Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Gołębiewski: Nie przedłużyliśmy snu

Fumen, źródło: Legionisci.com

Marek Gołębiewski (trener Legii): Ciężko coś powiedzieć sensownego, bo to tylko słowa. Byliśmy blisko sprawienia, może nie sensacji, ale miłego prezentu dla naszych fanów. Mieliśmy swoje sytuacje, które trzeba było wykorzystać. Stało się inaczej.

Nasza gra wynikała z tego faktu, że Spartak po naszym błędzie cofnął się i ciężko było zagrać piłkę do napastników. W przerwie uczulałem zespół, żeby kierowali jak najwięcej dośrodkowań. Pod koniec spotkania postawiłem na zawodników, żeby było więcej dośrodkowań i zagrożenia pod bramką gości. I to się udało.

Atmosfera była dziś wyśmienita dzięki kibicom. Bardzo im dziękuję. Choć teraz jestem trenerem, to zawsze chodziłem na mecz i one były wspaniałe dzięki fanom. Ta Liga Europy to była nagroda dla klubu, dla zawodników, że awansowali. Szkoda, że nie udało przedłużyć się tego snu. Dziś stawialiśmy czoła Spartakowi i trzeba przyznać, że Rosjanie byli w zasięgu... Zdawaliśmy sobie sprawę z problemów kadrowych gości. W 95% trafiliśmy ze składem gości przed tym spotkaniem. W efekcie moi gracze dostali analizę w najlepszej możliwej formie. Zadecydował błąd Maika Nawrockiego, ale trafił się on teraz. Do tej pory grał dobrze i na pewno jest bardzo dobrym zawodnikiem. Nie powiem na niego złego słowa. To ja przygotowuję zespół i wystawiam później jedenastkę. Chcę podkreślić, że wygrywamy i przegrywamy razem.

Czy będę trenerem Legii na wiosnę? Trzeba pytać władz klubu. Ja jestem tylko pracownikiem i ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Marka Gołębiewskiego na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 14727
START: 30.10.2021 / KONIEC: 13.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (82)

+dodaj komentarz
Luki1916 - 12.12.2021 / 17:24, *.t-mobile.pl

Wy…….aj amatorze !!!!! Nie powinieneś nawet prowadzić dzieciaków z rocznika 2020

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.12.2021 / 07:59, *.centertel.pl

"Zadecydował błąd Maika Nawrockiego" oraz indolencja strzelecka całego zespołu! Remis też nie dawał awansu, a nikt bramki nie strzelił...

odpowiedz
tomiacab - 10.12.2021 / 23:08, *.centertel.pl

uwielbiam ten jego wzrok dumny z racji statusu a jednocześnie odzwierciedlający pustkę kryjącą się za nim.

odpowiedz
DS - 10.12.2021 / 22:13, *.t-mobile.pl

Robi co może, pudel tym kręci.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.12.2021 / 20:11, *.orange.pl

Nie da się trafić 95% składu rywali w meczu, w którym rywal wystawia 11 zawodników. Gdyby Spartak grał w 20 piłkarzy byłoby to możliwe. Więc skończ z gadaniem bzdur tzw. trenerze.

odpowiedz
rea(L)ista - 10.12.2021 / 18:34, *.t-mobile.pl

Dobra analiza. Panie Prezesie Dyzma przedłużyć z nim kontrakt o kilka lat, zanim nam Pana Trenera Gołębiewskiego lepszy klub zgarnie.

odpowiedz
telewizorowy - 10.12.2021 / 17:49, *.t-mobile.pl

Panie trenerze pierwsze 15 minut, bajka !

odpowiedz
(L)emon - 10.12.2021 / 17:34, *.centertel.pl

Z całym szacunkiem panie trenerze, ale wy nie przerwaliście snu. Drużyna śpi od wielu spotkań.

