Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com

Artur Boruc zaprasza na mecz z Jagiellonią

Woytek, źródło: Instagram Artura Boruca

Artur Boruc zamieścił na swoim koncie na Instagramie krótki filmik, w którym zaprasza kibiców na niedzielny mecz z Jagiellonią Białystok. Bramkarz stołecznej drużyny oznajmił, że plecy już go nie bolą i zobaczymy się na stadionie. To najprawdopodobniej oznacza, że Boruc wróci do bramki Wojskowych.



Przypominamy, że na starcie z "Jagą" kibice prowadzą mobilizacje w dzielnicach. O godzinie 15:30 odbędzie się wspólny przemarsz z Placu na Rozdrożu. Zapraszamy!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Luk - 28.11.2021 / 12:50, *.timplus.net

Ten wąs pewnie nie jedną piz.ą trząsł ^^
Mam szczerą nadzieję, że to tylko na potrzeby promo ten zarost...

odpowiedz
Marcin - 28.11.2021 / 11:05, *.giga-komputer.pl

Na zero z tyłu;).?!

odpowiedz
sLowik - 28.11.2021 / 09:55, *.160.235

Bardzo dobre podejście bez napinki z dużym dystansem i pewnością siebie tego potrzeba w tej sytuacji.Brawo Artur!!!

odpowiedz
Bu"L"i - 28.11.2021 / 09:07, *.inetia.pl

a w ogóle bolały ?

odpowiedz
skrzat - 28.11.2021 / 07:48, *.centertel.pl

Królu Arturze.Zgul te wasiska.plasse...

odpowiedz
Singspiel - 28.11.2021 / 17:19, *.plus.pl

@skrzat: zgoli 1 grudnia

odpowiedz
KaroL - 27.11.2021 / 23:35, *.chello.pl

Mówiąc takim żargonem król Artur naśladuje ludzi którzy zamieszkują Podkarpacie czyli tych zje....z Białegostoku

odpowiedz
Do KaroL - 27.11.2021 / 23:49, *.centertel.pl

@KaroL: zamieszkują Podkarpacie? Hmmm Białystok to chyba inne województwo.

odpowiedz
KaroL - 28.11.2021 / 01:42, *.chello.pl

@Do KaroL: sory podlaskie

odpowiedz
WSZYSCY!CAŁY!STADION!ROBI!FALE! - 27.11.2021 / 23:26, *.102.122

ARTUR!POPROWADŻ!PRZEMARSZ!

odpowiedz
olek - 27.11.2021 / 23:16, *.chello.pl

Artur jeśli to czytasz,to poniżej piszą ludzie z całej Polski.Od dawna to forum oblegane jest przez różnych wynalazków,więc nie ma co tych komentarzy traktować poważnie.Zdecydowana większość kibiców szanuje cię,a polonisci,wiślacy,lechici...zdanie kibiców tych klubów,nikogo nie interesuje.

odpowiedz
Ben - 27.11.2021 / 22:23, *.inetia.pl

On ma tyle honoru co lewandowski na meczu z Węgrami. Tfu

odpowiedz
Arek - 28.11.2021 / 00:24, *.tpnet.pl

@Ben: a Ty masz ile honoru?

odpowiedz
Kamil - 27.11.2021 / 22:08, *.as13285.net

miodek kase dal....

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 27.11.2021 / 22:04, *.btcentralplus.com

Artur, a zaproszenie na impreze ??

odpowiedz
Stop segregacji! - 27.11.2021 / 21:57, *.orange.pl

Niech wraca do bramki, bo (z całym szacunkiem do Miszty) będę się jakoś lepiej czuł, że byle babol w trakcie meczu nie wpadnie, no i na przedpolu będzie pewniej!

odpowiedz
Tomo - 27.11.2021 / 19:22, *.play-internet.pl

Jeju co oni tam biorą w tym klubie że taka polszczyzna do nas gada..jak tu grać i wygrać?L?

odpowiedz
Arek - 28.11.2021 / 00:26, *.tpnet.pl

@Tomo: nic nie biorą. To tylko oznacza, że gamoń z Ciebie.

odpowiedz
Mr Martini - 27.11.2021 / 19:00, *.orange.pl

Jego powrotny transfer, to nie był do końca dobry transfer. Miał kilka dobrych meczów, ale myślami jest już poza Legią. Robi z siebie wielkiego legionistę, ale prawda jest taka, że najlepsze lata miał w kilku innych klubach, gdzie mu więcej płacili. W czasie ostatniego meczu z Leicester, był na imprezie eventowej w Vitkacu. Kto nie wierzy, zdjęcia w internecie.

odpowiedz
hajdukL - 27.11.2021 / 20:44, *.77.242

@Mr Martini:
'Dla mnie plecy przestali boleć' - 'legenda przemówiła'. Żałość nad żałościami... P.S. Pajacował ostatnie tygodnie, pajacował pojawiając się na imprezie w czwartek, pajacuje teraz na instagramie, a konkluzja taka, że w smutnych czasach kibicom Legii żyć przyszło...

