Ireneusz Mamrot - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Mamrot: Mamy pretensje do siebie

Fumen, źródło: Legionisci.com

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii): Mamy do siebie pretensje za pierwszą połowę meczu. Chcieliśmy grać wyżej, bardziej intensywniej i więcej utrzymywać się przy piłce. W efekcie było sporo bojaźni przez 45 minut. I za to miałem najwięcej pretensji do zespołu w przerwie. To było nie do przyjęcia. Nigdy tak nie graliśmy przy Łazienkowskiej.

Wiedzieliśmy, że Legia ma więcej meczów rozegranych od nas i to musi odbić się na dyspozycji fizycznej. W drugiej połowie tak było, ale mecz trwa 90 minut i mam pretensję za tę pierwszą część. Mieliśmy za mało posiadania futbolówki. Owszem, wykreowaliśmy 2-3 sytuacji, ale znowu - szybko traciliśmy piłkę. Na dodatek bramka do szatni miała spory wpływ na losy spotkania. Po zmianie stron zaprezentowaliśmy się lepiej. Mieliśmy szanse po stałym fragmencie gry i jeszcze, gdy Artur Boruc wyłapał na raty. Koniec końców mogliśmy wywieźć punkt, a tak, pozostają pretensje do zespołu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Bródno - 29.11.2021 / 14:25, *.play-internet.pl

Co ty tam mamroczesz ?

odpowiedz
dejne3 - 29.11.2021 / 13:18, *.199.66

Podziękuj sędziemu za tak brutalne faule ,na : Jedrzejczyku Luqiniasie Rose w druga stronę pan Musiał zapomniał
sięgnąć do kieszeni po kartki

odpowiedz
Szmu(L)ki - 28.11.2021 / 23:53, *.chello.pl

Tym zdaniem stracił zespół: "Koniec końców mogliśmy wywieźć punkt, a tak, pozostają pretensje do zespołu."

odpowiedz
Tedi - 28.11.2021 / 23:50, *.plus.pl

Kiedy się skończy ta płacząca gadka jak ma się honor to się odchodzi bo z Pana taki Trener .że trenować kopaczy nie piłkarzy

odpowiedz
Hugon - 28.11.2021 / 23:32, *.vectranet.pl

Gdyby tak było jak mówisz to ten mecz był by rozstrzygnięty w 1 połowie ,nie pij mamrotów.

odpowiedz
Jaga = dzikusy - 28.11.2021 / 22:09, *.tpnet.pl

Może zamiast faulowania trzeba było grać w piłkę?

odpowiedz
Łukasz Sz - 28.11.2021 / 22:07, *.chello.pl

Stylu nikt nie będzie pamiętał najważniejszy jest wynik!!!!

odpowiedz
(L) - 28.11.2021 / 20:52, *.ilabs.pl

Irek walnij Mamrota z tą swoją banda rzeźników

odpowiedz
Angilski fan legii - 28.11.2021 / 20:39, *.sky.com

Nie wazne jak wazne ze wrescie wygrali na to czekalismy od dawna nie wazne w jakim stylu wazne ze 3 pkt sa na porawe bedzie czas teraz bedzie ciezko mecze co 3 dni i jeszcze te kontuzje ale to jest LEGIA!!!!!!!!!!!!!!wiec bedzie ok

odpowiedz
Singspiel - 28.11.2021 / 20:27, *.plus.pl

Frajer jesieni sam się objawił

odpowiedz
Cyniek - 28.11.2021 / 20:41, *.play-internet.pl

@Singspiel:dobre mordo

odpowiedz
Legia gola - 28.11.2021 / 20:05, *.plus.pl

Słabiutko

odpowiedz