Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Cracovią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W Krakowie piłkarze Legii Warszawa byli w posiadaniu piłki przez 60% czasu gry. Wojskowi wygrali więcej pojedynków, celniej podawali, więcej uderzali na bramkę i... jak zwykle przegrali. Zdecydowanie najwięcej kontaktów z piłką zanotował Josue. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

Przebiegnięty dystans

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 06.12.2021 / 19:41, *.centertel.pl

Błąd w tytule, podobno być "Statyści w meczu z Cracovią"...
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ DOBRZE !

odpowiedz
jot - 06.12.2021 / 15:13, *.tpnet.pl

Legia jest skuteczna jak plastikowy widelec na grillu... Do czasu gdy nie ma styczności z materiałem wygląda to wyśmienicie. Podania o lewej do prawej oraz do tyłu robią wrażenie. Nie wiem po co oni tak podają bo od % posiadania piłki punktów nie dają. Te strzaly na bramkę to w 90% nie stwarzają żadnego zagrożenia - to taka statystyka dla prasy. Prędkość gry to jakiś dramat.

odpowiedz
kczeczu - 06.12.2021 / 13:48, *.205.233

ja tam jeszcze wierze w mistrza tylko 26 pkt nie takie cuda się zdarzały

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.12.2021 / 13:42, *.aster.pl

I jeszcze jedno: popatrzcie na statystyki Mladena: przez 68 minut, nie oddał żadnego strzału, miał 6 strat, jeden odbiór. Co jeszcze musi wykukulić, by Gołąb wysłał go na trybunę?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.12.2021 / 13:39, *.aster.pl

Cracovia/Legia, faule: 27/15; żółte kartki: 3/4. A banda rozmaitych garkotłuków, nadal rozprawia, jak to sędziowie nam pomagają.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.