tymczasowy trener potem kolejny tymczasowy trener może w końcu będzie nowy prezes?

odpowiedz
przega - 26.11.2021 / 16:06, *.vectranet.pl

Marketingowa gadka, żeby zachęcić Papszuna do przejścia do Legii, że niby będzie miał wpływ na transfery. A w praktyce będą kontraktowani również "okazyjni" gracze, będzie wymuszana gra posiadanych młodzików,a trenera zwolnią przy pierwszym dołku psychicznym prezesa, bo przecież ten człowiek inaczej nie potrafi. Umie tylko gadać okrągłe frazesy, a ponieważ chwilowo jest szefem i podwładni go słuchają to wydaje mu się, że robi coś z sensem.

odpowiedz
robert60 - 26.11.2021 / 16:06, *.chello.pl

To chyba niemożliwe, że Prezes Mioduski był takim cieniasem by nie wiedzieć, że tym wywiadem dał możliwość wynegocjowania umowy marzeń Trenerowi Papszunowi ale w ...... Rakowie. I po co Trener Papszun miałby przychodzić do Legii "na lata" czyli w rzeczywistości na rok? Jeśli zatem Prezes Mioduski nie zrobił swoim wywiadem błędu negocjacyjnego to znaczy, że już wie, że Trener Papszun nie jest w najbliższych latach dostępny dla Legii. Albo to oznacza, że obaj Panowie zrobili w konia właściciela Rakowa i już coś podpisali. Natomiast jeśli ten wywiad jednak nie był do końca przemyślany to oceniając walory intelektualne Prezesa Mioduskiego należy postawić wiele znaków zapytania.

odpowiedz
Prezesie - 26.11.2021 / 16:04, *.inetia.pl

Szczerze cię nienawidzę i gardzę tobą.

odpowiedz
Olomanolo - 26.11.2021 / 16:03, *.207.247

Do wszystkich działaczy i udziałowców klubu RKS RAKÓW Częstochowa nie oddawajcie Papszuna do Legii bo się tutaj tylko zmarnuje kudłaty pudel już nie jednego zmarnował ( Magiera zabrany z Sosnowca niektórzy kibice mieli nam to za złe ) LEGIA NIGDY NIE SPADNIE !!!!! prędzej pudel wyłysieje

odpowiedz
Luk - 26.11.2021 / 15:49, *.timplus.net

Wymęczyłem całość i jedno mi się kojarzy, Ranczo i kampania Kozioła i jego PPU "...wiemy jak to zrobić" oraz ten idiotyczny uśmieszek...

odpowiedz
Olomanolo - 26.11.2021 / 15:14, *.207.247

Kudłaty oszuście tu w tym bagnie które z Radziem czerwononosem zrobiłeś to nawet Pep Guardiola nie pomoże a Ty chcesz Papszuna pytam się po co ????? Aby zje...ć mu karierę !?? Kudłaty kłamco zabieraj dywersanta Radzia i wypad z Legii -(LEGIAA NIGDY NIE SPADNIE )

odpowiedz
Kkk - 26.11.2021 / 14:56, *.chello.pl

Po tych wypowiedziach prezesika jesteśmy głównym faworytem do spadku. Ta pycha. Oj się będą wszyscy spinać na Nas. A my mamy biede w szatni…

odpowiedz
Przemo - 26.11.2021 / 13:16, *.201.80

TO JEST GIGANTYCZNA KOMPROMITACJA MIODUSKIEGO.

odpowiedz
Realista - 26.11.2021 / 13:10, *.centertel.pl

Moim zdaniem Prezes Mioduski osiągnie coś, co wydawało się niemożliwe: spuści Legie do 1 ligi. Zrealizuje osobisty cel - zapisze się na stałe w kronikach klubu.
Najciekawsze jest to, że dopiero po pięciu latach zauważono, że to „Dyzma” polskiego biznesu. Wystarczyło, że pracował z Kulczykiem i już okrzyknięto go biznesmenem. Teraz widać, że „król”’ jest nagi. Ten wywiad dowodzi, że on naprawdę nie rozumie co się dzieje i jest przekonany, że obecna sytuacja klubu to nie efekt jego kuriozalnych decyzji (vide: Jozak) ale błędy kolejnych sztabów i piłkarzy. A ja mam pytanie? Kto zatrudniał trenerów, zmieniał ich co pol roku i akceptował kolejne wynalazki p. Kucharskiego? Może klubowa sprzątaczka? Jeśli tak to zwracam honor.

odpowiedz
Kibolek - 26.11.2021 / 12:55, *.it-home.pl

KORPORACYJNE KLAMSTWA LICHWIARZA I OSZUSTA OD KULCZYKA . KTOS DOBRZE NAPISAŁ NIE ŁYKAĆ TEGO TYLKO PATRZEĆ MU NA RĘCE

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.11.2021 / 11:51, *.aster.pl

Mioduski zarządza kryzysem. Picuje. Bajeruje. Obiecuje wunderwaffe. Parę dni temu, puścił w sieć plotkę o zakontraktowaniu Stipicy albo Kovacevica. Teraz rozmawia z Papszunem. A nie z Mourinho?
Albo Kloppem? Przestańcie łykać jak indyki te korporacyjne gadki. Patrzcie mu na ręce. Na fakty. Reszta to kit i blaga.

