Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com

Uraz Filipa Mladenovicia

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartkowym meczu Legii ze Spartakiem Moskwa najprawdopodobniej zabraknie Filipa Mladenovicia, który ma problemy z kolanem i dziś będzie miał zabieg.

- Filip Mladenović ma problemy zdrowotne, dziś ma iniekcję w kolano i jego występ jest mało prawdopodobny. Długo zmagał się z tym urazem i teraz trzeba mu podleczyć to kolano - powiedział na przedmeczowej konferencji Marek Gołębiewski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
grzesiek - 09.12.2021 / 09:32, *.centertel.pl

Kiedy zrozumiecie ze pilkarze sa najmniej winni zaistnialej sytuacji?
Amatorsko zarzadzany klub nie osiagnie sukcesow nawet jak w skladzie bedzie messi z lewandowskim i ronaldo na skrzydle

odpowiedz
Mączyński - 09.12.2021 / 06:21, *.plus.pl

Wielka szkoda, to jeden z niewielu, którzy swoją klasą realnie mogą przeciwstawić się Spartakowi. Filip w pucharach gra dobrze.

odpowiedz
pytanie - 09.12.2021 / 03:05, *.chello.pl

Jak to jest że w ciągu letniej (krótkiej) przerwy zapomniał jak się gra w piłkę?

odpowiedz
Legionista - 08.12.2021 / 23:45, *.orange.pl

To jest osłabienie, w Lublinie zrobił różnicę po wejściu. Łatwo powiedzieć wyrzucić, tylko Panowie eksperci trzeba jeszcze mieć kim grać. NIe zapominajcie także że to dzięki niemu w zeszłym sezonie mieliśmy maistra.

odpowiedz
AAA - 08.12.2021 / 22:52, *.chello.pl

Do K{L)AKIER: olaboga ,myślałem że to będzie wzmocnienie ale jak ma go zastąpić Skibicki to zaczynamy w 10.
Czyli wszystko jasne,będzie Fortuna płacić....

odpowiedz
Pisia - 08.12.2021 / 22:19, *.vectranet.pl

To jest good news!

odpowiedz
Ziomek - 08.12.2021 / 21:27, *.oxynet.pl

To nie jest osłabienie tylko plus. Od początku sezonu macha rękami i ciągle mi coś nie pasuję. Gra piach i tyle. Wywalić dziada calkiem, takich nie udacznikow nie potrzeba w Legii!

odpowiedz
Wsciek(L) y - 08.12.2021 / 20:42, *.orange.pl

Wy..dolic do 3 ligi. Zadufany nierób.

odpowiedz
Legion - 08.12.2021 / 18:59, *.t-mobile.pl

Pewnie, najlepiej powiedzieć, że coś boli i już wakacje, święta a potem Dubaj. Co się będzie męczył i w zimnie biegał?!

odpowiedz
Marcel - 08.12.2021 / 18:51, *.t-mobile.pl

Czy ktoś w Legii jeszcze nie ma kontuzji? Bo niedługo pół drużyny to będą zawodnicy rezerw, a jej kapitanem będzie nasz stary znajomy, niejaki Astiz Inaki! :-)

odpowiedz
Arek - 08.12.2021 / 17:46, *.tpnet.pl

To może dlatego w Krakowie ruszał się jak ślimak.

odpowiedz
K(L)AKIER - 08.12.2021 / 17:38, *.inetia.pl

No to skibicki pewny plac jutro

odpowiedz
Mrok - 08.12.2021 / 17:01, *.com.pl

Kolanko z tektury się widać rozkleiło. Ja kiedyś pierdyknalem zjezdzajac na rowerze podwojny Axel w pionie z telemarkiem i wyhamowaniem na ryju a następnego dnia stawiłem się w robocie ze zbitymi stawami, wylewami podskórnymi na łokciu i obu kolanach wielkości głowy kapusty czerwonej i zapierdzielałem bo firma sie przeprowadzała a ja uważałem ze mogę się tego dnia przydać.
Tak to jest ze jak się identyfikujesz ze swoim pracodawca to nie kwęczysz z powodu byle siniaka panie Mladenovic z 7300 pounds per week.

odpowiedz
Cyp - 08.12.2021 / 17:00, *.centertel.pl

W końcu jakieś wzmocnienie...
Nie chcę slisza wziąć ze sobą ?!?
Banda rozgonić w 3 piz.. !!!

odpowiedz
Wawa - 08.12.2021 / 16:33, *.chello.pl

Zenujacy od dawna olewa wszystko
Zmniejszyć kontrakt o 90% dopóki nie zrozumie że na pieniądze to trzeba zasłużyć

odpowiedz
Kiwi - 08.12.2021 / 16:32, *.chello.pl

Wywalić te beztalencie raz na zawsze.Nie potrzebujemy takich pseudo piłkarzy wypad z Legii pajacu.

odpowiedz
Lolo - 08.12.2021 / 16:30, *.plus.pl

No i gitara! Leser nie zagra!

odpowiedz
Djdjd - 08.12.2021 / 16:25, *.t-mobile.pl

Elegancko . Może wygramy .

odpowiedz
Kibolek - 08.12.2021 / 15:48, *.telefonica.de

Mladenovic SABOTAŻYSTO WON Z LEGII

odpowiedz
:D - 08.12.2021 / 15:44, *.orange.pl

No i gitara, patafian bez ambicji. Niech się spełnia teraz przed konsolą

odpowiedz
Zidane 82 - 08.12.2021 / 15:29, *.centertel.pl

Jakaś dobra wiadomość. Kto koleiek zagra n jego pozycji będzie wzmocnieniem

odpowiedz
mar - 08.12.2021 / 13:19, *.chello.pl

zdrowia życzę ale wiadomość o nb to na dziś... dobra wiadomość...

odpowiedz
Robert Szenfeld - 08.12.2021 / 13:18, *.landirenzo.pl

Żadna strata niestety

odpowiedz
To nawet wzmocnienie... - 08.12.2021 / 12:35, *.orange.pl

...patrzac na jego dyspozycję.

odpowiedz
KLanik - 08.12.2021 / 12:34, *.chello.pl

Nie zakąsił czy nie popił?

odpowiedz
Maniek - 08.12.2021 / 14:13, *.centertel.pl

@KLanik: Właśnie zakąsił i popił ale chwilę potem spadł z dywanu na podłogę i w kolanko się uderzył.

odpowiedz