fot. Woytek / Legionisci.com

Cracovia 1-0 Legia

Zdecydował jeden błąd

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kolejna ligowa porażka stała się faktem. Tym razem Legię upokorzyła Cracovia, pokonując u siebie mistrzów Polski po golu Pelle van Amersfoorta. Przez niemal cały mecz "Wojskowi" mieli przewagę, jednak nie potrafili w żaden sposób przełożyć tego na choćby jednego gola.

W 3. minucie gry pierwsze celne uderzenie na bramkę rywali oddali legioniści. Wówczas zza pola karnego technicznie piłkę kopnął Luquinhas, ale pewnie interweniował Karol Niemczycki. Niebawem młody bramkarz Cracovii, w zdecydowanie trudniejszej sytuacji, ponownie wygrał pojedynek z legionistą. Tym razem w sytuacji sam na sam bramkarz gospodarzy okazał się lepszy od Kacpra Skibickiego, który wyszedł z głębi pola do świetnego prostopadłego podania od Josue. Mistrzowie Polski mieli jednak przewagę w środku pola i pierwszy kwadrans mogli zapisać na swoje konto. Wkrótce okazało się jednak, że niewykorzystana szansa Skibickiego zemściła się na graczach Marka Gołębiewskiego. Cracovia krótko rozegrała rzut różny, dośrodkowanie trafiło do niepilnowanego Pelle van Amersfoorta, który na raty z najbliższej odległości pokonał Artura Boruca. "Wojskowi" szybko ruszyli do odrabiania strat, lecz bardzo dobrze na linii spisywał się Niemczycki. W 26. minucie jego formę mocną próbą z dystansu sprawdził Bartosz Slisz, a kilkanaście minut potem z podobnej odległości gola chciał zdobyć Luquinhas.

Do końca pierwszej połowy stroną przeważającą byli piłkarze Legii. Josue dwoi się i troił w środku pola, skąd posyłał doskonałe podania do partnerów w polu karnym, jednak ci nie potrafili tego wykorzystać. Kilka minut przed przerwą byliśmy świadkami sporej kontrowersji. We własnym polu karnym van Amersfoort uderzył łokciem stojącego obok Mateusza Hołownię, ale arbiter nie zdecydował się przeanalizować tej sytuacji na VARze. Zamiast tego odgwizdał rzut wolny dla... gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się więc skromnym prowadzeniem Cracovii, chociaż ta w pierwszych 45 minutach oddała tylko jeden celny strzał.

Początek drugiej połowy to przewaga Cracovii, która dążyła do strzelenia drugiego gola. Po kilkunastu minutach od gwizdka sędziego taką szansę miał Jakub Myszor. Młody piłkarz gospodarzy znalazł się niemal sam na sam z Borucem, jednak w ostatnim momencie piłkę spod nóg wygarnął mu Maik Nawrocki. W 64. minucie było o krok od drugiej bramki dla piłkarzy z Krakowa. Po rzucie rożnym mocno z półwoleja zza pola karnego huknął Otar Kakabadze i "Wojskowych" tym razem uratował już tylko słupek. W 67. minucie swoją klasę pokazał bramkarz Legii, który obronił mocny strzał z ostrego kąta Rivaldinho.

Kolejne minuty to dalsza przewaga Legii, która wielokrotnie biła niestety głową w mur. Cracovia natomiast liczyła na przeprowadzenia tej jedynej zabójczej kontry. W 84. minucie wprowadzony na boisko Bartłomiej Ciepiela przymierzył w kierunku dalszego słupka i niestety piłka o kilkanaście centymetrów minęła słupek... W doliczonym czasie gry okazję miał jeszcze debiutujący Rui Gomes, który strzelił wysoko ponad poprzeczką.

Ekstraklasa
17. kolejka
#CRALEG
10214
Kraków
5.12.2021
20:00
Cracovia
Legia Warszawa
Cracovia
1-0
Legia Warszawa
20' van Amersfoot
(1-0)
23 Karol Niemczycki
2 Cornel Rapa
24 Jakub Jugas
3 Michal Siplak
25 Otar Kakabadze
6 Sylwester Lusiusz 53'
10 Pelle van Amersfoot
33 Kamil Pestka
4 Sergiu Hanca
38 Jakub Myszor 82'
26 Filip Piszczek 65'
31 Lukas Hrosso
7 Rivaldinho 65'
8 Mathias Hebo Rasmussen 53'
11 Michał Rakoczy 82'
14 Krystian Bracik
18 Luis Rocha
19 Damir Sadiković
20 Karol Knap
22 Florian Loshaj
Artur Boruc 1
Maik Nawrocki 17
Mateusz Wieteska 4
46' Mateusz Hołownia 3
Yuri Ribeiro 5
46' Kacper Skibicki 22
Bartosz Slisz 99
Josue 27
84' Luquinhas 82
68' Filip Mladenović 25
58' Mahir Emreli 11
Cezary Miszta 31
Andre Martins 8
68' Tomas Pekhart 9
Ihor Charatin 14
Jurgen Celhaka 16
58' Szymon Włodarczyk 28
46' Tomasz Nawotka 61
84' Bartłomiej Ciepiela 92
46' Rui Gomes 60
Trener: Jacek Zieliński
Asystent trenera: Tomasz Jasik, Michał Bartosz
Kierownik drużyny: Filip Trubalski
Lekarz: Sylwia Krzykawska-Figura
Masażyści: Przemysław Kutera
Trener: Marek Gołębiewski
Asystent trenera: Inaki Astiz
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Marek Arys
Techniczny: Kornel Paszkiewicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (239)

+dodaj komentarz
Zduneq - 07.12.2021 / 21:56, *.play-internet.pl

Ten błąd nazywał się Legia Warszawa

odpowiedz
nerwosoL - 07.12.2021 / 09:19, *.185.203

Czeski Zorro zaczyna mi przypominać słynne przed laty drewno z gatunku Rasiak. Latanie po boisku w stylu kurczaka bez głowy i walenie piłką gdzie popadnie...no to chyba coś nie o to chodzi.

odpowiedz
Legia 1995 - 07.12.2021 / 06:41, *.play-internet.pl

Portal "Legioniści" ogarnijcie się!!!

odpowiedz
paweLek - 07.12.2021 / 04:48, *.t-mobile.pl

Odsprzedam bilet na Spartak. Trybuna 213. Tel. 784722607. Najlepiej SMS.

odpowiedz
Micha(L) - 07.12.2021 / 02:45, *.chello.pl

https://www.onet.pl/sport/onetsport/cracovia-legia-tak-zareagowal-syn-artura-boruca-gdy-zobaczyl-go-w-telewizji/gxy3x8d,d87b6cc4

odpowiedz
Micha(L) to ja Syna swojego na Legionistę chowam (już Go wychowałem;), a tu takie akcje... - 07.12.2021 / 02:48, *.chello.pl

@Micha(L):

odpowiedz
Micha(L) - 07.12.2021 / 03:01, *.chello.pl

@Micha(L) to ja Syna swojego na Legionistę chowam (już Go wychowałem;), a tu takie akcje...:

odpowiedz
filand - 07.12.2021 / 00:08, *.inetia.pl

Jeden błąd? Ranną i sponiewieraną Legia zostawiam w spokoju.
Jeden błąd? Działalność tego portalu...Komu służycie?

odpowiedz
tomiacab - 06.12.2021 / 23:30, *.centertel.pl

tym błędem było przejecie Legii przez tego barana. Jak może w meczu zadecydować jeden błąd? Jeden błąd to zadecydował o stracie gola, a o porażce 90 minut nieudolnej gry tych pajaców.

odpowiedz
Korda - 06.12.2021 / 22:29, *.centertel.pl

No tytuł tego artykułu w punkt. Tylko jeden błąd popełnili. Yhyy. Przecież to jest zbieranina jak z jakiegoś Orlkia. Niech ta runda jesienna się już kończy

odpowiedz
HISTORIA LEGII MÓWI...NIE MA CO SIE OPIERDALAĆ TO LEGIA! SŁABI NIE MAJĄ PRAWA RZĄDZIĆ I GRAĆ !W LEGII! - 06.12.2021 / 22:12, *..

A JA NIE CHCE ZWYKŁEGO TRENERA!TERaz kiedy spadek bardzo blisko,to lepiej postawić na trenera zawodowego ze złotymi sukcesami, i nie ma to że drogi ...PROSZE! z pierwszej 10 trenerów roku!dziękuje!

odpowiedz
PORA NAJWYŻSZA NA MĘSKIE SŁOWA - 06.12.2021 / 22:06, *.com.pl

Zastanawiam się już powoli czy czasami Miodek nie moderuje tutaj strony . Legia najsłabsza od xxx lat , a tu takie teksty , że zadecydował jeden błąd . Mistrza Polski też w tym roku nie zdobędziemy bo zdecydował jeden sezon . Tragedia normalnie trzeba nazwać to co dzieję się w Legii po męsku . Czas na głaskanie się i zaklinanie rzeczywistości już minął . Pora na męskie słowa .

odpowiedz
TABELA POWINNA WISIEĆ W SZATNI, U DYREKTORA SPORTOWEGO I PREZESA W GABINETACH! - 06.12.2021 / 21:50, *..


TABELA EKSTRAKLASY
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
M. PKT. Z. R. P. BRAMKI M. PKT. Z. R. P. BRAMKI
1. Lech Poznań 17 38 11 5 1 34-10
2. Pogoń Szczecin 17 35 10 5 2 32-13
3. Lechia Gdańsk 17 33 9 6 2 32-20
4. Raków Częstochowa 16 29 8 5 3 29-20
5. Radomiak Radom 16 28 7 7 2 21-13
6. Śląsk Wrocław 17 24 6 6 5 29-26 2 3 1 0 1 3-4
7. Górnik Zabrze 16 24 7 3 6 22-21 2 6 2 0 0 4-1
8. Stal Mielec 17 24 6 6 5 24-25 2 0 0 0 2 1-3
9. Wisła Płock 17 23 7 2 8 27-26 1 3 1 0 0 2-1
10. Cracovia 17 23 6 5 6 23-24 1 0 0 0 1 1-2
11. Piast Gliwice 16 21 6 3 7 23-22 1 1 0 1 0 3-3
12. Jagiellonia Białystok 17 21 5 6 6 22-25 1 1 0 1 0 3-3
13. Wisła Kraków 17 18 5 3 9 17-28
14. Zagłębie Lubin 16 17 5 2 9 17-29
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16 12 2 6 8 20-28 2 2 0 2 0 1-1
16. Legia Warszawa 15 12 4 0 11 15-26 2 6 2 0 0 5-1
17. Warta Poznań 17 12 2 6 9 11-22 3 4 1 1 1 4-2

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.12.2021 / 22:02, *.orange.pl

