Josue - fot. Woytek / Legionisci.com

Josue: Machanie rękami? Część mojej osobowości

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Ten mecz jest bardzo istotny dla nas, klubu i kibiców. Przed nami jedna szansa, jedno zwycięstwo, które może wiele zmienić. Nie chodzi tylko o wygraną, ale motywację, którą może nam dać - mówi przed meczem Josue.

- Ostatnie mecze w naszym wykonaniu nie były złe, ale traciliśmy łatwe bramki. Jak tracimy łatwe bramki, to jest to dla nas trudny moment. Teraz mamy wielką szansę, by to zmienić. Nie jest łatwo rywalom grać przeciwko nam na naszym stadionie. Pokażemy jutro swoją moc - jesteśmy przygotowani.

- Jeżeli chodzi o machanie rękami, to taki już jestem. Tak samo zachowuję się na treningach, trener wie, że nawet w małych gierkach jestem aktywny i zawsze coś powiem. Moi koledzy wiedzą, że to jest część mojej osobowości i nie jest skierowane przeciwko nim, to ma pomóc drużynie, bo zawsze chcę zdobywać zawsze trzy punkty.

- Czy jestem liderem? Mamy liderów w naszej drużynie - "Jędza", "Wietes", Artur Boruc. Naszym liderem jest także trener. Ja jestem jednym z zawodników, który może swoją osobowością i doświadczeniem pomóc w szatni. Uważam, że wszyscy wiemy, że nasz kapitan jest naszym liderem.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Otto - 09.12.2021 / 12:58, *.aster.pl

Machanie łapami irytujące, ale gdyby za tym szła dobra gra, to nie miałbym nic przeciwko. Problemem Josue jest zbyt długie trzymanie piłki, kończące się zazwyczaj odbiorem przez rywala lub w najlepszym razie faulem na nim. Musi nauczyć się szybciej myśleć, tak po prostu.

odpowiedz
Piłsudczyk - 09.12.2021 / 10:36, *.elartnet.pl

Zatrzymać bolszewików!!!!!!!!

odpowiedz
Marcel - 09.12.2021 / 00:39, *.t-mobile.pl

Zgadzam się, że ostatnie mecze nie były złe. Były beznadziejne.

odpowiedz
dejne3 - 08.12.2021 / 23:47, *.plus.pl

Machaj dalej to Cię za raz wykartkują ,polscy sędziowie

odpowiedz
ja - 08.12.2021 / 21:44, *.chello.pl

Nie gralismy zle? Ale w ktorym meczu?

odpowiedz
Portugal Fans - 08.12.2021 / 20:13, *.chello.pl

Josue King!!! Josue King! JOSUE KING!!!

odpowiedz
Michał - 08.12.2021 / 19:10, *.plus.pl

O Krainy Lodu chyba się na oglądał. Mam tę moc mam tę moc hihi. Strach się bać teraz tej mocy Legii.

odpowiedz
Fan B - 08.12.2021 / 18:40, *.orange.pl

Prawda o nim jest taka,że na europejskie puchary w Legii to jest mentalnie i technicznie zajebisty grajek. To własnie on bierze gre na siebie,to on przytrzyma pile, zwolni grę,wymusi faul, zastawi się, ukradnie cenne sekundy, poda fajną pilkę.I być może w ten sposób wyrośl na nieformalnego lidera drużyny...wbrew niepisanym regułom.
Fakty są takie,że to właśnie on jako jedyny,moze oprocz boruca nie pękał,jest caly czas pod grą.Jak w dawnej ekipie Daniel L. I najpewniej własnie dlatego w meczu z napoli powalia go ta własna pycha...taka samą mial Daniel, tyle, że Daniel miał o wiele lepsze statystyki indywidualne.Byc może lepszą pakę,lepszego trenera???
Prawda jest taka,że w Europie to Legia zawsze się broni, muruje i gra z kontry, licząc na fart albo cud.I wtedy Jozek sprawdza się w roli lidera bo reszta jest obsrana.
Natomiast w polskiej lidze Legię obowiązują inne reguły i wymagania...to my powiniśmy generalnie cisnąc,dominować i ogrywać wszystkich. Przynajmniej tak było kiedyś...Obecnie niestety nam to nie wychodzi albo po prostu jako zespół nie umiemy, lub jest to zbieranina przypadkowych wkladow, niezaleznie od kraju pochodzenia i wieku danego gracza...i dlatego styl gry Josue może irytować niektorych kibiców, jak i niektorych kolegów z drużyny.
Obecnie w Legii w eklapie faktycznie wszystko się dzieje za wolno i czytelnie do bólu.Co by się nie działo pila pojdzie do Jozka i on coś zrobi. A reszta baranów stoi albo macha łapami (mladenovic,emreli,slisz) albo nie wie co się dzieje, co ma robić. Zupelnie jak na podwórku, gdzie gra banda przypadkowych gości, zazwyczaj ogórków, ktora ma zero pojęcia o taktyce i od czasu do czasu, zupelnie przez przypadek wpadnie z nimi pograć gościu co trenuje piłkę w klubie.Gościu co ma pojęcie o taktyce,ma technikę użytkową i doświadczenie w graniu w zawodową pilkę nożną dla dorosłych.
Na koniec przypomnę, że M.Borek mówił już parę tygodni temu, jeszcze przed pazdzienikiem-który bardzo mocno zweryfikował cały nasz klub, z pociesznym darkiem na czele-że w obecnej Legii do gry to jest 7-8 piłkarzy. W tym 3-4 nadaje się do prawdziwej gry w zawodową piłkę.Reszta jest....Nazwisk nie podał, ale każdy sam dopasuje.
A obecnie jest jeszcze gorzej...i niestety ten nasz dramat trwa.

