Artur Jedrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com

Jędrzejczyk nie zagra ze Spartakiem

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Europy Legia będzie musiała radzić sobie bez Artura Jędrzejczyka. W 87. minucie meczu z Leicester City kapitan wojskowych zobaczył żółtą kartkę, która była jednocześnie jego trzecią w tej edycji LE.

Co ciekawe, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Jędrzejczyk zobaczył żółte kartki w czterech ostatnich meczach, a łącznie w tym sezonie został ukarany aż 13 razy.

Mecz ze Spartakiem Moskwa rozpocznie się 9 grudnia o 18:45 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Wawa - 28.11.2021 / 12:23, *.chello.pl

I to dobra wiadomość jedza od 1,5 roku
Gra normalny regularny piach
Słaby jest jak sik węża

odpowiedz
Derwall - 27.11.2021 / 19:49, *.orange.pl

i to paradoksalnie może być dobra wiadomość , koleś od dłuższego czasu gra jak junior, elektryczny ,głupie faule pod własnym polem karnym, nieumiejętne ustawienie przy dośrodkowaniach przeciwnika ,kompletny zanik umiejętności a na dodatek tego nie panuje nad nerwami ,czas odpocząć ,i chyba na dłużej

odpowiedz
Ben - 26.11.2021 / 21:31, *.inetia.pl

Jak Jędza nie gra to zawsze lepiej to wygląda!

odpowiedz
Pawel - 26.11.2021 / 20:21, *.chello.pl

Może to i lepiej, że Jędza nie zagra. Ostatnio gra jak wagon z węglem

odpowiedz
bronek49 - 26.11.2021 / 17:50, *.chello.pl

nie wiem skąd kibice mają taki optymizm że Legia będziec trzecia przecież oni są zdecydowanie najsłabszą drużyną w tej grupie a szczęście się skończyło potrzebne są umiejętności i dobre przygotowanie a tego nie ma

odpowiedz
PedroS-c - 27.11.2021 / 11:02, *.chello.pl

@bronek49: Legia już nie może być trzecia...

odpowiedz
Kibol - 27.11.2021 / 12:26, *.chello.pl

@bronek49: nie moze byc trzecia, jak wygra to bedzie druga jak nie wygra to czwarta.

odpowiedz
Kibic - 26.11.2021 / 17:35, *.inetia.pl

I to jest akurat wzmocnienie, może opaskę kapitana dostanie ktoś komu zależy

odpowiedz
Kiwi - 26.11.2021 / 15:33, *.play-internet.pl

Prawda jest taka ,że Wieteska czy Jędza się już nie nadają do gry w Legii . Potrzebujemy młodych do gry bo obronę mamy tragiczną i taka jest prawda.

odpowiedz
Rafał - 26.11.2021 / 12:15, *.tpnet.pl

Za Spartakiem to moim zdaniem najważniejszy mecz rundy. Będzie ciężko bo Spartak się rozkręciła ale moim zdaniem jak się zepną i będą zapier...ać na całego to szansa jest. Zobaczymy jak zagrają.

odpowiedz
grzesiek - 26.11.2021 / 14:28, *.centertel.pl

@Rafał: cie pogrzało do reszty. Obecnie prezentujemy poziom druzyn z gibraltaru z naszym brakiem pewnosci siebie na boisku.

odpowiedz
antek - 26.11.2021 / 12:14, *..

juniorami dograc runde

odpowiedz
Milicja - 26.11.2021 / 12:10, *.play-internet.pl

Dziwi mnie że wogule gra...jest tak rzadki że dawno do rezerw bym go spscił ...jeszcze psuje atmosfere w szatni...jaki kapitan takie wyniki
Ave Raków

odpowiedz
Gienek - 26.11.2021 / 12:07, *.surfer.at

...i Bogu dzięki...

