Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Josue: Machanie rękami? Część mojej osobowości

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Ten mecz jest bardzo istotny dla nas, klubu i kibiców. Przed nami jedna szansa, jedno zwycięstwo, które może wiele zmienić. Nie chodzi tylko o wygraną, ale motywację, którą może nam dać - mówi przed meczem Josue.

- Ostatnie mecze w naszym wykonaniu nie były złe, ale traciliśmy łatwe bramki. Jak tracimy łatwe bramki, to jest to dla nas trudny moment. Teraz mamy wielką szansę, by to zmienić. Nie jest łatwo rywalom grać przeciwko nam na naszym stadionie. Pokażemy jutro swoją moc - jesteśmy przygotowani.

- Jeżeli chodzi o machanie rękami, to taki już jestem. Tak samo zachowuję się na treningach, trener wie, że nawet w małych gierkach jestem aktywny i zawsze coś powiem. Moi koledzy wiedzą, że to jest część mojej osobowości i nie jest skierowane przeciwko nim, to ma pomóc drużynie, bo zawsze chcę zdobywać zawsze trzy punkty.

- Czy jestem liderem? Mamy liderów w naszej drużynie - "Jędza", "Wietes", Artur Boruc. Naszym liderem jest także trener. Ja jestem jednym z zawodników, który może swoją osobowością i doświadczeniem pomóc w szatni. Uważam, że wszyscy wiemy, że nasz kapitan jest naszym liderem.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.