@TABELA POWINNA WISIEĆ W SZATNI, U DYREKTORA SPORTOWEGO I PREZESA W GABINETACH!: No cóż, na tę chwilę, walka o utrzymanie, zapowiada się pasjonująco:))))

odpowiedz
LewLegia - 06.12.2021 / 21:10, *.net.pl

Wreszcie dobry tytuł,, ZDECYDOWAŁ JEDEN BŁĄD,, , kiedy prezesem został ten nieudacznik.

odpowiedz
Urs 72 - 06.12.2021 / 21:13, *.chello.pl

@LewLegia: zgoda w 100% z banda przydupasow trzeba dopisać do tytułu

odpowiedz
jasio865 - 06.12.2021 / 20:53, *.play-internet.pl

Chyba ktoś inny mecz oglądał bo w tym legioniści grali jakby przypadkiem się spotkali ,o dziwo ,na boisku,brak zrozumienia ,złe podania,nie wiadomo do kogo,brak zgrania,ciekawe co robią grajki na treningach?,brak strzałów,a gdy trzeba było strzelać to...podania w bok,ciekawe po co?tak ,ten sezon jest z pewnością stracony ,oby tylko obyło się bez spadku!!!większość do sprzedaży,trener do zmiany,oby nie Papszun,i...aby Darek nie ogłosił bankructwa,wszystko możliwe!!!Crakca słaba ale Legia jeszcze bardziej,niech nikogo nie myli przewaga w meczu!!!lepsza prawda niż ściema,do niczego ona nie doprowadzi,to przykre lecz prawdziwe!!!

odpowiedz
Olomanolo - 06.12.2021 / 19:48, *.207.247

Warta Poznań prowadzi z wisłą 1-0 to są jaja

odpowiedz
L60 - 06.12.2021 / 19:05, *.play-internet.pl

Proponuję przywrócić licznik wstydu prezesa Mioduskiego

odpowiedz
Kaczynski - 06.12.2021 / 19:37, *.vectranet.pl

@L60: a niby kogo ten kretynski licznik obchodzil

odpowiedz
L59 - 06.12.2021 / 18:54, *.aster.pl

Teraz Legia płaci za wszystkie błędy prezesa D.M ,za jego błędną politykę w klubie. Wczorajszy mecz z Cracovią to był sabotaż wszystkich piłkarzy wobec klubu Legia, to było widać gołym okiem oni snuli się po boisku zamiast zasuwać, każdy gra przeciwko każdemu po prostu nie chcą grać dla Legii. Jest to nie tylko kryzys ale lekceważenie swoich obowiązków z tej mąki chleba już nie będzie wszystko jest wymiany...........

odpowiedz
Levy - 06.12.2021 / 19:12, *.play-internet.pl

@L59:

Masz absolutnie rację. Im po prostu nie chce się już grać. Bardzo chciałbym dowiedzieć się jaka jest tego przyczyna. Takiego dziadostwa i olewactwa w swoim 35 letnim życiu jest nie widziałem.

Tylko całkowite wstrzymanie comiesięcznych wynagrodzeń powinno przerwać ten marazm. Jak zacznie brakować co włożyć do garnka to zacznie się szacunek do przcodawcy i kibiców.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.12.2021 / 18:45, *.orange.pl

Apropo Trenera Marka Papszuna:

https://www.youtube.com/watch?v=lGuekINdngg

To jest cholernie inteligentny facet, jeżeli otrzyma całą władzę w Legii, zrobi kawał dobrej roboty.
Mam tylko jedno podejrzenie - że Dariusz chce podpatrzeć jego metody i później wykorzystać...
Ale bardzo szybko się przekonamy, czy tak jest, czy nie.
Jeżeli Radosław Wspaniały i inni cudowni doradcy zostaną w klubie, to tak będzie. Jeżeli wylecą z hukiem niedługo, to odszczekuję podejrzenia...
Ps. Jeżeli D. ma niecne zamiary, to gwarantuję, ze wszystko obróci się przeciwko niemu. Karma wraca...
A jeżeli nie, to jest szansa...
Wkrótce się wszystko wyjaśni...

odpowiedz
Maniek - 06.12.2021 / 18:52, *.177.140

@Leśny Dziadek: Chyba wszyscy, którzy kibicujemy nasze Legii, zadajemy sobie chyba jedno pytanie. Czy pudel da Papszun owi taka swobodę jaka ma w Rakowie? Jest to możliwe?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.12.2021 / 19:06, *.orange.pl

@ Maniek: To, co napiszę niewiele wyjaśni, może nawet nie będzie zbyt mądre i oczywiste:) - jest możliwe, ale czy tak się stanie...zobaczymy, w każdym razie - jeżeli D. chce i...może, to MUSI zrobić porządek totalny. Dlaczego mam wątpliwości, czy może. A kto wie, np. jakie glejty musiał podpisać, żeby wziąć kredyt. I od kogo jest...zależny... Sam jestem ciekawy, tych moich domysłów. Ale przekonamy się wkrótce, co w trawie piszczy...

odpowiedz
Jerz z Potoku - 06.12.2021 / 21:01, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: polecony przez Ciebie "pomidor" Ligi + Extra (ad. 2019) z Markiem Papszunem w roli głównej z pewnością świadczy o jego dużej inteligencji. Nie inaczej zaprezentował się rzeczony trener we wczorajszej rozmowie, w charakterze gościa ww. audycji. Pomimo tego, że bacznie przysłuchiwałem się jego wypowiedziom, to niewiele z nich wywnioskowałem wprost, poza kilkoma domysłami graniczącymi z kibicowską spekulacją. I tak:
- w przesławnym wywiadzie medialnym "prezes dekady" ogłosił miastu i światu, że szczęśliwa przyszłość Legii jest nierozerwalnie związana z pozyskaniem MP na stanowisko jej trenera. Rzecz charakterystyczna, iż sternik Klubu - do dzisiaj - nie raczył porozmawiać na ten temat z właścicielem lub przynajmniej włodarzami Rakowa Częstochowa. Sztucznie wywołane zamieszanie medialne przez miodowych sztabowców miało prawdopodobnie na celu odwrócenie kibicowskiej uwagi od katastrofalnej dyspozycji sportowej prezentowanej od wielu tygodni przez piłkarzy Legii;
- trafnie wywnioskowałeś, że DM prawdopodobnie jest związany zawartymi umowami i zaciągniętymi zobowiązaniami finansowymi, o których raczej długo nikt się nie dowie. Generalnie, jego prawdomówność można porównać do siły nabywczej przysłowiowego złamanego grosza;
- osobiście, serdecznie współczuję trenerowi Papszunowi tego, że jego osoba została tak paskudnie wplątana w miodową intrygę.
Ps.: nam kibicom, pozostaje jedynie cierpliwie czekać i pilnie obserwować dalszy rozwój tej kuriozalnej sytuacji...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.12.2021 / 21:37, *.orange.pl

@Jerz z Potoku: Wcale nie jestem pewny, że Papszun do Legii przyjdzie....Poza tym nie wiemy i nie dowiemy się, dopóki nie wyjdzie w "praniu" (o ile Marek do nas zawita), czego Papszun zażyczył sobie w umowie. Inną sprawą jest, że D. zawsze może zwolnić Papszuna i wypłacać mu pensję:)) Kolego...my jesteśmy w takiej d...ie, że trudno to sobie nawet wyobrazić, a co dopiero opisać...Ja nawet zakładając jakić cud?, nie wierzę i nie uwierzę już w nic prezesowi. Bo ktoś, kto doprowadził klub do tego miejsca, w którym jest i co ważniejsze SPOSÓB, w jaki to zrobił, świadczy o nieuchronnej tragedii. I obawiam się, że każda kolejna decyzja może nic nie zmienić. Wiem, napisałem wcześniej, że Papszun to inteligentny facet i wszystko ogarnie. I to zdanie podtrzymuję, tylko pytanie - czy nie zostanie w pewien sposób oszukany i historia nie zatoczy kolejny raz koła...? Bo, to że Trener będzie chciał, że Kibice chcą to sprawa oczywista, ale czy....

odpowiedz
Trampek - 06.12.2021 / 18:04, *.125.29

To tylko pół prawdy ! Zadecydował jeden błąd,który miał miejsce kilka lat temu!

odpowiedz
lol - 06.12.2021 / 17:03, *..

sprzedac natychmiast vvszystkich !!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.12.2021 / 18:49, *.orange.pl

@lol: Ja rozumiem, że kolega sprzedaje m. in. ziemniaki na jednym z bazarów. Ale to klub piłkarski, tutaj to tak nie funkcjonuje. Sprzedasz ziemniaki kupisz buraki, sprzedasz buraki kupisz pora. To tak nie działa...

odpowiedz
Siekierki - 06.12.2021 / 18:55, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Najgorzej jak sprzedasz ogóry, a zakontraktujesz też same ogóry. Niby masz, co miałeś - ale pozór "progresu" jest.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.12.2021 / 19:08, *.orange.pl

@Siekierki: O to, to Kolego. Niby człowiek wiedzioł, co robi, a ma ciągle ogóry:))

odpowiedz
CZEŚĆ TU SŁAWOMIR - 06.12.2021 / 16:58, *.chello.pl

W tym sezonie, jak robaki po deszczu, wylazły spod kamienia wszystkie glisty i małe siurki. Zakompleksione bardziej niż jaro na punkcie koszykówki USA. Plują na Legiunie. Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniale odszczekacie squreysyny wszystko. W następnym sezonie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.12.2021 / 18:37, *.orange.pl

@CZEŚĆ TU SŁAWOMIR : Służyłem we wojsku (dawno, dawno temu to było) razem z żołnierzem o niezwykle intrygującym nazwisku Siurek Sławomir. A żeby było jeszcze bardziej intrygująco, facet pochodził z Wąchocka. Do dziś żłauję, że nie zrobiłem skanu dowodu osobistego, a miałem możliwość. W każdym razie facet był na Twoim poziomie Sławku...

odpowiedz
ZASTĘCZY TRENER Z INNEJ BAJKI.... - 06.12.2021 / 16:54, *..

