Radość legionistów po golu Johanssona - fot. Woytek / Legionisci.com

Legia 1-0 Jagiellonia

Przełamanie okupione kontuzjami

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia przerwała wreszcie ligową niemoc, pokonując na własnym stadionie Jagiellonię Białystok. Gola na wagę trzech punktów strzelił w pierwszej połowie Mattias Johansson, dla którego był to pierwszy gol dla stołecznej drużyny. Dzień był jednak pechowy dla mistrzów Polski pod względem zdrowotnym. Z powodu urazów z boiska zeszli: Jędrzejczyk, Johansson, Rose i Luquinhas.

Nie minęło wiele czasu, a Legia została osłabiona zejściem z boiska Artura Jędrzejczyka. Kapitan stołecznego klubu ucierpiał po faulu Bojana Nasticia i z powodu kontuzji nie mógł kontynuować gry. Na murawie zastąpił go Mattias Johansson. Kwadrans po pierwszym gwizdku zobaczyliśmy pierwsze uderzenie w kierunku bramki strzeżonej przez Xaviera Dziekońskiego. W 25. minucie groźna kontra Legii po udanym przejęciu w środku pola. Mahir Emreli fatalnie sfinalizował jednak akcję, oddając bardzo niecelny strzał zza pola karnego. Przez kolejne minuty pod bramką Jagiellonii było spokojniej, ale w środku pola nadal przewagę mieli gospodarze. Na kilka minut przed przerwą znów było blisko trafienia dla Legii. Tym razem z rzutu wolnego przymierzył Josue, ale futbolówka odbiła się jedynie od poprzeczki.

Portugalczyk ponownie szczęścia spróbował w 47. minucie. Pomocnik przymierzył z ostrego kąta i Dziekoński zdołał z dużym trudem sparować piłkę do boku. Za chwilę mistrzowie Polski objęli już jednak zasłużone prowadzenie! Mateusz Wieteska wygrał walkę o górną piłkę, zgrał do niepokrytego Mattiasa Johanssona, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Sędziowie dłuższą chwilę analizować jeszcze tę sytuację na VARze, sprawdzając czy "Wietes" nie był na spalonym, ale wreszcie uznali strzelonego gola za prawidłowego. Za kilka chwil sędzia zakończył pierwszą połowę, która ku radości kibiców zakończyła się prowadzeniem "Wojskowych".

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

W drugą połowę Jagiellonia weszła lepiej niż zaprezentowała się w pierwszej, ale nadal Boruc był bezrobotny. Dopiero w 55. minucie do interwencji zmusił go Taras Romańczuk. Były reprezentant Polski mocno kopnął piłkę po ziemi, ale doświadczony bramkarz spokojnie ją złapał i już za moment napędził kolejny szybki atak mistrzów Polski. Po godzinie gry byliśmy świadkami bardzo niebezpiecznej sytuacji w polu karnym białostoczan. Wprowadzony w przerwie Lindsay Rose zderzył się głową z Błażejem Augustynem i musiał zejść z boiska. Tym samym spotkanie z Jagiellonią zebrało srogie żniwo w strukturach defensywnych mistrzów Polski. Z różnej maści urazami zeszli z murawy kolejno: Jędrzejczyk, Johansson i Rose.

W 68. minucie dobrze na linii nie po raz pierwszy spisał się Boruc, który obronił mocny strzał z półwoleja Fedora Cernycha. To było kilka dobrych minut gości, gdyż niebawem ponownie bliscy byli doprowadzenia do remisu. Tym razem bramkarz gospodarzy popełnił fatalny błąd wychodząc do bezpańskiej piłki, której nie udało mu się złapać. Bliski skorzystania z tego prezentu był Tomas Prikryl, jednak jeden z obrońców zdołał zażegnać niebezpieczeństwo. W samej końcówce spotkania do głosu ponownie zaczęli dochodzić podopieczni Marka Gołębiewskiego. W dużej mierze wynikało to z ofensywnego przysposobienia gości, którzy walczyli o odwrócenie losów spotkania. Żadna z szybki kontr legionistów nie zakończyła się jednak groźnym strzałem, gdyż w ostatnich momentach jak z podziemi wyrastali defensorzy Jagiellonii. W ostatniej akcji spotkania o krok od... gola samobójczego był Kacper Skibicki. Młody piłkarz po wrzutce postanowił główkować na bramkę Boruca, który szczęśliwie był na linii bardzo czujny i nie dał się zaskoczyć.