odpowiedz
bronek49 - 10.12.2021 / 17:10, *.chello.pl

chyba inny mecz oglądaliśmy graliście beznadziejnie słabo błędy w obronie ,pomocy i ataku brak skutecznośći mase niecelnych podań i jak zwykle wolna gra bez strzałów z dystansu Spartak był słaby a wy jeszcze słabsi mam nadzieje że nie zostaniesz trenerem Legii na wiosne bo niestety jesteś za słaby

odpowiedz
Przemek - 10.12.2021 / 16:31, *.t-mobile.pl

Jeszcze tylko 3 mecze i przynajmniej do lutego koniec tego koszmaru, który razem z wierchuszką zgotowaliście kibicom najlepszego polskiego klubu. Wstyd i hańba co wy wyprawiacie ! Mioduski z Kucharskim doprowadzili do zatrudnienie totalnego dyletanta bez żadnego doświadczenia - w myśl zasady bierny, mierny ale wierny. On chyba nawet tego nie może zrozumieć, że za chwilę wypną się na niego i będzie kolejnym kozłem ofiarnym . To co się wyprawia jest niewyobrażalne ! Nie wiem kiedy większość kibiców wreszcie zrozumie , że taka "polityka" może realnie grozić spadkiem do I ligi. Trenerem natychmiat musi zostać fachowiec i to najlepiej z ciężką ręką- inaczej te panienki sprowadzone przez Kucharskiego spuszczą nas z ligi. Jeżeli Miodek zostawi tego trenera bez żadnego autorytetu na rundę wiosenną to ten koszmar będzie trwał nadal .

odpowiedz
BieLany - 10.12.2021 / 16:02, *.inetia.pl

Najlepsza akcja Kastratirgo to ta kiedy odrzucił z boiska pustą butelkę po setce. Swoją drogą jakim imbecylem trzeba być żeby ją tam rzucać.

odpowiedz
Olomanolo - 11.12.2021 / 06:44, *.207.247

@BieLany: ta butelka to ruskiemu wypadła z kieszeni

odpowiedz
Lipa - 10.12.2021 / 16:00, *.chello.pl

To nie był sen tylko letarg

odpowiedz
FANATYK - 10.12.2021 / 15:21, *.85.50

Co ty człowieku pier....sz?! Nie masz pojęcia o niczym! Ja mam serdecznie dość co tu się odpi....la!!Zrobiliście z polskiego klubu legię cudzoziemską, a to są tego efekty, więcej dziadostwa to więcej kłopotów!! Tyle w temacie, dziękuję.

odpowiedz
kaktus - 10.12.2021 / 13:23, *.orange.pl

"Gołębiewski: Nie przedłużyliśmy snu". A to dziwne, bo mnie się wydaje, że wy śpicie od bardzo dawna... obudźcie się !!!

odpowiedz
Pedro - 10.12.2021 / 12:20, *.98.2

tylko pusty stadion !

niestety ale tylko finanse mogą przemówić,
żadne tam śpiewanie "nie poddawaj się..." czy inne układy kibiców z zarządem do zmiany nie doprowadzi. tak jest teraz - i efekt widzimy.
Potrzeba zmiany podejścia - wspieranie tego co jest nic nie da

odpowiedz
Kibol - 10.12.2021 / 12:01, *.chello.pl

Odejdz człowieku!!!

odpowiedz
antek - 10.12.2021 / 11:16, *..

chlopie wystarczylo powiedziec nie nadaje sie na pierwszego nie obrarzajac chlopow

odpowiedz
tekken (L) - 10.12.2021 / 11:04, *.230.80

Punkt i tak nic nie dałby nam.
1.Plus za dawanie szansy młodym i granie 4 z tyłu.
2.Minus za to,że nie ma kto strzelać i wykańczać akcje. Dochodziliśmy do ich pola, ale potem nic się nie działo.
3. Stałe fragmenty gry już od dawna nic nam nie dają. Wolny rozegrany przez Josue, ze zmyłą od Martinsa był fajny i powinien być z tego gol.
4. Minus brak skuteczności.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 10.12.2021 / 10:56, *.tpnet.pl