odpowiedz
Pawel - 26.11.2021 / 11:37, *.vectranet.pl

Miodek, posłuchaj sam siebie:
-„Wynik będzie zawsze priorytetem, ale dokręcamy śrubę, jeżeli chodzi o wewnętrzne zasady i nie będziemy już tego poluzowywać, na co błędnie się wcześniej godziliśmy lub nie egzekwowaliśmy od trenerów.”
-„ Chcę podkreślić, że nowy trener będzie miał bardzo dużo do powiedzenia, jeśli chodzi o kwestie personalne, dobór piłkarzy.”
Miodowych snów.

odpowiedz
dino - 26.11.2021 / 13:16, *.vtelecom.pl

@Pawel:
Czyli przyznał, że poprzedni trenerzy nie mieli dużo do powiedzenia w kwestiach personalnych i doboru piłkarzy

odpowiedz
Pawel - 26.11.2021 / 13:33, *.vectranet.pl

@dino: mam lekki dysonans czytając w jednym zdaniu, ze dokręcił śrubę trenerowi i nie odpuści, a w drugim, ze nowy trener będzie miał szersze kompetencje…

odpowiedz
Darek - 26.11.2021 / 11:29, *.chello.pl

Do sztabu dołączy kolejny trener analityk.Brawo.Po co nam piłkarze którzy potrafią grać.Sprowadzajmy kolejne pokraki i wynajmujmy dla nich kolejnych analityķów i psychologów.

odpowiedz
tomek - 26.11.2021 / 10:47, *.orange.pl

co za korpo-dzban

odpowiedz
Łuki - 26.11.2021 / 10:32, *.tpnet.pl

Najlepsza akademia. Racja. Tylko co my z niej mamy? Nie wiem czy w lecie Papszun będzie chciał pracować w 1 lidze.

odpowiedz
błagam - 26.11.2021 / 15:19, *.icpnet.pl

@Łuki: to nawet nie jest racja. jesteśmy nie tylko za lechem, ale też zagłębiem lubin i pogonią.

odpowiedz
... - 26.11.2021 / 10:19, *.vectranet.pl

Papszun idealny trener do 1ligi.

odpowiedz
Kibolek - 26.11.2021 / 10:06, *.telefonica.de

Święta korporacyjna krowa co ryczy A mleka nie daje . MIODUSKI PARODYSTO to o tobie mowa . MIODUSKI WON Z LEGII. Ty już tu nic nie zmienisz , trybuny Cię nienawidzą ajaja jaj mioduski wypier..alaj

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.11.2021 / 09:58, *.centertel.pl

Niektórzy myślą, że wszystko i wszystkich można kupić. Można, to się zdrowo przejechać na takim myśleniu, jak na krowim placku, na pastwisku. Przykre, że wprowadza się taki klimat. Śliski, śmierdzący i bez... honoru.

odpowiedz
Obiektywny znawca - 26.11.2021 / 09:38, *.icpnet.pl

Typowo korporacyjne sku.rwysyństwo, sam jest ch...ym prezesem, ale nie.... wszyscy winni tylko nie ja,
będzie zwalniał na potęgę wszystkich dookoła bo wczesniej nie potrafi normalnych ludzi zatrudnić i otacza się garstką bezjajecznych klaunów, poklaskiwaczy i dupowłazów.
Sam się zwolnij, po co zatrudniałeś "młodego" na 5 min???, a teraz kłapiesz, że to jego koniec, czy ty masz w ogóle trochę oleju w głowie, to jest normalne działanie pajacu?
To właśnie twoje decyzję się nie bronią, a nie trenerzy, bo tych ich najpierw zatrudniasz.
Spójrz w lustro ile już błędów popełniłeś, gdybyś był zatrudnionym prezesem u kogoś obcego to już dawno wyleciałbyś na kopach

odpowiedz
dino - 26.11.2021 / 09:47, *.vtelecom.pl

@Obiektywny znawca:
Jak zatrudniał Gołębiewskiego mówił, że trener będzie do czerwca (i taki dał mu kontrakt). Po paru dniach mu się odmieniło i stwierdził, że jednak do grudnia. Człowiek nie wie w jakim świecie żyje, i nie ma żadnej długofalowej koncepcji, tylko że cierpi na tym Klub i My, Kibice

odpowiedz
Gocław - 26.11.2021 / 09:10, *.169.174

Brawo Panie Darku, mnie Pan przekonał.

Nie poddawaj się...

odpowiedz
pol - 26.11.2021 / 09:09, *.chello.pl

loczek kretynie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na prawdę nie widzisz,że razem ze swoim kolesiem kucharskim naściągałeś darmowego szrotu ,z którym nic nie zrobi i Pep Guardiola?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
grzesiek - 26.11.2021 / 08:56, *.centertel.pl

A to Papszuna nie mozna bylo zatrudnic zamiast Cześka? Mozna bylo tylko ktoś doradził naszemu Darusiowi zeby Czesława zatrudnić. Mocarnego czesława co swietnie pracuje z mlodzieżą w mlodziezowce ????????????