Ekstraklasa
16. kolejka
#LEGJAG
14969
Warszawa
28.11.2021
17:30
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
1-0
Jagiellonia Białystok
45+2' Johansson
(1-0)
1 Artur Boruc
55 Artur Jędrzejczyk 10'
4 Mateusz Wieteska
3 Mateusz Hołownia
5 Yuri Ribeiro
22 Kacper Skibicki
27 Josue
99 Bartosz Slisz
82 Luquinhas 87'
25 Filip Mladenović
11 Mahir Emreli
31 Cezary Miszta
6 Mattias Johansson 46' 10'
8 Andre Martins 87'
9 Tomas Pekhart 67'
16 Jurgen Celhaka
28 Szymon Włodarczyk
29 Lindsay Rose 67' 46'
63 Jakub Kisiel
92 Bartłomiej Ciepiela
Xavier Dziekoński 55
84' Tomas Prikryl 14
Michał Pazdan 2
66' Błażej Augustyn 3
Israel Puerto 4
76' Bojan Nastić 5
Taras Romańczuk 6
67' Martin Pospisil 26
46' Bartosz Bida 9
Fedor Cernych 10
Michał Żyro 16
Jakub Jasionek 37
67' Przemysław Mystkowski 8
Stephen Godfrey Bitok 12
84' Andrzej Trubeha 13
46' Paweł Olszewski 19
Kacper Tabiś 20
76' Bartłomiej Wdowik 27
Krzysztof Toporkiewicz 44
66' Miłosz Matysik 32
Trener: Marek Gołębiewski
Asystent trenera: Inaki Astiz
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Trener: Ireneusz Mamrot
Asystent trenera: Rafał Grzyb
Kierownik drużyny: Arkadiusz Szczęsny
Lekarz: Zdzisław Koryszewski
Masażyści: Marcin Piechowski, Jarosław Ołdakowski
Sędziowie
Główny: Tomasz Musiał
Asystent: Sebastian Mucha
Asystent: Adam Kupsik
Techniczny: Damian Krumplewski
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (103)

+dodaj komentarz
Hetman - 30.11.2021 / 18:18, *.plus.pl

Brawo Legia.Hetman Białystok pozdrawia.

odpowiedz
Pawlo - 29.11.2021 / 22:31, *.mm.pl

@artic: święte słowa ,ręcznik Miszta to się nadaje na boisko treningowe i jak najdalej od Legii poprostu pomyłka bramkarska

odpowiedz
Dziadek46 - 29.11.2021 / 18:03, *.com.pl

Gdyby taka sytuacja jak pomiędzy Rose a Augustynem była w polu karnym Legii było by napastnik zagrywa piłkę a obrońca niestety jest spóźniony no i KARNY!!!. Tak by było panie Musiał i Lyczmański

odpowiedz
Jackson - 30.11.2021 / 20:27, *.t-mobile.pl

@Dziadek46: oczywiście !!! Specjalnie Duchypuszczy zostawiali kopyta przy wślizgach, żeby tylko krzywdę zrobić. Sytuacja z Mladenowicem i Luqi gdzie ku.. całym ciężarem stają im na nogach. W Jędrzejczyka tez się spiął i przygotował na mocne wejście w zawodnika. Augustyn w Rose to leciał ze 2 metry i morde odwrócił, bo chciał tego kontaktu. Dlatego Boruc interweniował.

odpowiedz
chrisSiekierki - 29.11.2021 / 18:00, *.vectranet.pl

Nie ma co płakać narzekać a cieszyć sie z pierwszych punktów od kilku kolejek, owszem gra cienka ale cały czas mam nadzieję że zaczną grać lepiej i punktować.