odpowiedz
Czesio - 26.11.2021 / 11:50, *.t-mobile.pl

I całe szczeście!!!Uffff...(L)

odpowiedz
andreas - 26.11.2021 / 11:36, *.chello.pl

co on wyprawia na boisku to masakra. Spójrzcie na skrócie meczu na jego zachowanie przy straconej 3 bramce. Oczywiście winny w pierwszej kolejności Miszta ale Jędza bawił się w berka kucanego. Prawie usiadł zamiast walczyć o piłke,

odpowiedz
Sonda - 26.11.2021 / 11:21, *.chello.pl

Czy Wy macie siano zamiast mózgu?
Sonda jest bezsensowne bo możemy zajęć tylko 2 lub 4 miejsce.
Wygrana lub remis Spartaka oznacza miejsce czwarte.
Wygrana Legii oznacza 9 punktów i wyprzedzenie przez Napoli jak oni wygrają lub przez Anglików jeśli oni grają wygrana lub remis.
Nie ma innej możliwości.
2 lub 4.

odpowiedz
Warszawiak - 27.11.2021 / 07:54, *.centertel.pl

@Sonda: brawo jedyny który umie liczyć.

odpowiedz
stary trener - 26.11.2021 / 10:51, *.vectranet.pl

i to jest jedyne wzmocnienie bo to co wyczynia ten osobnik to smiech na sali - wiek robi swoje i czas odejsc - jedza - wywieś biala flage i papa - byles obry ale ..........teraz nie jestes tyle bramek ktore sprokurowales to zacieraja twoje dokonania

odpowiedz
Maciej - 26.11.2021 / 10:17, *.tpnet.pl

Najlepsza wiadomość dnia!

odpowiedz
Neskens - 26.11.2021 / 10:01, *.centertel.pl

Szkoda że żaden trener tego nie potrafi dostrzec że ma dwa drewna na środku obrony i ręcznik w bramce ,a taktyka Legii to laga od jedzy na lukiniasa

odpowiedz
(L)ukasz - 26.11.2021 / 09:55, *.amazonaws.com

13 kartek? Ewidentnie Jędza nie wytrzymuje ciśnienia :(. Szansa dla Rose, czy zagramy 4 z tyłu Ribeiro, Wieteska, Nawrocki, Johansson?

odpowiedz
Dossa Junior - 26.11.2021 / 11:48, *.chello.pl

@(L)ukasz: Wg mnie zagramy: Maik - Wieteś - Hołownia, z Ikeą i Mladenem na wahadłach

odpowiedz
Wolfik - 26.11.2021 / 21:22, *.play-internet.pl

@(L)ukasz: No, jak w tym meczu zagra Rose, to wynik jest znany przed pierwszym gwizdiem sędziego.

odpowiedz
Pawełek - 26.11.2021 / 09:16, *.netfala.pl

Tosz to wzmocnienie!

odpowiedz
Franz - 26.11.2021 / 16:34, *.chello.pl

@Pawełek: co to jest "tosz"? Znajomością jakiego języka chciałeś błysnąć?

odpowiedz
Hiszpan - 26.11.2021 / 08:53, *.play-internet.pl

Żadne osłabienie. Pogonić dewelopera

odpowiedz
Kuchy King - 26.11.2021 / 08:13, *.vectranet.pl

Może obrona dzięki temu zacznie jakoś wyglądać.

odpowiedz
KLanik - 26.11.2021 / 08:13, *.chello.pl

No to już w ogóle będzie 0-5 w plecy.

odpowiedz
ding - 26.11.2021 / 07:55, *.chello.pl

Hajto-bis, Mladenović z Lechii 2.0

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.11.2021 / 07:41, *.aster.pl

To dobra wiadomość. Lepszą byłaby ta, o odejściu tego gracza z Legii.

odpowiedz
grzesiek - 26.11.2021 / 08:05, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: chyba kazdy juz chce jego odejscia. Robi sie z niego kucharczyk. Zagra jeden dobry mecz na 5. A pozostale 4....szkoda gadac.

odpowiedz
Rondel - 26.11.2021 / 07:31, *.com.pl

Świetna wiadomość. Duże wzmocnienie Legii przed meczem ze Spartakiem.

odpowiedz
jaca - 26.11.2021 / 07:19, *.chello.pl

to akurat dobra wiadomosc. przy swoich gestykulacjach wytrzeszcz oczu ma jakby byl na mefie

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.11.2021 / 06:55, *.aster.pl

To dobra wiadomość. Lepsza brzmiałby: Jędrzejczyk już nigdy w Legii nie zagra. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma.

odpowiedz