odpowiedz
Korporacja - 26.11.2021 / 08:37, *.plus.pl

Typowa gadka z korporacji. Ile razy ja słyszałem takie pier***, na zebraniach z dyrekcja u siebie w pracy. Niestety, często jest tak ze człowiek na pozycji prezesa mimo świadomości swoich błędów brnie w nie dalej, bo przerośnięte ego nie pozwala mu na przyznanie się do błędu. Na meczu z Jaga powinno być solidne grabienie liści. I nie wśród piłkarzy, a na loży VIP.

odpowiedz
Eduardo - 26.11.2021 / 09:21, *.toneticgroup.pl

@Korporacja: bez kitu, ja to samo. Każdego miesiąc słyszę takie bzdury

odpowiedz
Singspiel - 26.11.2021 / 09:37, *.plus.pl

@Korporacja: i jeszcze ten tekst: czesto zmienialismy ostatnio trenerów. Ma rozdwojenie jaźni?

odpowiedz
Paco - 26.11.2021 / 08:24, *.190.43

A my chcemy abyś ty załgany pudlu odszedł tyle i tylko tyle. Od dnia twoich rządów idziemy w dół

odpowiedz
grzesiek - 26.11.2021 / 08:04, *.centertel.pl

Korpo gadka

odpowiedz
Are - 26.11.2021 / 08:02, *.play-internet.pl

To Pan Marek mógłby ciebie Darku wziąć na staż i czegoś nauczyć. Myślę że wszystko inne już ma. Chyba że zgodzi się tylko by być bliżej domu i za ogromne pieniądze bo jak już zdradziłeś że chcesz to teraz zapłacisz. Po za tym 6 lat twojej pracy sprawiło że Legia jest ostatnim wyborem i to dla desperatów.

odpowiedz
OLaf - 26.11.2021 / 07:54, *.tpnet.pl

Dla Papszuna będzie lepiej jak nie przyjdzie do tej Miodka korporacji... zero ingerencji w transfery by miał

odpowiedz
Echhh - 26.11.2021 / 07:32, *.aster.pl

Genialne wyczucie czasu. Wywiad przed samym meczem, mowiacy trenerze wyp..... chcemy innego. Kudlaty ty jestes idiota od urodzenia, czy wiedza nabyta. Wez czasem w swoim gabinecie rozbieg i pier..... lbem o sciane, nie sadze zeby pomoglo, ale warto sprobowac.

odpowiedz
Lopez - 26.11.2021 / 07:25, *.centertel.pl

W pierwszej kolejności do wyrzucenia z klubu jest Kucharski który sprowadzał zawodników na ilość a nie na jakość i efekty widzimy a Miodek się na tym nie zna więc nie widzi problemu i winny jest zawsze trener

odpowiedz
Tomek - 26.11.2021 / 07:10, *.113.189

Skończyłem czytać na tym zdaniu "Uważam, że Marek Papszun przy odpowiednich warunkach do pracy, które w Legii są, jest obecnie najlepszym kandydatem, by rozwinąć nasz zespół w najbliższych latach". Latach? Ha ha Mioduski amatorze weź Ty już lepiej nic nie mów, zabierz co masz zabrać, wyprowadź kasę i wypie...alaj

odpowiedz
Tomi - 26.11.2021 / 15:23, *.plus.pl

@Tomek: ja dokładnie to samo.. Bełkot.

odpowiedz
:) - 26.11.2021 / 06:56, *.plus.pl

Nic tylko przegrywać dalej panie Gołębiewski przecież i tak cię zwolnią więc wszystko jedno. To samo grajki po co się starac jak i tak będzie Papszun i trzeba myśleć jak u niego się opierd.. ć Brawo za motywacje prezesie

odpowiedz
Kolega po szalu - 26.11.2021 / 06:54, *.plus.pl

A ja bym chciał żebyś odszedł z Legii w końcu.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.11.2021 / 06:53, *.aster.pl

Ten "wywiad", z pozycji kolankowo-łokciowej, ma zapewnić spokój na meczu z Jagą. Ma pokazać, że car jest dobry, tylko bojarzy są brzydcy. Mam nadzieję, że Miodek jest cynicznym, załganym korpszczurem, bo jeśli naprawdę tak myśli jak mówi, to mecze z e Stomilem - tuż, tuż. W sumie czemu nie, Olsztyn ładniejszy niż Poznań.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 26.11.2021 / 06:52, *.plus.pl

Gołębiewski właśnie dostałeś mocne wsparcie od prezesa.

odpowiedz
Antyberg - 26.11.2021 / 06:48, *.orange.pl

Typowe korporacyjne pier....lenie! Kolejny trener na lata???! Ale się uśmiałem!

odpowiedz
Sebo(L) - 26.11.2021 / 06:20, *.centertel.pl

Przecież on co wywiad, gada jedno i to samo. Klub ma swoją filozofię, chcemy rozwijać klub, mamy świetną bazę, każdy wie co ma robić... itp, itd. Gada non stop jak nakręcony o tym o czym już słyszeliśmy kilkanaście razy i nic z tego nie wynika. Jak jest widzi każdy.

odpowiedz
Nikt - 26.11.2021 / 06:13, *.jmdi.pl

Argument - zachęcam krytyków do zainwestowania swoich pieniędzy - jest piękny.
Można go odebrać tylko jako "mam pieniądze, więc moje decyzje są dobre; są dobre, bo mam pieniądze; a mam pieniądze, bo moje decyzje są dobre".
Żeby to choć było dawanie pieniędzy na klub, a nie ich pożyczanie, żeby później zrobić sprytne wyjście z dużymi zyskami od pożyczonych środków.