odpowiedz
Olomanolo - 29.11.2021 / 13:36, *.207.247

Piszecie że Miszta to ręcznik -- nie on nim nie jest on po prostu nie ma od kogo się uczyć i nie ma posłuchu w szatni co zresztą widać na boisku nie potrafi krzyknąć na graczy - Czarek powodzenia

odpowiedz
artic - 29.11.2021 / 17:06, *.t-mobile.pl

@Olomanolo : Pusty przelot ala Czarek :) a w (L) ma wspanialego trenera Downania Krzysztofa jesli sie do tej pory nie nauczyl to czekaja np.Wisla Pulawy,Pogon Siedlce,Legionowia albo Korona Kielce tam jest czas na nauke w (L)go nie ma.Mieli porzadnego doswiadczonego Radka Cierzniaka to sie go pozbyli nie wiem dlaczego wczoraj zagral 41letni bramkarz z nadwaga i bolacymi plecami a i tak jest lepszy od Cezarego.

odpowiedz
Ja - 29.11.2021 / 19:12, *.vectranet.pl

@artic: ten 41 letni bramkarz z nadwagą wciąga nosem tę ligę i każdego grającego w niej łapacza. A Radek Cierzniak zakończył karierę.

odpowiedz
artic - 29.11.2021 / 21:58, *.55.149

@Ja: Ale kiedys musi zawiesic buty na kołku a ten czas jest juz bardzo blisko.Ponoc Białkowskiego chca sciagnac to byłby zdaje sie dobry wybór.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.12.2021 / 08:44, *.aster.pl

@Ja: Wciąga nosem tylko Misztę i Tobiasza. Cała reszta ligi ma lepszych bramkarzy.

odpowiedz
Miki - 29.11.2021 / 13:12, *..

Astiz może zagrać w pucharach?

odpowiedz
Wolfik - 29.11.2021 / 19:09, *.play-internet.pl

@Miki: Nie, ponieważ nie został zgłoszony do rozgrywek.

odpowiedz
Król Artur - 29.11.2021 / 13:02, *.t-mobile.pl

Artek ich ciśnie za błędy i bardzo dobrze. Drzeć ryja na obronę i resztę niech żyją !!

odpowiedz
kris - 29.11.2021 / 11:34, *.tpnet.pl

12 rzutów rożnych i nic z nich nie wynika. czy to naprawdę tak trudno wypracować.

odpowiedz
Rożny - 29.11.2021 / 13:54, *.orange.pl

@kris: przecież strzelili bramkę po rożnym… oglądaj mecz nie czytaj relacji jak chcesz komentować.

odpowiedz
Pawlo - 29.11.2021 / 10:38, *.mm.pl

Brawo Boruc !!! Miszta ręczniku patrz jak się broni i won z Legii !!! Legio sprowadź zimą godnego następcę Artura !!!

odpowiedz
Serek - 29.11.2021 / 09:41, *.centertel.pl

Żyro to drewniak, dziwię się że ktoś go jeszcze chce w ekstraklapie

odpowiedz
jerzy - 29.11.2021 / 09:19, *.telefonica.de

Emreli Boruz panowie do wymiany . Emreli ty jako jedyny schodzisz z boiska nie spocony,caly zespol pracuje ty nie .

odpowiedz
Arek - 29.11.2021 / 10:29, *.mm.pl

@WoLa: Jesteś chory. Przykro to czytać. Oczywiście jak Mahir zacznie strzelać, to będziesz jego największym fanem. Z opisu spotkania wynika, że Wieteska podał do Johanssona przy golu. To nieprawda. Asystę ma Emreli, to on podał i dlatego VAR był w akcji, bo było podejrzenie, że Mahir był na spalonym.

odpowiedz
Pawełek - 29.11.2021 / 09:03, *.netfala.pl

Ślisz to jest jakiś sabotażysta rodem z posrańskiej prowincji. Najlepszy król Artur, a Skibicki to chyba obstawił remis u buka... Gra niektórych to dalej żenua, ale ważne są 3 punkty.

