Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com

Martins: Powinniśmy zagrać lepiej

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Nie jesteśmy zadowoleni, ponieważ przegraliśmy, a mieliśmy szansę na awans z grupy, jeżelibyśmy wygrali. Przegraliśmy ostatnio dużo meczów. Wiemy, że mieliśmy dzisiaj okazję zagrać lepiej. Rywalizowaliśmy jednak z bardzo dobrą drużyną. Jesteśmy smutni, ponieważ mogliśmy osiągnąć więcej - powiedział po ostatnim gwizdku sędziego Andre Martins.

- Zauważyłem, że coś działo się na trybunach, ale nie mogę tego skomentować, ponieważ nie wiem dokładnie, co tam miało miejsce.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Wolfik - 26.11.2021 / 21:19, *.play-internet.pl

Po przyjściu do Legii wydawał się rozsądnym i solidnym zawodnikiem. Obecnie to jeden z najbajdziej irytujących mnie graczy jakich widzę w koszulce Legii. A rywali do tego tytułu ma sporo....

odpowiedz
Antyberg - 26.11.2021 / 18:46, *.orange.pl

Cytując klasyka... kot może zostać, reszta wypie...alać!

odpowiedz
bronek49 - 26.11.2021 / 18:01, *.chello.pl

wy w tym sezonie zawsze macie okazje zagrać lepiej a zawsze gracie bardzo słabo tak w bardzo słabej naszej lidze tak też w pucharach

odpowiedz
gabryś - 26.11.2021 / 16:51, *.vectranet.pl

Niektórzy zawodnicy powinni grać w lidze karzełków albo w lidze dla dzieci

odpowiedz
KLanik - 26.11.2021 / 08:14, *.chello.pl

Ten cwaniak i jego rodacy, ten portugalski zaciąg cwaniaków to jest klęska naszej Legii. Gdyby był jeden owczarz to jeszcze można by to znieść. Tak jest ich cały gang. Drugi to gang albański.

odpowiedz
SPORTOWI OSZUŚCI... - 25.11.2021 / 23:23, *.120.19

MINA JAK ZATRZYMANY ZA KRADZIEŻ CZEKOLADY...TYPOWA MINA I RYSY OBOJĘNTNEJ OSOBY CO DO LEGII, ...PODOBNE WYRAZY LOPEZ, SZWED I KILKU INNYCH...

odpowiedz