Czesław Michniewicz po meczu ze Spatakiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ze Spartakiem zagrać jak za Michniewicza

Woytek - Wiadomość archiwalna

W czwartek o godzinie 18:45 Legia Warszawa zagra ostatni mecz fazy grupowej Ligi Europy. Tylko zwycięstwo daje Wojskowym awans do kolejnej rundy europejskich pucharów. Jak na to spotkanie zapatruje się prezes klubu? Dariusz Mioduski odpowiedział na to pytanie podczas twitterowego #LegiaTalk.

- Mecz ze Spartakiem to najważniejsze spotkanie do końca sezonu, szczególnie od strony mentalnej - mam nadzieję, że piłkarze będą zdawać sobie sprawę po co wyjdą na boisk, a grają o dużą marchewę. Nie będzie łatwo, będziemy musieli zagrać mądry mecz, zagrać takiego Michniewicza, bo akurat w takich meczach był bardzo dobry - stwierdził właściciel stołecznego klubu.

Pierwszy mecz rozegrany w Moskwie zakończył się zwycięstwem Legii 1-0 po bramce Lirima Kastratiego w ostatniej minucie spotkania.

Na naszej stronie możecie wygrać bilety od Fortuny na czwartkowe starcie z Rosjanami! Nieznani Sprawcy z kolei apelują o wcześniejsze przybycie, bo szykowana jest oprawa. Szczegóły stronie głównej legionisci.com.

KURSY NA LEGIA - SPARTAK
FORTUNA: 1 2.87 X 3.45 2 2.35

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.