K-1

Sześć medali w PP K-1

Zawodnicy Legii zdobyli sześć medali podczas zawodów Pucharu Polski w kick-boksingu, w formule K-1. Zawody odbyły się w Legia Fight Club. Brąz w kat. -75kg wywalczył Daniel Strzemiński, który pokonał Ernesta Dagiewica (Alpha Fight Club Suwałki) 3-0, Mateusza Słotę (Oświęcimski Klub Karate) 3-0, a w półfinale przegrał 0-3 z Emilem Chorążewiczem (Palestra Warszawa).

Złoty medal w kat. -57kg zdobył Mateusz Konaszczyc. Legionista pokonał w finale przez TKO w drugiej rundzie Rafała Najwalda z Armii Polkowice.

W kategorii -91kg zwyciężył Mariusz Nowosad, który pokonał 3-0 Panagiotisa Vythoulkasa (Paco Team Mysłowice), a w finale przez RSC2 pokonał Dominika Wawrzaszka (Fighter Wrocław).

Złoty medal w kat. -63,5 kg wśród juniorów starszych wywalczył Konrad Kamiński (i brązowy w kat. -67kg). Kamiński uznany został najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wiekowej.
Brązowy medal w kat. -57 kg juniorów starszych zdobył Michał Dąbrowski. Wśród juniorów młodszych, w kat. -67kg brąz wywalczył Aleksander Teodorowicz.

Występ ligowy na Warszawskiej Grandzie do udanych zaliczy junior starszy Eduard Fedotov, który wygrał pojedynek w kategorii wagowej -71kg.