fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Walkower dla Legii w meczu z Budowlanymi

Woytek

Komisja Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Rugby podjęła decyzję o zweryfikowaniu wyniku meczu KS Budowlani Łódź - Legia Warszawa jako walkower dla Legii. Na boisku łodzianie wygrali 54-7.

Komisja uwzględniła protest Legii, która zarzucała naruszenie regulaminu, polegające na dokonaniu nieprawidłowej zmiany przez Budowlanych. Odnotował to także w protokole meczowym arbiter meczu: "w drużynie KS Budowlani Łódź zawodnik z nr 14 został taktycznie zdjęty z boiska w min. 58 i powrócił na boisko zmieniając w min. 60 zawodnika z nr 10"

Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
I w porzo - 05.02.2022 / 23:25, *.chello.pl

Nareszcie jakiś walkower dla Legii. Koniec przymykania oka ;)

odpowiedz
Vuko - 09.12.2021 / 06:06, *.tpnet.pl

Czy w tych budowlanych z lidzi kierownikiem druzyny jest kobieta?

odpowiedz
Marcel - 09.12.2021 / 00:57, *.t-mobile.pl

Super, bo może nie spadniemy z Ekstraklasy. A niedługo mecz z Zagłembiem Lublin przecież.

odpowiedz
Micha(L) - 09.12.2021 / 01:10, *.206.30

@Marcel: słabe to było.... TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.