Nareszcie Josue, Slisz, Martins na ławce i gra ruszyła + jeszcze Emreli do rezerw !!!

odpowiedz
Pwo - 10.12.2021 / 10:41, *.centertel.pl

Poćwiczcie stałe fragmenty gry żeby się podczas strzału nie wywracać...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 10.12.2021 / 10:40, *.btcentralplus.com

Mioduski, co ????.........................

odpowiedz
smok - 10.12.2021 / 09:07, *.vectranet.pl

"Gołębiewski: Nie przedłużyliśmy snu" - znaczy co? obudziłeś się w końcu? a Pudel też się ocknął, czy7 dalej śpi? z ręka w nocniku.

odpowiedz
Wawa - 10.12.2021 / 09:02, *.chello.pl

Golebiewski ślepemu dałeś strzelać karnego co reszta miała pełno w porach ,a jak
Jak nie strzeli to się powie ślepy

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.12.2021 / 08:33, *.play-internet.pl

E tam,przebudzili się tylko na siku,za chwilę znowu uciekną w sen.Mioduski będzie śnił o potędze,którą zbudował,a rozpieprzył mu to wszystko Michniewicz,piłkarze będą śnić o pozostaniu w eksraklasie,a kibicom będzie się śniło,że Mioduski zmądrzał,więc "akcja pusty stadion" na szczęście się nie odbyła.Oczywiście przyjdzie czas,że wszyscy się obudzimy z wielkim hukiem spadając z wygodnego łóżka,wpadając nie ręką,ale całą twarzą w nocnik.Amen.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 10.12.2021 / 08:32, *.aster.pl

Czlowieku zloz dymisje. Odejdz! Slaby jestes.

odpowiedz
sedm - 10.12.2021 / 08:14, *.tpnet.pl

Bioze jaki to jest debil weżcie tego frajera z tego klubu wyrzuć razem z prezesem i Kucharskim

odpowiedz
Urs 72 - 10.12.2021 / 08:08, *.chello.pl

Po raz kolejny Proszę trenera o Nie wypowiadanie się , zbiera się na wymioty coraz bardziej .....Opuść tą Scenę Żenady
.... Dziękuję pozdro

odpowiedz
Buhhhaa - 10.12.2021 / 08:02, *.hti.pl

Trener na lata.

odpowiedz
Mączyński - 10.12.2021 / 07:54, *.plus.pl

Panie Gołębiewski, wróć Pan rezerwy trenować, choć po Pana wypowiedziach i tu mam spore wątpliwości czy ma Pan umiejętności na obecną 3 ligę. Lepiej by się Pan nadał do uczenia WFu dzieci w szkole.

odpowiedz
PWaw83 - 10.12.2021 / 07:47, *.play-internet.pl

Co tu wymagać od trenera?tu przyszedł by J.Klopp czy Czerczesow i z tych miernych piłkarzyków nic by nie zrobił.Nie oszukujmy się zobaczcie jak wyglada przyjęcie piłki przez naszych gwiazdorów,co najmniej na 3m piłka im odskakuje!ten skład to się nadaje na rezerwy do 3 ligi i podejrzewam że tez były by porażki bo na ambicji by jakaś drużyna wyszarpała 1:0!!!nie oczekujmy od tych ludzi cudów bo mamy najsłabszy skład od lat!Pozdrawiam

odpowiedz
Kwas70 - 10.12.2021 / 07:45, *.oktv.se

A ha...to wy do tej pory spaliscie i dopiero teraz sie wezmiecie do roboty .

odpowiedz
s3p - 10.12.2021 / 07:06, *.chello.pl

nie przedłużyliscie snu??? i bardzo dobrze.