KARNY POWINIEN BYĆ, SKIBICKI POWINIEN STRZELIĆ I BYŁO BY 1-2!ALE DALEJ CIENKIEGO TRENERA LEGIA MA!

odpowiedz
Legionista - 06.12.2021 / 17:23, *.play-internet.pl

@ZASTĘCZY TRENER Z INNEJ BAJKI....:

Fakt trener nie jest najlepszy, ale to piłkarzy wina bo nawet z przedszkolakiem na ławce powinni z ich doświadczeniem i,, umiejętnościami,, wygrać przynajmniej co 3 mecz, ale wina jest przygotowania fizycznego w znacznej mierze przez to tak słabo grają po 60 minucie 11 do wymiany

odpowiedz
Echhhh - 06.12.2021 / 16:39, *.35.103

Jeden błąd ?? Dla mnie to było ich przynajmniej dziesięć. Chodzili po boisku zamiast po nim biegać. Błędem było zakontraktowanie piłkarskiego szrotu.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 06.12.2021 / 15:46, *.orange.pl

Rażąca nieskuteczność i bardzo dziwne zmiany. Nie można odmówić zaangażowania i chęci walki i to jest jakiś sygnał na plus, niestety cała reszta na minus. Mieć 70 minut i nie potrafić wyrównać, bardzo to niepokojące.

odpowiedz
Leszek - 06.12.2021 / 14:54, *.com.pl

Jak wszystko wygra się do końca to 69 punktów będzie (23*3).

odpowiedz
Kicek - 06.12.2021 / 14:53, *.chello.pl

Pewnie za ten wpis obrzucicie mnie kamieniami i ukrzyżujecie ale większość pisze, że w Legii nie ma charakterów i tylko A.Boruc jest ok no to ja się pytam dlaczego nie wstrząśnie towarzystwem. W Celticu potrafił przypier...lić gościowi bo się stawiał a tutaj tylko jakieś wrzutki na Twiterze. Ok na TT to sobie można pisać do usranej że za przeproszeniem ch...j jest a nie gra ale człowieku dla większości jesteś legendą a nie ciągniesz tego wózka. To samo z szanownym A. Jędrzeczykiem co na boisku groźne miny robi i macha łapkami a za kulisami to cichutko. Dajcie spokój w tej drużynie nia ma dobrych i perspektywicznych Polaków a zagranica to już zupełny skład węgla i papy. Co do takiego B. Slisza to cóż, wielkiego dealu nie będzie, może ktoś się da naciągnąć i chociaż część kosztów się zwróci. Stary jestem, pierwszy mecz na Łazienkowskiej oglądałem z Lechem we wczesnych latach 80-tych, to były czasy jak taki Bałtyk jeszcze grał w 1 lidze, dawno w cholerę ale takiej serii to nie pamiętam.
Legia nie spadnie to pewne ale sezon stracony, do zapomnienia z tym że pytanie co będzie dalej?

odpowiedz
GTS - 06.12.2021 / 17:18, *.t-mobile.pl

@Kicek: Drogi Kicku :) :) Ty nie wiesz co się dzieje za kulisami a już wyciągnąłeś wnioski możesz widzieć co dzieje się na boisku ale nic po za tym. Nie potrząsnął nikim w Celticu tylko się chwycili na meczu Kicku :) trochę zakicales za daleko nie w tym kościele dzwoni ale coś tam słyszałeś :) :) Pozdrawiam z Kickowa

odpowiedz
Kicek - 06.12.2021 / 17:28, *.chello.pl

@GTS: Szanowny GTS, niech kolega poczyta jak się Boruc z MCGeadym "lubili" i czym to się czasem kończyło. To akurat żadna tajemnica i żadna ze stron nigdy nie dementowała. Mało tego McGeady sam przyznał że obskoczył. Także hmm... Pozdrawiam

odpowiedz
Do sen o - 06.12.2021 / 14:33, *.sanok.biz

Chyba nie wiesz co piszesz " nie czepiajmy się piłkarzy bo ktoś ich zatrudnił" ale jaja piłkarze niewinni bo ktośim daje grubą kasę a oni

odpowiedz
Sen o - 06.12.2021 / 17:27, *.play-internet.pl

@Do sen o: pieniądze nie grają. Pamiętam spotkanie biznesowe w latach 90 na którym był ówczesny prezes Widzewa Ludwik Sobolewski powiedział położę pieniądze a piłkarze ich nie podniosą z boiska bo im się nie chce.

odpowiedz
Krzysiek z Tarcho - 06.12.2021 / 14:19, *.centertel.pl

Panowie spadamy z ligi!!!!

odpowiedz
sen o - 06.12.2021 / 14:05, *.net.pl

Nie czepiajmy się piłkarzy ktoś ich zatrudnił, ktoś wybrał trenera, gościa od przygotowania fizycznego, Włocha od gry defensywnej ktoś rekomendował napastników itd itp. Nie ma atmosfery w klubie a ryba psuje się od głowy. W drużynie też brak radości z gry, fantazji i polotu, ale jak nogi odmawiają, serce odmawia to czego mamy się spodziewać? Josue może dobry gracz ale jak on łapami macha we wszystkie strony to i kibiców w kur wia i kolegów też. Ilość żółtych kartek też świadczy o przygotowaniu fizycznym bo te kartki to nie z waleczności ale z głupoty wynikają. Europa do zapomnienia w czwartek i będzie spokój na jednym froncie, do Świąt walka o punkty w lidze bo wystarczy że rywal postawi 3 drągali w polu karnym i Legia nie istnieje w ofensywie, bo my preferujemy wrzutki . A w obronie nagminnie dajemy prezenty rywalom. Quo Vadis Legio?

odpowiedz
Leszek - 06.12.2021 / 14:03, *.com.pl

Ze Skorżą było chyba 13 porażek w sezonie, nie musi być więc najgorzej póki co. Czy ewentualne 69 punktów teoretycznie może dać mistrzostwo?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.12.2021 / 14:11, *.orange.pl

@Leszek: 69 może dać satysfakcję, ale w innej dziedzinie "sportu". Chociaż podobny stosunek ma prezes do kibiców Legii Warszawa...

odpowiedz
Kicek - 06.12.2021 / 16:18, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: hahaha dobre , celne i w punkt!

odpowiedz
Bercia - 06.12.2021 / 13:51, *.net.pl

to co odwala w kolejnym meczu Mladenović to zakrawa na jawną dywersję
on ma wywalone
gra obrażony jakby mu ktoś za karę kazał
i to po takim sezonie jak ostatni!!!!
może rzeczywiście chciał gdzieś odejść latem za dobrą kasę ale go nie puścili i teraz strzela fochy
ale to powinien liścia porządnego dostać

odpowiedz
Kibic - 06.12.2021 / 13:42, *.centertel.pl

Panowie z gówna bata się nie ukręci. Tu są potrzebne zmiany w drużynie a nie na ławce trenerskiej. Jestem kibicem a nie nim bywam i za każdym razem wspieram tych kopaczy z całej siły. Mioduski musi przeprowadzić transfery, wyłożyć kasę i grać o środek tabeli. Jak pójdą do pucharów to będzie cud

odpowiedz
Olomanolo - 06.12.2021 / 13:26, *.207.247

Jaka oprawa na mecz ze spartakiem ? Jakie bilety ? Jaki doping ?? -- tylko puste trybuny -- trybuna Torwar tylko i wyłącznie może kudłaty zrozumie że Radzio czerwony nosek wypad z Legii razem ze swoim pseudo zaciągiem

odpowiedz
spasiony - 06.12.2021 / 13:23, *.123.82

Pelna zgoda z komentami ponizej. Zdecydowal jeden blad a na imie mu Dariusz.

odpowiedz
Przemo - 06.12.2021 / 13:18, *.201.80

TEN BŁĄD TO MIODUSKI!!!!!!!!

odpowiedz
Januszek - 06.12.2021 / 12:15, *.chello.pl

Nedza junior nie strzelil wczoraj ...geny pany...geny...

odpowiedz
Bednarz - 06.12.2021 / 11:58, *.centertel.pl

Proponuję przerwać mecz ze Spartakiem wykluczenie z pucharów na 2 lata może zmobilizuje pudla do odejscia

odpowiedz
Kuleno-- - 06.12.2021 / 13:56, *.t-mobile.pl

@Bednarz: Co ty Bednarz oszalałeś jescze mówią żeby szybciej być bo oprawa będzie :) :) hahah cyrk na kółkach :) :) pzdr

odpowiedz
lissek - 06.12.2021 / 11:48, *.chello.pl

Szkoda Papszuna.Nic w Warszawie nie osiągnie i wyleci zaraz z podkulonym ogonem, bo nikt mu tu nie da czasu na budowę drużyny. Ten komfort to miał w Rakowie.

odpowiedz
Vako - 06.12.2021 / 12:07, *.t-mobile.pl

@lissek: wczoraj Pan Papszun był w Lidze +Ekstra jescze nic nie jest powiedziane ze będzie trenerem Legii. Jedna osoba o statusie Prezes puściła taka fame jak to dobrze któryś z komentatorów powiedział - - żeby uspokoić kibiców Legii.

odpowiedz
leon - 06.12.2021 / 11:38, *.tpnet.pl

Piłkarze grają piach a sędziowie to już jakaś zmowa z górnikiem oszustwo( gol po faulu nie odgwizdanym) z craksą oszustwo ( karny nie odgwizdany za strzał łokciem w zęby) gdyby to zrobił legionista to karny by podyktował na 100%. Luki faulowany przed polem karnym brak reakcji sędziego później Luki popychany a oni ze powinien dostać czerwień że macha rękami na sędziego. Jawne sranie w banie.

odpowiedz
LW - 06.12.2021 / 11:49, *.e-plan.pl

@leon: Niestety ale sędziowie kręcą Legię od co najmniej meczu ze Śląskiem, a niegwizdanie ewidentnych karnych to normalka.Do zdarzeń wczorajszych jeszcze ciągnięcie Emerlego za koszulkę w polu karnym bez reakcji.

odpowiedz
Ed - 06.12.2021 / 11:08, *.plus.pl

Dno :(

odpowiedz
Łuki - 06.12.2021 / 11:03, *.tpnet.pl

Wychodzi na to że jagiellonia zostanie frajerem sezonu, jako jedyna przegrała z Legią. A nasze gwiazdy biją rekordy na całego. Teraz będzie kolejny z przeje...... na wyjeździe.

odpowiedz
xyze - 06.12.2021 / 13:44, *.autocom.pl

Legia wygrała też z Wartą, Wisłą Płock oraz Łęczną w tym sezonie tak jbc xd

odpowiedz
Wojtek86 - 06.12.2021 / 10:07, *.chello.pl

Gra Legii, postawa panienek w każdym spotkaniu, wyniki, pozycja w tabeli to jest jeden gigantyczny błąd i nieporozumienie. W zimie wietrzenie szatni + zmiana trenera.

odpowiedz
kuba83urs - 06.12.2021 / 09:32, *.chello.pl

Josue to dopiero Atmosferovic ;)

odpowiedz
Afro - 06.12.2021 / 09:18, *.ncs2012.pl

O sytuacji w Legii niech świadczy smutny fakt, że od kilku lat nie ma nazwisk strzelców bramek do naszej pieśni. Smutne.

odpowiedz
Zgred - 06.12.2021 / 10:00, *.elartnet.pl

@Afro: Dwie bramki Kazimierz, dwie bramki Topolski...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.12.2021 / 18:53, *.play-internet.pl

@Zgred:........dwie bramki Arceusz,dwie bramki Silorski.......

odpowiedz
Siekierki - 06.12.2021 / 08:57, *.chello.pl

Ojrzyński. Już.

odpowiedz
zaba285 - 06.12.2021 / 12:07, *.grupaping.pl

@Siekierki: zgadzam się. naprawdę potrzebny jest specjalista od utrzymywania drużyn w lidze

odpowiedz
Siekierki - 06.12.2021 / 19:00, *.plus.pl

@zaba285: Tak, tu nie ma co czekać na Papszuna. Tu trzeba ratować co się jeszcze TERAZ da. A teraz da się utrzymać. Jeszcze.

odpowiedz
ryba socho - 06.12.2021 / 08:46, *.t-mobile.pl

ZERO POMYSŁU NA ROZEGRANIE, ZERO ZGRANIA, ZERO DRUŻYNY, ZERO ZAANGAŻOWANIA, ZERO TAKTYKI, ZERO ZROZUMIENIA,ITP

odpowiedz
Legion - 06.12.2021 / 08:46, *.194.12

Ważne, że Dubaj czeka. Zasłużyli.

odpowiedz
Mączyński - 06.12.2021 / 08:24, *.plus.pl

Tytuł nieadekwatny do tego co działo się przy ulicy Kałuży. Przypomnę jeszcze o słupku Cracovii, gdzie Boruc spóźnił się z interwencją, no i o bardzo dobrze zorganizowanej obronie Cracovii.