odpowiedz
gazza - 29.11.2021 / 06:47, *.inetia.pl

W Legii brakuje dobrego pomocnika - bez urazy - ale mały Liquinhas to nie to co Legii potrzeba !

odpowiedz
Do gazza - 29.11.2021 / 07:49, *.orange.pl

@gazza: on nie byłby jeszcze taki zły, gdyby nie to, ze kompletnie nie ma uderzenia.

odpowiedz
Arek - 29.11.2021 / 10:37, *.mm.pl

@Do gazza: Luquinias ma drybling i wbrew pozorom dobry odbiór. Mój syn mówi, że gdyby miał jeszcze uderzenie, to na pewno nie grałby w Legii. Taka smutna prawda.

odpowiedz
Obserwator - 29.11.2021 / 05:52, *.play-internet.pl

Patrząc na całokształt to brak nadal szkieletu drużyny, ciężko się ogląda mecz gdzie gramy bez napastnika w polu karnym w pewnych momentach dośrodkowania równały się podawaniu jedynie piłki do rywala, grając przeciwko słabej Jagiellonii powinniśmy chociaż grać na dwóch napadziór Ja rozumiem że każdy mecz teraz na wagę złota ale Legia musi mieć swój styl którego obecnie brakuje, Walczymy Dalej!!!

odpowiedz
Vuko - 29.11.2021 / 05:30, *.centertel.pl

Pekhart powinien się spakować. To antypiłkarz

odpowiedz
pol - 29.11.2021 / 08:20, *.chello.pl

@Vuko: ...............i pewnie dlatego w tamtym sezonie był najlepszym strzelcem ligi..........
Ech.......

odpowiedz
żaL - 29.11.2021 / 03:55, *.chello.pl

Wszyscy do wyj... banda amatorów. Ten klub się cofnął o 30 lat w rozwoju. Beka straszna na całą Polske. Co za upadek klubu z największym budżetem. I jeszcze spapranie statystyk klubowych. Zapiszą się w historii Legii na pewno.

odpowiedz
robert60 - 28.11.2021 / 23:55, *.chello.pl

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ale punkty cieszą. Walka była i to się liczy na plus. Gra mizerna. Głównie w poprzek. Boruc specjalnie się nie namęczył, ale miał szczęście przy swoim błędzie. Atak słabiutki - żadnego zagrożenia dla przeciwnika poza stałymi fragmentami gry, przy przewadze beznadziejne podania albo samolubne akcje, zero strzałów z dystansu. Brak pressingu, szybkiego odbioru i kontry. Jaka jest tego przyczyna, bo jeszcze kilka tygodni temu Legia to wszystko potrafiła zagrać?

odpowiedz
L - 28.11.2021 / 22:55, *.t-mobile.pl

Brak jędzy =wzmocnienie druzyny

odpowiedz
Statystyka - 28.11.2021 / 22:54, *.48.18

Pierwsze punkty w lidze po 70 dniach, jednej godzinie, 16 minutach i 54 sekundach.

odpowiedz
Ratmsoad - 28.11.2021 / 23:02, *.elomza.pl

@Statystyka:
lepiej późno niż później ;)

odpowiedz
Single malt - 28.11.2021 / 22:36, *.wawtel.pl

Gra bez koncepcji. Jakby się pierwszy raz spotkali. Ale chociaż ambicja była. Boruc dodał pewności, ale trochę za dużo nonszalancji pokazał przy tym babolu. I tylko ten wyśmiewany Skibicki nas uratował.

odpowiedz
L - 28.11.2021 / 22:22, *.tpnet.pl

Dla mnie najlepsi dzisiaj Luquinhas i Slisz. Pierwszy bardzo dużo udanych zwodów a drugi bardzo dużo udanych odbiorów.