P O B U D K A ! !!

odpowiedz
Cyniek - 10.12.2021 / 05:22, *.vectranet.pl

Nie wiem ile ci placa ale trzeba Niemiec chonoru by za kasę robić z siebie pajaca

odpowiedz
W(L) - 10.12.2021 / 05:01, *.chello.pl

Zdecydował błąd Maika masz rację,piłka jest grą błędów,było tyle czasu na odrobienie straty i co dupa jak nawet karnego Zorro nie potrafił strzelić to o czym tu mówić....

odpowiedz
Koko123 - 10.12.2021 / 03:16, *.net.pl

Nie poddawaj się ukochana ma, nie poddawaj się Legio Warszawa :))))) i to by było na tyle, takie podsumowanie i piłkarzy i całej rundy w wykonaniu kibiców ale prawda jest taka, że zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Przez całą rundę ani jednego transparentu ,, Stop segregacji sanitarnej,, nic tylko cyrk i tyle. Jak pamiętam czasy poprzednie to żaden prezes tak klubu nie skompromitował, a było z nimi jechane jak z kur... a Miodek ma jakąś dziwną taryfę ulgową. Nie chodzi już o ten mecz tylko ogólnie to jest czarna dziura i sportowo i charakternie pod względem kibicowskich itd. Kiedyś i z Miodkiem i z rządem byśmy jechali jak chłop z taczką gnoju a teraz to ...... tamte czasy już nie wrócą i nie mówię tutaj o wynikach. Pozdrawiam bracia

odpowiedz
PLBBOY - 10.12.2021 / 02:21, *.inetia.pl

To będzie cudowny dzień, kiedy Gołębiewski odejdzie z Legii.

odpowiedz
Paweł - 10.12.2021 / 00:42, *.petrus.pl

Właśnie przedłuzyliście. Nadal ch...a gracie.

odpowiedz
Zaspany - 10.12.2021 / 00:33, *.aster.pl

Śnijcie dalej chyba o pierwszej lidze????

odpowiedz
robert60 - 10.12.2021 / 00:12, *.chello.pl

Czy ktoś zakazał Gołębiewskiemu zastosować podobną taktykę jak Michniewicz i zaparkować autobus w rewanżach z Napoli i z Leicester? Nie znalazł 5 obrońców w Legii? Nakazał więcej dośrodkowań a wysokich napastników wprowadził na boisko w połowie drugiej połowy, to do kogo miały być kierowane te dośrodkowania? Poza tym trzeba dać piłkę na skrzydło a nie ciągle pchać się środkiem i w żółwim tempie. Zszedł Josue, Ślisz i Martins i nagle cud - gra stała się dużo szybsza i zagrożenie pod bramką Spartaka większe. Bo pomocników nie było na boisku i nie miał kto rozgrywać w poprzek i do tyłu, więc zawodnicy mieli tylko jeden wybór: szybko do przodu. Ile meczy trzeba przegrać by wiedzieć że inna powinna być taktyka na LE a inna na ekstraklasę, gdzie w meczu z Legią wszyscy się cofają? Czy to wszystko naprawdę jest zbyt skomplikowane dla trenera? Może powinien zmienić dyscyplinę sportową na jakąś prostszą np. warcaby?

odpowiedz
Gołąbek na dachu - 10.12.2021 / 00:11, *.orange.pl

Panie Gołąbek, co Pan opowiadasz. Spadaj Pan do Skry Częstochowa.

odpowiedz
Trening - 09.12.2021 / 23:46, *.versatel.nl

Co trenuje napastnik na treningach?

odpowiedz
AAA - 09.12.2021 / 23:45, *.chello.pl

do grzesiek: a kto mu karze udawać trenera?
Ojro chyba i wazelina bo normalny by yeb...i to demonstracyjnie, poszedł na L4 albo zrezygnował ale na taki gest to trzeba dorosnąć ale na to trzeba mieć charakter i tak zostać wychowanym panie niejaki gołębiewski.

odpowiedz
Narrator - 09.12.2021 / 23:43, *.vectranet.pl

Gołębiewski ma ciekawe spostrzeżenia. Coś na zasadzie ze jak swieci słońce to jest dzień a jak księżyc na niebie to jest noc. No kurvva geniusz.

