1-2.12: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Dziś piłkarze Legii rozegrają wyjazdowe spotkanie z Motorem Lublin w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport. Na lubelskiej Arenie zapowiada się komplet widzów, a zarazem rekord frekwencji od oddania obiektu do użytku - blisko 15 tysięcy kibiców, w tym ok. 1300 osobowa grupa fanów z Łazienkowskiej. W czwartek swój mecz rozegrają gracze U-15, którzy podejmować będą w LTC zespół Varsovii.

Dziś w Bydgoszczy rozpoczną się Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu. Legię reprezentować będzie niesamowity Jan Kozakiewicz, który startować będzie w trzech konkurencjach: 50m stylem dowolnym oraz 50m i 100m st. klasycznym. Zawody potrwają do niedzieli.

Rozkład jazdy:
01.12 g. 20:00 Motor Lublin - Legia Warszawa
02.12 g. 17:00 Legia Warszawa U-15 - Varsovia 07 [LTC 7]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Cyniek - 01.12.2021 / 08:50, *.play-internet.pl

Na cracowie będą bilety ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.