Cezary Miszta kontra Patryk Pierzak - fot. Woytek / Legionisci.com

Pomeczowy trening w okrojonym składzie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Dzień po wygranej z Jagiellonią drużyna Legii rozpoczęła do ważnego meczu pucharowego, który czeka ją już w środę. Kilka minut po godzinie 11 część zawodników stawiła się na boisku i przy padającym marznącym deszczu ćwiczyła półtorej godziny. Zajęciom z boku przyglądała się grupa trenerów z kursu UEFA Pro organizowanego przez PZPN.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

Ci, którzy w starciu z białostoczanami zagrali w większym wymiarze czasowym, zostali w budynku i regenerowali się pod okiem fizjoterapeutów.

W treningu wzięło udział 15 zawodników z pola i dwóch bramkarzy. Do pełnej dyspozycji sztabu szkoleniowego było dwunastu, bo Lirim Kastrati oraz Rafael Lopes jedynie truchtali wokół boiska, a Ihor Charatin ćwiczył indywidualnie z trenerem przygotowania fizycznego. Z pierwszą drużyną trenuje czterech zawodników z rezerw: Karol Noiszewski, Tomasz Nawotka, Rui Gomes i Patryk Pierzak, który wraca po kontuzji.

Legioniści pracowali głównie nad grą na utrzymanie oraz dośrodkowaniami w pole karne. W ostatniej fazie treningu nie zabrakło także wielu strzałów, z którymi zmagali się Cezary Miszta i Kacper Tobiasz. Oprócz wyżej wymienionych obecni byli: Tomas Pekhart, Szymon Włodarczyk, Maik Nawrocki, Andre Martins, Bartłomiej Ciepiela, Jakub Kisiel, Jurgen Celhaka i Kacper Kostorz.

Wtorkowy trening zaplanowano na godzinę 13:30 - zajęcia będą otwarte dla mediów przez pierwszy kwadrans. W środę o godzinie 20:00 odbędzie się mecz 1/8 finału Pucharu Polski Motor Lublin - Legia Warszawa.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Erzatnemok - 29.11.2021 / 17:36, *.chello.pl

1,5 godziny treningu. Normalny człowiek przynajmniej 8 godzin dziennie pracuje

odpowiedz
Sputnik 44 - 29.11.2021 / 18:40, *.vectranet.pl

@Erzatnemok: dlatego nie każdy może być piłkarzem - ktoś musi robić ;) A tak na poważnie to po 8h treningu dziennie oni graliby jeszcze gorzej niż w tym sezonie...

odpowiedz
CXCV - 29.11.2021 / 14:17, *.78.35

A ten Rui to przypadkiem nie Gomes?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.