odpowiedz
Wolfik - 10.12.2021 / 00:39, *.mm.pl

@Narrator: W technikum (kiedy to było....) moja pani z geografii mawiała: na kwaśnych drzewach rosną kwasne jabłka....

odpowiedz
ferds - 09.12.2021 / 23:38, *.chello.pl

Byliśmy blisko wygranej? Był karny bo rusek się sfrajerzył i strzał w poprzeczkę z trudnej pozycji, nie wyprocowaliśmy żadnej czystej sytuacji sami bo karny to prezent od ruskich, nie wycieli przeciez Legionisty który wychodził sam na sam. W lidze ze słabszymi jest tak samo - nie umiemy stwarzać żadnych sytuacji bramkowych. Od początku pracy Gołębiewskiego jest tak samo źle i gorzej niż za Michniewicza, a nawet, bo wcześniej jakieś sytuacje stwarzaliśmy tylko patałach Emreli nie umiał strzelić 200% sytuacji. Te zmiany to czysty chaos. Josue to jedyny człowiek który może zagrać jakąś dokładną piłkę w pole karne, to go zmienił. Mioduski głupek póki nie miał następcy mógł sobie odpuścić wyrzucanie Michniewicza żeby nie pogłębiać chaosu. Tu nie chodziło o dogranie 2-3 meczy ale wielu w których trzeba zbierać jakieś punkty.

odpowiedz
AAA - 09.12.2021 / 23:36, *.chello.pl

Nie bedziesz na wiosnę trenerem bo nigdy nim nie byłeś.

odpowiedz
tomiacab - 09.12.2021 / 23:34, *.centertel.pl

Święta blisko. Nie powinieneś już wracać na choinkę?

odpowiedz
Polska! - 09.12.2021 / 23:31, *.orange.pl

@EPITET Prędzej Łęczna awansuje niż tak grająca Legia

odpowiedz
Hugon - 09.12.2021 / 23:20, *.vectranet.pl

Panie Gołąbiewski zrezygnuj pan z tego grubego w bramce Wieteska zasłonił mu pół bramki a ten nie zdążył dobiec do piłki.Taki doświadczony a tak żle się ustawia.Karnego można nie wykorzystać ale trzeba było powiedzieć Perkhardowi żeby przy strzale zdjął maskę ,bo mu spadła na oczy i strzelił w środek bramki.Powinni go na kopach wynieść.

odpowiedz
Matek - 09.12.2021 / 23:11, *.proneteus.pl

DNO !! Zero Ambìcì !!

odpowiedz
arek - 09.12.2021 / 23:51, *.chello.pl

@Matek:
ja widzę ambicję, oni są tylko słabi, to nieudacznicy, ale nie widzę żeby nie chciało im się walczy

odpowiedz
Ryj - 10.12.2021 / 00:02, *.47.7

@arek: w całym klubie jest taka zgnilizna, że nawet kibicom odpi...ala, nikt już nie jest sobą w tym łez padole.

odpowiedz
EPITET - 09.12.2021 / 23:07, *.com.pl

Niema Europy , Niema Mistrzostwa . Jeszcze tylko jeden awans w PP dzięki szczęśliwemu losowaniu i znów będzie można napisać . Zadecydował jeden Błąd " i zaśpiewać Nie Poddawaj się .... " i Zwoływać na kolejne Przemarsze .... To już się tak Chore zaczyna robić jak Wyniki Legii . Mam nadzieję , że znajdzie się ktoś kto będzie w stanie nazwać to wszystko po Imieniu jakim obecna sytuacja zasługuje .