odpowiedz
Paweł - 29.11.2021 / 07:03, *.centertel.pl

@L: za zwody pkt nie ma

odpowiedz
BW - 28.11.2021 / 21:25, *.centertel.pl

Droga Redakcjo, asystowal Emreli, a nie Wieteska

odpowiedz
M3 - 28.11.2021 / 21:23, *.jmdi.pl

Ribeiro do pierwsza liga. Dla mnie pomyłka.

odpowiedz
Urs 72 - 28.11.2021 / 21:18, *.chello.pl

Dzięki . Za 3 punkty

odpowiedz
Sig - 28.11.2021 / 21:11, *.166.58

Jest bramkarz są punkty. Teraz tylko upilnowac Ikea żeby trybu balowanie nie odpalił.

odpowiedz
mietowy - 28.11.2021 / 21:07, *.aster.pl

Dobry bramkarz to 40% sukcesu dzis zawody byly po prostu wybiegane i wywalczone jednak to jeszcze nie jest to co powinno byc no i jeszcze delikatny farcik

odpowiedz
matus007 - 28.11.2021 / 21:04, *.play-internet.pl

LEGIA LEGIA WARSZAWAAAA jeszcze wyjdzie z grupy LE

odpowiedz
a - 28.11.2021 / 21:01, *.vectranet.pl

Jedza zszedl z boiska i od razu zwyciestwo. Wieteska + Jedza to jest elektryczny duet

odpowiedz
Daszka - 28.11.2021 / 21:01, *.chello.pl

Są wreszcie 3 pkt. niestety okupione trzema "rannymi", nastąpiło - być może - długo oczekiwane sportowe przełamanie i tylko krzesełek żal...

odpowiedz
Atmosferić - 28.11.2021 / 20:59, *.orange.pl

Przełamanie? nie sądze - poprostu wygrana ze słabym przeciwnikiem. Kolejnego meczu nie wygrają na Cracovii. Zakład?

odpowiedz
Urs 72 - 28.11.2021 / 21:20, *.chello.pl

@Atmosferić: idź do buka zakładaj się , a tu kibicuj Legii do końca

odpowiedz
L - 28.11.2021 / 22:23, *.tpnet.pl

@Atmosferić: Zakład! Ja mówię, że wygrają.

odpowiedz
telewizorowy - 28.11.2021 / 20:58, *.t-mobile.pl

Zostawcie panowie Skibickiego w spokoju, dobry mecz dziś jego był. Jeszcze się rozkręci zobaczycie, szybki i kreatywny jest. A dziś dwa razy w naszym polu karnym tam gdzie trzeba był. Dziesieć akcji spali a jedynasta wypali.

odpowiedz
Marcinos - 29.11.2021 / 10:59, *.orange.pl

@telewizorowy: z tym rozkrecaniem sie to ile jeszcze? 23 mecze w pierwszym składzie, 1 gol i 3 asysty ale przede wszystkim wciąż gra tak samo - wypuszczenie piłki przed siebie i dobieg, zero kreatywności...

odpowiedz
WoLa - 28.11.2021 / 20:55, *.tpnet.pl

Źyro do Żyrardowa!

odpowiedz
gazza - 28.11.2021 / 20:50, *.inetia.pl

Boruc Najlepszy !
Cieszy zwycięstwo ale styl to jakaś padaka !

odpowiedz
artic - 28.11.2021 / 20:37, *.55.149

Jak widze tego Miszte nawet na lawce to ....poszedl by do Pogoni Siedlce, Wisły Pulawy albo Korony Kielce uczc sie gry na przedpolu 41letni Artur ciagle plujący z nadwaga i bolącymi plecami i tak jest lepszy od niego.

odpowiedz
wkz - 28.11.2021 / 20:35, *.169.72

Emreli dlaczego Ty to robisz specjalnie? Jak nie chcesz grać dla L to powiedz to i nie zajmuje miejsca innym...

odpowiedz
CWKSiak - 28.11.2021 / 20:34, *.orange.pl

@Wolfik
Niezależnie od stylu, już prawie zapomniałem jak smakuje zwycięstwo…
Przyjemnie znów to poczuć, tym bardziej, ze bardzo ciężki okres przed nami.

