Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Gołębiewski: Nie przedłużyliśmy snu

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Marek Gołębiewski (trener Legii): Ciężko coś powiedzieć sensownego, bo to tylko słowa. Byliśmy blisko sprawienia, może nie sensacji, ale miłego prezentu dla naszych fanów. Mieliśmy swoje sytuacje, które trzeba było wykorzystać. Stało się inaczej.

Nasza gra wynikała z tego faktu, że Spartak po naszym błędzie cofnął się i ciężko było zagrać piłkę do napastników. W przerwie uczulałem zespół, żeby kierowali jak najwięcej dośrodkowań. Pod koniec spotkania postawiłem na zawodników, żeby było więcej dośrodkowań i zagrożenia pod bramką gości. I to się udało.

Atmosfera była dziś wyśmienita dzięki kibicom. Bardzo im dziękuję. Choć teraz jestem trenerem, to zawsze chodziłem na mecz i one były wspaniałe dzięki fanom. Ta Liga Europy to była nagroda dla klubu, dla zawodników, że awansowali. Szkoda, że nie udało przedłużyć się tego snu. Dziś stawialiśmy czoła Spartakowi i trzeba przyznać, że Rosjanie byli w zasięgu... Zdawaliśmy sobie sprawę z problemów kadrowych gości. W 95% trafiliśmy ze składem gości przed tym spotkaniem. W efekcie moi gracze dostali analizę w najlepszej możliwej formie. Zadecydował błąd Maika Nawrockiego, ale trafił się on teraz. Do tej pory grał dobrze i na pewno jest bardzo dobrym zawodnikiem. Nie powiem na niego złego słowa. To ja przygotowuję zespół i wystawiam później jedenastkę. Chcę podkreślić, że wygrywamy i przegrywamy razem.

Czy będę trenerem Legii na wiosnę? Trzeba pytać władz klubu. Ja jestem tylko pracownikiem i ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Marka Gołębiewskiego na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 14727
START: 30.10.2021 / KONIEC: 13.12.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.