odpowiedz
grzesiek - 09.12.2021 / 23:04, *.centertel.pl

Odwalcie sie od niego, co on ma do gadania jak w klubie skład ustawia kucharski z mioduskim. A ktos i tak musi udawac trenera Legii wiec co za roznica czy Golebiewski Michniewicz czy Vuko

odpowiedz
mirek - 09.12.2021 / 23:46, *.chello.pl

@grzesiek:
ale chyba lepiej nie dać z siebie robić popychadła z żadne pieniądze. Ty masz w głowie inaczej?

odpowiedz
Klaus - 09.12.2021 / 23:00, *.vectranet.pl

Niech ten rok już się skończy jak zły sen. Zabieraj się gościu i nie pokazuj więcej. Razem z połową tych pajaców .

odpowiedz
Legionistaaa - 09.12.2021 / 23:31, *.centertel.pl

@Klaus: Niech już się skończy ten sezon

odpowiedz
Morda - 10.12.2021 / 02:12, *.wanadoo.fr

@Legionistaaa: może jednak lepiej żeby się teraz nie skończył...

odpowiedz
EN57 - 09.12.2021 / 22:55, *.plus.pl

Wy wszyscy śnicie za kasę jsk że snów a my musimy patrzeć na ten koszmar. Wam zależy na dobru klubu???? Ha ha ha dbałość o własną kieszeń towarzystwo wzajemnej adoracji ewidentnie działacie na szkodę klubu czysty sabotaż tak trzeba to wyraźnie powiedzieć. A te fałsze z trybun nie poddawaj się to chyba do prezesa by jeszcze bardziej zaszkodzić klubowi.

odpowiedz
Chłopie obudź się - 09.12.2021 / 22:49, *.plus.pl

Chłopie jeszcze śnisz...? Wesołych Świąt i obudź się !!! Jakie twoje statystyki jako 1go trenera? Nie licz - żadne !!! Po kazdym meczu troszkę brakło... Zyczę szczęścia i pięknych chwil radości jak po meczu z motorem. To były piękne chwile...radości ??? Czy raczej zenującu spektakl nieudolności... Raczej to drugie.

odpowiedz
CZARNA DZIURA W HISTORII - 09.12.2021 / 22:46, *.com.pl

Spartak ostatnio 6 Meczy bez wygranej w Lidze Rosyjskiej , która jest nie jest jakaś Mega Silna , Do Legii Ruskie przyjechali bez ani jednego napastnika . Nie zagrali kompletnie nic , Ale to wystarczyło na pokonanie Legii , Co tu Pisać - Jeden Wielki Dramat Niema w Legii obecnie Kompletnie NIC . A tegoroczny Sezon w Historii Legii to Jedna CZARNA DZIURA

odpowiedz
arek - 09.12.2021 / 23:48, *.chello.pl

@CZARNA DZIURA W HISTORII:
taki Czerczesow to w przerwie na reprę przegoniłby ich chociaż tak, że biegaliby jak nakręceni; na tę ligę by wystarczyło

odpowiedz
Vako - 09.12.2021 / 22:44, *.chello.pl

Hahahhaha hahahhahahaha hahahaha mieliśmy ich w sasiegu! W sasiegu czego?! Człowieku co ty wygadujesz!!!! 95% procent mieliśmy ich rozrysowanych!!! Kur.... a zobacz Mietek mieli ich w zasięgi był plan i przegrali hahah dobry cyrk jest w tej wypowiedzi. Jak można wogole mówić że miał ich rozpracowanych ty się kompromitujesz tymi wypowiedziami człowieku :) :) Padake gracie nie ma pomyslu składu i ładu człowieku.

odpowiedz
Ech - 09.12.2021 / 22:43, *.centertel.pl

Nie przedłużyliśmy snu. Ja nie wiem czy będzie w historii Legii taki trener co będzie przedłużał sen bardziej i zarabiał za nawijanie makaronu na uszy pieniędzy poważnych jak na polski rynek..

odpowiedz
lol - 09.12.2021 / 22:34, *..