odpowiedz
Sikorskie gówno - 28.11.2021 / 20:31, *.centertel.pl

Chyba pójdę na następny mecz może zaczna wygrywac

odpowiedz
SzB - 28.11.2021 / 20:31, *.pljtelecom.pl

Czy ktoś widzi tu coś pozytywnego poza 3 punktami i powrotem Pana Bramkarza? Gra jak była fatalna, tak jest tragiczna. Jagiellonia wykazała się sportowo totalną biernością, aktywni byli jedynie w brutalnych faulach, do tego na koniec ich trener chyba też miał jakiś problem z pogodzeniem się z porażką (ale jego ból dupy tylko cieszy:)). Szczerze, to nie widać tutaj nic aby to miał być początek serii zwycięstw.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 28.11.2021 / 20:38, *.play-internet.pl

@SzB: 100% się zgadzam......... Dramat to gra Slisza i Skibickiego...

odpowiedz
Pierwszy - 28.11.2021 / 21:41, *.75.50

@Trener Bramkarzy: Slisz to akurat dziś obok tradycyjnie niecelnych podań miał kilka dobrych odbiorów i zagrań.

odpowiedz
L - 28.11.2021 / 22:25, *.tpnet.pl

@Trener Bramkarzy: Slisz dzisiaj w defensywie za dwóch robił. Jak ty jesteś trener bramkarzy to może ty nic nie wiesz o graniu w polu?

odpowiedz
Yeti - 28.11.2021 / 20:31, *.vectranet.pl

Wrócił Król Artur i od razu Legia zagrała na zero z tyłu i skasowała 3 punkty. Wymęczone zwycięstwo, ale ważne.

odpowiedz
Wilanow - 28.11.2021 / 20:27, *.t-mobile.pl

Brawo Artur Boruc!

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 28.11.2021 / 20:27, *.206.244

Oby tylko nie imprezowali po zwycięstwie

odpowiedz
tekken (L) - 28.11.2021 / 20:26, *.chello.pl

Czwórką w obronie i Boruc, i jest efekt. Wymęczone, ale jest.

odpowiedz
dino - 28.11.2021 / 20:24, *.vtelecom.pl

To dzięki długofalowej wizji prezesa

odpowiedz
lemiesz - 28.11.2021 / 20:24, *.centertel.pl

moze skibicki postawil na jage, a tu borubar wszystko spie...

odpowiedz
Kowal - 28.11.2021 / 22:13, *.vectranet.pl

@lemiesz: Skibicki uratowal Legii wynik po bledzie Boruca.
O czym wy pie...cie? Dzis chlopak wybiegal to zwyciestwo jak pozostali.

odpowiedz
Qarx - 28.11.2021 / 22:19, *.t-mobile.pl

@Kowal:
Skibickibto mało samobója by walnął

odpowiedz
aaa - 28.11.2021 / 20:19, *.media.pl

Ten mecz pokazał jak niewiele trzeba żeby wygrywać w lidze. A wystarczy tylko bramkarz :)

odpowiedz
Slay - 28.11.2021 / 20:10, *.mgk.pl

Były cztery zmiany. Czy jest limit 5 zmian, ale maksymalnie w 3 transzach ?

odpowiedz
PedroS-c - 28.11.2021 / 21:22, *.chello.pl

@Slay: Zmiany w przerwie nie wliczają się do tego.

odpowiedz
Beck - 28.11.2021 / 20:08, *.t-mobile.pl

Zenada.Jak można w ciągu krótkiego czasu doprowadzić do takiej kompromitacji.Zespołu nie ma.większość zawodników nie ma prawa grać w Legii. Prezes kontynuuje swoją miałkość intelektualną,mam na myśli Jego ostatnie oświadczenie,którym kompromituje siebie,a przede wszystkim Klub.A co będzie jak Papszunowi nie pójdzie tak dobrze,jak w Rakowie.I na koniec pytam po raz setny, czym jest spowodowane trzymanie autora tych transferów tj.Pana Kucharskiego.