A z innych minusów... Czy ten pozorant gry Josue wciąż musi grać? Przecież on niszczy szybką grę, każe podawać sobie piłki przez co gra jest powolna, siermiężna i czytelna dla rywala. Czy ten Josue machający do wszystkich łapami to jest lider śrrodka boiska Legii? Dla mnie to piłkarz archaiczny, który przyjechał dograć do emerytury, próbujący udawać bożyszcze a jest tak cienki, że nadaje się co najwyżej do Widzewa. Z nim w składzie Legia nie ma szans ograć Spartaka.

A co to za grubasek Garcia biegał w 2 połowie? To już naprawdę nie ma kim grać? Pieknie Panie Kucharski, cudowne transfery. Poza Nawrockim cała reszta wszystko śmietnik.

odpowiedz
grzesiek - 06.12.2021 / 08:22, *.centertel.pl

Dobrze ze z jagiellonia jakims cudem nie przegralismy

odpowiedz
Urs 72 - 06.12.2021 / 08:14, *.chello.pl

Legia Nigdy nie spadnie , gdyby wszyscy się zmówili przeciwko nam , łącznie z ekipą przydupasow Miodka i reszta ,pozdro

odpowiedz
Mat Z - 06.12.2021 / 07:48, *.plus.pl

Żeby było śmieszniej to Nawotka zrobił w drugiej połowie wiecej szumu niż cała reszta przez ostatnie x meczy.... Josue podać potrafi i tylko tyle, tutaj trzeba przyspieszać grę a on jest hamulcowy. Lepiej dać tych z dwójki którym się chcę chociaż biegać niż tym dreptakom...

odpowiedz
Kibic z Sanoka - 06.12.2021 / 07:43, *.sanok.biz

Co wy chcecie od trenera. Grajki snują się po placu tysiące podań w poprzek i do tyłu nic z tego nie wynika , a kasa na koniec miesiąca ma się zgadzać. Trzeba pożegnać więcej jak połowę drużyny , znaleźć chłopaków z charakterem
walczaków z ambicją a nie pseudo tikitaka ja do ciebie a ty do mnie 60% posiadania piłki i gów... z tego.

odpowiedz
Typer - 06.12.2021 / 07:32, *.play-internet.pl

Zwolnienie Michniewicza w tamtym okresie i sytuacji to był błąd i nie dlatego, że Czesiek jakimś wybitnym trenerem był. Bo nie był. Piłkarze a już zwłaszcza piłkarzyki powinni wiedzieć kto rządzi. Trener drużyną . I nikt inny. Może i parę meczów też w plecy, ale na dłuższą metę to by dało do myślenia paru grajkom co poczuli się nie do ruszenia.

odpowiedz
Afro - 06.12.2021 / 08:24, *.ncs2012.pl

@Typer: Zastąp nazwisko na dowolne: Jozak, Vukovic, Sa Pinto, Magiera i będzie się nadal zgadzało. Pozdro!

odpowiedz
Vako - 06.12.2021 / 07:19, *.chello.pl

Zawsze mnie to zastanawiało w takich przypadkach. Co Pan Gołębiewski myślał podejmując się takiej pracy. Wydaje mi się że jedno może mi się uda i więcej zarobię. A i pamiętam po przerwie co s tym stylu powiedział że diagnozę postawił i wie gdzie tkwi problem a Legia jak grała tak gra dalej bez pomysłu. Nie jest Panu wstyd przed samym sobą że z motyka na słońce się Pan porwał??!!! Odcyzta Pan ten komentarz to trzeba usiąść pomyślec i na przyszłość mierzyć siły na zamiary.

odpowiedz
Jaro - 06.12.2021 / 09:19, *.com.pl

@Vako: Typowe samookłamywanie się, typu może: Guardiolą zostanę?

odpowiedz
Ja1916 - 06.12.2021 / 11:23, *.vectranet.pl

@Vako:
Przecież on sam się tu nie zatrudnił. Zatrudnia pracodawca a nie pracownik, więc nie tędy droga. Miodek wybrał go spośród miliona ;)

odpowiedz
Vako - 06.12.2021 / 12:13, *.t-mobile.pl

@Ja1916: to jasne jest co piszesz ale Pan Gołębiewski.... Zresztą szkoda gadać :)

odpowiedz
Miki - 06.12.2021 / 12:50, *..

@Vako: A co miał myśleć? Dostał ofertę pracy w rezerwach, przyjął ją – może uznał za ciekawe doświadczenie (w końcu trener rezerw współpracuje z całym klubem). A potem okazał się być tym gościem w klubie, który ma licencję i prezes kazał mu iść do jedynki. Takie manewry na 2-3 mecze do czasu podpisania nowego trenera są normalne. Po tych 2-3 chciał się wycofać ale prezes nie pozwolił. Ma sam zerwać umowę?

odpowiedz
Lolo - 06.12.2021 / 07:10, *.plus.pl

Wieteska przy bramce fachowiec!!! Analfabeta piłkarski

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.12.2021 / 07:25, *.aster.pl

@Lolo: Tak jest najprościej - Wieteska. A zawinił Mlden i.... spóźniony Boruc.

odpowiedz
Olomanolo - 06.12.2021 / 07:44, *.207.247

@Po(L)ubiony: dokładnie tak zawinili i Mladen i spóźniony Boruc a co do Wieteski to zanotował jak narazie jeden z lepszych występów w Legii w tym sezonie

odpowiedz
kolega - 06.12.2021 / 06:44, *.inetia.pl

Za co oni biorą pieniądze ???
Czy trener nie widzi co wyprawia Josue ??? Przecież te nerwowe jego zachowanie rozbija drużynę i przyczynia się do kartek ...trener to jakiś amator z podstawówki ???
Dlaczego nie zatrudniono (powołano bo nadal jest zatrudniony) Vukowica ???

odpowiedz
gutek - 06.12.2021 / 06:40, *.chello.pl

Legia w rundzie jesiennej to chłopcy do bicia.Wiosna musi być nasza!Papszun do Legii to Papszun spalony i koniec Rakowa

odpowiedz
Sebo(L) - 06.12.2021 / 06:22, *.master.pl

W końcu doszło do tego do czego musiało prędzej czy później dojść. Te wyniki i ta dyspozycja graczy Legii nie wzięły się z nikąd. To jest konsekwencja kilku lat pracy w tym klubie pary Mioduski-Kucharski, którzy od lat ściągali tu coraz większą piłkarską tandetę. Nie piłkarzy o określonych cechach i charakterystyce, tylko zwyczajną tandetę, czyli piłkarzy bez klubów, piłkarzy wypalonych czy też piłkarzy najzwyczajniej w świecie po prostu o przeciętnych piłkarskich umiejętnościach. Wywiady z R. Kucharskim, który za każdym razem próbował wcisnąć ludziom jaki to przyszedł akurat kozak i ile czasu im zajęło jego ściągnięcie to jedne wielkie bzdury, które miały działać na wyobraźnię kibica. Rzeczywistość zweryfikowała wszystko. Przecież taki piłkarz jak np. Yuri Ribeiro nadaje się co najwyżej do 1 Ligii tymczasem gra w wyjściowej jedenastce. To świadczy jaki piłkarski poziom na dziś osiągnęła Legia. Nie ma co się dłużej oszukiwać ale przy takim "żyłowaniu" Mioduskiego jeśli chodzi o kasę na transfery lepiej już w Legii nie będzie... Za darmo to sobie można organizować skład na 2 ligę.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.12.2021 / 07:15, *.aster.pl

@Sebo(L) : Do tego dochodzi fatalna polityka kadrowa w akademii i Legii II. Na jakiej zasadzie odbywa się tam selekcja w przydatności do pierwszej drużyny? Odpalono kilku jako nierokujących, a oni grają w podstawowych jedenastkach swoich klubów! A zostawiliśmy sobie graczy bez talentu! Z Włodarczyka może ktoś będzie (jak zaraz nie odejdzie). Jeśli ktoś jeszcze myśli o pucharach, niech się mocno walnie w łeb. Czeka nas walka o utrzymanie, do tego spółdzielnie klubów i układy czarnych. A nad wszystkim Ted Miodonski. Koszmar szalonego fryzjera.

odpowiedz
Gość niedzielny - 06.12.2021 / 18:05, *.centertel.pl

@Sebo(L) : mój znajomy ogarnia sponsoring w 3 lidze budżet na 3 ligę to 700 tysi i to są chyba pułapy Loczka

odpowiedz
skrzat - 06.12.2021 / 06:03, *.centertel.pl

W nagrodę pojadą do Dubaju hehe....

odpowiedz
Fanatyk porażek legi - 06.12.2021 / 02:45, *.icpnet.pl

Ludzie czy wy naprawdę wierzycie, że piłkarzyki zapomnieli jak się gra w piłkę? To tak jakby kierowca zapomniał swojego fachu. Ale tak jest z najemnikami. Dzisiaj w legi ale za pół roku może np na Cyprze albo gdzie. Ich menadżerowie już szukają kolejnego przystanku. No pomyślcie sami.

odpowiedz
DZIĘKI ZA CHĘCI ALE NIE! - 06.12.2021 / 02:45, *..