teraz czekamy na vvpie...ol vv Plocku

odpowiedz
Maro(L) - 09.12.2021 / 22:28, *.versatel.nl

W zasięgu ? Chyba "w zasięgu wzroku" k... karnego nie trafić gorzej jak w trampkarzach. W... ich do rezerw,albo lepiej nie bo jeszcze tam bedą na końcu tabeli dno i wiadro mułu

odpowiedz
Michal - 09.12.2021 / 22:23, *.com.pl

zwolnijcie już tego idiote bo nie da sie na niego patrzec

odpowiedz
Kieł - 09.12.2021 / 22:22, *.t-mobile.pl

Był w ogóle w historii Legii gorszy trener?

odpowiedz
Mati - 09.12.2021 / 22:37, *.chello.pl

@Kieł: Hasi

odpowiedz
lp7 - 09.12.2021 / 23:06, *.play-internet.pl

@Mati: ale on chociaż sprowadził VOO czy Moulina

odpowiedz
wtf - 09.12.2021 / 23:15, *.chello.pl

@Mati: Hasi do LM awansował,a Gołąb z LE odpadł!Ot,taka drobna różnica.

odpowiedz
wtf - 09.12.2021 / 23:29, *.chello.pl

@Mati: Hasi do LM awansował,a Gołąb z LE odpadł!Ot,taka drobna różnica.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 09.12.2021 / 22:14, *.play-internet.pl

WON WUEFISTO marionetko Mioduskiego i Kucharskiego... Jaki normalny trener do tego gnoju przyjdzie... Gdzie prezes zatrudnia amatorów, a dyrektor sportowy kupuje piłkarzy jakich jemu się podoba i z jakich ma prowizje a nie takich jakich chce trener, gdzie kibole mimo pasam wstydu i upokorzen nie reaguja... DRAMAT CHLE w LEGII straszny od 30 lat nie pamietam takiej degrengolady

odpowiedz
ANGLIA1973 - 09.12.2021 / 22:14, *.icpnet.pl

JESTEM K. STARY ALE NIGDY NIE WIDZIAŁEM DRUZYNY JAAAKLEGIA NO SŁABO GRALIŚCIE DLACZEGO

odpowiedz
Andreas - 09.12.2021 / 22:10, *.play-internet.pl

Atrapa trenera. Średnia punktów na mecz poraża. NOBEL dla tego kto go zatrudnił. Większość grajków to też atrapy kopaczy. Emreli mistrzostwo.

odpowiedz
K(L)AKIER - 09.12.2021 / 22:10, *.inetia.pl

Pilkarza na pewnym poziomie takie błędy nie powinny się zdarzać ,dlatego Wieteska gra w Legi A nie w Dortmundzie, Maik jeszcze młody ale bądźmy szczerzy to jego wina , nikogo innego , przekreślil szansę Legi, bo po tej bramce powietrze z nich zeszło, możesz biegać, starać się ale takie błędy to u juniorów się nie zdarzają.

odpowiedz
Sasza - 09.12.2021 / 22:06, *.chello.pl

W d...pie byli a nie w zasięgu panie "trenerze". W takiej formie to se możecie na orliku popykać i też nie wiem czy dali byście radę wy nieskończone miernoty. A Pekhart za tego karnego to powinien zwyczajnie dostać w pysk.

odpowiedz
Ed - 09.12.2021 / 22:06, *.vectranet.pl

Ten trener to największa porażka w historii Legii :(

odpowiedz
Robson - 09.12.2021 / 22:06, *.play-internet.pl

Ty się nadajesz na trenera jak ja na napastnika Barcelony:)

odpowiedz
Stas - 09.12.2021 / 22:02, *.centertel.pl

Ale ten gość pier... Mieliśmy ich w zasięgu, no ma nas za idiotow

odpowiedz
mietowy - 09.12.2021 / 22:02, *.aster.pl

Panie trenerze wy nie przedluzyliscie snu wy dalej spicie i juz nie wiecie co mowic
kolejne mecze powinny odbywac sie bez widowni i przy zgaszonych swiatlach

odpowiedz