odpowiedz
Wolfik - 28.11.2021 / 20:14, *.play-internet.pl

@Beck: Żeby Papszunowi poszło, musi do Legii najpierw przyjść. Po wywiadzie p.prezesa trudno przypuszczać, by było to aktualne.

odpowiedz
Jest bramkarz, są 3 punkty - 28.11.2021 / 19:58, *.play-internet.pl

Ciężko cokolwiek ugrać grając bez bramkarza, wrócił Boruc i będą zwyciestwa, wspomnicie moje słowa...

odpowiedz
grev - 28.11.2021 / 19:58, *.vectranet.pl

No na dziś nie można było od nich wymagać.

odpowiedz
Cyniek - 28.11.2021 / 19:55, *.play-internet.pl

Zwycięstwo cieszy wręcz bardzo cieszy ale niestety prowadzimy jeden zero pięć minut do końca a my nie umiemy utrzymać się przy piłce powiem szczerze nie jaram się tym.zeyciestwem nie mówię że to przełamanie ale napewno rodzi się pytanie czy my zagraliśmy na tyle dziś dobrze by ograć jage czy Jaga zagrała tak słabo odpowiec poznamy za tydzień w Krakowie bo z motorem nie dopuszczam porażki

odpowiedz
Lopez - 28.11.2021 / 19:53, *.centertel.pl

Dziwię się że ten drewniak Żyro gra jeszcze w ekstraklapie, no drewniak ma dwie gorsze nogi

odpowiedz
Muchito - 28.11.2021 / 19:48, *.centertel.pl

Do Łuk: mecz z żabolami ? Jaki to zespół ?

odpowiedz
ebebe - 28.11.2021 / 19:53, *.chello.pl

@Muchito: Górnik. skąd Ty się urwałeś?

odpowiedz
Darek - 28.11.2021 / 19:45, *.chello.pl

3 celne strzały do przerwy i 0 celnych po przerwie.Przynajmniej zaczeli biegać.Dzisiaj 115 kilometrów.Ostatnio biegali po 104 kilometry.
Mladenović co kontakt z przeciwnikiem to się przewraca.I ciągle macha rękami.
Skibicki jeszcze by swojaka zapakował na koniec.
No i kilku połamanych mamy po tym meczu.

odpowiedz
eM - 28.11.2021 / 20:20, *.chello.pl

@Darek : Mecz trwał 105 minut, więc i trochę więcej się wszyscy naczłapali...

odpowiedz
Ryj - 28.11.2021 / 19:43, *.47.26

Wspaniale, cudownie, od teraz znowu jesteśmy Realem Madryt !

odpowiedz
Luk - 28.11.2021 / 19:43, *.timplus.net

Jeszcze trochę brakuje żeby być spokojniejszym o kolejne mecze, ale trzeba przyznać, że sporo kontuzji ustawiło drugą połowę, a miałem nadzieje na 2:0 czy 3:1...
P.s. Wiedziałem po meczu z żabolami, że przełamanie jest blisko. Miejmy nadzieje, że już pójdzie z górki.

odpowiedz
Wolfik - 28.11.2021 / 19:42, *.play-internet.pl

Bardzo słaby, brzydki, szarpany mecz w wykonaniu dwóch beznadziejnie grajacych ekip. Jedyny pozytek to bezcenne trzy punkty. Oby nie były one ostatnimi w tym roku...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.11.2021 / 19:45, *.petrotel.pl

@Wolfik: Boruc wrócił, to oznacza powrót Legii na właściwe tory. Inaczej by nie wracał ;-)

odpowiedz
Wolfik - 28.11.2021 / 20:15, *.play-internet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Nie jestem aż takim optymistą.

odpowiedz
hajdukL - 28.11.2021 / 20:17, *.77.242

@Wolfik:
Racja, bardzo ciężko się to oglądało i już do końca roku takie 'widowiska' nas czekają. Koszmarna runda i w żadnym aspekcie awans do fazy grupowej europejskich pucharów jej nie osłodziły, a wręcz przeciwnie.

