Ihor Charatin, Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com

Raport kartkowy przed meczem z Jagiellonią

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ihor Charatin, Filip Mladenović i Maik Nawrocki są zagrożeni pauzą przed niedzielnym meczem z Jagiellonią Białystok z powodu żółtych kartek. Kolejne tego typu upomnienie oznaczać będzie nieobecność w spotkaniu z Cracovią. Mecz Legia - Jagiellonia rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 17:30.

Żółte kartki legionistów:
6 - Artur Jędrzejczyk
5 - Bartosz Slisz
3 - Ihor Charatin, Filip Mladenović, Maik Nawrocki
2 - Josue, Rafael Lopes, Andre Martins, Tomas Pekhart, Mateusz Wieteska
1 - Joel Abu Hanna, Artur Boruc, Mahir Emreli, Lirim Kastrati, Luquinhas, Ernest Muci, Yuri Ribeiro

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Stop segregacji! - 28.11.2021 / 10:18, *.orange.pl

Akurat jak Ukrainiec się wykartkuje to z cracovia może w końcu zagramy w 11 ( oczywiście jak ktos go dziś wpuści na boisko)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.