Rui Gomes z lewej, Tomasz Nawotka z prawej - fot. Woytek / Legionisci.com

Nawotka, Noiszewski i Gomes w kadrze Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

24-letni obrońca Tomasz Nawotka, 22-letni pomocnik Karol Noiszewski i 24-letni portugalski napastnik Rui Gomes zostali zgłoszeni przez Legię Warszawa do rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Cała trójka ostatnio występowała w trzecioligowych rezerwach Legii. Nawotka w tym sezonie zagrał w 18 meczach i strzelił trzy gole. Noiszewski wystąpił w 18 spotkaniach. Rui Gomes zagrał w 13 spotkaniach, w których strzelił dwa gole.

fot. Woytek / Legionisci.com
Karol Noiszewski - fot. Woytek / Legionisci.com

SONDACzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Wieczny fan Mioduskiego - 28.11.2021 / 07:41, *.plus.pl

Lepiej dać im szansę jak się nie sprawdza to odejdą nie tak jak warchoł czy cielemecko i inni.

odpowiedz
Arek - 28.11.2021 / 00:20, *.tpnet.pl

Ale dziwni jesteście. Na treningu przed meczem z Leicester Haratin i jeszcze ktoś tam - nie pamiętam, doznali kontuzji. W trakcie meczu Muci też doznał kontuzji. To zgłosili tych trzech. Inna rzecz, że ja się wcale nie zdziwię, jak okaże się, że taki Nawotka będzie lepszy od Johansona, który po 45 minutach ledwo się porusza. Poza tym też nikt nie powiedział, że na Jagę cała trójka wyjdzie w pierwszym składzie.

odpowiedz
Maaciekw - 27.11.2021 / 22:55, *.orange.pl

obrońca ma więcej bramek niż napastnik?

odpowiedz
łosin - 27.11.2021 / 21:27, *.t-mobile.pl

Po kiego grzyba trzymamy w rezerwach 24-latków, którzy nawet na tym czwartym poziomie rozgrywkowym nie błyszczą?

odpowiedz
K(L)AKIER - 27.11.2021 / 19:42, *.inetia.pl

A Boruc ?

odpowiedz
SUUPEER!LEEEGIIIAAA! - 27.11.2021 / 19:08, *.102.122

TO ŚWIATEŁKO W TUNELU, BRAWO MIODEK ŻE JEDNAK CZYTASZ KOMENTARZE, POWTARZM! VUKO SZATNIA I BOISKO ,PAPSZUN WSZYSTKO!

odpowiedz
Minsk - 27.11.2021 / 18:53, *.net.pl

Ludzie ktorzy bardzo w 3 lidze sie nie wyrozniaja maja grac w 1 druzynie , nie robmy sobie jaj ...

odpowiedz
dejne3 - 27.11.2021 / 21:55, *.vectranet.pl

@Minsk : A Warchoł, gdzie grał a gdzie teraz gra ,Praszelik i wielu innych ,Lewandowski też nie pasował dyr sportowemu z Łacha

odpowiedz
kalosz - 27.11.2021 / 18:27, *.mm.pl

ale pompa...to ze sa w kadrze nie znaczy ze beda grać:)

odpowiedz
Diadora - 27.11.2021 / 17:42, *.t-mobile.pl

buhahaha

odpowiedz
porażka!!! - 27.11.2021 / 17:22, *.net.pl

To maja byc wzmocnienia 1 druzyny ?

odpowiedz
dada - 27.11.2021 / 16:29, *.net.pl

z takimi transferami to my 3 ligi nie wygramy

odpowiedz