odpowiedz
paw_pawela - 28.11.2021 / 19:42, *.telkab.pl

uffffffff...

odpowiedz
globroter KK - 28.11.2021 / 19:40, *.vectranet.pl

Brawo dziękuję.Granie w Legii to krew ,pot,a czasem i łzy i nie ma się na co obrażać.Trzeba walczyć

odpowiedz
Ok - 28.11.2021 / 19:40, *.orange.pl

Nareszcie. Teraz wygrać co zostalo do końca sezonu, a później Artur na zasłużona emeryturę, a reszta wypier****

odpowiedz
januszek - 28.11.2021 / 19:40, *.chello.pl

bez jedrzejczaka i z Panem Brakarzem , a nie farfoclem w bramce mamy do przpodu..jeszcze tylko tego Sliza pogonic i bedzie git

odpowiedz
Szczota - 28.11.2021 / 20:23, *.play-internet.pl

@januszek: co Ty p...lisz? Slisz to akurat zajebisty mecz. Po za kilkoma odbiorami w obronie było też kilka zagrań do przodu, jakieś próby prostopadłych. To bardzo dobry zawodnik, a jeżeli dostanie więcej zadań ofensywnych przy dobrej grze obronnej to będziesz go na rękach nosił. Popatrz jak grał np. ze Spartakiem. Co do Jędzy, jeszcze za nim zapłaczesz.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 29.11.2021 / 09:19, *.petrotel.pl

@januszek: Pan Bramkarz puścił bramkę w tym meczu, ale nie została uznana. No i ta sytuacja, gdy piłka wypadła mu z "koszyczka". Miał szczęście, że nie było z tego bramki.

odpowiedz
King - 28.11.2021 / 19:39, *.autocom.pl

Wystarczyło aby w bramce stanął prawdziwy bramkarz + kontuzja najgorszego obrońcy w lidze i mamy zwycięstwo. Oby już teraz tylko do przodu.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.11.2021 / 19:39, *.petrotel.pl

Nareszcie, bo mi się maść na ból d..y skończyła ;-)

odpowiedz
Cegiełka - 28.11.2021 / 19:39, *.t-mobile.pl

Megasensacja na Ł3, gdzie skazywana na pożarcie Legia sensacyjnie wygrała 1-0 po ciężkim i heroicznym boju wykorzystując słabą dyspozycję dnia Jagiellonii. Niespodziewanie zdobyte 3 punkty mogą okazać się decydującymi w obronie przed spadkiem z jednej z najsłabszych lig w Europie. Dowodem na to dzika radość trenera Gołębiewskiego po meczu, który cieszył się jakby wygrał Ligę Mistrzów. A tak na poważnie: nadal to wszystko wygląda bardzo mizernie w wykonaniu naszej Legii.

odpowiedz
Xyz - 28.11.2021 / 19:44, *.orange.pl

@Cegiełka: jak na nich (w tym sezonie), to zle nie było - zwłaszcza I-wsza połowa.

odpowiedz
Atmosferić - 28.11.2021 / 19:39, *.orange.pl

Przełamali sobie kręgosłup. To jest ta kompletna drużyna o której mówił pudel we wrześniu? aha no to jedziemy po mistrza.

odpowiedz
Wwa - 28.11.2021 / 19:39, *.centertel.pl

Bramkarz w bramce jest i zwyciestwo

odpowiedz
Gclw - 28.11.2021 / 19:49, *.play-internet.pl

@Wwa: to samo miałem napisać. Nareszcie był bramkarz i od razu czyste konto.

odpowiedz
word!up - 28.11.2021 / 19:38, *.net.pl

Miałem obejrzeć jakiś mocny horror ale Skibicki skutecznie mnie do tego zniechęcił .

odpowiedz
Pjoter - 28.11.2021 / 19:37, *.knc.pl

Wreszcie...

odpowiedz