odpowiedz
RMFC - 26.11.2021 / 05:50, *.play-internet.pl

Jeśli Papszun tu przyjdzie znów dostanie do gry odrzut z klubów zagranicznych, którego nikt nie chce i pudel karze mu z tego zrobić drużynę. Przychodząc powinien podpisać kontrakt z pełną możliwością wybierania transferowanych piłkarzy do klubu itd. Nie wierzę, że pudel na to pozwoli a jeśli nie to po prostu szkoda chłopa bo przyjdzie tu i się zmarnuje przy takich rządach i nie udacznym Kucharskim dyrektorze

odpowiedz
nosacz - 26.11.2021 / 05:49, *.orange.pl

Papszun w Rakowie to jest prawie jak prezes. Tutaj sie odbije mu czkawką i zmarnuje kariere.

odpowiedz
Kwas70 - 26.11.2021 / 05:36, *.oktv.se

Miodolski kiedy do ciebie dotrze ze ty sie do tego nienadajesz,od kiedy jestes w LEGI klub robi zjazd . Pier...enie dobro klubu jak chcesz dobrze to zabieraj przydupasow i odejdz

odpowiedz
Daro124 - 26.11.2021 / 05:11, *.centertel.pl

Panie pudel won z klubu razem z tą zbieraniną tych pseudo zagranicznych grajków bo z taką kapela to nic się nie da zrobic

odpowiedz
Sarcastico. - 26.11.2021 / 04:13, *.inetia.pl

Kłamca jakich mało w branży sportowej. Czytając te puste frazesy czuję się jakbym słyszał tych renegatów z sejmu. Zniszczyliśmy wam życie, nasraliśmy wam do garnków.. cóż sorry nie, staraliśmy się ale nie zawsze wychodzi mimo chęci, które niezaprzeczalnie mieliśmy. Nie składamy broni idziemy dalej. Tylko z waszą pomocą damy radę! Jesteście częścią partii... klubu. Ehh.. Doskonały manipulant i cyniczny kłamca. A co niektórzy z Was dalej jak ślepe i głuche baranki... Nie jest mi Was nawet szkoda, ignoranci.

odpowiedz
Semper Fi - 26.11.2021 / 03:18, *.232.6

Zajebiste, mocne slowa. Przeprosiny przyjęte!
Pudel! Jestem z Toba!
Walczymy do konca!!! WOJNAAAAAAAA!!!!

odpowiedz
Sarcastico. - 26.11.2021 / 04:07, *.inetia.pl

@Semper Fi: Tak bez złośliwości jak coś. Ile przeciętnie trwa u Ciebie refleksja? Pięć dni czy pięć minut?

odpowiedz
Serek - 26.11.2021 / 01:13, *.centertel.pl

Ten człowiek nie ma pojęcia o tym co robi... powinien inwestować w trenerów a co z tego że inwestujw pilkarzy jak ma słabych trenerów w akademii...

odpowiedz
Www - 26.11.2021 / 00:26, *.t-mobile.pl

Pudel Lejwoda

odpowiedz
miron - 26.11.2021 / 00:23, *.jmdi.pl

Po pierwszych zdaniach Loczka nie chce mi się już czytać tego słodkiego pierdzenia.Kolejna wizja mistrza improwizacji do czego to nas doprowadzi...???

odpowiedz
robert60 - 26.11.2021 / 00:21, *.chello.pl

5 minut dobrej gry z Leicester. 15 minut dobrej gry z Górnikiem. Nie widać żadnego pozytywnego efektu zmiany trenera. Papszun też sobie nie poradzi bo ma za małe doświadczenie i wiedzę. W ogóle nie ma chyba polskiego trenera, który dałby radę wyciągnąć zespół z dołka z tymi zawodnikami, którzy dzisiaj są w Legii. Potrzebny jest ktoś, kto już poradził sobie w innym klubie z taką sytuacją. Będzie miał pomysły, autorytet i posłuch wśród piłkarzy. Może jednak Czerczesow?

odpowiedz
Daszka - 26.11.2021 / 00:01, *.chello.pl

Nawet super pobieżna lektura miodowych wypocin wywołuje w moim organizmie odruch wymiotny. Sorry Koledzy, ale inaczej się nie da określić wspomnianych doznań. Ten błazen chyba nadal wierzy w to, że jakaś garstka sprawnych inaczej ponownie "kupi" jego zbrukane fałszem teksty.
Ps.: parafrazując moich zacnych poprzedników napiszę tak: tu nie ma co trenować, tu nie ma co transferować ani dzwonić, tu trzeba w trybie pilnym ściągać rosłych chłopaków w białych kitlach z obszernymi chwytakami - dla dobra Klubu, a nawet jego.
Chyba inaczej się nie da...