ZA TO SIE WYLATUJE...

odpowiedz
Autor - 06.12.2021 / 02:30, *.vectranet.pl

Jeden błąd... Właściciel

odpowiedz
jeden błąd? - 06.12.2021 / 01:42, *.chello.pl

Całym jednym wielkim błędem to był ten mecz i "gra" tych wkładów do koszulek z (L) na piersi i z w-fistą na ławce. Aż WSTYD że był transmitowany w tvp i więcej ludzi oglądała ten antyfutbol w wykonaniu dwóch drewnianych zespołów z Legią na czele. Czegoś takiego w całym XXI wieku w tym klubie nie było. To była tragedia poprzeplatana z tragikomedią. Nikt normalny chyba nie był w stanie do końca tego oglądać bo się nie dało. To był antyfutbol w pełnej krasie.
Ta zbieranina mieniących się "profesjonalnych" i wysoko opłacanych piłkarzy (bo zespół to to nie jest) po kilku miesiącach sezonu nie gra nic. Totalnie NIC. Drużyna w stanie rozkładu i już zaawansowanego gnicia że sam Mourinho nie wiele by tu zdziałał. Trzeba zdać sobie sprawę że ten zagraniczny zaciąg to totalny szrot który w Legii nie powinien się NIGDY znaleźć z Josue i innymi na czele.
Nie widać w tym "zespole" nic co by było wytrenowane na treningu. Oni wyglądają tak jak by w ogóle nie trenowali. Tylko wychodzili raz czy dwa razy w tygodniu zagrać mecz pod blokiem. ZERO taktyki, zero dyscypliny, zero gry pressingiem, zero ataku, zero obrony, zero pomysłu, zero... i tak by można wymieniać w nieskończoność. Nikt nie wie jak ma grać.
Jeśli w przerwie zimowej nie będzie prawdziwego trzęsienia ziemi w tym klubie, nie zatrudnią porządnego trenera który weźmie ich za ryj zacznie TRENOWAĆ a odrzuty które nie mają umiejętności gry w Legii nie wyp...i do rezerw to nic z tego nie będzie i na pewno spadną do I Ligi. I to już jestem o tym święcie przekonany. To już nie jest przypadek ani chwilowa zadyszka. Tylko stan agonalny.
A Wy kupcie sobie bilety i zobaczcie piękny wp... ze Spartakiem. Ciekawe kiedy otworzycie oczy. Chyba w I lidze. Dobranoc.

odpowiedz
Afro - 06.12.2021 / 08:31, *.ncs2012.pl

@jeden błąd?: dokładnie to samo pomyślałem jak przeczytałem tytuł. Od patrzenia na mecz bolały oczy. Myślę, że pod blokiem bywają lepsze mecze... chociaż nie, teraz tam jest parking.

odpowiedz
Piotrek Ochota - 06.12.2021 / 13:24, *.net.pl

@Afro: 100% racji. Z jednym wyjątkiem - mój wuefista miał lepsze pojęcie o tej grze ;-)

odpowiedz
Ben - 06.12.2021 / 01:17, *.inetia.pl

Jedyny błąd popełnił nasz bramkarz przy jedynej możliwej interwencji. Brawo Artur, znowu zaspałeś!

odpowiedz
Kibic(L) - 06.12.2021 / 00:37, *.inetia.pl

Już przy okazji meczu z Motorwm pisałem, że kilka tygodni temu wysmiewalem scenariusz spadkowy. Ale właśnie mecz z Motorem otworzył mi oczy. Legia będzie walczyć o utrzymanie czy się komuś to podoba czy nie. I te peany na czesc Josue to jest jakiś śmiech. Koleś gra w stylu oldboya z dobrze ułożona nogą. Stanie sobie w środku i posyła długie piłki w różnych kierunkach. I to tyle. Legia jest rozciągnięta, nie zawęża pola gry, próbuje pchać się środkiem, zawodnicy mało się ruszają. To wszystko jest przewidywalne i nieskuteczne. Nawet nikt nie potrafi posłać dobrej wrzutki żeby Pekhart zrobił swoje. Legia strzeliła 15 bramek w tym sezonie. A to nie bierze się z znikąd bo Legia praktycznie w ogóle nie stwarza sobie sytuacji. Jak mają więc wygrywać? Obecną Legia jest najsłabsza od kilkunastu lat. Ostatecznie się utrzymają, ale nie wierzę, że dadzą radę wygrać Puchar Polski. Od tego sezonu zaczyna się wieloletni kryzys Legii. Już w rundzie zimowej wielu zawodników będzie chciało zmienić klub.

odpowiedz
PLK - 06.12.2021 / 01:08, *.156.70

@Kibic(L): pierdu.. Pierdu... Sytuacje właśnie że sobie są w stanie stworzyć tylko trzeba strzelić z tych kilku metrów tak żeby piłka wylądowała w siatce a nie zatrzymywala się na bramkarzu czy słupku!!! A ja wierzę w zdobycie pucharu!!! SŁABY Z CIEBIE KIBIC!!! NO CHYBA ŻE KIBICUJESZ KOMUŚ INNEMU A NIE LEGII!!! JEŻELI TAK TO WON!!!

odpowiedz
kibic(L) - 06.12.2021 / 10:00, *.inetia.pl

@PLK:
Sam zrób won pajacu! Forum jest od tego żeby wyrażać swoje myśli i poglądy. Może kiedyś to zrozumiesz. Pewnie sam drzesz japę na stadionie "Cała Legia zawsze razem" a później wypisujesz swoje mądrości na forum. W d... mam co myślisz i w co wierzysz.

odpowiedz
Osa(L) - 06.12.2021 / 00:29, *.15.136

Tak.
Zadecydował jeden błąd.
Obecny Właściciel zatrudnił nie tego Prezesa.

odpowiedz
Hw - 06.12.2021 / 17:42, *.orange.pl

@Osa(L): debilu prezes i wlasciciel to jedna osova

odpowiedz
Ja - 06.12.2021 / 00:09, *.vectranet.pl

Coś niesamowitego. Jeden błąd? Josue posyłał kapitalne piłki? Jaki mecz wy żeście oglądali? Chyba klasyczny w Fifie 22 XD Taka relacja chyba po to, żeby ludzie przyszli na Spartaka, gdzie z taką grą dostajemy w łeb do przerwy ze cztery bramki. Pudel musi się przeprosić z Vukoviciem, skoro Papszuna tu nie będzie, i to jeszcze przed okresem przygotowawczym, a potem inwestować w prawego obrońcę i ofensywnego pomocnika w typie Vadisa. A potem rzucić wszystkie siły na puchar. Liga jest stracona, więc grać w niej w większości młodzieżą, której przynajmniej będzie zależało na jakimś wyniku...

odpowiedz
Wolfik - 06.12.2021 / 00:32, *.mm.pl

@Ja: Zgoda z jednym zastrzezeniem. Cała para musi iść w ligę, inaczej spadniemy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.12.2021 / 07:23, *.aster.pl

@Wolfik: To jest ciekawe, jak kibice mogą być oderwani od rzeczywistości. W tej chwili jesteśmy najgorzej "grającą" ekipą. Najgorsze co może się zdarzyć, to dalsza gra w LK i PP. Gdy do tego dojdzie - leżymy i kwiczymy.

odpowiedz
Jacq - 06.12.2021 / 00:06, *.play-internet.pl

Bzdura. Zdecydowała kompletna "impotencja" w ataku. Niestety,bez strzelania goli nie da się wygrać meczu.

odpowiedz
Marcelinho66ster - 05.12.2021 / 23:55, *.orange.pl

Ryba psuje się od głowy...

odpowiedz
T-72 - 05.12.2021 / 23:54, *.orange.pl

A i dodam, że nie widzę, żeby Żyleta też się za bardzo wkurzała. Naprawdę na tyle atrakcyjne będą wyjazdy w pierwszej lidze?

odpowiedz
Cegiełka - 05.12.2021 / 23:51, *.t-mobile.pl

Kolejny mecz w którym nasi potwierdzają podkreślają bardzo mocne aspiracje do spadku z jednej z najsłabszych lig w Europie. Mecz z taką "potęgą" jak Nieciecza będzie meczem o 6 punktów w kontekście walki o utrzymanie. A tak poza tym, to wielkie dzięki piłkarzyki - obstawiłem u buka na tych z Krakowa i 2 tysiączki wpadły do kieszeni.

odpowiedz
Po(L)di - 05.12.2021 / 23:48, *.plus.pl

Jeden jedyny błąd to popełnił Mioduski????????????????

odpowiedz
TrakSpartakus - 05.12.2021 / 23:48, *.chello.pl

Zdecydowała nieumiejętność tworzenia sytuacji do zdobycia goła

odpowiedz
T-72 - 05.12.2021 / 23:45, *.orange.pl

W tym zespole nie ma nawet jednego, który by się tak po ludzku wku...ił i dał 200 procent. Klepią, zero strzałów i pomysłu. Ograć nas może teraz trzema podaniami nawet jakaś Urałoczka Swierdłowsk a co dopiero Cracovia.

odpowiedz
Dodo - 05.12.2021 / 23:42, *.ip-146-59-62.eu

Dziewczyny z Dubaju.

odpowiedz
juras - 06.12.2021 / 08:38, *.futuro.pl

@Dodo :
o to to to.Powiem więcej: prost...tki.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 05.12.2021 / 23:31, *.play-internet.pl

Za obecną sytuację odpowiada tylko i wyłącznie pseudo dyrektor Kucharski... tylko on.. to on w ofercie last minut wybierał piłkarzy, to on zamiast robic transfery na które nalegał Michniewicz... kupował to co leci.. To on nie kupił Sorescu i Caktasa, zamiast tego serwując nam Josue. To on nalega na wystawianie Slisza - transfer zycia, który dokonał przypomne 1,8 miliona Euro i Skibickiego... bo przecież pieniądze muszą się zwrócić,w drugim przypadku... akademia dziala.. Podstawa to wy... nie Kucharskiego.. Jeśli na jego miejsce przyjdzie człowiek kompetentny a przede wszystkim kontaktowy będzie ok

odpowiedz
Ruben - 05.12.2021 / 23:31, *.orange.pl

Nie mogę uwierzyć ze Skibicki I Mladenowicz cały czas wychodzą w pierwszym składzie. Josue natomiast zawsze zwalnia grę tak, aby dać przeciwnikom się ustawić. Musimy chyba sobie wszyscy odpocząć jakiś czas od grania i oglądania.

odpowiedz
K(L)AKIER - 06.12.2021 / 11:08, *.inetia.pl

@Ruben: Josue to moze i podac umie, ale te jego spacerki po murawie ...

odpowiedz
eLka - 05.12.2021 / 23:25, *.mm.pl

Po tej relacji zaczynam się zastanawiać, czy ten portal nie wspiera Pudla.

odpowiedz
jani - 05.12.2021 / 23:18, *.chello.pl

Jaki k... jeden błąd?? Cracovia była lepsza o nawet słupek zaliczyła

odpowiedz
Kocham Legię - 05.12.2021 / 23:17, *.play-internet.pl

Tak macie rację kiedyś zdecydował jeden błąd że loczek został prezesem

odpowiedz
Dedi - 05.12.2021 / 23:09, *.plus.pl

Nie widziałem większego sztywniaka w Legii aniżeli ten Gomes... Matko tam jest zero techniki.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.12.2021 / 22:58, *.orange.pl

Jeden błąd...No żesz ja pier...Tam nie było niczego...