odpowiedz
Piłsudczyk - 09.12.2021 / 10:38, *.elartnet.pl

@Fan B: Danijel

odpowiedz
tekken (L) - 08.12.2021 / 18:02, *.chello.pl

Technicznie to powiedziałbym najbardziej Leszka Pisza mi przypomina;). Rzadko takich asów trafiamy. Musi się uspokoić tylko, albo niech się nie uspokaja, jego temperament pasuję do nas.

odpowiedz
j24 - 08.12.2021 / 16:57, *.105.75

Wolno myśli, szybko mówi. A powinno być na odwrót.

odpowiedz
Arek - 08.12.2021 / 16:42, *.tpnet.pl

Gdybym ja zagrywał takie piły co on i jakiś gamoń z mojej drużyny nie dał rady biec do kontry też bym się wkur...ił. Przecież takie piły co on zagrywa, to na nos. Chociaż trochę opanować by się mógł, bo pod kopułką potrafi mu się zagrzać i potem mogą być problemy, jak np. w Radomiu.

odpowiedz
grzesiek - 08.12.2021 / 16:28, *.centertel.pl

@Real deal: to tez wiele mowi o tym kto trzyma szatnie.

odpowiedz
Alex Bielany - 08.12.2021 / 15:46, *.aster.pl

Liderem jest także trener….
Po tym zdaniu nie ma co dalej czytać

odpowiedz
mareczek - 08.12.2021 / 15:42, *.vectranet.pl

Jak wygracie ze Spartakiem to przez tydzień możesz machać rękami bez naszej irytacji

odpowiedz
Real deal - 08.12.2021 / 15:03, *.virginm.net

Z liderami to przesadzil:).Boruc napewno,Wieteska dawno powinnien byc gdzie indziej.Co do jedzy ,to samo co Wieteska,tyle ze mial w Legii dobre okresy( ale dawno).

odpowiedz
Robert Szenfeld - 08.12.2021 / 13:17, *.landirenzo.pl

Niestety, ten zawodnik wyprzedza koncepcyjnie i mentalnie całą drużynę ( może z wyjątkiem Liquiego ) o tyle, że jak schodzi z boiska to reszta tych patafianów dopiero na nie wchodzi . To, co dla myślącego i rozgrywającego zawodnika jest normą ( a piłki posyła na czubek buta ) - dla reszty jest nieodgadnionym zaskoczeniem ... dziwne, że po takiej ilości treningów jeszcze Go nie rozumieją . Oby Mu się nie znudziło , bo wtedy naprawdę będziemy w dupie .

odpowiedz
grzesiek - 08.12.2021 / 16:27, *.centertel.pl

@Robert Szenfeld : cieszą madre słowa

odpowiedz
L - 08.12.2021 / 18:12, *.tpnet.pl

@Robert Szenfeld : Nie zgodzę się z tobą. Za mało pracuje na boisku. Stać w miejscu i tylko rozrzucać piłki to mógł Pirlo tuż przed końcem kariery a nie on. Dlaczego? Bo miał w Juve piłkarzy którzy biegali za niego oraz pokazywali się do gry. Dzięki temu on był zwolniony z pracy (czyli biegania) w defensywie i w ofensywie. Josue jest w innej drużynie. Nikt za niego nie wykona pracy w defensywie bo gość gra na pozycji numer osiem i bardziej od niego cofnięty z pomocników jest tylko Slisz. Dlatego w defensywie musi zapieprzać a on tego nie robi. Jeśli chodzi o ofensywę to mamy po prostu za sałbych piłkarzy z przodu żeby on mógł grać w ten sposób. Dlatego póki nie przeniesie się do ligi włoskiej albo hiszpańskiej musi zmienić swój sposób gry bo jak na razie za mało daje drużynie.

odpowiedz
Weź ty już idź... - 08.12.2021 / 13:12, *.orange.pl

...odejdź i machaj rękoma w samolocie lecącym do Portugalii do swoich kolegów Martinsa, Ryśka Ribejro i tego nowego asa co wszedł ostatnio z Cracovią.

odpowiedz
zoom - 08.12.2021 / 13:34, *.plus.pl

@Weź ty już idź...:
A co masz do Ribeiro?....Dwoi i się i troi....Owszem, Martins już ma w d....wszystko...a ten nowy dopiero zaczyna.

odpowiedz
Kamień - 08.12.2021 / 15:52, *.chello.pl

@Weź ty już idź...: ty też już idź, Na K6

odpowiedz
Razem z tobą... - 08.12.2021 / 17:59, *.orange.pl

@Kamień: na kamienną

odpowiedz
Micha(L) - 09.12.2021 / 00:35, *.chello.pl

@Kamień: kamienną k6 prowokatorze (a na co innego was stać w tych "dżinsach":))

odpowiedz