odpowiedz
To samo. - 25.11.2021 / 23:54, *.play-internet.pl

Od początku słyszę ta samą korporacyjną gatkę.
To co mi próbują wcisnąć w mojej firmie gdzie pracuję słyszę od Prezesa L. Same brednie.
Jest progres,staramy się,wzmacniamy sztab, mimo trudności jestemy lepsi, zatrudnimy teraz jeszcze lepszych ludzi od poprzednich,zmiany są konieczne.
Ostatni powiedział że mamy optymalny sklad i ciągle słyszę że mamy zawodników na bardzo wysokim poziomie!
Skoro ich mamy to zarząd i dyro wiadomo który daje ciagle dupy skoro jest takie dno.
Bo jeśli ktoś powie ze to wina kolejnych trenerów to je...e z czystym sumieniem w ryj!
Panie Papszun, szkoda mi Pana! Pan będzie następnym trenerem że złamaną karierą!

odpowiedz
W-w - 25.11.2021 / 23:53, *.tpnet.pl

Jako kibica Śląska najmniej mnie martwi Wasz kryzys, ale trzeba przyznać, że prezesa macie oderwanego od rozumu. Co trzeba mieć we łbie, żeby o takich planach jak zatrudnienie trenera, który aktualnie ma pracę w innym klubie ekstraklasowym, mówić głośno w wywiadzie, tuż przed meczem pucharowym swojej drużyny, którą prowadzi gość, który niedługo przestanie być trenerem, a który jednak czas jakiś nim pozostanie i będzie trenował zawodników, którzy już oficjalnie wiedzą, że gość, który ich trenuje długo tego robił nie będzie, więc motywacja by mu zaimponować do najwyższych nie należy? To, że Gołębiewski jest tymczasowy każdy wie, to, że Legia chce zatrudnić Papszuna też każdy wie, ale takich rzeczy się głośno nie mówi nawet w drużynach z okręgówki, a co dopiero w profesjonalnych klubach. Jest coś takiego jak szacunek, szacunek dla aktualnego trenera, jak i szacunek dla Rakowa, któremu się trenera chce podkupić. Wasz prezes to chyba się kiedyś zgubił i tak niechcący trafił do futbolu.

odpowiedz
tomek - 26.11.2021 / 00:11, *.orange.pl

@W-w: święta racja

odpowiedz
Sarcastico. - 26.11.2021 / 04:17, *.inetia.pl

@W-w: Wiesz Kolego u nas na mieście, niektórzy mówią w kuluarach że d.m to tylko słup, figurant. Na kasie kto inny niby trzyma łapę.

odpowiedz
geds - 25.11.2021 / 23:50, *.chello.pl

Trudno się to czyta. Korpobełkot, odszczekiwanie się w stylu "jeśli uważasz że źle zarządzam, sam zainwestuj i zarządzaj lepiej". Pokazał że niewiele rozumie, np. zatrudnialiśmy trenerów pod wynik na już, a nie pod długofalową wizję rozwoju drużyny... Ja to!!!! To Jozak był gotowym trenerem pod wynik na już??? Klaufurić, Hasni Urban, Vuko też? Przecież to sami debiutanci albo prawie debiutanci. Dowiedzieliśmy się że zimą znów czeka nas miotła. Kilku przyjdzie kilku odejdzie... a co to nowego? Co pół roku gra inna drużyna. Rozwój drużyny? Której!!!??? Co pół roku innej? I co to za wymiany? Czy Johansson jest lepszy od Juranovicia? Slisz od Cafu? Josue od Antolicia, jest bardziej mobilny? Jesteśmy coraz słabsi kadrowo. Ale znów to samo : mamy fajne boiska, zatrudnimy analityka od stałych fragmentów gry... kolejnego dyrektora juz niedawno zatrudniliśmy... ręce opadają nie mogę go słuchać.

odpowiedz
Felek - 25.11.2021 / 23:49, *.vectranet.pl

Prowadz wodzu do zwycięstw w Lidze Mistrzów!

odpowiedz
Darek - 25.11.2021 / 23:47, *.chello.pl

Kolejny trener na kilka miesięcy.

odpowiedz
Bednarz - 25.11.2021 / 23:45, *.tpnet.pl

Jedno jest pewne... Ten Papssun napewno nie zagości w Legii

odpowiedz
Jakub - 25.11.2021 / 23:41, *.orange.pl

Dla mnie intuicyjnie logiczny błąd w rozumowaniu z Papszunem. On konsekwentnie buduje Raków od X Lat, na początku to była niższa klasa, budowanie zespołu. A tu po 3 porażkach będzie palant.., bez dania czasu i będzie tradycyjne wyp...

odpowiedz
arek - 25.11.2021 / 23:52, *.chello.pl

@Jakub:
bez przesady, od pięciu

odpowiedz
Ben - 25.11.2021 / 23:38, *.inetia.pl

Ile dostali za ten wywiad?

odpowiedz
zaba285 - 25.11.2021 / 23:30, *.grupaping.pl

jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości, że Pudel to idiota, to już chyba nie ma. bo trzeba być idiotą, zęby udzielić takiego wywiadu godzinę przed takim meczem... trener i zawodnicy na pewno teraz będą grać jak z nut. pan Gołębiewski będzie miał poparcie od wkładów do koszulek jak żaden inny, w końcu dostał takie poparcie.. wkłady też się zmobilizują, przestaną grać pod siebie i stworzą drużynę, bo pan prezes tak powiedział... super moment sobie wybrał...