odpowiedz
Nie - 27.11.2021 / 21:47, *.orange.pl

@hajdukL: co najgorsze on na tych zdjęciach nie wygląda jak zawodowy piłkarz...

odpowiedz
hajdukL - 28.11.2021 / 11:42, *.77.242

@Nie:
W końcu to już bardziej celebryta...

odpowiedz
BL - 27.11.2021 / 18:00, *.vectranet.pl

Legioniści gdzie mogę zaparkować samochód jutro? Macie jakies sprawdzone parkingi niedaleko stadionu ,nie licze torwaru?
pozdro

odpowiedz
Ryj - 27.11.2021 / 19:01, *.47.59

@BL: podaj maila to Ci napiszę gdzie może być darmowe miejsce niedaleko Ł3

odpowiedz
Gabriel - 27.11.2021 / 19:02, *.plus.pl

@BL: Na Bartyckiej 24 za apartamentowcem jest cichy, bezpłatny parking.

odpowiedz
kam - 28.11.2021 / 09:46, *.vectranet.pl

kanil@op.pl

odpowiedz
Olomanolo - 27.11.2021 / 17:55, *.207.247

Boruc nie zagra a LEGIA NIGDY NIE SPADNIE !!!!! zapamiętajcie to sobie wszyscy !

odpowiedz
Redi - 27.11.2021 / 17:21, *.play-internet.pl

W trakcie trwania tej czarnej serii, po kolejnych blamażach nie widziałem nic ze strony "króla". Zero reakcji, jakiegoś info do kibiców, wkur... z powodu tego co się dzieje...miał trzymać szatnie za mordy, miał mieć to czego nie maja obcokrajowcy...a on zniknął z pola widzenia, z bólem pleców :( oczekiwałem od niego czegoś więcej niż tylko bronienia w meczach, niestety poza kilkoma dziwnymi wpisami na instagramie swego czasu, nie ma nic więcej...

odpowiedz
(L) - 27.11.2021 / 18:22, *.ilabs.pl

@Redi:

Dokładnie.

Ja go też nie widziałem wcześniej ani w Norwegii ani na Łotwie ani w Pradze gdzie ludzie na zakazie jechali.
Przekre,tym bardziej że od 2002 /2003 kibice zawsze za nim stali...

odpowiedz
stara szkoła - 27.11.2021 / 17:09, *.chello.pl

Z jagielonioooooooooo ;)

odpowiedz
jerzy - 27.11.2021 / 17:04, *.telefonica.de

Boruc powiec ty jestes z legia czy z mioduskim?

odpowiedz
L - 27.11.2021 / 19:01, *.tpnet.pl

@jerzy: Jeśli nie umiesz pisać po polsku to nie pisz w ogóle...

odpowiedz
Żeg(L)arz - 27.11.2021 / 16:55, *.chello.pl

Za takie granie kupuj bilety i rozdawaj za darmo, a potem módl się żeby ktoś chciał oglądać to widowisko.

odpowiedz
Lechu Brd - 27.11.2021 / 16:48, *.t-mobile.pl

Nagle się wyleczył. Tak mu zależy na Legii. Pajac i tyle. Obraził się albo nie dostał hajsu, to mial na klub wywalone.Krol jak nic.

odpowiedz
ŻRDW - 27.11.2021 / 16:20, *.icpnet.pl

Król powrócił i zwycięstwo pewne ????????????????????????????

odpowiedz
LewLegia - 27.11.2021 / 16:14, *.net.pl

PO co tam iść ?

odpowiedz
Kibic - 27.11.2021 / 15:56, *.vectranet.pl

Obudzil się z melanżu !%

odpowiedz
Jano - 27.11.2021 / 15:15, *.orange.pl

Mioduski!!!!!!!!! Co zrobiłeś z naszą Legią?! Żebym ja kibicował dziś zabrzańskiej szmacie żebyśmy po jutrzejszym meczu nie byli na ostatnim miejscu!!!!!!! jeszcze!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.11.2021 / 15:27, *.aster.pl

@Jano: Problem w tym, że spadają TRZY drużyny. W tej chwili, lecimy razem z Łęczną, a czy z ostatniego, czy przedostatniego miejsca - ma to jakieś znaczenie?

odpowiedz
Jano - 27.11.2021 / 15:44, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: Ale zawsze "przed" brzmi lepiej , ale nie o to chodziło w moim wpisie!

odpowiedz
Maciex - 27.11.2021 / 18:32, *.120.45

@(L)egionista: hahha no i tą ripostą wygrałeś wszystko :D

odpowiedz
Gość niedzielny - 27.11.2021 / 15:10, *.centertel.pl

No i pewna wygrana jak za dotknięciem czarojedzieskiej rożdżki ????

odpowiedz
Mioduski Won - 27.11.2021 / 15:09, *.play-internet.pl

I w ten oto sposób "Król" roz....l system białostocki. Brawo Mistrzu. Kiełbasy w górę

odpowiedz