fot. Woytek / Legionisci.com

185 zdjęć

Fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przed meczem z Jagiellonią kibice Legii zorganizowali wspólny przemarsz. Zbiórka nastąpiła przy Placu na Rozdrożu, a następnie cała grupa wyruszyła ulicą Agrykola w dół. Na początku spotkania fani minutą ciszy uczcili pamięć jednego ze zmarłych kibiców, a następnie pojawił się transparent "Nienawiść była, jest i musi zostać" i spłonęły zdobyczne flagi. Na boisku w końcu doczekaliśmy się przełamania i po bramce Mattiasa Johanssona trzy punkty zostały w Warszawie. Z trybun mecz obejrzało 14 969 fanów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmów.

Fotoreportaż z meczu - 101 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z przemarszu i trybun - 84 zdjęcia Michała Wyszyńskiego


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.