odpowiedz
Kibic - 25.11.2021 / 23:26, *.torun.pl

Kolejnego trenera wykonczy i potem juz tylko zagraniczni zostana :) ale jak widac kazdy podejmuje sie szansy :) Ciekawe tylko czy to taka przykrywka z tym Papszunem czy on faktycznie chce do Legii. Troche juz trwa ta telenowela ;)

odpowiedz
Vomit - 25.11.2021 / 23:24, *.55.196

Rence kwa opadajom jak się czyta Mioduskiego kocopoły. Wyp!!!!!!

odpowiedz
Kibic (L) od lat 80 tych. - 25.11.2021 / 23:20, *.play-internet.pl

Mioduski mamy dosc ciebie pajacu ! Wypad razem z Kucharskim z Legii !

odpowiedz
kalosz - 25.11.2021 / 23:17, *.mm.pl

no tak..jak jest kasa to oslabic przeciwników:) tak jak bayern oslabil borusie kiedys kupujac lewego:) lepiej zatrudnij kogos takiego jak nasz selekcjoner sousa do TLC na lata... totamtrzeba budowac zawodników a nie sciagac niby "gotowców" i placic im horendalne pieniądze,a co z nich jest widac obecnie

odpowiedz
bolo - 25.11.2021 / 23:17, *.inetia.pl

Od dawna twierdzę że Legia dla p.Mioduskiego to "pralnia" szmalu.

odpowiedz
mirek - 25.11.2021 / 23:57, *.chello.pl

@bolo:
Bo nie wiesz co to jest pranie pieniędzy głupolu. W pralnie trzeba włożyć pieniądze nie wiadomo skąd i wyjąć czyste jak legalny zysk. A co tu sknera Mioduski wkłada? W LTC na kredyt? A gdzie ten zysk który można legalnie wyprowadzić z tego zadłużonego grajdołu?

odpowiedz
Farme(L) - 25.11.2021 / 23:16, *.virginm.net

Jeszcze nie czytałem, ale jak można mówić, że chcesz innego managera? Jak się czujesz deklu jak kibice Ci mówią, że chcą innego prezesa? Ty już Darku totalnie „je...eś” się w łeb!!! Lecz się!!!

odpowiedz
Polski Lwów - 25.11.2021 / 23:15, *.play-internet.pl

SPRZEDAJ KLUB KUDŁATY NIEUDACZNIKU

odpowiedz
Michał - 25.11.2021 / 23:13, *.plus.pl

Bla bla bla panie reżyserze Dariuszu Mioduski a tu nadciąga już Irek Mamrot ze swoją ekipą. Zobaczymy co w niedzielę odwalą nasi stranieri. Aż strach się bać. Czy w końcu LEGIA wygra? O to jest pytanie. Tego nie wiedzą najstarsi górale nawet. pozdrawiam górali i wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
bolo - 25.11.2021 / 23:11, *.inetia.pl

"Gra tutaj ma być zaszczytem, a nie odcinaniem kuponów".Czyli do tej pory było odwrotnie?Masakra.

odpowiedz
ttt - 25.11.2021 / 23:10, *.media.pl

Papszun nie zbawi Legii. Jak mu się poszczęści to osiągnie tyle co Skorza, Magiera, Vukovic czy Michniewicz czyli jakiś puchar, może nawet mistrzostwo i po kilku czy kilkunastu miesiącach zostanie zwolniony. W Legii nie ma czasu żeby 3 lata budować drużynę. Presja wyników to jedno ale jest duża rotacja wśród piłkarzy. Młodzi i zdolni szybko odchodzą. Przeciętni zostają dłużej ale oni wielkiej piłki nie zrobią.

odpowiedz
zaba285 - 25.11.2021 / 23:32, *.grupaping.pl

@ttt: 100% racji. mistrzostwo i wyprzedaż tych co się da "za paczkę fajek". Amica odmówiła sprzedania swojego młodzieżowca za 7 mln euro, Pudlowi by dali 3 mln i by sprzedał bez zastanowienia...

odpowiedz
Eduardo - 25.11.2021 / 23:06, *.toneticgroup.pl

Papszun nie przyjdzie do I-ligowej drużyny.

odpowiedz
BLA BLA BLA - 25.11.2021 / 23:06, *.tpnet.pl

Nie chce mi sie tego czytać.

odpowiedz
Arek - 25.11.2021 / 23:01, *.t-mobile.pl

Papszun dobry trener na 1 ligę

odpowiedz
mietowy - 25.11.2021 / 23:00, *.aster.pl

no i co TY panie prezesie myslisz ze nastapi jaki cud bedzie ????!!!!!!!!

odpowiedz
Franek - 25.11.2021 / 22:52, *.t-mobile.pl

A Diego Armando nie chcesz pajacu?

odpowiedz
Cegiełka - 25.11.2021 / 22:48, *.t-mobile.pl

jeśli Pan właściciel liczy na to że starsi stażem kibice dadzą się na takie propagandowe plewy nabrać to jest w dużym, bardzo dużym błędzie. ten "wywiad" utwierdził mnie tylko w przekonaniu żeby nie chodzić na mecze przy Ł3 bo właściciel i piłkarzyki traktują nas jak frajerów

odpowiedz
dino - 25.11.2021 / 22:45, *.vtelecom.pl

Mioduski amatorze przestań filozofować o rozwijaniu Klubu ty go przestań zwijać!!

odpowiedz
Rudy - 25.11.2021 / 22:39, *.net.pl

ile trza dać za taki wywiadzik ? Jestem kibicem Legii i mogę dać wywiad, ale nie znam ceny?
Jaka cena u was za paski na górze ,, Pusty Stadion,, ?

odpowiedz
Normalny człowiek - 25.11.2021 / 22:29, *.chello.pl

Chcemy zatrudnić prezesa.
Chcemy dyrektora sportowego.
Chcemy piłkarzy, nie pajacyków.
Chcemy Papszuna.
Chcemy MP.
Chcemy pucharów co roku.
Chcemy klimatu wokół Legii.
Chcemy normalności w zarządzaniu klubem.
Chcemy...