odpowiedz
Przemek - 05.12.2021 / 22:58, *.autocom.pl

Zadecydował jeden błąd ? Nie schodźcie proszę do poziomu piłkarzy .... Od dawna piszę, że brak zdecydowanych protestów kibiców jest bardzo demoralizujące dla Miodka i tych przebierańców w koszulkach naszej ukochanej Legii! Robią nas w konia od dawna a my im nabijamy kabzę ! Z Legią trzeba być na dobre i na złe , ale można się np. skrzyknąć pod stadionem i tam robić doping a nie dostarczać mamony tym darmozjadom. Miodek i piłkarze plują nam w twarz a naszą jedną reakcją jest okrzyk Legia grać .... Mnie osobiście nie mieści się to w głowie... Ale ja jestem starej daty , pewnie się nie znam....

odpowiedz
Jimi70 - 05.12.2021 / 23:05, *.orange.pl

@Przemek: dokladnie, żyleta już dawno powinna pokazać prezesowi i pilkarzom, że koniec z takim cyrkiem jaki serwują najemnicy, ale niestety poziom kibicowania zbliżył się do poziomu naszych kopaczy non stop tylko "nie poddawaj...", absurd

odpowiedz
Paź Króla Woli - 06.12.2021 / 05:18, *.centertel.pl

@Przemek: pelna zgoda..dodal bym jeszcze do tego takiego pana W i jemu podobnych ktorzy piszac takie teksty tylko utwierdzaja mnie ze biorac hajs od tej lokowanej parowy probuja zaklamywac rzeczywistosc..w glowie nie miesci sie co tu sie odpier...wstydz sie W...

odpowiedz
Miasto Rafałka - 05.12.2021 / 22:57, *.play-internet.pl

Ja wiem że jeździmy wszędzie i zdzieramy gardła,ale te trzy zakazy to chyba trzeba traktować jak zbawienie że nie trzeba na żywo oglądać tego dziadostwa i kolejnych exktraklapowych wpier....li

odpowiedz
M@c - 05.12.2021 / 22:55, *.chello.pl

Wieteska to wielbłąd.... on prawie w każdym meczu Legii zawala jakąś sytuację.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 05.12.2021 / 22:53, *.chello.pl

Autorski tytuł absolutnie nie adekwatny do legijnej siermiężnej rzeczywistości.
O dzisiejszej - jedenastej - porażce naszej drużyny zdecydował nie jeden błąd, ale pięcioletnie koszmarne rządy "prezesa dekady".
Ps.: dalsze pisanie o aktualnej grze Legii zaczyna być tematem (zadaniem) jedynie dla autentycznych hobbistów...
Kolejne smutne serdeczności

odpowiedz
Mietek - 05.12.2021 / 22:52, *.vectranet.pl

Spokojnie, mamy jeszcze dwa zaległe mecze, co zapewne pozwoli nam wyprzedzić odwiecznego rywala Termalikę i zbliżyć się do zawsze groźnego Zagłębia. Niestety taka potęga jak Radomiak jest poza zasięgiem Legii a dogonienie posrańskiego łacha pozostaje w sferach marzeń...

Brawo zarząd, sztab i piłkarzyki za miejsce w którym jest Legia! Długofalowa wizja niszczenia Legii.

odpowiedz
Warszawiak z dziada pradziada - 05.12.2021 / 22:51, *.play-internet.pl

Wstyd....ile jeszcze upokorzeń w tym sezonie ukochana Legio?

odpowiedz
pol - 05.12.2021 / 22:48, *.chello.pl

......"JEDEN BŁĄD"..........bbbuuhhhaaahhhahaaaa
Tytuł taki,jak gra "gwiazd"

odpowiedz
Frank Stilwell - 05.12.2021 / 22:48, *.vectranet.pl

Ha ha ha ha ha,zadecydował jeden błąd?????
Kto to pisał ha ha ha ha.
Tak jak ktoś napisał ze bramka dla Cracovii to w zasadzie pierwowzór akcji dla Legii po której mogła strzelić bramkę.
Pierwsza połowa całkiem niezła,druga już gorsza,jakby nie chcieli grać.Nie można mieć pretensji do zawodników ze grają tak jak grają,bo oni po prostu lepiej grać nie umią.Nie ma sensu tu wymieniać zawodników takich siakich czy owakich.Jeśli dany trener chce ściągnąć konkretnych zawodników a dostaje zupełnie innych którzy mają grać na wyznaczonych pozycjach a nie umią to jest wina i cały problem gry naszego zespołu.Jeśli Piekarski powiedział Michniewiczowi aby ten przed faza grupowa odszedł z legii tłumacząc ze nic już z tym zespołem nie osiągnie,to coś konkretnego jest na rzeczy.Pytanie brzmi,skąd Piekarski o tym wiedział?...I dlaczego przede wszystkim nie rozmawiał z Mioduskim oraz z Kucharskim...
Co do zawodnikow,to grają jak mogą, a ze osiągają takie wyniki a nie inne,to nie ich wina.Niema sensu tez komentować zmian.Np.ze Emreli zszedł przed 60 min.albo dlaczego wcześniej nie zszedł Slisz.Młodzi, Ci co weszli grali jak mogli,a ze lepiej nie potrafią nie ich wina.Gdyby było inaczej nie grali by w Polsce tylko na zachodzie Europy.
Szkoda,bo szykują się kolejne porażki. U siebie z kacapami oraz na wyjeździe z Zagłębie. L.Wieśniaków z Niecieczy powinni objechac

odpowiedz
OGARNĄĆ SIĘ JESTEŚMY KIBICAMI LEGII , A NIE JAKIMŚ TAM PUDELKIEM ... - PUDEL JEDEN NAM WYSTARCZY W ZUPEŁNOŚCI !!! - 05.12.2021 / 22:47, *.com.pl

TAK JAK PIŁKARZE LEGII POWINNI SIĘ OGARNĄC TAK SAMO TUTAJ REDAKTORZY POWINNI SIĘ OGARNĄĆ BO OD TEGO TUSZOWANIA TEGO G... CO SIĘ W LEGII DZIEJE TO AŻ NIE DOBRZE SIĘ ROBI .

odpowiedz
BTM - 05.12.2021 / 22:42, *.t-mobile.pl

Ile wam prezes płaci za tytuły w nowinach ??????

odpowiedz
M@c - 05.12.2021 / 22:42, *.chello.pl

Po kilkunastu minutach wiedziałem, że nic z tego meczu nie będzie.
W pewnym momencie była szansa na kontrę... Piłka została zatrzymana (Skibicki), rozegrana do tyłu i Cracovia zdążyła się cofnąć całą drużyną. Legia zatraciła umiejętność wyprowadzania szybkich kontr.... Nie mają do tego zawodników. Dlaczego według mnie Michniewicz poległ? Bo jego gra opierała się na dobrej defensywie i na szybko wyprowadzanych atakach. Dostał zawodników, którzy umieją jako tako rozgrywać, ale szybkości im brak. Nie wiem kto wpoił tym piłkarzom, aby cały czas grać atakiem pozycyjnym, nawet gdy jest szansa na szybką kontrę. Tiki taki i tak się ku**a w Polsce nie gra. Trzeba grać prostą piłkę i tyle. Każdy nas leje najprostszymi metodami, a mam wrażenie, że Legioniści, rozgrywając piłkę, kombinują jak koń pod górę.
P.S. Najbardziej żal kontuzji Kapustki i sprzedaży Juranovica. Po tym wszystko siadło.

odpowiedz
77/82 - 05.12.2021 / 22:42, *.chello.pl

gównobiewski i gówniarski won z Legii szkodniki, zabierzcie ze sobą prezesa gówniewskiego!

odpowiedz
Arek - 05.12.2021 / 22:58, *.t-mobile.pl

@77/82: i cIEBIE GAMONIU

odpowiedz
Bartosz83 - 05.12.2021 / 22:40, *.lukman.pl

Pierwsza połowa dobra w wykonaniu Legii , zdecydował stały fragment. W drugiej połowie Cracovia zagrała lepiej i Legia nie oddała już tylu groźnych strzałów.
Ze spadkiem to spokojnie , mamy dwa zaległe spotkania z drużynami zagrożonymi degradacją. Z Wisłą P. zapewne trzeba szykować się na kolejną porażkę są bardzo mocni u siebie.

odpowiedz
kibic Legii z małopolski - 05.12.2021 / 22:39, *.176.45

Spadek i od razu awans. W między czasie zmiana właściciela/prezesa, wywalenie 90% obecnych piłkarzy, trener z jajami, piłkarze nie gwiazdki, posiadający chęć walki i chęć podnoszenia swoich umiejętności.
Oby tak się stało. Inaczej nic kompletnie się nie zmieni, przyjdą 2-3 zwycięstwa, utrzymanie i 90% osób znów zapomni jaki syf jest w Legii od kilku lat i ile upokorzeń musimy znosić. I tak będzie kolejny i kolejny i kolejny rok.
Czemu jeszcze bojkotu na trybunach nie ma? Kto za to w łapę bierze?

odpowiedz
Bodo70 - 06.12.2021 / 00:43, *..

@kibic Legii z małopolski: Zdaj sobie sprawę, że w razie spadku Legia najprawdopodobniej będzie bankrutem

odpowiedz
Afro - 06.12.2021 / 08:56, *.ncs2012.pl

@kibic Legii z małopolski: W Legii powinny grać gwiazdy! Nawet lekko przechodzone jak Ljuboja ale on przewyższał tę ligę i dla jego gry ludzie przychodzili na stadion. To samo Vadis. Do tego kilku ludzi z L w sercu żeby tworzyć trzon. Tacy co by za barwy oddali życie. Śmiejcie się, ale ostatni z takich to był Kucharczyk (obecnie 7 bramek z 30 meczy w Pogoni). Pozostali to powinni być ligowi wyjadacze oraz młodzi z ambicją i umiejętnościami - żeby się uczyć od lepszych ale żeby Ci lepsi czuli ich oddech na karku. Do tego trener z wizją i taki, który będzie od piłkarzy wymagał pracy nad sobą i będzie miał ich zaufanie i szacunek. Ot, marzenia.

odpowiedz
JEDEN BŁĄD - LITOŚCI PROWSZĘ WAS .LITOŚCI - 05.12.2021 / 22:39, *.com.pl

NO POPROSTU NIE MOGĘ . ARTYKUŁ NA POZIOMIE WYNIKÓW LEGII . " ZADECYDOWAŁ JEDEN BŁĄD . I SZYKUJEMY KOLEJNY PRZEMARSZCZ - OTKNIJCIE SIĘ TAM TEŻ TROCHĘ - LEGIA UPADA , A WY JEDEN BŁĄD - MASAKRA CO TO JEST .

