fot. LFC

K-1

Sześć medali w PP K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy Legii zdobyli sześć medali podczas zawodów Pucharu Polski w kick-boksingu, w formule K-1. Zawody odbyły się w Legia Fight Club. Brąz w kat. -75kg wywalczył Daniel Strzemiński, który pokonał Ernesta Dagiewica (Alpha Fight Club Suwałki) 3-0, Mateusza Słotę (Oświęcimski Klub Karate) 3-0, a w półfinale przegrał 0-3 z Emilem Chorążewiczem (Palestra Warszawa).

Złoty medal w kat. -57kg zdobył Mateusz Konaszczyc. Legionista pokonał w finale przez TKO w drugiej rundzie Rafała Najwalda z Armii Polkowice.

W kategorii -91kg zwyciężył Mariusz Nowosad, który pokonał 3-0 Panagiotisa Vythoulkasa (Paco Team Mysłowice), a w finale przez RSC2 pokonał Dominika Wawrzaszka (Fighter Wrocław).

Złoty medal w kat. -63,5 kg wśród juniorów starszych wywalczył Konrad Kamiński (i brązowy w kat. -67kg). Kamiński uznany został najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wiekowej.
Brązowy medal w kat. -57 kg juniorów starszych zdobył Michał Dąbrowski. Wśród juniorów młodszych, w kat. -67kg brąz wywalczył Aleksander Teodorowicz.

Występ ligowy na Warszawskiej Grandzie do udanych zaliczy junior starszy Eduard Fedotov, który wygrał pojedynek w kategorii wagowej -71kg.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.