I co z tego, że chcemy? Możemy sobie chcieć

odpowiedz
powiślak - 25.11.2021 / 22:27, *.t-mobile.pl

Chcemy zatrudnic Papszuna i zwolnic najdalej w październiku

odpowiedz
Franco - 25.11.2021 / 22:59, *.plus.pl

@powiślak: No co ty.... to trener na lata!!!!!

odpowiedz
Cyniek - 25.11.2021 / 22:25, *.play-internet.pl

Albo on jest debil albo z nas robi debili albo pracują w tym klubie prawie same debile analizowaliśmy matka Gołębiewskiego i osadzilismy że gwarantuje nam rozeuj i poprawce gry nisz kur...jak można mówić to poważnie liczyć na kogoś kto wygrywa w 3 lidze co trzeci mecz jak można powiedzieć że piłkarze przestali się rozwijać za Michniewicza kur. Czy jedzą mający 34 lata czy piłkarz w tym wieku jeszcze się rozwija lub Boruc wieku 41 lat on też jeszcze ma szansę na rozwój ja panu powiem jak zaprzęgnąć kryzys i wroca zwycięstwa wyplac pan premie piłkarza wyoier.... Połowę tego letniego zaciągu i swojego doradcę Radosława to moja analiza

odpowiedz
dino - 25.11.2021 / 22:54, *.vtelecom.pl

@Cyniek :
Ja dedykuję na dobranoc prezesowi Mioduskiemu piosenkę O.N.A - KIEDY POWIEM SOBIE DOŚĆ

odpowiedz
Heniok - 25.11.2021 / 23:24, *.jmdi.pl

@dino: https://www.youtube.com/watch?v=tp_-9zQvgIU

odpowiedz
cyniek - 26.11.2021 / 09:24, *.vectranet.pl

@dino: mordo nic do dac nic ujac trafione w sete

odpowiedz
Plaskacz - 25.11.2021 / 22:21, *.net.pl

Trzeba być ciężkim kretynem i bez wyobraźni, żeby dać taki wywiad przed meczem. Ciekaw czy trener Marek Gołębiewski sobie przeczytał w przerwie.

odpowiedz
Lawok - 25.11.2021 / 22:25, *.plus.pl

@Plaskacz: Też tak uważam. To niepojęte, że Pan Prezes Mioduski to zrobił. Naprawdę. Tuż przed meczem o prawie wszystko? Jak musi się czuć Pan Marek teraz, strasznie mi przykro.

odpowiedz
Lawok - 25.11.2021 / 22:20, *.plus.pl

Żaden Papszun! Inwestujmy w Pana Gołębiewskiego, który jest powiewem świeżości w naszym klubie i powinien dostać więcej czasu. Nie rozumiem Pana Mioduskiego, to sabotaż, zwłaszcza, że wywiad ukazał się tuż przed meczem. Rozumiem, że jest 3:1 dla Leicester, ale jednak jedną bramkę strzeliliśmy i to po dwójkowej akcji w rzucie karnym. Fantastycznie się to oglądało, to dobicie.

odpowiedz
Caaai - 25.11.2021 / 22:10, *.plus.pl

Co za p.........

odpowiedz
lucho_83 - 25.11.2021 / 22:03, *.chello.pl

Bla bla bla pierdzielenie o Szopenie. Ten sezon pokazuje jak beznadziejnie zarządzany jest klub, że to wszystko jest pic na wodę fotomontaż! LEGIA TO MY!!!!!!!!!

odpowiedz
L57 - 25.11.2021 / 22:02, *.chello.pl

Patologia Mioduska wszystko zgania na Czesława. A kto nie zadbał o zmiennika dla Artura, kto sprowadził bankietowo-turystyczną grupę piłkarzy, też Czesio???? Patologio co zrobiłaś naszą Legię spie...łaś!!!!!

odpowiedz
Lawok - 25.11.2021 / 22:44, *.plus.pl

@L57: A od kiedy to Pan Prezes decyduje o transferach? Odczep się Pan od Pana Mioduskiego, nie tu jest pies pogrzebany!

odpowiedz
L57 - 25.11.2021 / 23:04, *.chello.pl

@L57: A gdzie jest pies pogrzebany? Oświeć mnie, który to nieudacznik zatrudnił Radosława Kucharskiego???? Patologio co zrobiłaś naszą Legię spie...łaś!!!!!