odpowiedz
jim - 05.12.2021 / 22:39, *.tpnet.pl

To jest nie gra to jest przypadek i co się uda tak to wygląda

odpowiedz
Kibic od lat 80 - 05.12.2021 / 22:37, *.inetia.pl

To jest kurva gorszy zaciąg niż ten truskawkowy. To jakaś masakra, że ten Artur jeszcze chce grać w tym syfie. Zostańcie w Dubaju i nie wracajcie, nikt po was nie będzie płakał. Kiedyś wyjeżdżali na zgrupowania w polskie góry i popylali w mrozie lub biegali wokół kanałku, były cięcia lub mrożenie kasy, a teraz jakieś dubaje i w lutym liga na sztywno bo dupy będą zamarzać. Szkoda słów, jak nie będzie rewolucji w tym zespole to nic z tego dobrego nie będzie.

odpowiedz
mietowy - 05.12.2021 / 22:36, *.aster.pl

a zapomnialem cos o sedziowaniu nie to ze sie czepiam ale ten pan z gwidzkiem jest politycznie podejrzany slabiutki bardzo niech zobaczy sobie swoje vary

odpowiedz
Lukas - 05.12.2021 / 22:35, *.chello.pl

Dno dna…

odpowiedz
Dramat - 05.12.2021 / 22:35, *.orange.pl

Hahahaha!

odpowiedz
ADBI - 05.12.2021 / 22:34, *.inetia.pl

Jak można dać taki tytuł? I to jest strona kibiców?

odpowiedz
Pacaniszcze - 05.12.2021 / 22:33, *.com.pl

Gołębiewski: Chciałbym, żebyśmy szli w tym kierunku!

odpowiedz
inwestor - 05.12.2021 / 22:33, *.t-mobile.pl

Jak duże zniżki podatkowe ma Legia jako zakład pracy chronionej?

odpowiedz
M@c - 05.12.2021 / 22:32, *.chello.pl

Skibicki, zmień kołki :D

odpowiedz
Sss - 05.12.2021 / 23:04, *.autocom.pl

@M@c : A najlepiej klub ....bo zmęczony jest już w 5 minucie meczu.... Już nie będę komentował jego umiejętności bo na każdym orliku znajdziesz lepszego od niego....

odpowiedz
Jordan - 05.12.2021 / 22:31, *.autocom.pl

Lubię Was więc delikatnie napiszę. Cóż to za tytuł "Zdecydował jeden błąd"?! Serio tylko ten jeden błąd? Gdyby go nie było to generalnie ok? To co się dzieje to nie jest kwestia jakiś pojedynczych błędów. Tu nie chodzi o to że przypadkiem piłka się prześlizgnęła po głowie Wieteski wprost pod nogi tego van jakoś tam. Tu jest chu...ia od A do Z. Uprasza się o dziennikarstwo radykalne :)

odpowiedz
Legion - 05.12.2021 / 22:30, *.chello.pl

Jeden błąd??? A co to jeden błąd sprawił, że anulowano nam 3 prawidłowo uznane bramki i zamiast 0-3 zrobiło się 1-0? O czym wy piszecie!!!!???

odpowiedz
Hiszpan - 05.12.2021 / 22:30, *.telnaptelecom.pl

Kucharski Radzio zmontował ekipę jak na final LM. Dziwię się że wyleciał z MU.

odpowiedz
Yeti - 05.12.2021 / 22:30, *.vectranet.pl

Nie zdecydował jeden błąd. Zdecydowała słaba gra Legii, bo po straconym golu było jeszcze mnóstwo czasu aby strzelić co najmniej jednego gola i co najmniej zremisować. Niestety niemoc Legii na to nie pozwoliła.

odpowiedz
widzę światłko w Tunelu - 05.12.2021 / 22:30, *.orange.pl

nareszcie mamy fachowca trenera z papierami pro , który widzi ratunek w tej wspaniałej młodzieży z rezerw ,o którą to tak liczni fani dopominali się ,pytanko tylko czy w tej wspaniałej maszynie jest jakiś ;maszynista?

odpowiedz
mietowy - 05.12.2021 / 22:30, *.aster.pl

no dziadostwa ciag dalszy niestety tak wyglada bezsilnosc nie wyciaganie wnioskow
i kto by przypuszczal ze bedziemy na takiej pozycji
Panie PREZESIE widzisz to .........

odpowiedz
AliMario - 05.12.2021 / 22:29, *.tpnet.pl

Jedynem błędem był, jest i niestety jeszcze będzie niestety właścicielem klubu....

odpowiedz
WSTYD JAK CHOLERA - 05.12.2021 / 22:29, *.com.pl

Legia Warszawa Idzie Na Mistrza Polski

odpowiedz
M@c - 05.12.2021 / 22:27, *.chello.pl

Jaki jeden błąd?:) Wielbłąd ku..a :)

odpowiedz
Hehe - 05.12.2021 / 22:27, *.centertel.pl

Spokojnie panowie przeca mamy jeszcze 2 mecze zaległe!
Nie poddawaj się...
Jejejejeje
Nanananana

odpowiedz
jarekk - 05.12.2021 / 22:25, *.metrointernet.pl

To nie byl jeden blad. Tam nic nie gralo. Tragiczne podania wiec zadna akcja nie mogla sie nawet zaczac. Tradycyjnie tylko wrzuty w pole karne i zadnych innych zagran. Karyple z portugalii lamaly sie jak suche patyki w kazdym starciu, nie podejmowaly walki. Bramka padla z blizniaczej akcji jak mial kacperek. Tylko z Cracovii strzelil a kacperek spartolil. Co wiecej, zegnaj ekstraklapo.

odpowiedz
Gimbi - 05.12.2021 / 22:25, *.chello.pl

"Zdecydował jeden błąd" ?!? Tak, nazywa się SEZON :-/

odpowiedz
Misiek75 - 05.12.2021 / 22:24, *.vectranet.pl

Syf i dno totalne. Nie mam więcej nic do dodania. Witaj 1 ligo!!!!!!! ????????????????

odpowiedz
Legion63 - 05.12.2021 / 22:33, *.centertel.pl

@Misiek75: Ech Ty człowieku małej wiary jeszcze przed rozpoczęciem rundy rewanżowej spadasz do 1 ligi ?! Co z Ciebie za kibic? Zapewniam że Legia nie spadnie w tym sezonie więcej wiary!

odpowiedz
KaroL - 05.12.2021 / 22:24, *.chello.pl

Pehart oddać za darmo Lopez,mladen,holownia,martins,i ten Ukrainiec co jest drewniakiem i co chwilę ma kontuzje też po co im płacić a skibicki niech siedzi jeszcze 2 lata na ławce i się ogrywa w rezerwach i josue jak ma machac rękoma dalej i wszystkich krytykować to też wypad.

odpowiedz
Normalny człowiek - 05.12.2021 / 22:24, *.chello.pl

Kpina z ludzi.
Totalne zero.
Brak jakichkolwiek ambicji i umiejętności.
Wszyscy parodyści, którzy uczestniczyli w tym czymś powinni zostać zmuszeni do oglądania tego czegoś raz dziennie do końca kontraktu.

Zero pobłażania dla oszustów, którzy udają, że grają

odpowiedz
WachteL - 05.12.2021 / 22:23, *.chello.pl

Zdecydował jeden błąd... Dariusz Mioduski

odpowiedz
Ryj - 05.12.2021 / 22:28, *.com.pl

@WachteL: O to to!

odpowiedz
geds - 05.12.2021 / 22:23, *.chello.pl

Przez cały mecz stworzyliśmy tylko 1 sytuację którą zmarnował ten nieudacznik Skibicki. Źle się układa mecz. Trzeba gonić wynik. A my mamy na boisku Gomesa, Nawotkę, Włodarczyka i Ciepielę. Oni się naprawdę starali. Żaden nie zawiódł, ale jeszcze nie ten poziom. Tyloma beniaminkami nie wychodzi się na plus z meczów w których jest niekorzystny wynik. I jeszcze piąty beniaminek: Gołębiewski, który nigdy nie prowadził drużyny w eklapie. Dotąd szczyt możliwości to Skra Częstochowa. Widać wg Mioduskiego trenerem może być każdy. Nie widzę żadnego postępu od początku pracy Gołębiewskiego. Tuman Mioduski skoro nie miał nikogo innego to mógł dalej trzymać Michniewicza. Napewno jest lepszy od Gołębiewskiego. Emocje przed rozumem: "logika" wszystko jedno kto poprowadzi drużynę byle odsunąć Michniewicza. Gdyby chodziło o 2-3 mecze do końca rundy to rozumiem....ale tak, to poprostu mioduski jest bezmyślnym idiotą.

odpowiedz
Rafix - 05.12.2021 / 22:28, *.chello.pl

@geds: Trochę szacunku dla młodego piłkarza Skibickiego.
Czy ty zdajesz sobie sprawę ile on musiał włożyć wysiłku aby znaleźć się w tej sytuacji??? no i na wykończenie sił nie starczyło

odpowiedz
Rafix - 05.12.2021 / 22:29, *.chello.pl

@geds: P.S. Patrząc jak obecnie gramy, to trzeba przyznać że Michniewicz odwalił kawał roboty, aby wprowadzić Legię do LE i ugrać tam 6 punktów.

odpowiedz
Czarny76 - 05.12.2021 / 23:00, *..

@Rafix: Na szacunek to trzeba zasłużyć.Małolat potyka się o własne nogi i nic nie wnosi do gry.

odpowiedz
geds - 06.12.2021 / 00:16, *.chello.pl

@Czarny76:
Czarny, to był sarkazm ze strony Rafixa

odpowiedz
Pacho - 05.12.2021 / 22:22, *.chello.pl

Było nie narzekać jak mieliśmy wg. niektórych znawców wfiste Vuko na trenera. Teraz płaczcie. Oprócz niego w PL nadaje się jedynie ten trener Pogoni Szczecin. Już widzę kolejny wynalazek Papszun...

odpowiedz
WachteL - 05.12.2021 / 22:21, *.chello.pl

Marazmu ciąg dalszy...

odpowiedz
Michał - 05.12.2021 / 22:20, *.plus.pl

Wszyscy precz z LEGII włącznie z Mioduskim i jego dyrektorem Kucharskim.

odpowiedz
zaba285 - 05.12.2021 / 22:20, *.grupaping.pl

patrząc na Nawotkę czy tego Gomesa, to ich miny wyglądały jakby chcieli przeprosić, że dostali szansę gry...

odpowiedz
Szpic - 05.12.2021 / 22:19, *.chello.pl

Ten mecz mógłby trwać kolejne 90 minut, a i tak nic nie wskazywało na to że zdobędą bramkę choćby po samobóju. Takich wspaniałych kopaczy ściągnął do Legii "super fachowiec" Kucharski.

odpowiedz
Vako - 05.12.2021 / 22:17, *.chello.pl

Liga+Ekstra. Pan Papszun jest gościem aż miło się słucha gościa widać że wie o co chodzi w piłce i twardo stąpa po ziemi.