odpowiedz
Adbi - 25.11.2021 / 23:34, *.inetia.pl

@Lawok: czy Ty jesteś trollem czy nienormalny

odpowiedz
aDBI - 25.11.2021 / 23:37, *.inetia.pl

@Lawok: czy Ty jesteś trollem czy nienormalny

odpowiedz
P80 - 26.11.2021 / 07:52, *.net.pl

@Lawok: Ponawiam sugestię: zmiana prochów albo powrót na swoją stronę

odpowiedz
Pjoter - 25.11.2021 / 21:59, *.knc.pl

Facet stracił zdolność do prawidłowego odczytywania bodźców zewnętrznych....sugeruję szpital w pewnej dzielnicy Pruszkowa...

odpowiedz
Drzewica - 25.11.2021 / 22:40, *.125.103

@Pjoter: w Tworkach już nie przyjmują podobno

odpowiedz
Korda - 25.11.2021 / 21:55, *.centertel.pl

Kto z was zrobił tak samo jak ja ze przewinął całe te brednie P. Mioduskiego aby poczytać komentarze :-):-). Są napewno o wiele ciekawsze niż te bzdury Loczka

odpowiedz
GD - 25.11.2021 / 22:58, *.aster.pl

@Korda: Jak nie czytałeś wywiadu, to się nie wypowiadaj.

odpowiedz
Kryniek76 - 25.11.2021 / 21:50, *.plus.pl

Po pierwszym zdaniu przestałem czytać. Najlepszym kandydatem aby rozwijać nasz zespół w najbliższych latach. Mioduski parodysto nigdy nie będziesz Legionista

odpowiedz
AAA - 25.11.2021 / 21:47, *.play-internet.pl

Mitoman przez duże M.

odpowiedz
shai - 25.11.2021 / 21:46, *.33.109

Słodkie pierdzenie...

odpowiedz
Andreas - 25.11.2021 / 21:41, *.play-internet.pl

A który trener zatrudniany przez tego gościa nie byl zbawcą Legii I trenerem na lata?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.11.2021 / 21:41, *.orange.pl

Dlaczego nie padło pytanie, czy prezes wisi jakąś kasę zawodnikom?

odpowiedz
spasiony - 25.11.2021 / 21:57, *.10.6

@Leśny Dziadek: "artykul sponsorowany" majacy uspokoic nieco atmosfere. Nieudolne gaszenie pozaru bo chyba do kogos w klubie dotarlo, ze w najblizszym meczu na trybunach moze byc goraco.

odpowiedz
w szatni stoi... - 25.11.2021 / 22:04, *.as13285.net

@Leśny Dziadek: komu mial oddac to oddal, kto nie dostal pewnie ma cos ,,na sumieniu... '' drogi kolego

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.11.2021 / 22:56, *.orange.pl

@w szatni stoi...: To jest odpowiedź w stylu "żeby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem"

odpowiedz
PanTrener - 25.11.2021 / 21:39, *.chello.pl

Papszun nic nie da jak ta niedorajda Kucharski bedzie rzadzil trasnferami i swoj portfel napychał

odpowiedz
Obiektywny znawca - 25.11.2021 / 21:33, *.icpnet.pl

słodko pierdzący wywiad... i "będą" żyli długo i szczęśliwie....

odpowiedz
LewLegia - 25.11.2021 / 21:23, *.net.pl

Po tym artykule i tych wrzutkach na stronie, o dzielnicach Wawy na L wszystko wskazuje, że ten portal jest pro prezesowy.
Ciekawe czym to jest spowodowane.?

odpowiedz
WIDZISZ PREZES RAKOWA MÓWI CI NIE, MAŁO DAJESZ KASY, A ON MA DECYDUJĄCE ZDANIE... - 25.11.2021 / 21:20, *.120.19

JAK BYŚ MIAŁ JAJA TO PAPSZUN BY BYŁ U NAS 8 KOLEJEK WCZEŚNIEJ, KIEPSKICH MASZ PARTNERÓW I PRACOWNIKÓW POZIOM CIENKI...ZATRUDNIJ LEPIEJ LUDZI WOJSKA, SPECÓW OD WF I DYSCYPLINY, SPECÓW OD TAKTYKI...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.11.2021 / 21:20, *.orange.pl

Padło słowo "przepraszam"? Jestem w szoku...

odpowiedz
KLanik - 25.11.2021 / 21:17, *.chello.pl

Pudel, ty wiesz co!

odpowiedz
koko123 - 25.11.2021 / 21:12, *.10.77

Trochę lania wody i to wszystko, oderwanie od rzeczywistości... szkoda gadać

odpowiedz
Kudlaty - 25.11.2021 / 21:09, *.centertel.pl

Mitoman

odpowiedz
1410 - 25.11.2021 / 20:59, *.vectranet.pl

Tradycyjny wywiad z Loczkiem o niczym, zero trudnych pytań , dzięki za rzetelne dziennikarstwo

odpowiedz
Olomanolo - 25.11.2021 / 20:59, *.207.247

....odpowiednie warunki pracy w Legii ..hahahahaha kudłaty po pierwsze to wywal tego pseudo fachowca Radzia czerwony nos - a trenera Papszuna to sobie daruj bo go zmarnujesz

odpowiedz
Andreas - 25.11.2021 / 20:50, *.play-internet.pl

Wolę go nie słuchać bo to mitoman. Porównuję go do Gila z Atletico Madryt który ciagle zwalniał trenerów .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.