odpowiedz
Autor - 05.12.2021 / 22:26, *.t-mobile.pl

@Vako: Wygląda jak B.Lesnodorski 2.0

odpowiedz
KaroL - 05.12.2021 / 22:16, *.chello.pl

Karny ewidentny. I ten lucjusz czerwien za dwie żółte sędzia tak samo gwizdał jak my graliśmy

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 05.12.2021 / 22:15, *.cyfrowypolsat.pl

Było blisko kompromitacji, ale ostatecznie udało się piłkarzom Cracovii pokonać amatorów z Warszawy

odpowiedz
lucho_83 - 05.12.2021 / 22:15, *.chello.pl

11 kompromitacja w tym sezonie. Skibici, Riberio out. Ten nowy Portugalczyk co zabił wszystkie gołębie z Krakowa w ostatniej akcji też out...czy można jeszcze uratować ligę w tym sezonie i kto się tego podejmie...?

odpowiedz
tylko On - 05.12.2021 / 22:19, *.t-mobile.pl

@lucho_83: Yoshikiro Kamikaze

odpowiedz
Afro - 06.12.2021 / 09:02, *.ncs2012.pl

@tylko On : i jeszcze Yaya Banana

odpowiedz
Lolo - 05.12.2021 / 22:15, *.plus.pl

Jaki jeden błąd? Przecież tego oglądać nie szło! Z takimi kolkami przegrać to wstyd! Ale przecież Skibicki zmęczony i z siedmiu metrów wali w bramkarza! Kto ma to wygrać, kołki którym nie zależy! Banda nieudaczników i leser Mladenovic

odpowiedz
Mr Martini - 05.12.2021 / 22:14, *.orange.pl

Wieteska, Hołownia, Skibicki, Ślisz, Nawrotka. Co łączy tych piłkarzy? Dwa, trzy lata temu nie mieliby szans na ławkę rezerwowych w Legii. A teraz grają w podstawowym składzie. Żenada. Panie Dariuszu Mioduski, do obecnych wyników Legii doprowadziło pana skąpstwo. Zatrudnianie najtańszych piłkarzy i słabych, tanich trenerów. Niech pan sobie da spokój z piłką i sprzeda Legię komuś, kto się na piłcę zna. Tak będzie najlepiej dla wszystkich. Kiedy Legia będzie miała w końcu porządnego trenera, któremu Mioduski i Kucharski nie będą się wtrącali do pracy? Kiedy pojawi się trener a nie klakier?

odpowiedz
Plaskacz - 05.12.2021 / 22:13, *.net.pl

Nie błąd ale brak drużyny, trenera, prezesa i wszystkiego. To jest jakaś zbieranina i nic nie działa.

odpowiedz
Gosc - 05.12.2021 / 22:12, *.chello.pl

Zastanawiam się jeszcze który niechlubny rekord jesteśmy w stanie pobić

odpowiedz
Master - 05.12.2021 / 22:12, *.t-mobile.pl

Pudel to naprawi.

odpowiedz
Romcio - 06.12.2021 / 15:04, *.telia.dk

@Master:
Wiadomo.

odpowiedz
Jano - 05.12.2021 / 22:11, *.orange.pl

spadek nadchodzi nie myślałem że dożyję!

odpowiedz
St.anger - 05.12.2021 / 22:11, *.tpnet.pl

"Zdecydował jeden błąd" buhahahahahahha ????????????????????

odpowiedz
Wolfik - 05.12.2021 / 22:11, *.mm.pl

Sezon 2021/22 zanosi się na historyczny dla Legii....

odpowiedz
gorąca zupa - 05.12.2021 / 22:10, *.net.pl

Darek zostaw ich tam w tym dubaju,z samym sobą włącznie!

odpowiedz
Sebo(L) - 05.12.2021 / 22:10, *.centertel.pl

Już brakuje sił i chęci aby cokolwiek jeszcze pisać. Ręce po prostu opadają oglądając to co wyprawia ten zlepek na boisku. Bez napastników meczów nie da rady wygrywać a w tej chwili Legia nie posiada żadnego napastnika. Pekhart niech już odejdzie w przerwie zimowej bo jego przetrzymywanie w Legii mija się z jakimkolwiek celem a i Emreli powinien chyba też poszukać sobie nowego klubu bo okazuje się, że nie jest to jednak taki kozak jak wydawało się to jeszcze latem. Zagubił się tutaj całkowicie. Mioduski z Kucharskim roz.ebali Legię całkowicie. Wszystko wskazuje, że będziemy rozpaczliwie walczyć o 15 lokatę dającą utrzymanie w lidze a i to może okazać się nie wykonalne. Na tę chwilę Legia to "wyrób piłkarskopodobny" nic więcej.

odpowiedz
Wolfik - 05.12.2021 / 22:19, *.mm.pl

@Sebo(L) : Zgadzam się całkowicie, szykuje sie bardzo nerwowa wiosna. W klubie musi byc rewolucja, a wiadomo jak z nimi bywa. Nasze utrzymanie to jedna wielka niewiadoma w tej chwili.

Co do Pekharta - tak, powinien odejść. On zyje z dośrodkowan, a my w tej chwili nie mamy wahadłowych zdolnych go wykorzystać. Bezsensowna wyprzedaż całej prawej strony przy drastycznej formie Mladenovicia skutecznie wyeliminowało czeskiego napastnika. Wystawianie go w tej chwili to strata dla zespołu i jego samego.

Jesli zima nie przyjdzie solidny PO i skrzydłowy oraz ŚO i napastnik - spadniemy z ekstraklasy. Nawet Papszun nie pomoże. Chyba, że jego zatrudnienie to opcja własnie na tą ewentualność.

odpowiedz
HOP - 05.12.2021 / 22:09, *.knc.pl

Dariuszu !
Hator, hator hator.

(L)

odpowiedz
Kocur - 05.12.2021 / 22:20, *.telkab.pl

@HOP: hehe dobre!

odpowiedz
kolega kolegi - 05.12.2021 / 22:09, *.hosted-by-worldstream.net

Nie rozumiem, jak można przegrać z tak pasywną drużyna, ale nic to, najważniejsze, że za miesiąc będzie okazja wygrzać zmęczone grzbiety w Dubaju.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.12.2021 / 22:08, *.centertel.pl

No to czekamy na mecz ze Spartakiem. Jeśli nie wygramy to ten sezon może tylko PP uratować.

odpowiedz
Wolfik - 05.12.2021 / 22:12, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Kolego, gratuluję optymizmu. Bo mi się widzi, że brak spadku bedzie największym sukcesem w tym sezonie.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.12.2021 / 22:27, *.centertel.pl

@Wolfik: Cały czas wierzę, że odpadnięcie z pucharów europejskich poprawi naszą postawę w lidze, choć na żaden sukces nie można już liczyć. PP byłby do uratowania jeszcze.

odpowiedz
lw73 - 05.12.2021 / 22:08, *.chello.pl

Dziady przegrały z dziadami

odpowiedz
wtf - 05.12.2021 / 22:07, *.chello.pl

Zgadza się,zdecydował 1 błąd!Mioduski wykupił Leśnodorskiego,a powinno być na odwrót!

odpowiedz
Franco - 05.12.2021 / 22:12, *.plus.pl

@wtf: :D

odpowiedz
Robert - 05.12.2021 / 22:15, *.centertel.pl

@wtf: :):)

odpowiedz
Jimi70 - 05.12.2021 / 22:07, *.orange.pl

dramat

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 05.12.2021 / 22:07, *.grefnet.pl

1 liga 1 liga ... Ha ha ha

odpowiedz
gosc - 05.12.2021 / 22:07, *.vectranet.pl

Legia walcząca, Legia walcząca do końca

odpowiedz
Marcin - 05.12.2021 / 22:06, *.play-internet.pl

Mioduski-Kucharski = dno !

odpowiedz
Afro - 06.12.2021 / 09:06, *.ncs2012.pl

@Marcin: 0 - 0 = 0

odpowiedz
ja - 05.12.2021 / 22:04, *.chello.pl

Nie zadecydował jeden błąd tylko totalna mizeria jeśli chodzi o grę.
Błędy sie popełnia i to jest wkalkulowane, tylko jak jest się lepszym to się wali 3 z przodu i do widzenia.

odpowiedz
As1916 - 05.12.2021 / 22:03, *.plus.pl

Czy mimo tego dramatycznego stylu, może ktoś będzie zainteresowany odkupieniem biletów na Spartak. Mam 2+1 na sektor 119 a z przyczyn rodzinnych nie będziemy mogli być. Info na as1916@interia.pl

odpowiedz
Ha ha ha - 06.12.2021 / 09:01, *.centertel.pl

@As1916: TO trzeba kogoś kto wyrzuca kasę w błoto a ci co tak robią to akurat mają wejście na stadion za darmo ale może w swojej głupocie pudel odkupi od Ciebie ten bilecik....

odpowiedz
sobal - 05.12.2021 / 22:03, *.t-mobile.pl

jaki jeden błąd ja widziałem 14 błędów i pare na ławce to niewina trenera oni poprostu niepitrafia grac są słabi taki szrot kupił nam właściciel z dyrektorkuem

odpowiedz
RIkki - 05.12.2021 / 22:02, *.net.pl

Cała ta farsa trwa dalej i błędem jest cała ta pieprzona drużyna , cieniasy brną na dno a my kibice wstydu się najjemy na całą Polskę , ...obciach jak nas leją

odpowiedz
Gomółka - 05.12.2021 / 22:02, *.206.86

Gdybyśmy mieli tyle zwycięstw, ile porażek, to byśmy byli w czołówce, ale nie ma kto strzelać goli.

odpowiedz
Caaai - 05.12.2021 / 21:58, *.plus.pl

Do wielbicieli miodoustego prezesa: nie zapomnijcie tylko napisać, że jak się komuś nie podoba, to niech zainwestuje własne pieniądze (jakby ten typ cokolwiek zainwestował, a nie pożyczył na %)

odpowiedz
Legia - 05.12.2021 / 21:57, *.net.pl

Spadek coraz bardziej możliwy.

odpowiedz
Tylko kolejorz - 05.12.2021 / 21:57, *.orange.pl

Hahahaha!!!

odpowiedz
xyze - 05.12.2021 / 22:06, *.autocom.pl

@Tylko nie złodziejorz: racja, beka z amiki że jak zwykle ciekawsze dla nich są wyniki Legii niż ich klubiku :p

odpowiedz
Mr Martini - 05.12.2021 / 22:25, *.plus.pl

@Tylko kolejorz: Kolejarza już dawno nie ma. Kibicu Amiki, pamiętaj o tym.

odpowiedz
Mikeke - 05.12.2021 / 21:55, *.chello.pl

Szykujmy się na spadek

odpowiedz
Ryj - 06.12.2021 / 00:58, *.com.pl

@Mikeke: chyba złotego do dolara

odpowiedz